1. 03.04.2010, 16:08 Mesaj #6076
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Başka bir konuya değineceğim. Arda ile ilgili o ligde oynayamaz buraya temposu yetmez gibi laflar var. Ancak Arda'nın en iyi olduğu maçlara ilk çıktığı günden itibaren bakarsak;

Ş. Ligi elemesi ilk maçı Mlada Boleslav- Maçın adamı

Ş. ligi ilk maçı-Bordeaux Maçın adamı

Ş. Ligi ikinci maç-Liverpool şovu

Sonra şampiyonlar lili- Psv maçı yine sahanın iyilerinden. Fizik eksikliğine rağmen.

(Bu arada Türkiye'de Trabzon ve Beşiktaş maçlarında döktürmüş(Ciddi manada döktürmüş). Fener maçında kadıköyde oldukça iyi bir oyun çıkarmış, Sami Yen de degolünü atmıştı.)

İtalya milli maçı-3 kişinin arasından geçmeler, italyan ceza alanında fink atmalar ve asisti.

Brezilya milli maçı.

İsviçre milli maçı(A. şamp)- Maçın adamı- son dakika golünün dışında mükemmel oyunu

Çek cumhuriyeti milli maçı-Maçı çeviren adam.

Geçen seneki Bordeaux, Hamburg ve Benfica maçları.

İspanya milli ikinci maçı.(Yine çok iyiydi)

Bosna milli maçı(Son 20 dakikada yardırdı)

Bunlar hep üst düzey liglerin üst düzey takımları ya da üst düzey milli takımlar. Maalesef fazla şampiyonmlar liginde oynama şansı bulamadı. O bulduğu şansı da kendisi yaratmıştı açıkçası. Yoksa eleyemeyebilirdik Boleslav'ı(bknz Tromsö)

Neyse velhasıl kelam bu adam iyi atmosferlerde, iyi oyunculara karşı daha iyi oynuyor aynen kendisinin de söylediği gibi. En iyi oynadığı maçlar bunlar. Kasımpaşa-Hacettepe maçları değil. Yurt dışında da hangi lige giderse gitsin çok başarılı olur. En iyisi bana göre ispanya. En kötüsü de İtyalya olur. Ama oradan da kuyruğunu kıstırıp dönmez. Mücadeleyse mücadele, Arda da herşey var.

Kaynadı, Elano-Arda polemiğinde
  2. 03.04.2010, 16:17 Mesaj #6077

Ahmet Özgün Güven, post: 1044460 Nickli Üyeden Alıntı

Arda çıktıktan sonra Brezilya gibi oynadı ama 3. dünya takımı?

Evet, onlar Arda'nın çıkmasını bekliyorlardı zaten. Zaten Skoru almıştık. Rölantiye çevirdik maçı. Ne alakası var Arda ile. :rolleyes: Çok saçma bir yorum oldu. Tebrikler
  3. 03.04.2010, 16:19 Mesaj #6078

Onur Albakar, post: 1044476 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü tabi hala veron oynuyor orta sahada eski arjantin yok maradona zaten rezalet yönetiyor takımı.

Honduras dediğin takım bizim ligde ilk 5 e girer ama..

Ayrıca honduras felanda değil ondan önceki milli maçlarda nasıl oynadığını biliyoruz.iSPANYA MAÇINDA BİLE İYİYDİ.

İyiydi. Sonra bütün sezon yattı.
  4. 03.04.2010, 16:24 Mesaj #6079

Mehmet Zincir, post: 1044249 Nickli Üyeden Alıntı

senin senaryo yazmadigin ne belli sana niye inanayim ki ben her zaman lig tv yi izlerim lig tv deki aslan cimbom diye program var onu izlerim boyle bisey gormedim Galatasaray ile ilgili ne varsa o programda gösterirler

Beni forumda tanıyan tanır inanmazsan derdim değil. Arda için yalan söyleyecek kadar küçülmem. Ayrıca bu aralar hiçbirşey oynamayan bir futbolcu için neden bu kadar yazıyoruz anlamıyorum.
  5. 03.04.2010, 16:40 Mesaj #6080

Mehmet Vural, post: 1044615 Nickli Üyeden Alıntı

Beni forumda tanıyan tanır inanmazsan derdim değil. Arda için yalan söyleyecek kadar küçülmem. Ayrıca bu aralar hiçbirşey oynamayan bir futbolcu için neden bu kadar yazıyoruz anlamıyorum.

Bence de yazma.
  6. 03.04.2010, 16:43 Mesaj #6081

Doğukan Karadan, post: 1044592 Nickli Üyeden Alıntı

Evet, onlar Arda'nın çıkmasını bekliyorlardı zaten. Zaten Skoru almıştık. Rölantiye çevirdik maçı. Ne alakası var Arda ile. :rolleyes: Çok saçma bir yorum oldu. Tebrikler

Bırak ya saçmaymış Sanki önceden çok önemliydi maç bizim için de skoru alınca rölantiye alacağız. Rövanş için yeterli olur değil mi? Arda çıktıktan sonra tüm oyun bizim sahamızda geçti. Ondan önce adamlar orta sahayı geçemiyordu.
  7. 03.04.2010, 16:48 Mesaj #6082

Ahmet Özgün Güven, post: 1044656 Nickli Üyeden Alıntı

Bence de yazma.

İyi oku yazmayayım demedim
  8. 03.04.2010, 16:50 Mesaj #6083

Mehmet Vural, post: 1044670 Nickli Üyeden Alıntı

İyi oku yazmayayım demedim

Tamam da durumdan rahatsız olan sensin
  9. 03.04.2010, 17:44 Mesaj #6084

Ahmet Özgün Güven, post: 1044664 Nickli Üyeden Alıntı

Bırak ya saçmaymış Sanki önceden çok önemliydi maç bizim için de skoru alınca rölantiye alacağız. Rövanş için yeterli olur değil mi? Arda çıktıktan sonra tüm oyun bizim sahamızda geçti. Ondan önce adamlar orta sahayı geçemiyordu.

Arda kendisini, böyle senin tarafından korunduğu bilse, seni maaşa bağlar sanırım
  10. 03.04.2010, 17:47 Mesaj #6085

Doğukan Karadan, post: 1044725 Nickli Üyeden Alıntı

Arda kendisini, böyle senin tarafından korunduğu bilse, seni maaşa bağlar sanırım

Doğru olan adamı sonuna kadar savunurum. Benim bir kompleksim, kıskançlığım yok. O o kadar para kazanıyor, şu arabaya biniyor, bu kızla çıkıyor diye takmam. Allah'a şükür görme problemim de yok. Gördüğümü yazarım. Hakkın yenmesine dayanamam. Neyse o... Darısı herkesin başına.
  11. 03.04.2010, 18:11 Mesaj #6086

Ahmet Özgün Güven, post: 1044729 Nickli Üyeden Alıntı

Doğru olan adamı sonuna kadar savunurum. Benim bir kompleksim, kıskançlığım yok. O o kadar para kazanıyor, şu arabaya biniyor, bu kızla çıkıyor diye takmam. Allah'a şükür görme problemim de yok. Gördüğümü yazarım. Hakkın yenmesine dayanamam. Neyse o... Darısı herkesin başına.

Biz Arda'ya bir şey demedik ki. Doğru adam veya yanlış yapıyor diye. Kötü futbolunu eleştiriyoruz. Eleştirilmeyecek diye bir şey yok. Aylardır gram top oynamıyor. Her yerde vır vır konuşuyor. İşine baksın biraz; Konuşcağına. Sorumluluk alsın. 10 numaranın hakkını versin. Zaten hakkını yedirmesine bizde izin vermeyiz merak etme.
  12. 03.04.2010, 18:28 Mesaj #6087

Doğukan Karadan, post: 1044771 Nickli Üyeden Alıntı

Biz Arda'ya bir şey demedik ki. Doğru adam veya yanlış yapıyor diye. Kötü futbolunu eleştiriyoruz. Eleştirilmeyecek diye bir şey yok. Aylardır gram top oynamıyor. Her yerde vır vır konuşuyor. İşine baksın biraz; Konuşcağına. Sorumluluk alsın. 10 numaranın hakkını versin. Zaten hakkını yedirmesine bizde izin vermeyiz merak etme.

Haklısın hocam valla.Futbolu bıraktı adam ne zamandır top oynamıyor.Sakattı fener maçı öncesi adam her tarafta gezmesini biliyor . Tamam gençsin hakkın ama 10 numaranın hakkını vermesi biraz da takımını düşünmesi lazım.Çok iyi de oynasa çok kötüde oynasa Arda bu sene kesinlikle gitmeli yoksa elimizde patlıcak bir süre sonra.
  13. 03.04.2010, 19:00 Mesaj #6088

Doğukan Karadan, post: 1044594 Nickli Üyeden Alıntı

İyiydi. Sonra bütün sezon yattı.

Anlamıyorsun işte biz orta sahada iyi değiliz diye arda iyi gözükmüyor milli takımında her seferinde iyi oynaması tesadüf değil.
  14. 03.04.2010, 19:07 Mesaj #6089
    Cevap: #10 Arda Turan

Geçen yıl pazubandı olmayan kaptan diye eklemiştik isminin yanına.

Oysa son yaptığı açıklamalarından sonra, bir süre sadece adının yazması gerektiğini düşünüyorum. Ekstra tanımlara şimdilik gerek yok.
  15. 03.04.2010, 19:09 Mesaj #6090

Onur Albakar, post: 1044928 Nickli Üyeden Alıntı

Anlamıyorsun işte biz orta sahada iyi değiliz diye arda iyi gözükmüyor milli takımında her seferinde iyi oynaması tesadüf değil.

Her seferinde iyi oynamıyor oynasa dünya kupasına giderdik

Yukarı Git