1. 02.04.2010, 21:11 Mesaj #6016
  2. 02.04.2010, 21:12 Mesaj #6017
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda 1 mn euro almıyor mu?

Ya Allah kahretsin konu yine elanoya gelyor. Onun 3 aldığı yerde arda 5-10 alması lazım.
  3. 02.04.2010, 21:14 Mesaj #6018

Galatasaray'ın deplasmanda oynayıp puan aldığı maçların hepsinde Arda oynamış. Ve Kayseri maçı hariç hepsinde skora katkıda bulunmuş. Ayrıca Arda'nın müthiş asistleri de yenmiştir bu maçların çoğunda. Yine de şöyle bir inceleme yapmak gerekirse;

-G.Antep deplasmanı; 1 gol 2 asist. (2-3)

-Beşiktaş deplasmanı; 1 gol. (1-1)

-Antalya deplasmanı; 1 asist. (2-3)

-Denizli deplasmanı; 1 gol. (1-2)

-Ankaraspor deplasmanı; 1 asist. (0-2)

-D. Bakır deplasmanı; 1 gol. (1-2)

-Kasımpaşa deplasmanı; 1 asist. (1-3)

-Kayseri deplasmanı. (0-0)

Ağlamayı biliyoruz deplasmanlarda iş yapamıyoruz diye. Ama sallamaya gelince Arda'ya hücum... Bütün adamlarımız şu adamın yarısı kadar oynasaydı şimdi 70 puanımız vardı en kötü ihtimalle. Bir de Arda bu gol ve asistleri yaparken takımın da en çok top çalan ikinci oyuncusuydu. "Mücadele etmiyor" laflarının da büyük zırva olduğunun en büyük kanıtıdır bu.

Hadi dağılın diyeceğim ama yok arkadaş...

(Genel performansıyla ilgili yazıları 50 kz yazdım zaten Bu biraz daha ayrıntılı deplasman performansı.)
  4. 02.04.2010, 21:17 Mesaj #6019

Ahmet Özgün Güven, post: 1042785 Nickli Üyeden Alıntı

Galatasaray'ın deplasmanda oynayıp puan aldığı maçların hepsinde Arda oynamış. Ve Kayseri maçı hariç hepsinde skora katkıda bulunmuş. Ayrıca Arda'nın müthiş asistleri de yenmiştir bu maçların çoğunda. Yine de şöyle bir inceleme yapmak gerekirse;

-G.Antep deplasmanı; 1 gol 2 asist. (2-3)

-Beşiktaş deplasmanı; 1 gol. (1-1)

-Antalya deplasmanı; 1 asist. (2-3)

-Denizli deplasmanı; 1 gol. (1-2)

-Ankaraspor deplasmanı; 1 asist. (0-2)

-D. Bakır deplasmanı; 1 gol. (1-2)

-Kasımpaşa deplasmanı; 1 asist. (1-3)

-Kayseri deplasmanı. (0-0)

Ağlamayı biliyoruz deplasmanlarda iş yapamıyoruz diye. Ama sallamaya gelince Arda'ya hücum... Bütün adamlarımız şu adamın yarısı kadar oynasaydı şimdi 70 puanımız vardı en kötü ihtimalle. Bir de Arda bu gol ve asistleri yaparken takımın da en çok top çalan ikinci oyuncusuydu. "Mücadele etmiyor" laflarının da büyük zırva olduğunun en büyük kanıtıdır bu.

Hadi dağılın diyeceğim ama yok arkadaş...

(Genel performansıyla ilgili yazıları 50 kz yazdım zaten Bu biraz daha ayrıntılı deplasman performansı.)

Bunları kime anlatıyorsunki Ahmet? Boşver bırak. Herkes işine geldiğini gibi görüyor herşeyi.
  5. 02.04.2010, 21:20 Mesaj #6020

Azize'nin sezon başı yaptığı transfer teklifi ve hala sürdürdüğü operasyon başarıya ulaşmak üzere baksana taraftarın gözünde ne durumlara düşmüş Arda.

Vallahi yazık.
  6. 02.04.2010, 21:21 Mesaj #6021

Ahmet Özgün Güven, post: 1042742 Nickli Üyeden Alıntı

Şu iki cümlen birçok şeyi açıklıyor maalesef. İkincisinden başlayayım; hayatında futbol oynamamış insanlar kadar benim de hakkım var diyor bu konuda konuşmak için. Onlar konuşmasın demiyor. Ayrıca Gerrard-Lampard örneği gayet yeterli. Sen şimdi onların yaptığı işi yapsın önce diyeceksin. Ama burası da Türk milli takımı ingiltere değil. Arda en fazla iş yapan oyunculardan birisi milli takımda ve bu genç yaşında futbol ilahı olarak görülen sergen yalçın kadar maça çıkmış ondan fazla gol ve asist yapmış.

Konuşmak, mütevazi bir şekilde fikir beyan etmek farklı birşeydir direkt hedef göstermek ayrı birşeydir. Gerrard-Lampard ile Arda'yı yarıştıramazsınız kaz ile tavuk yarışamaz. Sergen gerçekten müthiş bir futbolcuydu bende sana Ferguson'un istatistiklerle ilgili sözünü hatırlatayım "İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez " Almanlara göre istatistikleri bir aptallar birde İngilizler kullanırmış.

Birinciye gelelim. Rüyada malum olmayacak tabii. Alt yapıda öğretmiyorlar diyor. Bunu inkar etmek için kör olmamız lazım. Bakın Avrupada yetişen oyuncularımızın oyun bilgisine... Türkiye

'de bir tane bu bilgide adam yok. Tugay 30 yaşından sonra gitti Xavi oldu adam. Yani o yaştan sonra seviye atlattılar. Arda giderse kim bilir neler olur.

Kalli futbolda 4-4-2, 3-5-2 diye taktiklerle uğraşanlar gidip pazarda süpürge satsın demişti hatırlatırım. Alt yapı temel bilgi içindir.

Özhan Canaydın çok apayrı bir adamdı. Ama o da "Takıma her sene 3 tane dünya starı alacağım", "10 senede 7 lig 3 ş. ligi şampiyonluğu sözü veriyorum" falan demişti. Şimdi bu laflara bakarak Özhan Canaydın'a yalancı mı diyelim? Kimse hatasız değil, ha?

O zaman Arda'da eleştiriye açık olmalı aynı noktada birleştik sanırım. Her zaman övgü olmaz hatasını görünce bu taraftar neden susacak?

Bana göre de dibine kadar veriyor. Neden onu da açıklayayım. Hakkında bir kişi bile yok kötü konuşan. Aralarında sorun var denilen elano takımdaki en iyi arkadaşları sorulduğunda kewell-arda-baros diyor. Gio'ya sorduklarında "Üzerimize titriyor, bizimle çok ilgileniyor diyor". Yerlilerle arası zaten çok iyi. Genç oyunculara sahip çıkıyor. Alt yapıdaki oyuncuya başarılı olduğunda araba hediye ediyor. Oyuncu sahada yaralandığında dilini dışarı çıkarıyor yan yatırıyor(Keita-Antep maçı). Bu kadar da bilgili. Rijkaard onun için;

diyor. Yani takımın üzerinde performans olarak da etkili. Ayrıca kaptan dediğin adam her maç oynar. En çok maça çıkan ikinci oyuncu(kaleciden sonra) Bir de alt yapıdan çıkmış. Armanın aşığı bu adam.

Bundan daha uygun birisi olamaz, yok!

Lincoln'ü henüz aktif olarak takımda oynarken takım arkadaşlarına karşı arkasından çekiştirirken, Kewell'i fişteklemeye çalışırken 2yıl önce ligtv kameralarına yakalandı bu konuda ne dersin?

Varsa madde madde yazın benim gibi?[/QUOTE]

Arkadaşlar 66 sırt numaralı Arda Turan gelmedikçe benim için var yok farketmez.
  7. 02.04.2010, 21:22 Mesaj #6022

Onur Albakar, post: 1042772 Nickli Üyeden Alıntı

Arda 1 mn euro almıyor mu?

Ya Allah kahretsin konu yine elanoya gelyor. Onun 3 aldığı yerde arda 5-10 alması lazım.

Hee yok asgari ücret alıyor . Biraz daha azalt istersen .
  8. 02.04.2010, 21:24 Mesaj #6023

Onur-İnce, post: 1042807 Nickli Üyeden Alıntı

Azize'nin sezon başı yaptığı transfer teklifi ve hala sürdürdüğü operasyon başarıya ulaşmak üzere baksana taraftarın gözünde ne durumlara düşmüş Arda.

Vallahi yazık.

Lütfen onunla bununla kulis yapacaksa, görünecekse çeksin bir atasözü gidenin topuğuna bakılmaz.
  9. 02.04.2010, 21:25 Mesaj #6024

Semih Yüksel, post: 1042797 Nickli Üyeden Alıntı

Bunları kime anlatıyorsunki Ahmet? Boşver bırak. Herkes işine geldiğini gibi görüyor herşeyi.

bende artik hic bir oyuncuyu savunmayacagim cunku biktim artik gercekleri soyluyorsun ama kisilik diyorlar mimik diyorlar artik kafaya takmiyorum arda daha 2 3 yil biz oynayacak onu cok iyi biliyorum
  10. 02.04.2010, 21:26 Mesaj #6025

Arda'nin karakterindeki enteresanlasmayi, fizigindeki genislemeyi gormemek icin unlu santor Stevie Wonder olmak lazim. Ama futboluna laf edilmez, sadece fiziginin buyumesi sonucu daha cabuk yoruluyor ve hizi azalmis. Bir de cok onemli seyler soyleyip patent almis tonuyla yazip milleti asagilamaya calismazsaniz sevinirim.
  11. 02.04.2010, 21:27 Mesaj #6026

Mehmet Vural, post: 1042809 Nickli Üyeden Alıntı

Konuşmak, mütevazi bir şekilde fikir beyan etmek farklı birşeydir direkt hedef göstermek ayrı birşeydir. Gerrard-Lampard ile Arda'yı yarıştıramazsınız kaz ile tavuk yarışamaz. Sergen gerçekten müthiş bir futbolcuydu bende sana Ferguson'un istatistiklerle ilgili sözünü hatırlatayım "İstatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama asıl görülmesi gerekeni göstermez " Almanlara göre istatistikleri bir aptallar birde İngilizler kullanırmış.

Arkadaş sağından bak-solundan bak ortasından bak istatistiğe bak... Nereden bakarsan bak Arda Sergen'den daha fazla katkı vermiştir milli takıma. Gerrard-Lampard İngiliz milli takımı için ne kadar önemliyse Arda da Türk milli takımı için o kadar öenmlidir ve konuşma hakkı vardır. Olay bu kadar basit. Gerrardla kıyaslayalım demiyorum. Tamam?

Kalli futbolda 4-4-2, 3-5-2 diye taktiklerle uğraşanlar gidip pazarda süpürge satsın demişti hatırlatırım. Alt yapı temel bilgi içindir.

Adam örnek vermiş yahu. Tugay örneği var önümüzde. Gözümüze sokulmuş biçimde. Oradaki eğitimle buradaki bir değil! Bir diyen futbol cahilidir. Barca alt yapısıyla bizimki bir mi?

O zaman Arda'da eleştiriye açık olmalı aynı noktada birleştik sanırım.

Olacak tabii. Ama adamın her hareketini eleştirirsen patlaması da doğaldır.

Lincoln'ü henüz aktif olarak takımda oynarken takım arkadaşlarına karşı arkasından çekiştirirken, Kewell'i fişteklemeye çalışırken 2yıl önce ligtv kameralarına yakalandı bu konuda ne dersin?

Külliyen yalan derim. Espri yapmıştır kendisi.

Arkadaşlar 66 sırt numaralı Arda Turan gelmedikçe benim için var yok farketmez.

Bu tamamen boş bir laf. Yazın arkadaşlar var mı bu statüde bir adam? Yazın kabul tartışalım. 66 numara 10 numarayla olmaz bu işler.
  12. 02.04.2010, 21:27 Mesaj #6027

Çağlar İpekli, post: 1042817 Nickli Üyeden Alıntı

Hee yok asgari ücret alıyor . Biraz daha azalt istersen .

Yazdığı bir yer var mı?Emin konuşuyorrsun

Ben en son 1 mn euro okudum hem ne alsa hakediyor zaten.
  13. 02.04.2010, 21:28 Mesaj #6028

Mehmet Vural, post: 1042827 Nickli Üyeden Alıntı

Lütfen onunla bununla kulis yapacaksa, görünecekse çeksin bir atasözü gidenin topuğuna bakılmaz.

Evet H.Şaş'a neler yapılmadı ki Arda'ya da aynı şekil.

Yarın birgün havada uçuşan laptoplar görürüz yine:rolleyes:

Ama lincoln lincoln diye bağırmaya devam.
  14. 02.04.2010, 21:29 Mesaj #6029

Hayri Cund, post: 1042831 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nin karakterindeki enteresanlasmayi, fizigindeki genislemeyi gormemek icin unlu santor Stevie Wonder olmak lazim. Ama futboluna laf edilmez, sadece fiziginin buyumesi sonucu daha cabuk yoruluyor ve hizi azalmis. Bir de cok onemli seyler soyleyip patent almis tonuyla yazip milleti asagilamaya calismazsaniz sevinirim.

Üstad 1 sayfa yazı yaıyorum. Adam(özel birisi değil, adamın biri) içinden seçip 3 kelime cevap yazıyor. Önemli yerleri belirtiyorum ki cevap alabileyim.
  15. 02.04.2010, 21:30 Mesaj #6030

Yukarı Git