1. 03.04.2010, 15:11 Mesaj #6061
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yahu uzağı gitmeye gerek alın milli takımın maçı orta saha iyi kendi yerinde oynadı honduras maçında 1 asist ve mükemmel oynadı.

Takımın orta sahası iş yapmıyor bu yüzden kötü ardanın performansı Messi dediğiniz adam iyi oynayamıyor işte Arjantin milli takımında neden?Arjantinin orta sahası kötü iki top yapamıyor ileri getiremiyor topu.Bugün barcelonanın soluna koy ardayı kötü oynarsa futbol izlemeyi bırakır tenis maçlarına giderim.
  2. 03.04.2010, 15:12 Mesaj #6062

Onur Albakar, post: 1044450 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu uzağı gitmeye gerek alın milli takımın maçı orta saha iyi kendi yerinde oynadı honduras maçında 1 asist ve mükemmel oynadı.

Takımın orta sahası iş yapmıyor bu yüzden kötü ardanın performansı Messi dediğiniz adam iyi oynayamıyor işte Arjantin milli takımında neden?Arjantinin orta sahası kötü iki top yapamıyor ileri getiremiyor topu.Bugün barcelonanın soluna koy ardayı kötü oynarsa futbol izlemeyi bırakır tenis maçlarına giderim.

Honduras maçını örnek veriyor millete 3.Dünya ülkesi. Patogonya'dan farkı yok Bırakta oynasın orada..

Arjantin kötü takım zaten, evett:rolleyes:

İnanılır gibi değil..
  3. 03.04.2010, 15:15 Mesaj #6063

Doğukan Karadan, post: 1044453 Nickli Üyeden Alıntı

Honduras maçını örnek veriyor millete 3.Dünya ülkesi. Patogonya'dan farkı yok Bırakta oynasın orada..

İnanılır gibi değil..

Arda çıktıktan sonra Brezilya gibi oynadı ama 3. dünya takımı?
  4. 03.04.2010, 15:18 Mesaj #6064

Ahmet Özgün Güven, post: 1044415 Nickli Üyeden Alıntı

Abi bak rica ediyorum şu Messi lafını bırakın. Arda kendisdi söyledi messi benden daha iyi bana sallamak için messiyle kıyaslıyorlar dedi. Yani messinin tırnağı olamaz, kramponunu taşıyamaz. Tamam? Tatmin oldunuz mu?

Şimdi başka bir konuya değineceğim. Arda ile ilgili o ligde oynayamaz buraya temposu yetmez gibi laflar var. Ancak Arda'nın en iyi olduğu maçlara ilk çıktığı günden itibaren bakarsak;

Ş. Ligi elemesi ilk maçı Mlada Boleslav- Maçın adamı

Ş. ligi ilk maçı-Bordeaux Maçın adamı

Ş. Ligi ikinci maç-Liverpool şovu

Sonra şampiyonlar lili- Psv maçı yine sahanın iyilerinden. Fizik eksikliğine rağmen.

(Bu arada Türkiye'de Trabzon ve Beşiktaş maçlarında döktürmüş(Ciddi manada döktürmüş). Fener maçında kadıköyde oldukça iyi bir oyun çıkarmış, Sami Yen de degolünü atmıştı.)

İtalya milli maçı-3 kişinin arasından geçmeler, italyan ceza alanında fink atmalar ve asisti.

Brezilya milli maçı.

İsviçre milli maçı(A. şamp)- Maçın adamı- son dakika golünün dışında mükemmel oyunu

Çek cumhuriyeti milli maçı-Maçı çeviren adam.

Geçen seneki Bordeaux, Hamburg ve Benfica maçları.

İspanya milli ikinci maçı.(Yine çok iyiydi)

Bosna milli maçı(Son 20 dakikada yardırdı)

Bunlar hep üst düzey liglerin üst düzey takımları ya da üst düzey milli takımlar. Maalesef fazla şampiyonmlar liginde oynama şansı bulamadı. O bulduğu şansı da kendisi yaratmıştı açıkçası. Yoksa eleyemeyebilirdik Boleslav'ı(bknz Tromsö)

Neyse velhasıl kelam bu adam iyi atmosferlerde, iyi oyunculara karşı daha iyi oynuyor aynen kendisinin de söylediği gibi. En iyi oynadığı maçlar bunlar. Kasımpaşa-Hacettepe maçları değil. Yurt dışında da hangi lige giderse gitsin çok başarılı olur. En iyisi bana göre ispanya. En kötüsü de İtyalya olur. Ama oradan da kuyruğunu kıstırıp dönmez. Mücadeleyse mücadele, Arda da herşey var.

uğraşmışsında milli maçlardan bize ne onu anlayamadım??? birde hangi fener maçında gol attı Arda? yukarıda yazmışsınya orda döktürmüş ASY'de golünü atmış diye hangi maç o??? yada hangi fener maçında döktürdü öyle sorayım sana?

bize maç kazandıracak adam lazım skor 2-0 iken 3-0 yapacak adam değil maç giderken maçı çevirecek adam lazım... bu adam tabiki Arda olmak zorunda değil orası başka ama kendisini çok fazla ön plana çıkartıyor o yüzden bizimde ondan bekılentilerimiz haliyle oldukça fazla...

bu arada en son fener maçını es geçiyorum orda sakat saka büyük özveri ile oynadı o yüzden diyecek lafımız yok... oynatanlar utansın onu sakat sakat oynattıkları için...
  5. 03.04.2010, 15:19 Mesaj #6065

Hüseyin Özçelik, post: 1044472 Nickli Üyeden Alıntı

uğraşmışsında milli maçlardan bize ne onu anlayamadım??? birde hangi fener maçında gol attı Arda? yukarıda yazmışsınya orda döktürmüş ASY'de golünü atmış diye hangi maç o??? yada hangi fener maçında döktürdü öyle sorayım sana?

bize maç kazandıracak adam lazım skor 2-0 iken 3-0 yapacak adam değil maç giderken maçı çevirecek adam lazım... bu adam tabiki Arda olmak zorunda değil orası başka ama kendisini çok fazla ön plana çıkartıyor o yüzden bizimde ondan bekılentilerimiz haliyle oldukça fazla...

bu arada en son fener maçını es geçiyorum orda sakat saka büyük özveri ile oynadı o yüzden diyecek lafımız yok... oynatanlar utansın onu sakat sakat oynattıkları için...

Ali Sami Yen'de 2-1 yenildiğimiz maçta attı :rolleyes:
  6. 03.04.2010, 15:19 Mesaj #6066

Doğukan Karadan, post: 1044453 Nickli Üyeden Alıntı

İnanılır gibi değil..

Kötü tabi hala veron oynuyor orta sahada eski arjantin yok maradona zaten rezalet yönetiyor takımı.

Honduras dediğin takım bizim ligde ilk 5 e girer ama..

Ayrıca honduras felanda değil ondan önceki milli maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz.iSPANYA MAÇINDA BİLE İYİYDİ.
  7. 03.04.2010, 15:20 Mesaj #6067

Semih Yüksel, post: 1044475 Nickli Üyeden Alıntı

Ali Sami Yen'de 2-1 yenildiğimiz maçta attı :rolleyes:

su festivalinin olduğu maç evet evet hatırladım şimdi kornerden kafa ile atmıştı...
  8. 03.04.2010, 15:21 Mesaj #6068

Hüseyin Özçelik, post: 1044477 Nickli Üyeden Alıntı

su festivalinin olduğu maç evet evet hatırladım şimdi kornerden kafa ile atmıştı...

Sevindim
  9. 03.04.2010, 15:22 Mesaj #6069
  10. 03.04.2010, 15:22 Mesaj #6070

Yahu anlamıyomusun arkadaş sorun bizim takımda orta saha iş yapamazsa ilerdekiler çok üstün oynayamaz bugün Messi ulan Messi işte Arjantinde bekleneni veremiyor.Maradona açıkladı messi iyi oynamıyor milli takımda diye

Kaldıki Arda bu takımda istastik olarak en iyi adam kurtardığı maçları yazsak buraya oooo..

'Maradona messi konusunda kararsız' haberi Dünya Futbolu haberleri - Spor Haberleri - Tümspor.com - Sporun net adresi, Haber, Spor, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Formula, motor, tenis, hentbol, atyarışı, euro2008, iddaa, beşiktaş, besiktas, g
  11. 03.04.2010, 15:24 Mesaj #6071

Onur Albakar, post: 1044483 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu anlamıyomusun arkadaş sorun bizim takımda orta saha iş yapamazsa ilerdekiler çok üstün oynayamaz bugün Messi ulan Messi işte Arjantinde bekleneni veremiyor.Maradona açıkladı messi iyi oynamıyor milli takımda diye

Bunu sen mi söylüyorsun?

12. 03.04.2010, 15:25 Mesaj #6072

Ben "Arda bizim takımda ne yaptı? Ne verdi?" temalı bir yazı yazmadım. Arda'nın büyük maçlardaki performansını yazdım. İyi oyunculara karşı, iyi atmosferlerdeki oyunlarını yazdım. Semih cevabını vermiş diğer sorunun.
  13. 03.04.2010, 15:27 Mesaj #6073

Semih Yüksel, post: 1044488 Nickli Üyeden Alıntı

Bunu sen mi söylüyorsun?

Evet ben söylüyorum bizim takımda sırıtan orta saha ileri üçlümüz değil elanoda bu 3 lüden 1i.Ne demek istediğini anladım zaten bi sazanın böyle cevap vereceğini biliyordum.
  14. 03.04.2010, 15:29 Mesaj #6074

Onur Albakar, post: 1044492 Nickli Üyeden Alıntı

Evet ben söylüyorum bizim takımda sırıtan orta saha ileri üçlümüz değil elanoda bu 3 lüden 1i.Ne demek istediğini anladım zaten bi sazanın böyle cevap vereceğini biliyordum.

Messi milli takımda kötü, Barça'da iyi?

Elano milli takımda iyi, bizde kötü?

Sistem , yapı?

Sürekli sallayan bir adamın bunları görüpte söyleyememesi ?

Seviyorum sizi. Aynen devam. Konu Arda
  15. 03.04.2010, 15:30 Mesaj #6075

Semih Yüksel, post: 1044496 Nickli Üyeden Alıntı

Messi milli takımda kötü, Barça'da iyi?

Elano milli takımda iyi, bizde kötü?

Sistem , yapı?

Sürekli sallayan bir adamın bunları görüpte söyleyememesi ?

Seviyorum sizi. Aynen devam. Konu Arda

Ben elanonun milli takımında oyununda beğenmiyorum beğensem emin ol size katılırdım.Bunu daha öncede belittim zaten.

Neyse.

Yukarı Git