1. 11.04.2010, 22:15 Mesaj #6256
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Artun Gündemir, post: 1072078 Nickli Üyeden Alıntı

yazıklar olsun senin ve senin gibi düşünen taraftarlara. futbol bilginizden şüphe duyuyorum. iyi gün taraftarları. bugün GS avrupada elenmemiş ve ligtede lider olsaydı şimdi kimse burada ardaya saydırmayacaktı.

Yazıklar olsun cümleleri nedir yaa? Çocuk mu var senin karşında? Yazıklar olsun...Yeter ulann...Sizmi kesildiniz milletin başına Avukatı?

Sana soracak değilim kimi eleştirip, eleştirmeyeceğimi!

Yenilgiden sonrada eleştiririm, Yendikten sonrada.. Bugün ki skora bak bakayım!

İyi gün taraftarıymış.. Galatsaray Avrupadan elenmeseydi tabii ki sevinecektik, tabii ki mutlu olacaktık, elenincede tabii ki eleştiricez, tabiikide yanlışlarını söyleyeceğiz! iyi gün taraftarı ile ne alakası var.. Bu insanların doğasında vardır zaten; Başarı kazanınca mutlu olursun, sevinirsin, Kaybedince eleştirirsin, üzülürsün..Böyle olmassa insanın doğasına ters olur zaten.. Böyle düz mantıklı yorumları anlayamıyorum..İyi gün taraftarıymış hadi oradan!

Aman yaaa Banane!
  2. 11.04.2010, 22:15 Mesaj #6257

Emir NAMLI, post: 1072103 Nickli Üyeden Alıntı

Beni Fenerbahçe maçları değil şampiyonluklar ilgilendiriyor.Sen her hafta Fenerbahçe'nin rakiplerini tutabilirsin galibiyet görmek için.Bırakın bu işleri...

Sen ne yapıcan son 5 hafta fenerin rakiplerinin yenmesini beklemicen mi?tutmucan mı fenerin rakiplerini?hadi şampiyon ol fenerin rakiplerini tutmadan.saçma yorum yapan kim*
  3. 11.04.2010, 22:16 Mesaj #6258

Herşey gayet ve açık gözbebegimiz nurumuz olan Ardayı şöhret magazin haberleri çok etkiledi. biz Ardayı böyle haberlerle beklemiyoduk resmen kendi kendini bitirdi.

artık takımda kalır mı zor ben olsam Ardanın yerinde avrupa var kesinlikle kalmam. sadece takımlarımızın amacı öyle degil mi büyütüp besleyip avrupaya göndermek.
  4. 11.04.2010, 22:16 Mesaj #6259

Emir NAMLI, post: 1072103 Nickli Üyeden Alıntı

Beni Fenerbahçe maçları değil şampiyonluklar ilgilendiriyor.Sen her hafta Fenerbahçe'nin rakiplerini tutabilirsin galibiyet görmek için.Bırakın bu işleri...

hocam aslında sitenin açılış sayfasına Arda'yı falan koyabilirsiniz. Bizler onun arkasındayız veya Rijkaard'a yapılan gibi bir destek topici açabilirsiniz. Sonuna kadar desteklerim.
  5. 11.04.2010, 22:17 Mesaj #6260

etkisizdi bu akşam ama yapılan protestolar cok yanlış idi malesef..

arda artık sene sonu kesin gider belkide bu herkes için hayırlı olur..
  6. 11.04.2010, 22:17 Mesaj #6261

Arda'nın ıslıklandığını fark etmedim. Oyundan çıkarken alkışlandı. Bugün oyuna etkisi sıfıra yakındı.
  7. 11.04.2010, 22:17 Mesaj #6262

arda iyi oynamıyor mu ? evet oynamıyor..

ancak ne olursa olsun KAPTANA gösterilen tepki yersiz , gereksizdi..

tüm protestoları doğru buluyorum ancak Arda'ya -Galatasaray Kaptanına- bu yapılmamalıydı..
  8. 11.04.2010, 22:18 Mesaj #6263

Ahmet Özgün Güven, post: 1072110 Nickli Üyeden Alıntı

Lincolnseverlerin Arda'yı sevmemesi için özel nedenler var. Aslında canım sıkkın ama açıklayayım yine de. Diyorlar ki Arda yabancıları istemedi, lincoln'ü dışladı. O böyle biz niye değiliz diye yönetime baskı yaptı. Kaptanlığıyla ilgili açıklamalar yaptı. Sonunda da Lincoln'ün formasını da kaptanlığı da aldı. Yani lincoln ile arda arasında organik bir bağ var ama hagi ile yok,

Kapiş?

Neill mevzuuna girmeyeceğim. Kıyaslanmadığı bir o kalmıştı. Onu da ben yapmam.

Lincoln sadece 1 maçta kaptan çıktı ki o maçtada takımın en iyisiydi hakkını verelim. Bunun için fırtına kopardıysa Arda haksızdır. Hadi diyelim olaylar böyle oldu. Sene başında O kıskandığı Lincoln'un forması ve kaptanlık verildi daha ne istiyor, klübüde Arda Turan Spor Klübü olarak mı değiştirelim.
  9. 11.04.2010, 22:18 Mesaj #6264

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 1072136 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın ıslıklandığını fark etmedim. Oyundan çıkarken alkışlandı. Bugün oyuna etkisi sıfıra yakındı.

Arda'yı bir tribün alkışlarken bir tribün ıslıklıyordu , Arda'da sadece kendisini alkışlayan tribünlere doğru selam verdi ve oyundan çıktı..
  10. 11.04.2010, 22:18 Mesaj #6265

Doğukan Karadan, post: 1072116 Nickli Üyeden Alıntı

Yazıklar olsun cümleleri nedir yaa? Çocuk mu var senin karşında? Yazıklar olsun...Yeter ulann...Sizmi kesildiniz milletin başına Avukatı?

Sana soracak değilim kimi eleştirip, eleştirmeyeceğimi!

Yenilgiden sonrada eleştiririm, Yendikten sonrada.. Bugün ki skora bak bakayım!

İyi gün taraftarıymış.. Galatsaray Avrupadan elenmeseydi tabii ki sevinecektik, tabii ki mutlu olacaktık, elenincede tabii ki eleştiricez, tabiikide yanlışlarını söyleyeceğiz! iyi gün taraftarı ile ne alakası var.. Bu insanların doğasında vardır zaten; Başarı kazanınca mutlu olursun, sevinirsin, Kaybedince eleştirirsin, üzülürsün..Böyle olmassa insanın doğasına ters olur zaten.. Böyle düz mantıklı yorumları anlayamıyorum..İyi gün taraftarıymış hadi oradan!

Aman yaaa Banane!

eleştirirsin ama boşa. kimi nasıl eleştireceğini bilmiyorsun. eleştireceğin birileri varsa oda .... olurdu(burada yazmayacağım tartışma çok uzar sonra). avrupadan elenmemizde arda'nın ne suçu vardı paşalar gibi oynamadı mı. fb mağlubiyeti ve sivas puan kaybında ardanın ne suçu vardı da onu eleştiriyorsun. eleştirilecek en son kişi ardadır.
  11. 11.04.2010, 22:21 Mesaj #6266

Anıl Uzel, post: 1072146 Nickli Üyeden Alıntı

Lincoln sadece 1 maçta kaptan çıktı ki o maçtada takımın en iyisiydi hakkını verelim. Bunun için fırtına kopardıysa Arda haksızdır. Hadi diyelim olaylar böyle oldu. Sene başında O kıskandığı Lincoln'un forması ve kaptanlık verildi daha ne istiyor, klübüde Arda Turan Spor Klübü olarak mı değiştirelim.

Ne alakası var? Ben olaylar böyle olmuş demiyorum. Lincoln niye kaptandı da demiyorum. Hagi örneğini vermişsin. Alakasızlığını anlatabilmek için yazdım o yazıyı. Neyse Arda gider artık herhalde, herkes kurtulur işte. İyi oldu bu bakımdan.

Arda'nın olmadığı 7 maçtan da bir galibiyet çıkardık. Bunu da hatırlatmakta fayda var.
  12. 11.04.2010, 22:22 Mesaj #6267
  13. 11.04.2010, 22:23 Mesaj #6268

Ahmet Özgün Güven, post: 1072173 Nickli Üyeden Alıntı

Ne alakası var? Ben olaylar böyle olmuş demiyorum. Lincoln niye kaptandı da demiyorum. Hagi örneğini vermişsin. Alakasızlığını anlatabilmek için yazdım o yazıyı. Neyse Arda gider artık herhalde, herkes kurtulur işte. İyi oldu bu bakımdan.

Arda'nın olmadığı 7 maçtan da bir galibiyet çıkardık. Bunu da hatırlatmakta fayda var.

Ardanın oynadığı maçlarda kaç puan kaybettik.Siz hala arda nın maç aldırmış aldırmamış ondasınız. dos santos adam geleli 3 ay olmuş fizik olarak arda dan daha iyi seviyeye gelmiş.Arda maşallah banada söylese nasıl kilo alındığını bende biraz alsam.
  14. 11.04.2010, 22:24 Mesaj #6269

Yahu unutun Lincoln'ü adam gitmiş çoktan üstüne para bile almışız. Hala niye Lincoln'ü hortlatıp duruyorsunuz.
  15. 11.04.2010, 22:25 Mesaj #6270

Takımımızın kaptanı, gözbebeği, son yıllarda altyapıdan yetiştirdiğimiz en yetenekli futbolcu, Türkiye'nin en değerli futbolcusunu ıslıkladılarsa yazık. Tepki böyle konmaz.

Yukarı Git