1. 05.04.2010, 18:22 Mesaj #6121
    Cevap: #10 Arda Turan

Ahmet Kaydan, post: 1051536 Nickli Üyeden Alıntı

Arda şu anda herkesten fazla Galatasaray'ı düşünüyor. Sakat sakat Fener maçında oyuna giriyor. Sakat olduğu halde deplasmanda takımını yalnız bırakmıyor. Oynadığı futbolu bende beğenmiyorum ama her oyuncunun formsuz dönemleri olur. Genede bu yaptıkları takdir edilmesi gerekir. Bravo fedakar kaptan

Çok düşündüğü için 7 hafta kala "Giderim bak homurdanma ey taraftar" diyor.
  2. 05.04.2010, 18:23 Mesaj #6122

lan valla yazik bazi yorumlari okuyunca sok oldum medya amacina ulasiyor devam edin böyle bravo !!!
  3. 05.04.2010, 18:25 Mesaj #6123
  4. 05.04.2010, 18:27 Mesaj #6124

Mehmet Vural, post: 1051548 Nickli Üyeden Alıntı

Çok düşündüğü için 7 hafta kala "Giderim bak homurdanma ey taraftar" diyor.

bütün ropörtajdan bi cümleyi çıkarmışsın ama gazete manşeti gibi
  5. 05.04.2010, 18:30 Mesaj #6125

Yunus Can, post: 1051567 Nickli Üyeden Alıntı

bütün ropörtajdan bi cümleyi çıkarmışsın ama gazete manşeti gibi

bi kişiyi sürekli pohpohla övgü dolu sözler söyle ama yalnızca bir defa küfür et... O küfür bir sürü güzel sözden çok daha fazla şey anlatır sana...Zaten kimse tüm röportajını isyan eder gibi yapmaz...
  6. 05.04.2010, 18:31 Mesaj #6126

M.Akın.GÜNEY, post: 1051541 Nickli Üyeden Alıntı

Eğer sakat sakat oyuna girerek GALATASARAY'a iyilik yaptığını düşünüyorsa pek zeki biri değil galiba...Arabesk...

Oyuncu oyuna kendi girmez Teknik Direktör seçer oyuna girecekleri.

Arda nın o derbide ne pahasına olursa olsun oynamak istemesinden doğal bir şey yok ama onu sakat sakat Arda yı oyuna alan Rijkaard ın ve oynayabilir raporu veren çakma sağlık heyetinindir.
  7. 05.04.2010, 18:34 Mesaj #6127

M.Akın.GÜNEY, post: 1051573 Nickli Üyeden Alıntı

bi kişiyi sürekli pohpohla övgü dolu sözler söyle ama yalnızca bir defa küfür et... O küfür bir sürü güzel sözden çok daha fazla şey anlatır sana...Zaten kimse tüm röportajını isyan eder gibi yapmaz...

bıkkınlık gelmiş adama demek ki,bunaltmışlar iyice
  8. 05.04.2010, 18:36 Mesaj #6128

Fatih Kurt, post: 1051577 Nickli Üyeden Alıntı

Oyuncu oyuna kendi girmez Teknik Direktör seçer oyuna girecekleri.

Arda nın o derbide ne pahasına olursa olsun oynamak istemesinden doğal bir şey yok ama onu sakat sakat Arda yı oyuna alan Rijkaard ın ve oynayabilir raporu veren çakma sağlık heyetinindir.

Şimdi diyorsunki Arda Turan Rijkaard'a benim sakatlığım tam olarak geçmedi,hala ağrılarım var dedi ve buna rağmen frank rijkaard ardayı oyuna aldı? Bana pek inandırıcı gelmiyor...Ben inanmıyorum frank rijkaard'ın arda'dan "sakatlığım geçti kendimi iyi hissediyorum" gibi birşey duymadan onu oyuna alacağına...
  9. 05.04.2010, 18:43 Mesaj #6129

Mehmet Vural, post: 1051467 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet böyle mantık olmaz, varsa da olmaz olsun! Sen ne dediğinin farkında mısın? Arda gol attı şampiyonlar ligine gittik o zaman her haltı yiyebilir, serbest var mı böyle matık gözünü seveyim! Lincoln taşıdı Skibbe döneminde Uefa Cup'da o zaman Bülent'e karşı yaptığı haklı çıkışı niçin kınadınız? Bunun adı çifte standarttır. Üst düzey futbolcu olayına gelince herhangibir Türk futbolcu Lincoln'ün yarısı kadar futbolcu olursa sevinsin.

Arda o zaman hatalıydı. Kafa attığında herkes söyledi burada. Ama kimse fazla üzerine gitmedi. Çünkü o zaman işimiz düşmüştü. Şimdi isteyen istediği kadar sallıyor. İşin komiği aslında şimdi daha çok ihtiyacımız var Alıntı yaptığım Çağatay'ın mesajına bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

Lincoln muhabbetine gelince tek bir şey yazacağım;

Mihael Skibbe:

Arda Real madrid dahil dünyanın her takımında oynayabilir. Çalıştığım en yetenekli futbolcu diyebilirim.

Böyle kötü gitmesi elbet rakiplerin hoşuna gider tabi kendi taraftarına, camiasına giydiriyor. Zaten ben Arda Avrupa'ya giderse Türkiye'ye dönünce durağının neresi olacağını tahmin eder gibiyim çünkü örneği var. Galatasaray taraftarına homurdanıyor diyor bunun karşılığı olarak ben alkışlayacağım mı onu? Oh ne âlâ memleket. Unutmasın Arda Sami Yen'de her zaman istediği tezahüratı duyamaz bu insanlar kukla değil.

(Fenerbahce göndermen hic doğru olmamıs; Allah bana o formayı giymeyi nasip etmesin dedi ki bu edebileceği en ağır laftı. Allah korusun dedi yani. Neyse yalan söylüyordur belki?) Alıntıları okudun mu bilmiyorum ama oradakiler gayet netti. Neyse doğruları söyleyenler sevilmez hiçbir zaman. Evet mükemmel bir taraftarımız var. Öyle bir taraftar ki yılların emektarı futbolcusuna laptop atıyor. Efsane kaptanını küfürlerle yolcu ediyor. Öyle bir taraftar ki bu "homurdanıyor" bile denmeyecek. O kadar da mükemmel...
  10. 05.04.2010, 19:28 Mesaj #6130

Arda ve Kewell bu takımın en önemli 2 oyuncusudur bunu gerek futbolları gerek yaptıkları asist ve skorlarla ortadadır.Aziz Yıldırım ın 5 milyon dolarlık teklifini elinin tersiyle ittiği ve yaptığı yorumlarla ne kadar GS lı olduğu ortadayken ona yapılan muamele tamamen İçimizdeki İrlandalıların başının altından çıkıyor.

Yaptığınız tamamen hainlik başka bir şey değil.
  11. 06.04.2010, 03:54 Mesaj #6131

Fatih Kurt, post: 1051932 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ve Kewell bu takımın en önemli 2 oyuncusudur bunu gerek futbolları gerek yaptıkları asist ve skorlarla ortadadır.Aziz Yıldırım ın 5 milyon dolarlık teklifini elinin tersiyle ittiği ve yaptığı yorumlarla ne kadar GS lı olduğu ortadayken ona yapılan muamele tamamen İçimizdeki İrlandalıların başının altından çıkıyor.

Yaptığınız tamamen hainlik başka bir şey değil.

Yahu kardeşim hainlik falan yavaş ya! Ona bakarsak Hasan Şaş'a, Hakan'a daha büyük paralar defalarca teklif edilmiş. Hasan hatta canlı yayında "Hasan'ı alacağız" diyen fenerli yöneticiye "Bakkaldan peynir mi alıyormuş o !" diye tepki göstermişti. Her yaptığının hoş görülmesini beklemeyin insanlar tarafından.
  12. 06.04.2010, 04:00 Mesaj #6132

Arda bu ülkede eleştiriden en son şikayet edecek futbolcudur... Döküldüğü maçlardan sonra bile medya kendisi için "kaptan daha ne yapsın" diye manşetler atarken Arda böyle konuşuyorsa Sabri'nin çoktan intihar etmesi gerekirdi.. Ardayı şımartıp hatalarını örtmeye çalışanlar onu yok ettiklerinin farkına vardıklarında çok geç olacak maalesef..
  13. 06.04.2010, 04:53 Mesaj #6133

Konu başlığındaki "KAPTAN" yazısı niye kaldırıldı?

liverpool yakınlarından ev satın almış arda yani büyük ihtimalle gidiyor bu yıl
  14. 06.04.2010, 10:08 Mesaj #6134

İsmail Karan, post: 1055261 Nickli Üyeden Alıntı

Konu başlığındaki "KAPTAN" yazısı niye kaldırıldı?

Hayırlısı onun içinde bizim içinde bu saatten sonra bence en iyisi.
  15. 06.04.2010, 10:18 Mesaj #6135

İsmail Karan, post: 1055261 Nickli Üyeden Alıntı

kolpa haber olmasın?

Yukarı Git