1. 28.03.2010, 23:00 Mesaj #5791
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hadi bugün hafif sakatti ondan fazla elestiriyi haketmiyor, ama yine bir fb macinda ezildin Arda.
  2. 28.03.2010, 23:04 Mesaj #5792

maçta kötü oynadı onada sinirliyiz diye demiyorum ama arda da artık satılmalı eğer biraz daha bizde kalırsa hasan şaş gibi olur kalır bizde en son onuda yuhalamaya başlarız eğer iyi bi paraya satılırsa hem onun için hem bizim içinde en hayırlısı olur. bi arkadaş yazmıştı mesajın içinde ego falan geçiyordu o arkadaşın söylediği gibi arda bu sezon gerçekten topa basıp oyunu durdurma işini çok yapt. hee ayrıca çokta katkısı oldu o tartışılmaz.
  3. 29.03.2010, 00:26 Mesaj #5793

Güngör Can, post: 1029124 Nickli Üyeden Alıntı

maçta kötü oynadı onada sinirliyiz diye demiyorum ama arda da artık satılmalı eğer biraz daha bizde kalırsa hasan şaş gibi olur kalır bizde en son onuda yuhalamaya başlarız eğer iyi bi paraya satılırsa hem onun için hem bizim içinde en hayırlısı olur. bi arkadaş yazmıştı mesajın içinde ego falan geçiyordu o arkadaşın söylediği gibi arda bu sezon gerçekten topa basıp oyunu durdurma işini çok yapt. hee ayrıca çokta katkısı oldu o tartışılmaz.

ben hasan şaş gibi olmasına razıyım.keşke onun kadar hırslı oynayabilse
  4. 29.03.2010, 00:30 Mesaj #5794

Bugun hem kendini hem bizi yaktı....

Neden mi sakattı o yuzden maça girdikten sora takımı durdu....
  5. 29.03.2010, 00:44 Mesaj #5795

Taha Karaca, post: 1029698 Nickli Üyeden Alıntı

Bugun hem kendini hem bizi yaktı....

Neden mi sakattı o yuzden maça girdikten sora takımı durdu....

Allala teknik direktör oynatmasdaydı o zaman.
  6. 29.03.2010, 00:44 Mesaj #5796

İnan Yılmaz, post: 1029081 Nickli Üyeden Alıntı

Körü körüne savunuyorsunuz Arda'yı.Siz bu halinden memnunsanız eğer diyecek birşey yok.Senelerdir bu takımda futbol oynuyor hala doğru düzgün şut atamıyor.Bir insan hiç mi çalışmaz yahu?Bir Ronaldo'nun gelişimini,Nasri'nin gelişimini gözlerimle görmüşüm,izlemişim ben.Arda niye hala aynı Arda?Niye hala aynı çalımları atmaya çalışıyor,niye hala 8 kişinin arasına giriyor niye yahu?

Aynı mı? Sen ronaldo'yu nani'yi izlemeye devam et hocam. Arda'nın ilk sezonlarındaki bal yapmayan arı haliyle şu anki üretkenliği arasında dağlar kadar fark var. Ama Arda o kadar mükemmel başladı ki kariyerine bir türlü yeniden tatmin edemiyor bizi. Elano'yu bu kadar savunup Arda'ya bunları söylemen de şaşılacak şey! Sen bu halinden memnun musun elano nun?(Bu maç için değil genel) tamam o zaman...

Ayrıca körü körüne savunmuyorum. Göz var-nizam var o da olmadı istatistik var. Ki bu istatistik alex gibi sadece gol ve asist şeklinde değil. En çok isabetli pas yapan aynı zamanda isabetli pas yüzdesi en yüksek olan, en çok asist yapan adam. En golcü ve en çok top çalan da ikinci isim. Bakın gol atma ve top çalma. En çok isabetli orta yapanlarda da ya birincidir ya ikinci. En çok koşanlar arasında ayrıca. Şimdi; koşu-top çalma-asist-gol-pas-orta-çalım-top tutma+kaptanlık... Daha ne yapar bir adam bilemiyorum. Bu istatistik mini etek falan değil. Anlatabilmişimdir umarım.
  7. 29.03.2010, 00:47 Mesaj #5797

Arda istastiklerini 2-3 katladı ligdede asist kralı.Bugün oyuna girerken bile nasıl ağrısı olduğu yüzündne belliydi özverisi için teşekkür edeceğinize utanmadan ardaya sallıyorsunuz.Gerçekten haketmiyorsunuz öyle bir oyuncuyu.Hepinizde bir yabancı hayranlığı.
  8. 29.03.2010, 00:49 Mesaj #5798

Arda satılmalı sezon sonu aşırı derecede duygusal oldugunu düşünüyorum buda oyununu etkiliyor evet Galatasaray'ı seviyor bunu biliyorum bende seviyorum kendisini ama artık gitmeli emin olun başka takımda burda oynadıgından daha iyi oynar
  9. 29.03.2010, 00:55 Mesaj #5799

Tunç Atayurt, post: 1029778 Nickli Üyeden Alıntı

Allala teknik direktör oynatmasdaydı o zaman.

Sen kendini yırt bir hafta boyunca tüm taraftarı arkanka al sonra teknik direktor oynatmasın böle bişey var mı farkındaysan son 20 dk da alındı oyuna Arda kendi zorladı bilerek kendini riske ederek oynayacağım dedi antremanlara cıktı çıkmasaydı antremana

Ardayı kotulemiyorum ben kendini de riske attı simdi sakatlıgı da nüksedebilir anltabildim mi...
  10. 29.03.2010, 01:28 Mesaj #5800

Kaptan yarın izin günün sana iyi eğlenceler... biz daha bi süre eğlenemeyeceğiz sen bizim yerimize de eğlenirsin artık sinem hanımla...
  11. 29.03.2010, 01:30 Mesaj #5801

kaptana laf yok onun dokunulmazlığı var.o sadece sinem kobal ın kaptanlığını yapsın.iş yönetimde bitiyordu cok yalnış yaptılar bu sene cok.
  12. 29.03.2010, 01:31 Mesaj #5802

Emre Gürkan Turan, post: 1029969 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptan yarın izin günün sana iyi eğlenceler... biz daha bi süre eğlenemeyeceğiz sen bizim yerimize de eğlenirsin artık sinem hanımla...

Duygularımın başka biri tarafından bu kadar iyi dile getirilebileceği hiç aklıma gelmezdi...Benim bu akşam üzüldüğüm kadar hiç bir furbolcumuzun üzüldüğünü sanmıyorum...Servet bey cıkmış diyor ki yeteri kadar iyi mücadele etmedik...Eee senin görevin mücadele etmek mi yoksa maçtan sonra mücadele etmedik demekki kardeşim...Yarın 9:30 da sınavım var ve ben hiç birşeye bakamadım bile...Ben Galatasaray'ı şu an ki futbolcularımızın hepsinden daha çok seviyorum...
  13. 29.03.2010, 01:32 Mesaj #5803

Gidin film falan seyredin abi. Konulu.
  14. 29.03.2010, 01:32 Mesaj #5804

Ahmet Özgün Güven, post: 1029978 Nickli Üyeden Alıntı

Gidin film falan seyredin abi. Konulu.

taksim'de vardı bi aralar. hala var mı bilmiyorum.. 2 film üstüste.. nasıl olsa salonu kapatırlar.
  15. 29.03.2010, 01:33 Mesaj #5805

ALP ATALIK, post: 1029981 Nickli Üyeden Alıntı

taksim'de vardı bi aralar. hala var mı bilmiyorum.. 2 film üstüste.. nasıl olsa salonu kapatırlar.

Direk dolar, adam bol...

Yukarı Git