1. 01.03.2010, 00:03 Mesaj #5461
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sinan Arslan, post: 959204 Nickli Üyeden Alıntı

Nereye ya sipsimizi bırakmayız ellere,herkes eleştirsin biz çok seviyoruz onu.

Tabi ama bi kac alman haberlerine göre, Man City baskani cok istiyormus onu, zaten Robinho Santos da, ve bir heycan katar yani oraya.

bi tek Tuncay ve Mevlüt var... artik acilalim
  2. 01.03.2010, 00:08 Mesaj #5462

cok konusmayin arda takimin yarisi

daha ne etsin 1gol 1 asist

kafami bozmayin

kaptanimizi satmayiz
  3. 01.03.2010, 00:11 Mesaj #5463

Berkcan Yıldırım, post: 959244 Nickli Üyeden Alıntı

Tabi ama bi kac alman haberlerine göre, Man City baskani cok istiyormus onu, zaten Robinho Santos da, ve bir heycan katar yani oraya.

bi tek Tuncay ve Mevlüt var... artik acilalim

Adnan Polat ''Bir Avrupa Kupası kaldırana kadar Arda kalacak''

Şahsi fikrim;Seneye Cl'ye damgasını vurabilirse eğer o zaman önümüzdeki sezon sonu artık onu çok daha iyi takımlarda izleriz ve onunla gurur duyarız.
  4. 01.03.2010, 00:13 Mesaj #5464

Mert Keskek, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

bu maçta arda sarı kart görüp cezalı duruma düşsün. ankaragücü maçında oynamaz en azından.. arkasından gelen trabzon ve fener maçlarında kesinlikle oynamalı..

5. 01.03.2010, 00:24 Mesaj #5465

Arda ileride tıpkı bu akşam olduğu gibi takımın el freni olacak maalesef... ve şimdi Ardayı savunanlar o zaman hakaret edecekler bu sayfadan.. Fakat bu durumun suçlusu asla Arda değildir.. Arda 1,5 yıl öncesine kadar Türkiye ve Avrupanın gelecek vadeden en önemli oyuncularından biriydi.. Yani çok iyi bir yıldız değildi ama üst düzey yıldız olmaya kuvvetle aday idi.. Fakat önce Türk medyası Ardayı öyle bir abarttı ki ülke futbolunun birinci gündem maddesi oluverdi Arda.. ardından Adnan Polat henüz 22 yaşında Arda yı Galatasaray ın kalbi ve kaptanı ilan etti.. Arda eksiklerini (hız ve çabuk düşünme) tamamlayıp kendini geliştirmesi gerekirken kendini takımın patronu ve AŞMIŞ futbolcu olarak görmeye başladı.. Dikkat edeseniz Arda Hagi nin 35 yaşında oynadığı futbolun kötü bir kopyasını oynuyor sadece.. Birileri Arda ya gerçekleri hatırlatmazsa büyük bir yıldız adayının nasıl eriyip yok olduğuna şahit olacağız maalesef...
  6. 01.03.2010, 00:28 Mesaj #5466

Belki aci verici bisey dir, ama bana göre ben Kaptanligi Neile veririm. Adam maci arkadan kuruyor, ve en önemlisi arda yük kaybet mis olur.

Aynen Ali Ertan kardesimiz dedigi gib, 22 Yasinda, bu yük, Galatasaray, cok agir bi yük.

Hele Hangi Winger kaptan dir ya ? onlar azcik daha serbset olmali gerekir, bi düsünyüyorun ardanin eski halini, cabuk ataklar filan, simdi cok agir kaliyor ve heryere ilk önce bakiyor.
  7. 01.03.2010, 01:22 Mesaj #5467

bu son senesi olmalı kaptanın !

misyonunu çoktan tamamladı bu takımda...
  8. 01.03.2010, 01:28 Mesaj #5468

Denizlispor maçı 1 gol

Beşiktaş maçı 1 gol

Madrid maçı 1 asist

Kasımpaşa maçı 1 gol 1 asist

Aynı Arda Turan'dan mı bahsediyoruz ?
  9. 01.03.2010, 01:37 Mesaj #5469

Arda Turan'ın şu anki asist istatistiği feci olmaya başladı. Sezon sonuna kadar böyle giderse rekor kırabilir.
  10. 01.03.2010, 01:39 Mesaj #5470

İsmail Yıldız, post: 959505 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan'ın şu anki asist istatistiği feci olmaya başladı. Sezon sonuna kadar böyle giderse rekor kırabilir.

bi ara durgunlaşmıştı ama gene skora doğrudan katkı yapmaya başladı..

duran topların başına artık başkaları geçiyo bi de burası var..
  11. 01.03.2010, 02:53 Mesaj #5471

komik degilmi.. alexi övenler hep istatikleriyle gelir. gol atar, atirir, bundan baska birsey yapmaz.

bizim arda ise bu sene hem istatiklerde alexi gecmis, hemde oyun icinde müthis pres yapiyor, defansa yardim ediyor, sahanin her bölgesinde görev aliyor ve bizim millet begenmiyor. komik.
  12. 01.03.2010, 03:04 Mesaj #5472

S.Suha Dogan, post: 958793 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı fazla abartıyoruz, kalitesinin üstünde işler yapmaya çalışıyor. Eski Arda nasıldı, biz o Arda'yı sevdik. Hiç beğenmiyorum oynadığı futbolu, çok fazla yavaşlatıyor takımı ve hiç hoşuma gitmiyor bu durum uzun süredir.Kimse transfer etmiyor işte Arda'yı. Hırvar Modric 33 milyon'a satılıyor Arda'ya Aziz Yıldırım 15 veriyor sadece. Aziz Yıldırım: Guiza için 17 veren insan..!!!

Ben bu forumu hep takip ederim ama az yazarım genelde. Hatta coğu yazım Arda ile ilgilidir eleştirirm onu genelde çünkü abartılıyor ve rahatsız oluyorum. İlk defa şunu anladım bgn ben Arda'yı değil onu dünya yıldızı gören zihniyeti eleştiriyormuşum bunca zaman. Kesinlikle iyi bir oyuncu ama ne bir Keita nede bir kewell ..

Ben de senin gibi eski Arda'yı ilk parladığı zamanki halini istiyorum. Oyunu yavaşlatmayan Arda'yı.. Ama bu sadece onun suçu değil. Sen 22 yaşındaki yetenekli ama gelişmesi gerek bi adama verirsen kaptanlık ve 10 numara o da 'ben oldum' der.

Hiç sanmıyorum aklı başında bir takımın Arda'ya 20 milyon euro vereceğini. İnşallah verirler ve gider o paraya çok sıkı takım kurarız ve sevdiğimiz bir oyuncuyu avrupada izleriz ama zor bence.
  13. 01.03.2010, 11:50 Mesaj #5473

Arkadaşlar herkes ardaya kaptanlık verildi çok yük bindi diyor ama fernando torres kaptanlığı ardadan daha enç yaşta almıştı hiçte öyle yük binmedi...Şimdi herkes Türkiye şartları filan diyecek ama alakası yok.Ayrıca tüm bu transfer olayları rijkaard'a bıraklılırsa Rijkaard'ın ilk göndereceği adamlardan olurdu arda.Kötü oyuncu olduğu için değil yavaş ve çok top kaybettiği için.Ve ayrıyetten arda'nın dün keitanın golünde verdiği pası keita alsında orta yapsın filan diye verdiğinden eminim.Bana göre asist değeri yok yani...Ama bu arda'nın son haftalarda gol yükümüzün önemli bir kısmını çektiği gerçeğini hiçbir şekilde değiştirmez...
  14. 01.03.2010, 12:51 Mesaj #5474

Ja ama oynadigi takim da belliydi, atletico madrid bizi yenmis olabilir, ama bizi sakat halimizlen yendiler, düsün bir Baros olsaydi bile, mac okadar degisik olurdu ki.

Baros gol atacak diye bir sey yok, ama toplarimiz öne giderken hemen söndü, baros fecih kosyuor ve iki adam onu marke ediyor ancak. Ve bizim tam takim oyun icinde cok iyi seyler katioyr, bunu Jo lan da bugün (dün) gördük, bir kosan forvet ne kadar önemli oldugu icin.

Fernando Torres Forvet, arda gibi maci kurma arligi yok, önde durup Güzel yetegeninle gol atmasi dir, Arda mac kurmali, ve Kaptan olduktan sonra, baya bir yavasladi onun cikislari, yetenegi yinede konusuoyr, statistiklere bakin bi hele.

Ama artik eskisi gibi hizli atak filan, cok az saydi görüyoruz, ve dedigim gibi ya Arda gider, yada Kaptanlik baska birsine verilir, hic üzülmem, sevinirim bile, bana göre zaten Takimin en zeki ismi Lucas Neil dir, ona verilmeli, artik eski zamanlarda yasamiyoruz, bu düsünceyle, en uzun takimda olan, kaptan olmali diye filan, zeki olan almali bandi.
  15. 01.03.2010, 13:06 Mesaj #5475

Daha önce yazmıstım Arda ilk parladıgı Arda özelliklerini bi kenara bırakıyor yavas yavas bu iyimi kötümü avrupaya gidince anlıcaz cünkü burda gücünü ispatladı. Cabuklugu+dikine oynaması+Kazanma hırsı bunları arka plana itiyor şimdi bir hagi gibi bir kaka gibi durup durup bi anda skoru degiştiriyor veya sonuca gidicek işler yapıyor ama geri kalan sürede pek ortalıklarda gözükmüyor ve 60-70 edince eller belinde saha kenarına geliyor bu belki tsl icin pek göze batmıyor ama avrupada adamdan kan alırlar.

Dikine basit oynamıyor topu alıyor bi dönüyim ediyim derken bu özellikle ortasahada merkez görevi yaparken cok oluyor rakip takım yerleşiyor sil bastan atak hazırlıgına giriyoruz eger o posizyonda kendini geliştirmek istiyorsa ayagından cabuk top cıkarması yada topla hızlı olması lazım ayrıca uzun toplarıda denemesi lazım

Kazanma hırsından kastım Galatasaraylılıgından zerre süphem yok ama bi doyumluluk var sanki dün pres yaptı baskı yaptı ama cogunu bosa kostu kosmak önemli ama akıllı kosmak daha önemli suratı hep bi asık kamera yakından cekerken ardayı zannediosunki maglubuz Herseye ragmen seni seviyorum kaptan bu elestirilerimde senin maksimumunun bu olmadıgına inandıgımdandır

Yukarı Git