1. 31.03.2010, 02:54 Mesaj #5896
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Harun Taşkapılı, post: 1036426 Nickli Üyeden Alıntı

Bence sorun tamamen kafa yapısı ile alakalı.işine saygısı yok bir kere.cok gereksiz davranışlarda bulunuyor.gol atar takım arkadaşlarını bırakıp sevgilisiyle gol sevinci yaşar.attığı gollerde dikkat edin hep numaralı tribüne gidiyor takımda arkasından.ya kardesin bir kere sana asist yapan adama gitsene.sevgilinle mi oynuyorsun sahada.

buyuk futbolcu olacaksan hagi yi örnek alacaksın,yoksa 10 numarayı cıkartırlar.

Sanane arkadaşım istediğiyle yaşar gol sevincini.
  2. 31.03.2010, 03:00 Mesaj #5897

Ahmet Kaydan, post: 1036433 Nickli Üyeden Alıntı

Sanane arkadaşım istediğiyle yaşar gol sevincini.

işte bizim sorunumuz bu.takımda birçok kişi senin gibi düşündüğü için takım olamıyoruz.kimse kimsenin umurunda değil,arda nın umurunda olan tek şey sinem kobal.ben biraz futboldan anlıyorsam arda avrupda bu kafa yapısıyla hiçbir buyuk klübe gidemez sadece sinem koballa parise gider.
  3. 31.03.2010, 04:20 Mesaj #5898

Selim Pusat, post: 1036349 Nickli Üyeden Alıntı

66 numaralı formayı arar olduk bu sene. Gitsin 10, gelsin 66.

İşte istediği herşeye sahip oldu. Çok yırtındığı, uğrunda dokuz takla attığı 10 numaraya, kaptanlığa, dolgun ücrete, sosyeteden sevgiliye, ayrı eve kavuştu yani artık doyuma ulaştı eskisi gibi istese bile olamaz. Bu adama teknik ekip ceza veremez höt diyemez başkanla kanka adeta!

Orhan Ari, post: 1036370 Nickli Üyeden Alıntı

Sezon basinda kaptanlik gorevi verildiginde, Ardanin yasam seklinin zekasinin ve fiziki yetersizliginin bu gorevin verilmesine engel oldugunu yazmistim.

Aldigim tepkiyi halen unutamiyorum. Sonucta ben kendimi hakli cikmis goruyorum su anda, istemeyerekte olsa. Arda futbol sahasinda, kucuk maclarin buyuk oyuncusu. Özel hayatinda kucuk insanlarin buyuk dostu olur. baskada birsey olmaz.

Arda yanlış adamları örnek almış örnek alacağı tek isim Hakan Şükür ve Hagi olmalı.

Alim Yelmer, post: 1036374 Nickli Üyeden Alıntı

Haklı çıktığını düşünmüyorum.. Kaptanlıkta gayet başarılı bence.. Formsuzluğu "10 numara" yada "pazubant" lA alakalı olduğunu düşünmüyorum

Tamamen doyuma ulaşmakla alakalı bunun sorumlusu Adnan Polat'tır.

Harun Taşkapılı, post: 1036388 Nickli Üyeden Alıntı

neyle alakalı peki?

Emrah Akkuş, post: 1036420 Nickli Üyeden Alıntı

Bence özel hayatıyla...Ben takımda bu zamana kadar tanju çolak hariç bu kadar özel hayatıyla gündeme gelen baska bir oyuncu hatırlamıyorum...

Benim çocukluğumun oyuncusudur Tanju fenere gittiğinde çok ağlamıştım. Tanju çapkınlık yapardı ama sahada golleri atardı.

Harun Taşkapılı, post: 1036426 Nickli Üyeden Alıntı

Bence sorun tamamen kafa yapısı ile alakalı.işine saygısı yok bir kere.cok gereksiz davranışlarda bulunuyor.gol atar takım arkadaşlarını bırakıp sevgilisiyle gol sevinci yaşar.attığı gollerde dikkat edin hep numaralı tribüne gidiyor takımda arkasından.ya kardesin bir kere sana asist yapan adama gitsene.sevgilinle mi oynuyorsun sahada.

buyuk futbolcu olacaksan hagi yi örnek alacaksın,yoksa 10 numarayı cıkartırlar.

Harun Taşkapılı, post: 1036439 Nickli Üyeden Alıntı

işte bizim sorunumuz bu.takımda birçok kişi senin gibi düşündüğü için takım olamıyoruz.kimse kimsenin umurunda değil,arda nın umurunda olan tek şey sinem kobal.ben biraz futboldan anlıyorsam arda avrupda bu kafa yapısıyla hiçbir buyuk klübe gidemez sadece sinem koballa parise gider.

Avrupa'da böyle bir futbolcuyu hangi takım alıp oynatır?

Arkadaşlar İlyas Salman'ın "Yayaya Şaşaşa" isimli bir filmi var o filmi izlemeli bence Arda ama hala "Paris Hilton yakışır sana" diye tezahürat yapan hödükler var bu taraftarın içinde YIL 2010 !!!
  4. 31.03.2010, 12:20 Mesaj #5899

O kadar saçma yorumlar var ki deliricem birgün bu başlıkta.Arda daha 22 yaşında bir Hagi değil,Messi'yle kıyaslayan da sizsiniz kendisi değil.Onun öyle bir derdi yok.Bu senenin çoğunu forvet oynayarak geçirmesine rağmen yaptığı asist sayısı ve attığı goller ortadadır.Kazandığımız puanlarda çok büyük katkıları vardır.Ama bu taraftar o kadar nankör ki 2 maç kaybolsa 1001 tane laf söylüyor.Ee takımın diğer oyuncuları napıyo bu sırada? Arda ne kadar yetenekli olursa olsun takım oyuncusudur.Değişen o değil takım bana göre.O eski Arda dediğiniz zamanlarda takım hırslıydı ve çok daha cesaretli oynuyordu.Şimdi öyle bir futboldan söz edemeyiz.Dolayısıyla Arda'nın performansının etkilenmesi normal ki buna rağmen aldığımız galibiyetlerin yarısında bizzat katkısı var gol yada asistle.Bu dediğim futbol şeklinden kötü etkilenen sadece Arda da değil.2 sene önce bizi şampiyon yapan Türk oyuncuların hali felaketken; Arda'nın genel performansı onlara göre çok daha az düşüş göstermiştir.İstatistik diye tutturanlar açsın baksın, diğerleri de maçları tekrar izleyebilir.Sallamak için adam arıyorsanız takımda bol var medyanın gazına gelip kendi değerlerimizi harcamamak lazım.
  5. 31.03.2010, 12:36 Mesaj #5900

ahmet özgün güven isimli üyenin arda ile bağlantılı birisi olduğundan artık eminim.
  6. 31.03.2010, 12:39 Mesaj #5901

Ferhat Coskun, post: 1028811 Nickli Üyeden Alıntı

10:0 sadece abartili bir örnekti. herhalde akliniz eriyordu buna ?

iyi neyse bildiginiz olsun bu haliyle premier lig de oynar

macin adamiydi mükemmel oynadi bugün.

atış serbest.
  7. 31.03.2010, 13:46 Mesaj #5902

Oray Us, post: 1036754 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar saçma yorumlar var ki deliricem birgün bu başlıkta.Arda daha 22 yaşında bir Hagi değil,Messi'yle kıyaslayan da sizsiniz kendisi değil.Onun öyle bir derdi yok.Bu senenin çoğunu forvet oynayarak geçirmesine rağmen yaptığı asist sayısı ve attığı goller ortadadır.Kazandığımız puanlarda çok büyük katkıları vardır.Ama bu taraftar o kadar nankör ki 2 maç kaybolsa 1001 tane laf söylüyor.Ee takımın diğer oyuncuları napıyo bu sırada? Arda ne kadar yetenekli olursa olsun takım oyuncusudur.Değişen o değil takım bana göre.O eski Arda dediğiniz zamanlarda takım hırslıydı ve çok daha cesaretli oynuyordu.Şimdi öyle bir futboldan söz edemeyiz.Dolayısıyla Arda'nın performansının etkilenmesi normal ki buna rağmen aldığımız galibiyetlerin yarısında bizzat katkısı var gol yada asistle.Bu dediğim futbol şeklinden kötü etkilenen sadece Arda da değil.2 sene önce bizi şampiyon yapan Türk oyuncuların hali felaketken; Arda'nın genel performansı onlara göre çok daha az düşüş göstermiştir.İstatistik diye tutturanlar açsın baksın, diğerleri de maçları tekrar izleyebilir.Sallamak için adam arıyorsanız takımda bol var medyanın gazına gelip kendi değerlerimizi harcamamak lazım.

Saçma falan değil insanların şahsi görüşleri bunlar. Arda 100 gol, 100 asistte yapsa kendini değiştirmediği sürece taraftarın bir kısmının gözüne batacak. Ayrıca o saydığımız isimlerin yaptıklarıyla uzaktan yakından alakası yok yaptıklarının.
  8. 31.03.2010, 13:52 Mesaj #5903

Bu yıl ona çok yük bindi. Kaptanlık görevininde verilmesi onu bu yol baya yıprattı. Bu sezon klasik bir 10 numaramız olsaydı bu yıl hem Arda hem takım çok şey kazanırdı.
  9. 31.03.2010, 13:53 Mesaj #5904

önemli olan ne asist ne gol.çoğu taraftar bunu anlamıyor.kaptanlık sadece bantı koluna takmak değildir.takımına arkadaşlarına her anlamda sahip cıkacaksın.herkesten saygı göreceksin.örnek futbolcu olacaksın sahada ve saha dışında.ben takım içinde ardayı gercekten kaptan olarak gören futbolcu olduğunu pek sanmıyorum.

hakan şükür ü hiç sevmeme rağmen yaptığı tek şey takımı toparlamasıydı en zor günde bile.
  10. 31.03.2010, 14:00 Mesaj #5905

kaptanlık,sezonun erken başlaması derken çok yoruldu genç yaşta arda artık yol vermek lazım hayallerinin peşinden gitmeli arda.
  11. 31.03.2010, 14:02 Mesaj #5906
  12. 31.03.2010, 16:03 Mesaj #5907

Harun Taşkapılı, post: 1036909 Nickli Üyeden Alıntı

önemli olan ne asist ne gol.çoğu taraftar bunu anlamıyor.kaptanlık sadece bantı koluna takmak değildir.takımına arkadaşlarına her anlamda sahip cıkacaksın.herkesten saygı göreceksin.örnek futbolcu olacaksın sahada ve saha dışında.ben takım içinde ardayı gercekten kaptan olarak gören futbolcu olduğunu pek sanmıyorum.

hakan şükür ü hiç sevmeme rağmen yaptığı tek şey takımı toparlamasıydı en zor günde bile.

Arda takımda en sevilen ve en çok saygı gören futbolcuların başında gelir. Rijkard ve Neskens gibi hocaların olduğu yerde kaptan ne yapmalı anlatırmısın???
  13. 31.03.2010, 16:24 Mesaj #5908

Keske kaptanlik Ardaya verilmeseydi diyecegim ama baska kim var ki ilk 11 de Kaptan olabilecek. Servet desen desen Rijkaardla arasi bozuk diyorlar. Ayhan ilk 11 giremiyor. Sabri bu görevi hayatta yapamaz. Yabanci kaptan biz de hic olmaz.
  14. 31.03.2010, 16:28 Mesaj #5909

murat arslan, post: 1036781 Nickli Üyeden Alıntı

ahmet özgün güven isimli üyenin arda ile bağlantılı birisi olduğundan artık eminim.

Burada sallayanların da Arda ile kötü bir anıları var sanırım. Ya da kıskanıyorlar? Senin mantıkla bu çıkar.

Hehehe ben bu yollardan çok geçtim. Ben haklı olanı sonuna kadar savunurum. Herkes Sabri'ye küfürler ederken; "Bu takımdaki en klas adamlardan birisi Sabri'dir. Gayet iyi futbolcudur" diye savunmaktan canım çıkmıştı. Şimdi herkes döndü, herkes sabri hayranı. Mehmet Güven'i hep savundum. İyi futbolcu kadroda yararlı olur dedim. Edilmedik laf kalmadı. Şimdi manisadaki performansıyla herkes bizde olsa oynardı be! diyor. Bunun daha öncesi de var. Tugay'ı göndertirken bu taraftar ben ağlıyordum. O zaman anladım ben. Sonra herkes Tugay hayranı oldu.

Mesele değil ben beklerim. Arda minimum düzeyde yıpransın. Milletin gözü biraz olsun açılsın tek amacım bu. Ayrıca sadece gerçekleri konuşurum ben. "Göbeğe var, gızı buldu şımardı. Kaptanlığı kaldıramadı" gibi boş ve havada kalan lafları söyleyen tayfanın kim olduğu malum...
  15. 31.03.2010, 16:38 Mesaj #5910

Millet İbrahim Üzülmezlere Volkanlara Selçuklara Topuzlara sahip çıkıyor... Bizler Harbi Galatasaray'lı Arda'yı bile tartıştırıyoruz ya.... Sorumluluk almıyor denilen Arda... 20 yaşında Sivas'ta 3 gol atarak bize Şampiyonluğu getirmişti....

Ardadan gayet Memnunum...İnşallah Futbolu Galatasaray'da bırakır.. Gidince anlıcaz kıymetini... Fener'in Hindi Tuncay'ı aradığı gibi..

Yukarı Git