1. 28.03.2010, 22:18 Mesaj #5776
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Öner Yıldız, post: 1028681 Nickli Üyeden Alıntı

senin o etrafinda donmelerin dedigin sey defansi orta sahayi nasil rahatlatiyor biliyomusun sen hani su trabzon maci topu iki dk ileride tutamiyoruz herkes arda arda diyor iste senin o begenmedigin top tutusunu bizi rahatlatiyor bazilari demiski gitsin barda kafede acilista gezsin diyosunuz ya simdi siz ardanin yerinde olsaydiniz var ya neler yapardiniz neler beli sakat olmasina ragmet sahada mucadele ediyor hanu su elanonun yapmadigini sakat sakat yapiyor hani su barosun ben kendimi riske atmam yeniden ameliyat olacagim ama bu adam sakat sakat cikarak oynadi kesin artik sesinizi bu cocugu artik elestirmeyin yeter ben dogrulari soylemekten biktim siz sacmalamaktan bikmadiniz mi

Saçmalamada sınır olmadığına bir bu forum bir de Ahmet Çakar sayesinde kanaat getirdim hocam...
  2. 28.03.2010, 22:20 Mesaj #5777

Öner Yıldız, post: 1028681 Nickli Üyeden Alıntı

senin o etrafinda donmelerin dedigin sey defansi orta sahayi nasil rahatlatiyor biliyomusun sen hani su trabzon maci topu iki dk ileride tutamiyoruz herkes arda arda diyor iste senin o begenmedigin top tutusunu bizi rahatlatiyor bazilari demiski gitsin barda kafede acilista gezsin diyosunuz ya simdi siz ardanin yerinde olsaydiniz var ya neler yapardiniz neler beli sakat olmasina ragmet sahada mucadele ediyor hanu su elanonun yapmadigini sakat sakat yapiyor hani su barosun ben kendimi riske atmam yeniden ameliyat olacagim ama bu adam sakat sakat cikarak oynadi kesin artik sesinizi bu cocugu artik elestirmeyin yeter ben dogrulari soylemekten biktim siz sacmalamaktan bikmadiniz mi

eeeee ne oldu ? sakat sakat oynadi da ne oldu bana bunu söyle ????? 10:0 yendik mi simdi. arda girdikten sonra feneri duvara mi yapistirdik ?

önde neden topu tutalim? önemli olan topu öne tasimak tutmak degil. macta 1 yada 2:0 önde olursun gider tutarsin önde topu. ama gerideyiz kontraya cikacagiz neden dönüyorsun kendi etrafinda ve topu kaptiriyorsun ????
  3. 28.03.2010, 22:22 Mesaj #5778

Ferhat Coskun, post: 1028754 Nickli Üyeden Alıntı

eeeee ne oldu ? sakat sakat oynadi da ne oldu bana bunu söyle ????? 10:0 yendik mi simdi. arda girdikten sonra feneri duvara mi yapistirdik ?

önde neden topu tutalim? önemli olan topu öne tasimak tutmak degil. macta 1 yada 2:0 önde olursun gider tutarsin önde topu. ama gerideyiz kontraya cikacagiz neden dönüyorsun kendi etrafinda ve topu kaptiriyorsun ????

sen sakamisin ya sacmaladigin farkindamisin ?
  4. 28.03.2010, 22:23 Mesaj #5779

Ne dedim sana Öner hocam. Bak harbi sınır yok. Arda'nın katkı verdiğini düşünmemiz için 10-0 yenmemiz lazımmış feneri. Du bakalım, devamı var mı?
  5. 28.03.2010, 22:24 Mesaj #5780

Hayretlan herkes benim fikrime gelmiş. Sonunda herkes doğruları gördü. Bu adamın işi yok burda. Sene sonunda 10 a 20 ye bakmadan.
  6. 28.03.2010, 22:27 Mesaj #5781

Ahmet Özgün Güven, post: 1028784 Nickli Üyeden Alıntı

Ne dedim sana Öner hocam. Bak harbi sınır yok. Arda'nın katkı verdiğini düşünmemiz için 10-0 yenmemiz lazımmış feneri. Du bakalım, devamı var mı?

10:0 sadece abartili bir örnekti. herhalde akliniz eriyordu buna ?

iyi neyse bildiginiz olsun bu haliyle premier lig de oynar

macin adamiydi mükemmel oynadi bugün.
  7. 28.03.2010, 22:31 Mesaj #5782

Yokmuş şimdilik. Bir sonraki yenilgide görüşmek üzere. To be continued...

Can Akkaya, post: 1028793 Nickli Üyeden Alıntı

Hayretlan herkes benim fikrime gelmiş. Sonunda herkes doğruları gördü. Bu adamın işi yok burda. Sene sonunda 10 a 20 ye bakmadan.

Nedir bu Arda nefreti? Maçı izledin mi? Rica etsem maça girdikten sonra yaptıklarını(olumlu-olumsuz) bir yazar mısın?

Ve genel olarak futbolcu eleştiren kişiler en azından bir iki veri koysun bilgi versin.
  8. 28.03.2010, 22:35 Mesaj #5783

nefret dolu mesajalra gerek yok ayrıca bu kadar insanın tepkisinide çekmeye gerek de yok...

adam sakattı SAKAT, oyuna gir dendi kendiside istedi bunu... bir hatası falan yok...
  9. 28.03.2010, 22:36 Mesaj #5784

Ahmet Özgün Güven, post: 1028856 Nickli Üyeden Alıntı

Yokmuş şimdilik. Bir sonraki yenilgide görüşmek üzere. To be continued...

Nedir bu Arda nefreti? Maçı izledin mi? Rica etsem maça girdikten sonra yaptıklarını(olumlu-olumsuz) bir yazar mısın?

Ve genel olarak futbolcu eleştiren kişiler en azından bir iki veri koysun bilgi versin.

Galatasaray'ın bütün maçlarını izledim bu seneki + Milli Takım. Arda bütün topları öldürdüğüne şahidim.

Hani EGO diye bir şey vardır bilirmisin ? Son senesi için konuşuyorum Arda = EGO'dur.
  10. 28.03.2010, 22:39 Mesaj #5785

Can Akkaya, post: 1028897 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray'ın bütün maçlarını izledim bu seneki + Milli Takım. Arda bütün topları öldürdüğüne şahidim.

Hani EGO diye bir şey vardır bilirmisin ? Son senesi için konuşuyorum Arda = EGO'dur.

Bilmem yahu "Ego"yu. İyi bari bu egoyla ligin asist kralı takımın en golcü ikinci ismi. En çok top çalan ikinci adamı, en çok koşan dört ya da beşinci ismi. 45 tane de maç oynamış . İyiymiş yine. Takımın en çok isabetli yüzdeyle pas yapan adamı olması da hep bencilliğinden.

Neyse burada verilere yer yok.
  11. 28.03.2010, 22:42 Mesaj #5786

Ahmet Özgün Güven, post: 1028932 Nickli Üyeden Alıntı

Bilmem yahu "Ego"yu. İyi bari bu egoyla ligin asist kralı takımın en golcü ikinci ismi. En çok top çalan ikinci adamı, en çok koşan dört ya da beşinci ismi. 45 tane de maç oynamış . İyiymiş yine. Takımın en çok isabetli yüzdeyle pas yapan adamı olması da hep bencilliğinden.

Neyse burada verilere yer yok.

Tamam.
  12. 28.03.2010, 22:43 Mesaj #5787

Can Akkaya, post: 1028966 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam.

13. 28.03.2010, 22:44 Mesaj #5788

Ahmet Özgün Güven, post: 1028973 Nickli Üyeden Alıntı

Benim gördüklerimi sen göremiyorsan bende sana öyle cevap veririm kusura bakma. Hani Tuncay İspanya maçına kendi yarı sahasında 5 kişinin arasına girmiştiya Arda her maç defalarca yapıyor o hareketi. Kimse niye, neden görmüyor acaba ?
  14. 28.03.2010, 22:46 Mesaj #5789

Can Akkaya, post: 1028987 Nickli Üyeden Alıntı

Benim gördüklerimi sen göremiyorsan bende sana öyle cevap veririm kusura bakma. Hani Tuncay İspanya maçına kendi yarı sahasında 5 kişinin arasına girmiştiya Arda her maç defalarca yapıyor o hareketi. Kimse niye, neden görmüyor acaba ?

Zahmet edip yazmışsın. Smile ile karşılık verirsin sanmıştım
  15. 28.03.2010, 22:58 Mesaj #5790

Körü körüne savunuyorsunuz Arda'yı.Siz bu halinden memnunsanız eğer diyecek birşey yok.Senelerdir bu takımda futbol oynuyor hala doğru düzgün şut atamıyor.Bir insan hiç mi çalışmaz yahu?Bir Ronaldo'nun gelişimini,Nasri'nin gelişimini gözlerimle görmüşüm,izlemişim ben.Arda niye hala aynı Arda?Niye hala aynı çalımları atmaya çalışıyor,niye hala 8 kişinin arasına giriyor niye yahu?

Yukarı Git