1. 09.03.2010, 12:54 Mesaj #5596
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Artık yeteneğinin üstüne birşey ekleyemediğini düşünüyorum. Umarım yanlıştır bu düşünce. Ayrıca bu haliyle formda olsa bile yeter bize ama...
  2. 09.03.2010, 13:53 Mesaj #5597

1 kanat oyuncusuna göre fazla ağır . Ortada oynamalı bence Mesela Kasımpaşa maçında oynadığımız diziliş gibi
  3. 09.03.2010, 13:58 Mesaj #5598

Okan DAMGACI, post: 978456 Nickli Üyeden Alıntı

1 kanat oyuncusuna göre fazla ağır . Ortada oynamalı bence Mesela Kasımpaşa maçında oynadığımız diziliş gibi

Şöyle bir kadro mükemmel olur.

Leo

Sabri - Neill - Servet - Hakan

Mehmet

Elano - Arda

Keita - Jo (Baros) - Gio (Kewell)

4. 09.03.2010, 14:09 Mesaj #5599

Hersene çıkar böyle birkaç 'furtbolu bilen taraftar' yok arda şımardı yok bilmemne..Ama hiçbirini sezon sonunda göremeyiz..

2 sene önce sivas maçında servet için ardayı ağlattınız şimdi servetide sövüyosunuz..İşte böyle sizin zihniyetiniz tamaiyl iyi gün dostu..
  5. 09.03.2010, 14:09 Mesaj #5600

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 978465 Nickli Üyeden Alıntı

Leo

Mehmet

Elano - Arda

İşte kadro budur Ama Rijkaard sanırım orta saha direncinin kırılacağından korkuyor . Yoksa ideal orta sahamız bu olmalı
  6. 09.03.2010, 14:10 Mesaj #5601

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 978465 Nickli Üyeden Alıntı

Leo

Mehmet

Elano - Arda

servetin yerine emre güngöru koydumu tamam

defansif oynamanin ne anlami var sanki zaten nasil oynarsak oyniyalim bir gol kesin yiyoruz
  7. 09.03.2010, 14:45 Mesaj #5602

Mehmet Tastemir, post: 978488 Nickli Üyeden Alıntı

servetin yerine emre güngöru koydumu tamam

defansif oynamanin ne anlami var sanki zaten nasil oynarsak oyniyalim bir gol kesin yiyoruz

Servet de olsa fark etmez.İş orta sahada bitiyor.
  8. 09.03.2010, 14:47 Mesaj #5603

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 978547 Nickli Üyeden Alıntı

Servet de olsa fark etmez.İş orta sahada bitiyor.

orta sahadaki elemanlarin zayif oldugundan ne kadar az oynarsa onlardan daha iyi olur

nasil mantik ama

topal-elano-arda
  9. 09.03.2010, 15:43 Mesaj #5604

Arda yı hep savundum ama artık çok göze bakıyor.Çok hareketsiz sorumluluk almıyor.
  10. 09.03.2010, 17:28 Mesaj #5605

çoğu önemli maçta olduğu gibi bu önemli maçta da ardayı göremedik...
  11. 09.03.2010, 17:42 Mesaj #5606

Galatasaray'ın artık bayrak oyuncusu olduğuna inandığım adamdır. Benim için Arda demek, Galatasaray demektir şuandan itibaren. Rijkaard'ın geçtiğimiz günlerde Galatasaray Tv'ye verdiği bir röportajında "Arda'nın Galatasaray ruhu" olduğunu ve "Arda o gün iyiyse Galatasaray'da iyi, takımdaki herkes onun ruhundan etkileniyor" açıklamasından sonra Eskişehirspor maçı ile bu tezi artık kabullendim. Rijkaard harbiden futbolu bilen adam. Bunu kısa sürede çözmüş.

Puan kaybedilen maçtan sonra herkes gelip Arda'ya sallamalı. "Bu çocuk düzgün oynamıyor. Büyük maçlarda yok. Yürüyerek top oynuyormuş efenim duyduğumuza göre. Bir maçla yere göğe sığdıramayıp yine bir maçla yerin dibine sokanlardan nefret ediyorum. Futbolu çirkinleştirenlerden, her b.ka bir kılıf arayan futbol otoritelerinin yazılarını görmekten de nefret ediyorum. Arda'nın tırnağı olamaz hiç biri. Biraz duygusal belki, maç sonunda üstüne vazife olmayan konuşmalar yapıyor doğru. Ama her zaman Galatasaray'ın çıkarlarını düşünür, ona göre hareket eder. Bırakın konuşsun. Bazen bu da tecrübe kazandırır. Galatasaray'ın kaptanı o, tabiki konuşacak. Boşversene yalaka Rıza Çalımbayı. 9.sırada iken ve hiç bir iddiası yokken Galatasaray maçını ölüm kalım maçı zihniyeti ile düşünerek sahada kendini tatmin edenlerin Arda'ya verdiği cevaplar onu alakadar etmemeli. Arda futboluna baksın, herkes kıskanıyor onu. Bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum.

Bu sezon şuana kadar oynadığı maç sayısı burada ona saydıranların yaşının 2-3 hatta 4 katı eder. Herkes rütbesini bilerek konuşsun. Puan kaybı olur, olacaktır. Ama bu takım şampiyon olacak. Canı gönülden inanıyorum buna. Arda bu takımı şampiyon yapacak.
  12. 09.03.2010, 17:54 Mesaj #5607
  13. 09.03.2010, 19:31 Mesaj #5608

Kaptanlık pazubandını yere atmakta neyin nesi? Onu takmak o kadar kolay mı sandın? Dünkü oyununa göre veya genel oyununa göre değerlendirme yapmayacağım. Ama hal, hareketleri ve sorumsuzluğunu göz önünde bulundurduğumuzda acaba bu çocuk bu kadar değeri hakediyor mu? Diye sormadan edemiyorum. Arda iyice antipatik olmaya başladı, kendine çeki düzen vermesi lazım.
  14. 09.03.2010, 19:55 Mesaj #5609

Burak Yıldız, post: 979280 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanlık pazubandını yere atmakta neyin nesi? Onu takmak o kadar kolay mı sandın? Dünkü oyununa göre veya genel oyununa göre değerlendirme yapmayacağım. Ama hal, hareketleri ve sorumsuzluğunu göz önünde bulundurduğumuzda acaba bu çocuk bu kadar değeri hakediyor mu? Diye sormadan edemiyorum. Arda iyice antipatik olmaya başladı, kendine çeki düzen vermesi lazım.

Sari kart görmesi gerekiyordu. Belki o yüzden biraz abartili bi tepki verdi.
  15. 09.03.2010, 20:44 Mesaj #5610

O kaptanlık bandını fırlatırken emre çolak gördü...belki gelecekteki kaptanımız olucak kendisi...Tabiki Emre arda öyle yaptı diye aynısını yapmıycaktır ama hiçbir GALATASARAY kaptanından görülmemiş birşey bu...Kötü bir örnek olarak not almak lazım...

Yukarı Git