1. 06.04.2010, 18:04 Mesaj #6151
    Cevap: #10 Arda Turan

M.Akın.GÜNEY, post: 1055617 Nickli Üyeden Alıntı

arshavin'in 15 milyon ettiği yerde arda 13'ü geçmez...(Arshavinden daha genç olduğu halde)

Fellainin 16 milyon euro ettiği yerde Jo nun 27 milyon euro ettiği yerde 40 milyon euro bile eder bence.
  2. 06.04.2010, 18:10 Mesaj #6152

Arda'nın olmadığı bir deplasmandan puan çıkarmayı başardık sonunda. O da ligin en kötü takımı. Ligde Arda'nın oynamadığı 1 maçı kazanabilmişiz sadece(Ankaragücü). Hala Arda şu kadar eder bu kadar eder. İhtiyaca göre ölçülür değer. Arda şu an paha biçilemez konumda bizim için. Ayrıca başta yazan "Kaptan"ı kaldırmak çok talihsiz bir hareket oldu.
  3. 06.04.2010, 18:21 Mesaj #6153

Ahmet Özgün Güven, post: 1056479 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın olmadığı bir deplasmandan puan çıkarmayı başardık sonunda. O da ligin en kötü takımı. Ligde Arda'nın oynamadığı 1 maçı kazanabilmişiz sadece(Ankaragücü). Hala Arda şu kadar eder bu kadar eder. İhtiyaca göre ölçülür değer. Arda şu an paha biçilemez konumda bizim için. Ayrıca başta yazan "Kaptan"ı kaldırmak çok talihsiz bir hareket oldu.

Benimde yeni dikkatimi çekti Arda nın kaptanlığını kaldrımaları Acaba ne amaçla kaldırıldı
  4. 06.04.2010, 18:25 Mesaj #6154

EMRE TURUNÇ, post: 1056498 Nickli Üyeden Alıntı

Benimde yeni dikkatimi çekti Arda nın kaptanlığını kaldrımaları Acaba ne amaçla kaldırıldı

Yaptığı son açıklamaları yönetim beğenmemiş. Yani forum yönetimi.
  5. 06.04.2010, 18:27 Mesaj #6155

EMRE TURUNÇ, post: 1056498 Nickli Üyeden Alıntı

Son yaptığı açıklamalarından sonra, bir süre sadece adının yazması gerektiğini düşünüyoruz.Ekstra tanımlara şimdilik gerek yok.
  6. 06.04.2010, 18:27 Mesaj #6156

Dün yediğimiz golden sonra gözleri doldu resmen.Ne denli talihsiz açıklamalar yaparsa yapsın.O bu takımın kaptanıdır..

Jo,Elano gibi ruhsuzları Servet,Hakan Balta gibi koşmaktan aciz adamları gördükçe bu adamı daha fazla arıyor gözlerim eleştiresim gelmiyor yani.
  7. 06.04.2010, 18:31 Mesaj #6157

Emre ATEŞ, post: 1056512 Nickli Üyeden Alıntı

Son yaptığı açıklamalarından sonra, bir süre sadece adının yazması gerektiğini düşünüyoruz.Ekstra tanımlara şimdilik gerek yok.

Sizin mantıkla, Jo nun bu yaptıklarından sonra adının GS futbolcuları arasında hiç yazılmaması gerekiiyor o zaman.
  8. 06.04.2010, 20:12 Mesaj #6158

EMRE TURUNÇ, post: 1056462 Nickli Üyeden Alıntı

Fellainin 16 milyon euro ettiği yerde Jo nun 27 milyon euro ettiği yerde 40 milyon euro bile eder bence.

Fellaini'nin oynadığı bölgede iyi oyuncu ne kadar zor yetişiyor biliyormusun? Jo ya da m.City den başka kimse vermezdi o parayı...sene sonunda görürüz inşallah ne kadar ettiğini arda'nın...Ne kadar çok ederse bizim için o kadar iyi... Ama ben diyorum ki (KENDİ BÖLGELERİNDEKİ OYUNCULARLA KIYASLIYORUM) Arshavin'in 16,nasri'nin 11 milyona gittiği ortamda arda en fazla 13 eder... Çünkü bu üç oyuncuda formda olsalar bile Arshavin ve Nasri 3 gömlek üstün arda'dan...Arda fanlarının kabul edemediği bir şey ama bu gerçek...
  9. 06.04.2010, 20:16 Mesaj #6159

M.Akın.GÜNEY, post: 1056797 Nickli Üyeden Alıntı

Fellaini'nin oynadığı bölgede iyi oyuncu ne kadar zor biliyormusun? Jo ya da m.City den başka kimse vermezdi o parayı...sene sonunda görürüz inşallah ne kadar ettiğini arda'nın...Ne kadar çok ederse bizim için o kadar iyi... Ama ben diyorum ki (KENDİ BÖLGELERİNDEKİ OYUNCULARLA KIYASLIYORUM) Arshavin'in 16,nasri'nin 11 milyona gittiği ortamda arda en fazla 13 eder... Çünkü bu üç oyuncuda formda olsalar bile Arshavin ve Nasri 3 gömlek üstün arda'dan...Arda fanlarının kabul edemediği bir şey ama bu gerçek...

Onlar az paraya gitmiş diye Arda da o paraya gitcek diye bir şey yok. Ayrıca daha bu yaz aziz yıldırım nakit 15 m euro vermedimi biz verseydik o 20 25 m euroya da çıkardı.
  10. 06.04.2010, 20:27 Mesaj #6160

EMRE TURUNÇ, post: 1056806 Nickli Üyeden Alıntı

Onlar az paraya gitmiş diye Arda da o paraya gitcek diye bir şey yok. Ayrıca daha bu yaz aziz yıldırım nakit 15 m euro vermedimi biz verseydik o 20 25 m euroya da çıkardı.

Düşün işte ezeli rakibine bile ancak 20 milyon gibi bir rakama satabiliyorsan bu fiyat yurt dışınd 12-13 olur.M.Topal'ı fenerbahçe istese 7 milyon'a mı vercez? en az 15 olur...Yani bu doğru bir kıyaslama değil arshavin zenit'te uefa kupasını aldı arsenal'a gitmeden önce... Yani en parlak zamanı 16 milyon...

ayrıca kewell'ın ölüsü bize geldi arda'nın yaptığı katkıdan daha fazlasını yaptı...Birde premier ligde devmlılığı iyi olan elit oyunculardan birinin yapabileceği katkıyı hayal et...O dediğin fiyatlara satılabilmesi için arda'nın premier ligin iyileriyle kıyaslaman lazım...Bence mümkn değil.Ama umarım senin söylediğin fiyatlara oldukça yakın gider...
  11. 06.04.2010, 22:47 Mesaj #6161
  12. 06.04.2010, 23:43 Mesaj #6162
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

burda simdi herkes konusuyor egerki arda formda olursa sezon basindaki gibi yada gecen yilki gibi suanda form dusuklugu yasiyor stres bunalim falan neyse arda tam formda olsa varya nasriyi top diye oynar sizinle her turlu iddaasina girerim her sekilde egerki arda liverpool gider ve soyle bir hucum hatti ile oynarsa

==kuyt=====Gerrard=====arda

==========torres==========

arsenal macinda nasri ise arsenal en iyi hucumculari ile oynasin ve ben burda olacam inanin ardayi agzi acik kalarak izliyeceksiniz herkes diyorki ardanin cabuk yoruluyor bu adamki euro 2008 bizi son dakika ayakta tutan bir kac kisiden biridi yine sezon basinda ayni peki simdi ile sezon basinda ne gibi bir fark var soyle ayhan akman formdaydi kewell baros keita sarp sabri balta servet bunlarin hepsi cok iyi oynuyordu simdi ayhan pas atamiyor sarp dogru duzgun pas atamiyor servet ne yaptigini bende bilmiyorum baros yok kewell yok keita var yok jo yok gio var yok eee butun yuk ardada arda forvet arda orta saha arda forvet arkasi sag kanat sol kanat ikinci forvet forvet butun bu pozisyonlarda arda oynadi bilmem kac asist kac gol hadi herseyi gectik bu adam forvetten gelip orta sahadan defansa kadar futbolcu kovaliyo bunuda gormuyosaniz bilmem arda soyle arda boyle diyorsaniz gercekton cok yazik gidin liverpool forumuna bir topic acin arda mi nasri mi barcelona real manu chelsea herkese sorun ben bunu diyorum aksisi varsa siz bana soyleyin buyuk KAPTAN ARDA TURAN gerisi yalan
  13. 06.04.2010, 23:57 Mesaj #6163

Hüseyin Özçelik, post: 1057362 Nickli Üyeden Alıntı

Liverpool'dan ev almış, haberiniz vardır herhalde?

Bizi şampiyon yapmadan biryere gitmez...
  14. 07.04.2010, 12:01 Mesaj #6164

arda gidici mi ?

ben şu kadar söyleyim, arda'ya bugüne kadar herhangi bir avrupa kulübünden gelmiş tek bir resmi teklif dahi yok. gidici mi kalıcı mı orasını ben bilmem artık.
  15. 07.04.2010, 12:13 Mesaj #6165

Öner Yıldız, post: 1057517 Nickli Üyeden Alıntı

burda simdi herkes konusuyor egerki arda formda olursa sezon basindaki gibi yada gecen yilki gibi suanda form dusuklugu yasiyor stres bunalim falan neyse arda tam formda olsa varya nasriyi top diye oynar sizinle her turlu iddaasina girerim her sekilde egerki arda liverpool gider ve soyle bir hucum hatti ile oynarsa

==kuyt=====Gerrard=====arda

==========torres==========

arsenal macinda nasri ise arsenal en iyi hucumculari ile oynasin ve ben burda olacam inanin ardayi agzi acik kalarak izliyeceksiniz herkes diyorki ardanin cabuk yoruluyor bu adamki euro 2008 bizi son dakika ayakta tutan bir kac kisiden biridi yine sezon basinda ayni peki simdi ile sezon basinda ne gibi bir fark var soyle ayhan akman formdaydi kewell baros keita sarp sabri balta servet bunlarin hepsi cok iyi oynuyordu simdi ayhan pas atamiyor sarp dogru duzgun pas atamiyor servet ne yaptigini bende bilmiyorum baros yok kewell yok keita var yok jo yok gio var yok eee butun yuk ardada arda forvet arda orta saha arda forvet arkasi sag kanat sol kanat ikinci forvet forvet butun bu pozisyonlarda arda oynadi bilmem kac asist kac gol hadi herseyi gectik bu adam forvetten gelip orta sahadan defansa kadar futbolcu kovaliyo bunuda gormuyosaniz bilmem arda soyle arda boyle diyorsaniz gercekton cok yazik gidin liverpool forumuna bir topic acin arda mi nasri mi barcelona real manu chelsea herkese sorun ben bunu diyorum aksisi varsa siz bana soyleyin buyuk KAPTAN ARDA TURAN gerisi yalan

Arda herşeyi geçelim daha düne kadar sakatlanmıyordu ! İstikrarlı bir oyuncudu . Medya Arda'ya öyle bir hava verdirdi ki GALATASARAY taraftarı düşman oldu ! Neymiş sinema kapatmış, size ne adam sevgilisi ile ne yaparsa yapar ! Neymiş Arda-Messi karşılaştırması, adam Messi benden doğal olarak daha iyi futbolcu diyor onu övüyor ama adamı yerden yere vuruyorlar .

Arda'ya kendi taraftarımız içinde %15 20'lik kısmı sallamaya başladı ! Medya'nın her Galatasaray haberinin içinde ARDA TURAN ! ARDA TURAN'ı GALATASARAY'dan koparmaya çalışan basın değil baskı gazeteleri var ama bunu hala anlamayıp Arda'ya sallayan taraftarımızda ! Ve işin acı kısmı bu sayı günden güne artıyor !

Yukarı Git