1. 02.04.2010, 22:34 Mesaj #6046
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Eeee? Hersey Arda'nin basinin altindan mi cikmis oldu yani? Emin olun ki Lincoln Arda'nin su anki halinden 10 kat daha iyidir, bunu tartismam bile. Arda ne yapacagini sasirdi baskiyi ve sorumlulugu gorunce.
  2. 02.04.2010, 22:38 Mesaj #6047

Hayri Cund, post: 1043179 Nickli Üyeden Alıntı

Eeee? Hersey Arda'nin basinin altindan mi cikmis oldu yani? Emin olun ki Lincoln Arda'nin su anki halinden 10 kat daha iyidir, bunu tartismam bile. Arda ne yapacagini sasirdi baskiyi ve sorumlulugu gorunce.

Böyle yorum yapılsa birşey demem.Kaptanlık sorumluluk ister ağır yük kaldıramamış olabilir kabul.

Peki madem biz oraya buraya çekiyoruz alıntıladığım mesajı atmakta ki amaç ne ? yok Arda futbolcuları dinlenme sırasında dolduruyormuş yok Kewell cevap vermiş Arda kalmış öyle bilmem ne.
  3. 02.04.2010, 22:51 Mesaj #6048

ardanın acilen bu ülkeden açılması lazım uzak diyarlara hem kendisi açısından hem de galatasaray açısından
  4. 02.04.2010, 22:54 Mesaj #6049

Ligin bitmesine 7 hafta kala Arda nın yapmış olduğu açıklamlar çok yersiz ve tutarsız.Sen bu takımın kaptanısın hele bi sezon bitsin nereye gidersen git.Daha kaptan olalı 1.5 sene olmadı şimdiden bıktı.Takıma bir kaptan olarak morel vermesi lazımken yaptıgı açıklamalara bak.Kulagının çekilmesi lazım..
  5. 03.04.2010, 01:56 Mesaj #6050

Mehmet Vural, post: 1043062 Nickli Üyeden Alıntı

Lig tv'de gördüm uydurmuyorum ya onun için senaryo falan diye böyle kalkan olmayın...

ben hic boyle bisey hatirlamiyorum link ver
  6. 03.04.2010, 03:18 Mesaj #6051

Mehmet Zincir, post: 1043660 Nickli Üyeden Alıntı

ben hic boyle bisey hatirlamiyorum link ver

Bundan 2 yıl önce ligtv'deki bir hazırlık kampını gösteren bir programın linkini mi istiyorsun ben mi yanlış anladım!!!
  7. 03.04.2010, 13:17 Mesaj #6052

sürekli messi ile kıyaslanıyor arda ama messi tek başına goller atıp maç kazandırıyor, arda hangi büyük ve önemli maçı kazandırdı var mı hatırlayan???
  8. 03.04.2010, 14:02 Mesaj #6053

Mehmet Vural, post: 1043722 Nickli Üyeden Alıntı

Bundan 2 yıl önce ligtv'deki bir hazırlık kampını gösteren bir programın linkini mi istiyorsun ben mi yanlış anladım!!!

senin senaryo yazmadigin ne belli sana niye inanayim ki ben her zaman lig tv yi izlerim lig tv deki aslan cimbom diye program var onu izlerim boyle bisey gormedim Galatasaray ile ilgili ne varsa o programda gösterirler
  9. 03.04.2010, 14:03 Mesaj #6054

Onur Albakar, post: 1042862 Nickli Üyeden Alıntı

1.650 alıyormuş buda kapak olsun.

*Arda Turan'a yüzde 65 zam

Adnan Polat'ın ağzından duydum ben . 2 küsür alıyordu .

Bu arada düzgün konuş o kapak . . Neyse .
  10. 03.04.2010, 14:05 Mesaj #6055

Hüseyin Özçelik, post: 1044143 Nickli Üyeden Alıntı

sürekli messi ile kıyaslanıyor arda ama messi tek başına goller atıp maç kazandırıyor, arda hangi büyük ve önemli maçı kazandırdı var mı hatırlayan???

Yok artık oha.

18 yaşında Anfield'i sallayan genç çocuk kimdi ?

2008 yılındaki şampiyonlukta payı büyük olan çocuk kimdi ?

2008 yılında milli takımı taşıyan ve en önemli maçlarda takımı ipten alan çocuk kimdi ?

2009 yılında UEFA'daki bir çok maçta süper oynayan, Bordeaux maçında attığı 2 golle takımı kurtaran, Hamburg maçında da çok iyi oynayan kimdi ?
  11. 03.04.2010, 14:15 Mesaj #6056

arda hangi büyük ve önemli maçı kazandırdı var mı hatırlayan???

yuh yani
  12. 03.04.2010, 14:17 Mesaj #6057
  13. 03.04.2010, 14:18 Mesaj #6058

Arda 'nın yeteneğinden kimsenin şüphesi olmaması lazım. Arda bildiğimiz formda oynarsa Henry 'nin yerine solda Barcelona 'da oynayacak kapasitede bir oyuncu. Arda 'nın konuşma tarzı, rajon keser gibi açıklamalar yapması ve sivrilmesi doğru değil. Geçen yayınlanan röportaj ve bundan önceki bazı açıklamaları Arda 'ya yakışmayan cinsten.
  14. 03.04.2010, 14:31 Mesaj #6059

Arda'nın en büyük dezavantajı tam verimli olacağı yaşta takım içinde otorite ve disiplin kurabilecek, takıma ağabeylik yapabilecek oyuncuların bulunmayışıdır. Asıl himaye edilmeye muhtaç olan kendisidir. Ancak o bundan mahrumken birde böyle bir mesuliyet verildi kendisine. Bu yaştaki bir futbolcu için zor bir durumdur. Bazı tavırları hoş olmasada hoş karşınamak zorunda.
  15. 03.04.2010, 15:03 Mesaj #6060

Abi bak rica ediyorum şu Messi lafını bırakın. Arda kendisdi söyledi messi benden daha iyi bana sallamak için messiyle kıyaslıyorlar dedi. Yani messinin tırnağı olamaz, kramponunu taşıyamaz. Tamam? Tatmin oldunuz mu?

Şimdi başka bir konuya değineceğim. Arda ile ilgili o ligde oynayamaz buraya temposu yetmez gibi laflar var. Ancak Arda'nın en iyi olduğu maçlara ilk çıktığı günden itibaren bakarsak;

Ş. Ligi elemesi ilk maçı Mlada Boleslav- Maçın adamı

Ş. ligi ilk maçı-Bordeaux Maçın adamı

Ş. Ligi ikinci maç-Liverpool şovu

Sonra şampiyonlar lili- Psv maçı yine sahanın iyilerinden. Fizik eksikliğine rağmen.

(Bu arada Türkiye'de Trabzon ve Beşiktaş maçlarında döktürmüş(Ciddi manada döktürmüş). Fener maçında kadıköyde oldukça iyi bir oyun çıkarmış, Sami Yen de degolünü atmıştı.)

İtalya milli maçı-3 kişinin arasından geçmeler, italyan ceza alanında fink atmalar ve asisti.

Brezilya milli maçı.

İsviçre milli maçı(A. şamp)- Maçın adamı- son dakika golünün dışında mükemmel oyunu

Çek cumhuriyeti milli maçı-Maçı çeviren adam.

Geçen seneki Bordeaux, Hamburg ve Benfica maçları.

İspanya milli ikinci maçı.(Yine çok iyiydi)

Bosna milli maçı(Son 20 dakikada yardırdı)

Bunlar hep üst düzey liglerin üst düzey takımları ya da üst düzey milli takımlar. Maalesef fazla şampiyonmlar liginde oynama şansı bulamadı. O bulduğu şansı da kendisi yaratmıştı açıkçası. Yoksa eleyemeyebilirdik Boleslav'ı(bknz Tromsö)

Neyse velhasıl kelam bu adam iyi atmosferlerde, iyi oyunculara karşı daha iyi oynuyor aynen kendisinin de söylediği gibi. En iyi oynadığı maçlar bunlar. Kasımpaşa-Hacettepe maçları değil. Yurt dışında da hangi lige giderse gitsin çok başarılı olur. En iyisi bana göre ispanya. En kötüsü de İtyalya olur. Ama oradan da kuyruğunu kıstırıp dönmez. Mücadeleyse mücadele, Arda da herşey var.

Yukarı Git