1. 29.03.2010, 11:37 Mesaj #5851
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Gün geçmiyorki Arda bey magazin sayfalarında adı geçmesin. Spor sayfalarından çok magazin sayfalarında görmeye alışmaya başladık.
  2. 29.03.2010, 11:39 Mesaj #5852

Ardayı özel hayatı bitirmiştir. avrupa takımları en fazla ardaya 10 milyon euro verir yukarsı olmaz.
  3. 29.03.2010, 11:53 Mesaj #5853

Arda gittikçe Sergenleşiyor arka taraf göbek almış başını gidiyor ortam yaramış belli
  4. 29.03.2010, 12:04 Mesaj #5854
  5. 29.03.2010, 12:05 Mesaj #5855

Şafak KAMBAL, post: 1030743 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bu şekilde devam ederse Yurtdışında Tuncay olmaktan kurtulamaz

Kusura bakmayın ama şu haliyle Arda bir tuncay dahi olamaz !!!
  6. 29.03.2010, 12:17 Mesaj #5856

Özgür Şener, post: 1030658 Nickli Üyeden Alıntı

Dün sakattı belinden o açı içinde kafa topuna çıkmaya çalıştı.

Peki Arda illa oynamak zorunda mıydı? Rijkaard da dedi kendisi "Çok istiyordu oynamak onun için oynattım, yanlış tercihdi." diye. Orda kenarda ısınırken bile ne kadar zorlandığı belli oluyordu. Kötü performansında sakatlığı çok büyük etken olmuştur, şüphe yok; ama verimli olamayacaksan, performans gösteremeyeceksen girmenin de faydası yok, ayrıca kendisi için de büyük riskti. Yaptığı fedekarlıkları biliyorum, çoğu kişinin yapmayacağı fedekarlıklar belki bunlar ama dün oyuna girmesi, hatta ilk 18'de bulunması yanlıştı. Kötü oynadığı için eleştiremem ama illa oynamak istediği veya Rijkaard oynattığı için eleştiririm. Oynamasaydı da niye oynatmadı olacaktı biliyorum o yüzden bana kalırsa kendisini de riske etmemek açısından ilk 18'e bile alınmamalıydı.
  7. 29.03.2010, 14:04 Mesaj #5857

Arda'cım dün yaptığın hatayı bizim buradaki amatör topçular bile yapmıyor.Madem sakatsın neden oynamak istiyorsun be kardeşim.
  8. 29.03.2010, 14:17 Mesaj #5858

Haftalarca kötü oynayan oyuncularınıza tek kelime etmezsiniz ama haftaiçi tek antrenmana zar zor çıkabilmiş Arda kötü oynayınca bundan hiçbir şey olmaz gibi komik yorumlar yaparsınız.Bence iyileşmeden sahaya çıkarıldı.Bu kendi isteğiyle midir Rijkaard'ın zoruyla mıdır bilemem ama şu adamın sene boyunca verdiği emeklere saygı duyun en azından.
  9. 29.03.2010, 15:23 Mesaj #5859
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

Oray Us, post: 1031077 Nickli Üyeden Alıntı

Haftalarca kötü oynayan oyuncularınıza tek kelime etmezsiniz ama haftaiçi tek antrenmana zar zor çıkabilmiş Arda kötü oynayınca bundan hiçbir şey olmaz gibi komik yorumlar yaparsınız.Bence iyileşmeden sahaya çıkarıldı.Bu kendi isteğiyle midir Rijkaard'ın zoruyla mıdır bilemem ama şu adamın sene boyunca verdiği emeklere saygı duyun en azından.

Birader kimse fener macıyla eleştirmiyor Liverpool maçlarında birkaç sene önce çok iyi top oynayan Arda şimdi kalitesiz oynuyor ağır topcu sutları iyi değil vs ama almış bir metin oktay hagi messi şeyi şişirilip duruyor Messi bile kendini geliştirirken sen messiden iyi topcumusunki Galatasaray Sk'da değilde çemişgezek belediyesporda oynuyormuş gibi laubalisin mesela
  10. 29.03.2010, 15:30 Mesaj #5860

Ben arda nın ilerki 10 senede bir tane fener maçı aldıracağına canı gönülden inanıyorum.gerci 2 sene gecti 8 sene kaldı.
  11. 29.03.2010, 15:49 Mesaj #5861

Fehmi Kaplan, post: 1031309 Nickli Üyeden Alıntı

Birader kimse fener macıyla eleştirmiyor Liverpool maçlarında birkaç sene önce çok iyi top oynayan Arda şimdi kalitesiz oynuyor ağır topcu sutları iyi değil vs ama almış bir metin oktay hagi messi şeyi şişirilip duruyor Messi bile kendini geliştirirken sen messiden iyi topcumusunki Galatasaray Sk'da değilde çemişgezek belediyesporda oynuyormuş gibi laubalisin mesela

Kalitesiz Arda bu senenin bir bölümünü forvet oynamasına rağmen kaç maçını kurtarmıştır Galatasaray'ın bunlara bir bakmak lazım.O şişirenler biz değil ki basın! Onlara bakarsak Arda'nın binlerce pisliğini çıkarırız olmamasına rağmen.Bir de şöyle bakın o dediğiniz maçlarda takım da iyi oynuyordu ama bu sene... (takımı beğenen varsa onlara birşey diyemem) Bana ters gelen şey dün kaç tane yürüyen futbolcu varken tüm suç 1 haftadır antrenman yapamayan Arda'nınmış gibi yorumlar yapılması.
  12. 29.03.2010, 16:21 Mesaj #5862

Bence her şey sene başına dönmeli. Kewel'ın yerine solda Santos. Servet ve Gökhan'ın yerine Neill ve Emre.

....................Leo...............

Sabri.........Neill.....EmreG....Hakan

....................Mustafa...............

.............Ayhan.........Arda..........

Keita..................................Santos

....................Baros.....................
  13. 29.03.2010, 16:28 Mesaj #5863
  14. 29.03.2010, 16:29 Mesaj #5864
  15. 29.03.2010, 16:32 Mesaj #5865

Arda nın sucu kendisini bir metin oktay,hagi gibi görmesi.Hagi ye klüpte herkesin a dan ze ye saygısı ve sevgisi vardı.bülent korkmaz a herkesin saygısı vardı.ben gercekten cok merak ediyorum şu an takımda arda yı kaç kişi seviyor?Zamanında Servet in bir maç sonrası nerdeyse Arda yı dövecekken şimdi kaptanı oldu.Asıl yalnışı yönetim yaptı.Takımda çoğu kişinin sevmediği birini takım kaptanı yaptı.

Yukarı Git