1. 31.03.2010, 16:53 Mesaj #5911
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1037306 Nickli Üyeden Alıntı

Burada sallayanların da Arda ile kötü bir anıları var sanırım. Ya da kıskanıyorlar? Senin mantıkla bu çıkar.

Hehehe ben bu yollardan çok geçtim. Ben haklı olanı sonuna kadar savunurum. Herkes Sabri'ye küfürler ederken; "Bu takımdaki en klas adamlardan birisi Sabri'dir. Gayet iyi futbolcudur" diye savunmaktan canım çıkmıştı. Şimdi herkes döndü, herkes sabri hayranı. Mehmet Güven'i hep savundum. İyi futbolcu kadroda yararlı olur dedim. Edilmedik laf kalmadı. Şimdi manisadaki performansıyla herkes bizde olsa oynardı be! diyor. Bunun daha öncesi de var. Tugay'ı göndertirken bu taraftar ben ağlıyordum. O zaman anladım ben. Sonra herkes Tugay hayranı oldu.

Mesele değil ben beklerim. Arda minimum düzeyde yıpransın. Milletin gözü biraz olsun açılsın tek amacım bu. Ayrıca sadece gerçekleri konuşurum ben. "Göbeğe var, gızı buldu şımardı. Kaptanlığı kaldıramadı" gibi boş ve havada kalan lafları söyleyen tayfanın kim olduğu malum...

Sabri klas futbolcu değil sanırım klas futbolcu Zidane,Xavi vs
  2. 31.03.2010, 16:57 Mesaj #5912

Targutay Sabancı, post: 1037365 Nickli Üyeden Alıntı

Sabri klas futbolcu değil sanırım klas futbolcu Zidane,Xavi vs

Bu takımdaki dedim
  3. 31.03.2010, 20:34 Mesaj #5913

Umut İzmir, post: 1037336 Nickli Üyeden Alıntı

Millet İbrahim Üzülmezlere Volkanlara Selçuklara Topuzlara sahip çıkıyor... Bizler Harbi Galatasaray'lı Arda'yı bile tartıştırıyoruz ya.... Sorumluluk almıyor denilen Arda... 20 yaşında Sivas'ta 3 gol atarak bize Şampiyonluğu getirmişti....

Ardadan gayet Memnunum...İnşallah Futbolu Galatasaray'da bırakır.. Gidince anlıcaz kıymetini... Fener'in Hindi Tuncay'ı aradığı gibi..

Aynen renkdaş. Ben bi GS lı olarak Arda nın hep burada oynamasını isterim. Ama Arda yı seven bir insan olarak hemen yurtdışına gitmesini isterim çünkü Arda yı bu taraftar ve bu basın bitirir. Bu yüzden bu ülkede çok büyük yıldızlar çıkmaz bi kaçtane çıkar onlarda daha büyük yıldız olmasını engellerler. Bizim milletimiz bir şeyi ya çok över yada yerin dibine sokar. H.Şükür H.Şaş Tugay vb oynadıkları süre içinde hep ağır şekilde eleştirildi. Şimdi sıra Arda da 1-2 sene sonra E.Çolak a yapılacaktır. Kendi değerlerimize sahip çıkalım rakip takım taraftarları boyle oyuncalara sahip olmak için can atıyor.
  4. 31.03.2010, 20:47 Mesaj #5914

Arda´yı çok seviyorum ama Arda´nın oyun içindeki isteğinden ve demeçlerinden anlaşılıyorki Arda artık Galatasaray´da oynamak istemiyor . Sürekli transfer hakkında konuşuyor ,şu takımda oynamayı çok istiyorum diyor . Eee zorlada güzellik olmaz
  5. 31.03.2010, 21:03 Mesaj #5915

Arda olmadan rahat kazanamıyoruz bu da var...

3 hafta oynamayacak olması çok kötü oldu
  6. 31.03.2010, 21:04 Mesaj #5916

Gökhan Sakarya, post: 1037960 Nickli Üyeden Alıntı

Arda olmadan rahat kazanamıyoruz bu da var...

3 hafta oynamayacak olması çok kötü oldu

kesin mi?
  7. 31.03.2010, 21:32 Mesaj #5917

Okan DAMGACI, post: 1037906 Nickli Üyeden Alıntı

Arda´yı çok seviyorum ama Arda´nın oyun içindeki isteğinden ve demeçlerinden anlaşılıyorki Arda artık Galatasaray´da oynamak istemiyor . Sürekli transfer hakkında konuşuyor ,şu takımda oynamayı çok istiyorum diyor . Eee zorlada güzellik olmaz

Bana bir demecini gosterki galatasarayda oynamak istedigini anlayalim bana bir hareketini gosterki galatasarayda oynamak istemesin
  8. 31.03.2010, 21:38 Mesaj #5918

Öner Yıldız, post: 1038042 Nickli Üyeden Alıntı

Bana bir demecini gosterki galatasarayda oynamak istedigini anlayalim bana bir hareketini gosterki galatasarayda oynamak istemesin

Ne bileyim her demecinde Avrupaya gitmek istiyorum , Liverpool´u hayal ediyorum deyip ayrılık sinyali veriyor sanki Maçlardada eski isteği yok
  9. 31.03.2010, 21:43 Mesaj #5919

Hiç kimse Arda kötü bir oyuncudur demiyor.Biz şu an avrupada yoksak,türkiye kupasında yoksak,şampiyonluk mücadelesinden geri kaldıysak hepsini geçtim takım oyunu ile hiç bir şekilde umut vermeyip gördüğümüz üzere takımdaşlık yerlerde sürünüyorsa,bunun en büyük sorumlularından biri Ardadır.Kaptan olduğu için diğer arkadaşlarından daha sorumludur..Bir taraftar olarak Ardayı kaptanlık konusunda hep destekledim.Ama çok büyük hayal kırıklılığına uğrattı beni...İşin magazin boyutu,kız arkadaşı falan hiç önemli değil türkiyenin en yetenekli en pahalı oyuncusuysan olabilir.Bu durumda kimse Ardaya mevzudan bahsedip eleştirmesin.Ben en başta Ardanın ve diğer oyuncuların o züppe volkanın bariz haksız olduğu pozisyonlarda diklenip, hiç bir şekilde karşı koyulmamasındayım.(bu bir maçtaki örnek)..

Maçta içerisinde git kaptan olarak gioya,elanoya destek ol ,moral ver sadece desteği,morali mehmet Topala,Ayhana verme....Ben bir taraftar olarak bunu istedim.Gio ilk oynadığı maçta belli çok ciddi bir şeklide uyum sorunu yaşadı,hatada yaptı.O anda kaptan olarak gideceksin o adama yanlız olmadığını hissettireceksin..Ama ne yapıldı yanlız bırakıldı..

Ben maçlarda gösterdiği peformansta değilim,sinema kapatmasıda hiç önemli değil.. Önemli olan Galatasaray için kişisel hırsından vazgeçip daha olgun daha dürüst ve samimi bir şekilde takım içindeki arkadaşlığı sağlamasıdır.
  10. 31.03.2010, 22:38 Mesaj #5920

Okan DAMGACI, post: 1038062 Nickli Üyeden Alıntı

Ne bileyim her demecinde Avrupaya gitmek istiyorum , Liverpool´u hayal ediyorum deyip ayrılık sinyali veriyor sanki Maçlardada eski isteği yok

allah askina hangi oyuncu bunu soylemiyor ronaldo manuda oynarken realde oynamak isterim diyor benzama vs yani bu mu
  11. 31.03.2010, 22:47 Mesaj #5921

Cem KILIÇ, post: 687416 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrıca biz hala basit oynamasını beklerken maç sonu açıklamaları beni üzdü gerçekten:

Bu maçlarda büyük oyuncuların sorumluluk alması gerek, ÇALIM ATMASI ve ADAM EKSİLTMESİ gerek. dedi.

Ne alaka ya biz basit oynasın diyoruz hala aklı çalımda ise bişey demiyorum ben Arda'ya. Bu yapıyla sürekli yedek kalır ve kalmasıda lazım yani !

Arda yedek kalsın da, Elano oynasın tamam.
  12. 01.04.2010, 22:32 Mesaj #5922

ARda umarım Barcelona Arsenal maçını izlemişdir. Büyük oyuncuların nasıl formda olduklarını ve mücadele ettiklerini görmüştür umarım
  13. 01.04.2010, 22:37 Mesaj #5923

Tunç Çavaş, post: 1040801 Nickli Üyeden Alıntı

ARda umarım Barcelona Arsenal maçını izlemişdir. Büyük oyuncuların nasıl formda olduklarını ve mücadele ettiklerini görmüştür umarım

Messi kadar oynayamıyor değil mi? :rolleyes:
  14. 01.04.2010, 23:13 Mesaj #5924

Emir NAMLI, post: 1040817 Nickli Üyeden Alıntı

Messi kadar oynayamıyor değil mi? :rolleyes:

messi değil ama arsenal'a "11 milyon'a" transfer olan nasri'nin 3'te 1 'i kadar oynayamıyor...:rolleyes:
  15. 01.04.2010, 23:16 Mesaj #5925

Peki Nasri Arda'nın 3'te 1'i kadar oynayabiliyormu bu sezon?

Yukarı Git