1. 29.03.2010, 16:35 Mesaj #5866
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Harun Taşkapılı, post: 1031601 Nickli Üyeden Alıntı

Arda nın sucu kendisini bir metin oktay,hagi gibi görmesi.Hagi ye klüpte herkesin a dan ze ye saygısı ve sevgisi vardı.bülent korkmaz a herkesin saygısı vardı.ben gercekten cok merak ediyorum şu an takımda arda yı kaç kişi seviyor?Zamanında Servet in bir maç sonrası nerdeyse Arda yı dövecekken şimdi kaptanı oldu.Asıl yalnışı yönetim yaptı.Takımda çoğu kişinin sevmediği birini takım kaptanı yaptı.

Yok abi o Galatasaray ruhu o emreyle maldivlere giderek magazin haberi olarak Galatasaray ruhu o sahada bişey yapmasada milyon euroları cukkalasada top oynamasada Liverpoola gidecek 55 milyon euro ki Adnan Polat satmayı düşünmüyoruz Avrupada kupa alacagız diyor ki ŞAMPİYONLAR LİGİ diyemiyorlar Uefayı alsalar ne almasalar ne yönetim bu zihniyetteyken boşver aslında
  2. 29.03.2010, 16:36 Mesaj #5867

Doruk Özyer, post: 1031594 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın suçu ne acaba eleştirenlere soruyorum?

Arda'nın suçu yok.Tek suçlu biziz.Bu çocuğu Messi ile kıyaslayarak dünyanın en aptalca işini yaptık.Tamam yetenekli,hırslı ama o kadar da değil.

Dünya'da ne yıldızlar var.Biz bunları görmezden gelip,Arda'ya taptık resmen

Hamsik,Stoch bu adamlar daha yetenekli.Ama herkes abartmıyor.Bizim santos bile daha yetenekli,daha hızlı Arda'dan.
  3. 29.03.2010, 16:37 Mesaj #5868
    Fehmi Kaplan
    Misafir
    • Fehmi Kaplan
    • Misafir

Serhan Akyüz, post: 1031617 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın suçu yok.Tek suçlu biziz.Bu çocuğu Messi ile kıyaslayarak dünyanın en aptalca işini yaptık.Tamam yetenekli,hırslı ama o kadar da değil.

Dünya'da ne yıldızlar var.Biz bunları görmezden gelip,Arda'ya taptık resmen

Hamsik,Stoch bu adamlar daha yetenekli.Ama herkes abartmıyor.Bizim santos bile daha yetenekli,daha hızlı Arda'dan.

Helal olsun abi abartılması konusuna katılıyorum
  4. 29.03.2010, 19:18 Mesaj #5869
  5. 29.03.2010, 19:20 Mesaj #5870

Hasan Öztürk, post: 1032350 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yi elestirerek Fenev gibi olduk .Hayirli olsun

6. 29.03.2010, 19:21 Mesaj #5871

arda turan süper bir oyuncudur, oyunu istediği gibi yavaşlatır ve tempoyu artırabilir... bunu kim yapabilirdi yakın zamanda gördük HAGİ... ama tabi arda bir hagi asla ve asla değildir ve olamazda...

ama bizim ligimizin çok üstünde bir oyuncudur lakin bu kadar da abartmaya hatta ve hatta şu an için dünyanın en iyi futbolcusu sayılacak messi ile kıyaslanması son derece yanlıştır ve anlamsızdır...

messi'ye gelene kadar; fabregas var onla kıyaslayalım mesela???

süper bir yetenektir arda turan ama çok çok süper bir oyuncu değildir... hangi derby maçına damgasını vurdu mesela? bjk fb trabzon fark etmez hangisine damgasını vurdu hatırlayan var mı? vurmasına gerek de ytok belki ama ondan böyle beklentiler içine girilmesi bence yanlıştır...

böyle bir adam bizde olduğu için çok şanslıyız...
  7. 29.03.2010, 19:21 Mesaj #5872
  8. 29.03.2010, 19:22 Mesaj #5873

Yuuh ulan adam oynamak için ne kadar acı çekti ısınırken bile görmediniz hala bide utanmadan sallıyorsunuz.Arda hepinizden daha iyi Gslİ
  9. 29.03.2010, 19:23 Mesaj #5874

Onur Albakar, post: 1032363 Nickli Üyeden Alıntı

Yuuh ulan adam oynamak için ne kadar acı çekti ısınırken bile görmediniz hala bide utanmadan sallıyorsunuz.Arda hepinizden daha iyi Gslİ

sorunda orda dostum neden sakat sakat oynuyo yada sakat sakat ne kadar faydalı olabilirdi? işte gördük olamadı ama bunun suçunu ona yüklemek olmaz asla... kendinden fedakarlık yapmıştır hemde büyük... helal olsun yine ona herşey...
  10. 29.03.2010, 20:10 Mesaj #5875

Messi kadar... Ahmet Çakar sana etmediğim beddua kalmadı.

Arkadaş Arda'mı dedi ben messi den iyiyim diye? Kendisi kaç kez söyledi messi dünyanın en iyisi bana sallamak için onunla kıyaslıyorlar taraftar oyuna gelmesin diye. Ama bizim taraftarda kafa ne gezer arkadaş. Bir değişik çalışıyor. Çözemedim. Nereden çıktın yahu alt yapıdan başıma bela be adam? Nereden parladın öyle? Goller, asistler, şovlar falan... Fenerlileri çatlatman, avrupa şampiyonasında coşman, armana aşık olman. Nereden çıktın sen? Millete laf anlatmaya çalışmaktan fenalık geldi.
  11. 30.03.2010, 16:56 Mesaj #5876

arda nın ilk zamanlardaki videolarını youtube dan izleyin.ne kadar amatör bir kafa yapısına ahip olduğunu göreceksiniz.kıyaslama açısından değil ama adece messi ilk zaman fiziki yapısı nasıla hala öyle,ronaldo.kaka birçok örnek verilebilir.arda nın 2 sene önceki fiziki yapısıyla şu anki hali araında dünyalar kadar fark var.ağırlığı ve fazla mücadele edememeinin tek sebebi fiziki yapısının olumsuz yönde değişmesi
  12. 30.03.2010, 18:28 Mesaj #5877

Messi Messi'dir Arda Turan da Arda Turan'dır kimse kimse olamaz.. Bu ayrı bir mesele ancak şu var ki Arda Turan derbi maçında hırsına yenik düştü aynen geçtiğimiz maç Cristian'a kızarak hırsına yenik düştüğü gibi ısınırken yüzünden okunuyordu ağrıları..

2 tane iğneyle zorla çıktı oynadı.. İnanın Emre Çolak oyuna girse daha iyi olabilirdi.. Bir kaptan olarak yerinden Emre'yi kaldırıp ben oynayamam sen oyna deseydi bir oyuncuyu bu takıma kazandırabilirdi..
  13. 30.03.2010, 18:45 Mesaj #5878

Harun Taşkapılı, post: 1034689 Nickli Üyeden Alıntı

arda nın ilk zamanlardaki videolarını youtube dan izleyin.ne kadar amatör bir kafa yapısına ahip olduğunu göreceksiniz.kıyaslama açısından değil ama adece messi ilk zaman fiziki yapısı nasıla hala öyle,ronaldo.kaka birçok örnek verilebilir.arda nın 2 sene önceki fiziki yapısıyla şu anki hali araında dünyalar kadar fark var.ağırlığı ve fazla mücadele edememeinin tek sebebi fiziki yapısının olumsuz yönde değişmesi

Asıl amacını unutup "herşey bitti son nokta bu" diye düşünüp hapa güpe yemeye içmeye, eğlenceyi abartırsan başçavuş göbeği gibi göbeğin, yastık gibi ardın olur. Arda'yı kimseyle kıyaslayamıyoruz çünkü adamlar Arda'yı fersah fersah aştı! Kaka, Pato, Fabregas bunlarla kıyası yanlış aynı siklette değil. Bu sene iyice değişti bu maça özel bir durum değil. Topla maç içi denemeler yapıyor sanki 6-7-8 kişi nasıl geçilir diye. Bazen el freni oluyor takıma. Televizyona çıkıp istediğimi yaparım dercesine "ben baba parası yemiyorum, kendi paramı kazanıyorum" kişiliğinin ne kadar olumlu(!) geliştiğinin göstergesidir. Bugüne kadar bu takıma gelen hiçbir oyuncunun ağzından bu tarz bir cümle çıkmamıştır. Paris Hilton yakışır sana diye şımartan taraftar şimdi mutludur umarım.

Hakan Şükür Bursaspor'dan Galatasaray'a gelince yalnız yaşıyormuş. Daha sonra bu durumun uyku, yemek düzenini dolayısyla formunu kötü etkilediğini görünce Sakarya'dan babaannesini İstanbul'a çağırarak birlikte oturmuş. Arda ne yaptı ücretine zam gelince bu yıl ilk iş evini ayırdı fark net görülüyor.

Bülent Korkmaz 36-37 yaşına kadar üst düzey futbol oynadı. Bülent bir röportajında " Misafir dahi olsa en geç saat 10'da uyuyorum" demişti. Bir açılışta medyaya şöyle bir diyalog yansıdı. Arda Başkan Polat'ın "Gözlerin şişmiş geç mi yattın?Play Station mı oynadın" sorusuna başkanın ısrarcı tavrı sonrası "Evet 3'te yattım" demişti. Aradaki fark bu. Hakan Şükür, Bülent Korkmaz, Arif Erdem, Hagi, Popescu hiçbir zaman işlerinin önüne, hiçbirşeyi koymadılar çünkü profesyonellerdi, mesleklerine saygıları vardı.

Ben buraya eğlenmeye, para kazanmaya geldim diyorsa kendisi bilir.
  14. 30.03.2010, 19:04 Mesaj #5879

Allah aşkına iftira atmayın. Adamın göbeği falan yok. Formanın altına boğazlı giydiğinde şişman gözüküyor. Milli maçlarda da cılız gözüküyor. Onur Albakar'da vardı. O resimleri bir koyarsan sevinirim Onur.

@Mehmet Vural

Birşeyi çok merak ettim. Arda seninle özel olarak konuştu mu "Abi ben artık oldum" falan diye. Öyle bir konuşuyorsun ki... Nedir sana böyle düşündüren? Arda kendini geliştirmiyor dersen yalan... Göbekli desen o da yalan... Nedir yani?
  15. 30.03.2010, 20:36 Mesaj #5880

Yukarı Git