1. 28.03.2010, 21:37 Mesaj #5761
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Kendi kendine bitiriyor resmen.

iyi para gelirse satılmalı bence. duygusal davranmayın. Ardayı böyle şişirten büyüten taraftardır. Rahmetli Metin Oktayla bir tuttunuz messi dediniz.
  2. 28.03.2010, 21:39 Mesaj #5762

Uğur Bulut, post: 1028269 Nickli Üyeden Alıntı

avrupada falan oynayamaz 1. atletiko maçından beri söylyırum borusu süper ligde öter sözde süper lig tabi

Bide Liverpool'da oynamak istiyormus.

Topla bu kadar yavas oynayan, pas atmak icin hindi gibi düsünen, Hasan Sas misali, calim attigi futbolcaya bidaha calim atan, oyuna bu kadar yavaslatan bir futbolcu ve Liverpool? Antrenmada bile oynatmazlar seni bu halinle kocum!
  3. 28.03.2010, 21:40 Mesaj #5763

Yazıklar olsun sana Arda. Adam gibi yürüyemez, çömelemezken oyuna girdin. Deseydin ya lincoln gibi hoca ben bu maç yokum hadi eyvallah! İşte o zaman bu taraftarın gözüne girerdin. O zaman inlerdi burqası da ah Arda neredesin? diye. Yazıklar olsun sana yaa.

Bundan sonra messi ve hasan şaş kelimeleri yasaklı olsun bu topikte yoksa sinir krizi geçireceğim.

Ulan be...sizler diyorum artık elitlik falan da umurumda değil; Arda mı dedi ben messi den iyiyim diye??? Yoksa biz mi iddia ettik??? Ahmet Çakar gerizekalısı Arda'yı küçümsemek için kullandı bu argümanı ve şimdi de bizim be...sizler ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. Saksıyı çalıştırın biraz. Bu kadar em...illik olmaz...

Bir de Hasan Şaş lafı var ki evlere şenlik. Kaç tane oyuncu çıkardın sen Hasan Şaş ayarında ha? Gidip dünya kupasında şov üstüne şov yapmış, iki sezon seni şampiyonlar liginde taşımış ligde şampiyonluklar kazandırmış bir adamı??? Yok Hasan Şaş gibi olacak, göbekli olacak cart curt. Çabuk iyileşmek için kortizon alacağına Lincoln gibi "Ben sezonu kapadım, tatile gidiyorum hocaaa" dese daha çok sevilirdi kesinlikle.

Yetti yahu yeter be...
  4. 28.03.2010, 21:43 Mesaj #5764

isinirken gördünüzmü `? bir hareket yapti agzi yüzü yamuldu agridan.

kendini sanki galatasarayin kurtaricisi gibi görüyor.

oynama kardesim sakatsan cok istiyoruz sanki. faydadadan cok zararin oldu bugün. topu döndermek ve oyunu yavaslamaktan baska birsey yapmadin bugün
  5. 28.03.2010, 21:49 Mesaj #5765

arda'nın en büyük hatası oynayıp takıma birşeyler katmak istemesi oldu bugün. kadroda olmamalıydı.
  6. 28.03.2010, 21:52 Mesaj #5766

Arda'ya bile laf eden insanlar var ayıptır.Şu kadar ruhsuz oyuncunun içinde adam oyuna girmek istemiş sakat olmasına rağmen takıma katkı verebilmek için hala gidipte adama sallıyorsunuz yazık gerçekten.Bazıları demiş madem sakatsın niye oyuna giriyorsun takıma zarar veriyorsun diye.Sanki takım çok süper top oynuyordu da Arda girip ahenki bozdu.Adam oyuna girmese herkes derdi Arda niye oynamıyor hiç insiyatif almıyo bu adam diye.Yazık gerçekten.Git kurtar kendini bu taraftarlardan Arda.
  7. 28.03.2010, 21:54 Mesaj #5767

bidaha fener maclarından önce konusma mümkünse ugursuzluk getiriyosun
  8. 28.03.2010, 21:56 Mesaj #5768

Erman Oktay, post: 1028460 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'ya bile laf eden insanlar var ayıptır.Şu kadar ruhsuz oyuncunun içinde adam oyuna girmek istemiş sakat olmasına rağmen takıma katkı verebilmek için hala gidipte adama sallıyorsunuz yazık gerçekten.Bazıları demiş madem sakatsın niye oyuna giriyorsun takıma zarar veriyorsun diye.Sanki takım çok süper top oynuyordu da Arda girip ahenki bozdu.Adam oyuna girmese herkes derdi Arda niye oynamıyor hiç insiyatif almıyo bu adam diye.Yazık gerçekten.Git kurtar kendini bu taraftarlardan Arda.

bu mac icin konusuyoruz ayrica sakatsa sakattir ozaman neden "arda niye oynamiyor" diyelim ?

girdikten sonra belinin agrisindan dogru düzgün bir kafaya cikamadi, yetisebilecegi bir topa yetisemedi. kendisini sakat halinle herkesden iyi görüyorsa ayrica FB derbisinde sakat sakat oynarim diye düsünüyorsa

isinirken bile agrilari olursa neden girmek istiyosun kadroya ? mehmet cikip baros girmeliydi....
  9. 28.03.2010, 21:57 Mesaj #5769
  10. 28.03.2010, 22:02 Mesaj #5770
  11. 28.03.2010, 22:05 Mesaj #5771

Maçı tekrar izleyin be. Girdikten sonra ne yapmış diye ezberden konuşmayın. Şunu söyleyeyim Girdiği dakikadan itibaren Caner-Jo ve Elano nun maçın toplamında bulunduğundan daha çok pozisyonun içindeydi. Gerçekten at gözlüğü bile yok sizde yahu. Kafa topğuna çıkamamış cart curt... Senin takımında kim kafa topu alıyor ondan haber ver. Gitti tehlikeli yerde faul aldı, bir pozisyonda solu çok iyi boşalttı caner iyi açamadı, ofsayf olduğu pozisyonda iyi sıyrılmıştı rakibinden. Bir de sağ kanattan sol en arkaya müthiş bir top attı neill değerlendiremedi ceza alanı içinde. Daha ilk anda aklıma gelenler bunlar. İki top kaybetti.ç İki kere topu taca attı. İsabetsiz pası yoktu ya da bir taneydi. Maçı tekrar izleyip rakamları tam verecektim ama sizde onu algılayacak kapasite yok. Ne yazsam ne anlatsam boş...
  12. 28.03.2010, 22:08 Mesaj #5772

Ahmet Özgün Güven, post: 1028597 Nickli Üyeden Alıntı

Maçı tekrar izleyin be. Girdikten sonra ne yapmış diye ezberden konuşmayın. Şunu söyleyeyim Girdiği dakikadan itibaren Caner-Jo ve Elano nun maçın toplamında bulunduğundan daha çok pozisyonun içindeydi. Gerçekten at gözlüğü bile yok sizde yahu. Kafa topğuna çıkamamış cart curt... Senin takımında kim kafa topu alıyor ondan haber ver. Gitti tehlikeli yerde faul aldı, bir pozisyonda solu çok iyi boşalttı caner iyi açamadı, ofsayf olduğu pozisyonda iyi sıyrılmıştı rakibinden. Bir de sağ kanattan sol en arkaya müthiş bir top attı neill değerlendiremedi ceza alanı içinde. Daha ilk anda aklıma gelenler bunlar. İki top kaybetti.ç İki kere topu taca attı. İsabetsiz pası yoktu ya da bir taneydi. Maçı tekrar izleyip rakamları tam verecektim ama sizde onu algılayacak kapasite yok. Ne yazsam ne anlatsam boş...

topu alip ayhan gibi kendi etrafinda dönmeler gördünmü ?

kim mi kafa topuna cikiyor? söyliyeyim giovani kac kere cikisti kafaya ve aldi, jo, elano hatta kafa toplara cikisti. neden bukadar savunuyorsun ki ? sakat sakat oynadi faydadan cok zarar etti. ve de üc kisi arasina girmeyi cok seviyor calim atmak istiyor ve topu kaybediyor bunu bugün tam 4 kez yapti !!!! bunlari neden görmedin ?
  13. 28.03.2010, 22:09 Mesaj #5773

Bir Fener maçında da oyna yahu Arda.
  14. 28.03.2010, 22:12 Mesaj #5774

Ferhat Coskun, post: 1028631 Nickli Üyeden Alıntı

kim mi kafa topuna cikiyor? söyliyeyim giovani kac kere cikisti kafaya ve aldi, jo, elano hatta kafa toplara cikisti. neden bukadar savunuyorsun ki ? sakat sakat oynadi faydadan cok zarar etti. ve de üc kisi arasina girmeyi cok seviyor calim atmak istiyor ve topu kaybediyor bunu bugün tam 4 kez yapti !!!! bunlari neden görmedin ?

Ya bırak nereye kafa topu alıyor onlar. Yılda 3 kez vurur kafa topuna giovani. Jo da o boyla vursun bir iki tane zahmet olmazsa. Etrafında üç kez döndüğü pozisyonda 2 kişiyi geçti ve solda bomboş bekleyen canere verdi. Neill'a kestiği top mükemmeldi. Kaç dakika oyunda kaldı, yine çoğu adamdan fazla iş yaptı. Ayıp yahu, yok Galatasaray'dan büyük görüyormuş kendini falan. Rijkaard oyuna aldı ayrıca Arda'nın kendini oyuna aldırma yetkisi yoktu en son baktığımda. Bu kadar ters bakılabileceğini rüyamda görsem inanmazdım.

Yazık bu adama vallahi billahi yazık...
  15. 28.03.2010, 22:13 Mesaj #5775

Ferhat Coskun, post: 1028631 Nickli Üyeden Alıntı

senin o etrafinda donmelerin dedigin sey defansi orta sahayi nasil rahatlatiyor biliyomusun sen hani su trabzon maci topu iki dk ileride tutamiyoruz herkes arda arda diyor iste senin o begenmedigin top tutusunu bizi rahatlatiyor bazilari demiski gitsin barda kafede acilista gezsin diyosunuz ya simdi siz ardanin yerinde olsaydiniz var ya neler yapardiniz neler beli sakat olmasina ragmet sahada mucadele ediyor hanu su elanonun yapmadigini sakat sakat yapiyor hani su barosun ben kendimi riske atmam yeniden ameliyat olacagim ama bu adam sakat sakat cikarak oynadi kesin artik sesinizi bu cocugu artik elestirmeyin yeter ben dogrulari soylemekten biktim siz sacmalamaktan bikmadiniz mi

Yukarı Git