1. 19.03.2010, 16:32 Mesaj #5671
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

S. Serhat Türkel, post: 1004487 Nickli Üyeden Alıntı

"Takıma zarar verdiği gibi, diğer futbolculara da zarar veriyor."

"Topal'a da sinir oluyorum. Arkadaşın dediği gibi sırf zarar."

2 tane oldukça saçma ve provokasyona açık laf etmişler. Kim kime zarar vermiş? Böyle bir iddia olabilir mi? Sanki Mehmet Topal bilerek sakatlıyor Arda'yı!

Valla senin yorumlarını görünce bu arkadaşlar melek
  2. 19.03.2010, 18:00 Mesaj #5672
  3. 19.03.2010, 18:40 Mesaj #5673
  4. 19.03.2010, 18:43 Mesaj #5674

2 tane oldukça saçma ve provokasyona açık laf etmişler. Kim kime zarar vermiş? Böyle bir iddia olabilir mi? Sanki Mehmet Topal bilerek sakatlıyor Arda'yı!

Diyarbakır olaylarından cok etlilenmişe benziyon kardeş.Provakasyon falan.Kendi takımımdan bir oyuncuyu eleştirmicemde nabıcam bana olnu solermisin?Şakayla karışık laf attım mehmet'e.Bakıyorum cok ciddiye alındı bu
  5. 19.03.2010, 18:45 Mesaj #5675

Arkadaşlar arda turanın sakatlanması bence yalan fener maçı için özel bir antreman programı yapıyorlalr bence fenevlilerin yanlış taktik yapması için olabilir.
  6. 19.03.2010, 18:46 Mesaj #5676

Ata Tunçel, post: 1004860 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar arda turanın sakatlanması bence yalan fener maçı için özel bir antreman programı yapıyorlalr bence fenevlilerin yanlış taktik yapması için olabilir.

Böyle bir şey imkansız ötesi.
  7. 19.03.2010, 18:49 Mesaj #5677
  8. 19.03.2010, 18:57 Mesaj #5678

S. Serhat Türkel, post: 1004474 Nickli Üyeden Alıntı

Moderasyonun bu konuya el atması lazım. Mehmet Topal'a küfür ettiğiniz eksik kaldı bir tek. Onu da yapın. Elano'ya toz kondurmayan moderasyonu çağırıyorum göreve. Mehmet Topal'a infaz yapılıyor burada.

Uygunsuz bulduğunuz mesajları butonuna basarak sebebiyle birlikte raporlayınız. Gereken yapılır. Elano'yu ya da Mehmet Topal'ı kayırma yok burada. İkiside Galatasaray'ın sözleşmeli futbolcusu. Gözden kaçabiliyor arada, siz de destek olursanız daha rahat görebiliriz bu tür mesajları.
  9. 19.03.2010, 19:20 Mesaj #5679

Öyle bu iş.M.topal sarp ayhan sabri onlara herşey denilir ama elanoyla lincolnü kıyaslarsan ceza yersin.

Onlarca meaj bulabilirim sabriye beyinsiz diye dalga geçilen..Ben elanounun nasıl paslaşması gerektiğiyle ilgili lincoln videosu koydum neymiş tahrikmiş gülüyorum sadece yakında elanouyu eleştirmekte 1 haftadan başlar..
  10. 19.03.2010, 19:25 Mesaj #5680

Onur Albakar, post: 1005013 Nickli Üyeden Alıntı

Öyle bu iş.M.topal sarp ayhan sabri onlara herşey denilir ama elanoyla lincolnü kıyaslarsan ceza yersin.

Onlarca meaj bulabilirim sabriye beyinsiz diye dalga geçilen..Ben elanounun nasıl paslaşması gerektiğiyle ilgili lincoln videosu koydum neymiş tahrikmiş gülüyorum sadece yakında elanouyu eleştirmekte 1 haftadan başlar..

Yabancı hayranlığı işte Onur . Kewell´a , Baros´a en kötü oynadığı maçlarda eleştiri yapılmadı , yapılmasınada izin verilmedi yok King o yok Wizard o Ama Arda vasat yada altına düştüğü maçlarda hakaretler havada uçuştu Birde bunlar Arda´ya yapıldı Barcelona için Messi ne kadar değerli ise Arda´da bizim için o kadar değerli olması lazım Kendi değerlerimizin farkında değiliz
  11. 19.03.2010, 19:30 Mesaj #5681

Okan DAMGACI, post: 1005034 Nickli Üyeden Alıntı

Yabancı hayranlığı işte Onur . Kewell´a , Baros´a en kötü oynadığı maçlarda eleştiri yapılmadı , yapılmasınada izin verilmedi yok King o yok Wizard o Ama Arda vasat yada altına düştüğü maçlarda hakaretler havada uçuştu Birde bunlar Arda´ya yapıldı Barcelona için Messi ne kadar değerli ise Arda´da bizim için o kadarv değerli olması lazım Kendi değerlerimizin farkında değiliz

Arda'ya laf atan olmadı son tartışmalarda mehmet'le ilgiliydi..Ayrıca demin ntvspor'da izledim ardanın sakatlık anını.Florya'yı ınletmiş o biçim bagırıyordu.Sanırım ts macına kadro yaparken arda'yı koymasak iyi olur
  12. 19.03.2010, 22:50 Mesaj #5682

Arda gerçekten sakatlandı. Taktik icabı değil bu. Televizyondaki spor programında gösteriyordu. Mehmetle çarpışıp yerde kaldı. Çok kötü bağırıyordu.
  13. 20.03.2010, 00:27 Mesaj #5683

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 1005937 Nickli Üyeden Alıntı

Arda gerçekten sakatlandı. Taktik icabı değil bu. Televizyondaki spor programında gösteriyordu. Mehmetle çarpışıp yerde kaldı. Çok kötü bağırıyordu.

Peki ciddi miymiş durumu? Trabzon maçını geçtim, bir 2-3 aylık sakatlık daha görmek istemiyorum.
  14. 20.03.2010, 00:32 Mesaj #5684

Aslinda Arda'sizda yeneriz gibime geliyor trabzonu, hem dinlensin biraz Arda bey. Enerjisini haftaya saklasin, ben bu sakatligi bir avantaj olarak görüyorum nedense
  15. 20.03.2010, 00:48 Mesaj #5685

Ben de izledim sakatlık anını.Çok kötü sakatlanmış hakikaten,insanın içi acıyor.Sanırım oynamayacak çünkü yürüyemiyordu.

Yukarı Git