1. 03.04.2010, 19:11 Mesaj #6091
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Koray Sarıoğlu, post: 1044976 Nickli Üyeden Alıntı

Her seferinde iyi oynamıyor oynasa dünya kupasına giderdik

Yok deve..

Bi oyuncu takımın kaderini o kadar değiştiremez.

Her seferinde iddaam yok ama &80inde iyi oynamıştır .
  2. 03.04.2010, 19:31 Mesaj #6092
    Cevap: #10 Arda Turan

Abdullah TASAN, post: 1044955 Nickli Üyeden Alıntı

Geçen yıl pazubandı olmayan kaptan diye eklemiştik isminin yanına.

Oysa son yaptığı açıklamalarından sonra, bir süre sadece adının yazması gerektiğini düşünüyorum. Ekstra tanımlara şimdilik gerek yok.

Talihsiz bir düşünce.
  3. 03.04.2010, 19:31 Mesaj #6093
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Doğukan Karadan, post: 1044771 Nickli Üyeden Alıntı

Biz Arda'ya bir şey demedik ki. Doğru adam veya yanlış yapıyor diye. Kötü futbolunu eleştiriyoruz. Eleştirilmeyecek diye bir şey yok. Aylardır gram top oynamıyor. Her yerde vır vır konuşuyor. İşine baksın biraz; Konuşcağına. Sorumluluk alsın. 10 numaranın hakkını versin. Zaten hakkını yedirmesine bizde izin vermeyiz merak etme.

Arda'nın futbolunu anlatamam bir kez daha. 29103492184932 kez yazmıştım geçen sayfalarda. Neyse böyle devam...

Oysa son yaptığı açıklamalarından sonra, bir süre sadece adının yazması gerektiğini düşünüyorum. Ekstra tanımlara şimdilik gerek yok.

Bu işe kişisel yorumunu direkt katman doğru olmamış bence Abdullah Abi. En azından tartışılabilirdi. Sana göre açıklamaları gereksiz ve yersiz bana göre gayet anlamlı ve içten. Neyse yanına Kaptan yazıp yazmamamız birşey ifade etmiyor aslında...
  4. 03.04.2010, 19:37 Mesaj #6094

Arda nın kaptan olması, takımın geneline olumlu bir etki yaptı mı?

benim gözümde Arda nın kaptanlığının negatif veya pozitif bir getirisi yok. Bülent Korkmaz, Hakan Şükür taktı mı farkederdi o pazubandını. veya Neill da taksa farkeder.
  5. 03.04.2010, 19:55 Mesaj #6095

Lincoln'e aylarca tek kelime ettirmeyen taraftar 3 maçla Arda'yı satıyorsa yazık.Bir de Messi konusuna gelirsek cidden milli takımda iyi oynamıyor çünkü milli takımları çok kötü yönetiliyor.
  6. 03.04.2010, 20:13 Mesaj #6096

Toptan silseydiniz topici.
  7. 03.04.2010, 23:38 Mesaj #6097

66 numaralı Ardayla, 10 numaralı Arda arasında dağlar kadar fark var. Ne yazık ki açıkça görülüyor bu durum hareketlerinden, davranışlarından, düşüncelerinden belli oluyor. Kaptanlık verilmeseydi ne olurdu diye düşününce aslında Arda her zamanki gibi hem sempatik hem de iyi bir futbolcu olarak devam ediyordu kariyerine. 10 numara verilseydi yine ama kaptanlık kararı yanlış. 22 yaşında kaptan yapmak çok büyük bir sorumluluk. Bunun da neticesi görülüyor. Empati yapsak biraz banada öyle büyük bir sorumluluk verilse, belki bende aynı Arda gibi bir durumda olurdum yalan yok şimdi. Sonuç olarak 3 hafta daha yok ve ligin son birkaç maçına yetişecek ancak. Performansına göre sezon sonu sağlıklı bir değerlendirme yapmak daha yararlı olacaktır.
  8. 03.04.2010, 23:39 Mesaj #6098

Anıl Uzel, post: 1046113 Nickli Üyeden Alıntı

66 numaralı Ardayla, 10 numaralı Arda arasında dağlar kadar fark var. Ne yazık ki açıkça görülüyor bu durum hareketlerinden, davranışlarından, düşüncelerinden belli oluyor. Kaptanlık verilmeseydi ne olurdu diye düşününce aslında Arda her zamanki gibi hem sempatik hem de iyi bir futbolcu olarak devam ediyordu kariyerine. 10 numara verilseydi yine ama kaptanlık kararı yanlış. 22 yaşında kaptan yapmak çok büyük bir sorumluluk. Bunun da neticesi görülüyor. Empati yapsak biraz banada öyle büyük bir sorumluluk verilse, belki bende aynı Arda gibi bir durumda olurdum yalan yok şimdi. Sonuç olarak 3 hafta daha yok ve ligin son birkaç maçına yetişecek ancak. Performansına göre sezon sonu sağlıklı bir değerlendirme yapmak daha yararlı olacaktır.

aynen katiliyorum
  9. 04.04.2010, 11:33 Mesaj #6099

Çok ilginç ya eskiden 3-5 kişiye çalım atardı şimdi aralarına giriyor ama atamıyor çalım bir türlü anlam veremiyorum

fenerin Alexi 33 yaşında 6 kişi çalımlıyor nasıl bir iştir bu ya

futboldan nefret ediyorum artık
  10. 04.04.2010, 17:31 Mesaj #6100

Abdullah abiye %100 hak veriyorum.

Cidden taraftarı hor görmesi çirkin, böyle kritik bir zamanda bu tip gitmek istiyorum falan gibi açıklamalar yapması ve başkana medya yoluyla bu tip mesajlar vermesi daha çirkin.
  11. 04.04.2010, 18:15 Mesaj #6101

Şimdi mi yapmış acaba gitmek istiyorum açıklamasını bu da önemli ?

Medyanın bir oyunu olmasın bu ? Belki Kaptan daha önceden demiştir gitmek istiyorum diye şimdi önümüze koyuyorlardır bu haberi ?
  12. 04.04.2010, 20:04 Mesaj #6102

Ya adam şampiyon olunca Avrupa'ya gitmek istiyorum,medya çok üzerime geldi demiş.Avrupa'ya gitmek istemeyen genç oyuncu mu var? Ne var bunda?
  13. 04.04.2010, 20:09 Mesaj #6103

Oray Us, post: 1048818 Nickli Üyeden Alıntı

Ya adam şampiyon olunca Avrupa'ya gitmek istiyorum,medya çok üzerime geldi demiş.Avrupa'ya gitmek istemeyen genç oyuncu mu var? Ne var bunda?

Şu ortamda gitmek istemeseydi, sopayla kovalardım Arda'yı.

Bu arada Umut'a katılıyorum komple silelim topiği, defolsun gitsin Arda. Laptop falan atalım. Lincoln lincoln diye bağıralım. Ne bileyim buluruz birşeyler.
  14. 04.04.2010, 21:17 Mesaj #6104

Bitime 7 hafta kala gitmek istiyorum diye aciklama yapan kaptan mi olur, savunucam diye ne hallere dustunuz vah vaaah. Bakin bakalim Puyol, Gerrard falan gidecegim diyor mu su siralarda?
  15. 04.04.2010, 21:29 Mesaj #6105

Hayri Cund, post: 1049468 Nickli Üyeden Alıntı

Bitime 7 hafta kala gitmek istiyorum diye aciklama yapan kaptan mi olur, savunucam diye ne hallere dustunuz vah vaaah. Bakin bakalim Puyol, Gerrard falan gidecegim diyor mu su siralarda?

Hayatımda bu kadar saçma bir örnek görmedim.

Yukarı Git