1. 30.03.2010, 21:28 Mesaj #5881
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1035160 Nickli Üyeden Alıntı

Allah aşkına iftira atmayın. Adamın göbeği falan yok. Formanın altına boğazlı giydiğinde şişman gözüküyor. Milli maçlarda da cılız gözüküyor. Onur Albakar'da vardı. O resimleri bir koyarsan sevinirim Onur.

@Mehmet Vural

Birşeyi çok merak ettim. Arda seninle özel olarak konuştu mu "Abi ben artık oldum" falan diye. Öyle bir konuşuyorsun ki... Nedir sana böyle düşündüren? Arda kendini geliştirmiyor dersen yalan... Göbekli desen o da yalan... Nedir yani?

Hiçbir gelişme yok, kendini geliştirme derdi de yok bunun anlamı nedir? Millet zaten 1 günde kral yapmaya bayılıyor. Hareketleri, mimikleri herşeyiyle havalandı artık ve bu rahatsız edici bir noktaya vardı. O göbektir arkadaş geçin bunları.
  2. 30.03.2010, 21:43 Mesaj #5882

sene sonu bence makul bir fiyata satılması lazım yada aslantepede bir sene oynayıp ölede satılabilir
  3. 30.03.2010, 21:45 Mesaj #5883

Ne yazıkki kaptan gibi oynamıyor.Ama diğer oyuncularla kıyaslayınca fazlada yüklenmenin bir anlamı yok.
  4. 30.03.2010, 22:08 Mesaj #5884
  5. 30.03.2010, 22:33 Mesaj #5885

Mehmet Vural, post: 1035605 Nickli Üyeden Alıntı

Hiçbir gelişme yok, kendini geliştirme derdi de yok bunun anlamı nedir? Millet zaten 1 günde kral yapmaya bayılıyor. Hareketleri, mimikleri herşeyiyle havalandı artık ve bu rahatsız edici bir noktaya vardı. O göbektir arkadaş geçin bunları.

allah askina bana bir havalanan bir mimigini soyle bir hareketini soyle
  6. 30.03.2010, 22:34 Mesaj #5886

Kaptan olmak zor ya millet Kaptan olduğu için biraz yükleniyor bence...

Herkes birşey bir hareket bekliyor Kaptan'dan takımı ateşleyecek
  7. 31.03.2010, 00:33 Mesaj #5887

Öner Yıldız, post: 1035778 Nickli Üyeden Alıntı

allah askina bana bir havalanan bir mimigini soyle bir hareketini soyle

Maç öncesi kaptan olduğu için yaptığı bir konuşmayı gördüm ligin başlarıydı sanki Don Corleone konuşuyor gibi konuşuyor, Emniyet Müdürlüğünü sebepsiz yere ziyarete gitmeler devlet büyüğü sanki, Havaalanında taraftara çemkirme üzerine yürüme, Avrupa Liginde hakeme çemkirme yanında sarı kart, sinema kapatmalar sonra bunun hakkında televizyona çıkıp konuşarak tüy dikmeler, gol attıktan sonra"ReeeeRöööö" diye öfkeyle haykırmalar, saha dışında gıdısından kaymak yediği adamlarla saha içinde birbirlerini yiyip Galatasaray'a zarar vermeler, yabancı oyuncuların altını eşmeler, kümeleşmeler vs. yalan mı? Daha sayayım mı?
  8. 31.03.2010, 00:35 Mesaj #5888

Mehmet Vural, post: 1036251 Nickli Üyeden Alıntı

Maç öncesi kaptan olduğu için yaptığı bir konuşmayı gördüm ligin başlarıydı sanki Don Corleone konuşuyor gibi konuşuyor, Emniyet Müdürlüğünü sebepsiz yere ziyarete gitmeler devlet büyüğü sanki, Havaalanında taraftara çemkirme üzerine yürüme, Avrupa Liginde hakeme çemkirme yanında sarı kart, sinema kapatmalar sonra bunun hakkında televizyona çıkıp tüy dikmeler, gol attıktan sonra"ReeeeRöööö" diye öfkeyle haykırmalar, saha dışında gıdısında kaymak yediği adamlarla saha içinde birbirlerini yiyip Galatasaray'a zarar vermeler, yabancı oyuncuların altını eşmeler, kümeleşmeler vs. daha sayayım mı?

Gol sevinçleri bile bi hava oldu adamın yav.35 YASINDA SANKI 3 dunya kupası kaldırmış da bana...
  9. 31.03.2010, 00:47 Mesaj #5889

Serdar AYDIN, post: 1036255 Nickli Üyeden Alıntı

Gol sevinçleri bile bi hava oldu adamın yav.35 YASINDA SANKI 3 dunya kupası kaldırmış da bana...

Bu hızla giderse kaldırabileceğini sanmıyorum! Hızlı giden at misali
  10. 31.03.2010, 01:23 Mesaj #5890
  11. 31.03.2010, 01:44 Mesaj #5891

Sezon basinda kaptanlik gorevi verildiginde, Ardanin yasam seklinin zekasinin ve fiziki yetersizliginin bu gorevin verilmesine engel oldugunu yazmistim.

Aldigim tepkiyi halen unutamiyorum. Sonucta ben kendimi hakli cikmis goruyorum su anda, istemeyerekte olsa. Arda futbol sahasinda, kucuk maclarin buyuk oyuncusu. Özel hayatinda kucuk insanlarin buyuk dostu olur. baskada birsey olmaz.
  12. 31.03.2010, 01:53 Mesaj #5892

Orhan Ari, post: 1036370 Nickli Üyeden Alıntı

Sezon basinda kaptanlik gorevi verildiginde, Ardanin yasam seklinin zekasinin ve fiziki yetersizliginin bu gorevin verilmesine engel oldugunu yazmistim.

Aldigim tepkiyi halen unutamiyorum. Sonucta ben kendimi hakli cikmis goruyorum su anda, istemeyerekte olsa. Arda futbol sahasinda, kucuk maclarin buyuk oyuncusu. Özel hayatinda kucuk insanlarin buyuk dostu olur. baskada birsey olmaz.

Haklı çıktığını düşünmüyorum.. Kaptanlıkta gayet başarılı bence.. Formsuzluğu "10 numara" yada "pazubant" lA alakalı olduğunu düşünmüyorum
  13. 31.03.2010, 02:12 Mesaj #5893

Alim Yelmer, post: 1036374 Nickli Üyeden Alıntı

Haklı çıktığını düşünmüyorum.. Kaptanlıkta gayet başarılı bence.. Formsuzluğu "10 numara" yada "pazubant" lA alakalı olduğunu düşünmüyorum

neyle alakalı peki?
  14. 31.03.2010, 02:40 Mesaj #5894

Harun Taşkapılı, post: 1036388 Nickli Üyeden Alıntı

neyle alakalı peki?

Bence özel hayatıyla...Ben takımda bu zamana kadar tanju çolak hariç bu kadar özel hayatıyla gündeme gelen baska bir oyuncu hatırlamıyorum...
  15. 31.03.2010, 02:48 Mesaj #5895

Bence sorun tamamen kafa yapısı ile alakalı.işine saygısı yok bir kere.cok gereksiz davranışlarda bulunuyor.gol atar takım arkadaşlarını bırakıp sevgilisiyle gol sevinci yaşar.attığı gollerde dikkat edin hep numaralı tribüne gidiyor takımda arkasından.ya kardesin bir kere sana asist yapan adama gitsene.sevgilinle mi oynuyorsun sahada.

buyuk futbolcu olacaksan hagi yi örnek alacaksın,yoksa 10 numarayı cıkartırlar.

Yukarı Git