1. 11.04.2010, 22:25 Mesaj #6271
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Harun Taşkapılı, post: 1072191 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın oynadığı maçlarda kaç puan kaybettik.Siz hala arda nın maç aldırmış aldırmamış ondasınız. dos santos adam geleli 3 ay olmuş fizik olarak arda dan daha iyi seviyeye gelmiş.Arda maşallah banada söylese nasıl kilo alındığını bende biraz alsam.

Şaka herhalde bu? Çıkarırım yarın kaç galibiyet kaç mağlubiyet. Ama 7 maçta 1 kez kazanmış olman eline bir veri verir. Neyse tamam yahu aynı noktada birleşiyoruz Arda gitsin!
  2. 11.04.2010, 22:27 Mesaj #6272

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 1072202 Nickli Üyeden Alıntı

Takımımızın kaptanı, gözbebeği, son yıllarda altyapıdan yetiştirdiğimiz en yetenekli futbolcu, Türkiye'nin en değerli futbolcusunu ıslıkladılarsa yazık. Tepki böyle konmaz.

niye ıslıklanmıyacak?sahada ruh gibiydi yine.hagi ıslıklanmadı mı?hakan şükkür ıslıklanmadı mı?fatih terim ıslıklanmadı mı?tugay ıslıklanmda mı?bülent korkmaz ıslıklanmadı mı?
  3. 11.04.2010, 22:27 Mesaj #6273

Harun Taşkapılı, post: 1072216 Nickli Üyeden Alıntı

niye ıslıklanmıyacak?sahada ruh gibiydi yine.hagi ıslıklanmadı mı?hakan şükkür ıslıklanmadı mı?fatih terim ıslıklanmadı mı?tugay ıslıklanmda mı?bülent korkmaz ıslıklanmadı mı?

İyi birşeymiş gibi söylüyorsun bir de
  4. 11.04.2010, 22:28 Mesaj #6274
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Ben destek falan olmuyorum. Yanıma yaklaşırsa bizzat laptop atacağım.
  5. 11.04.2010, 22:28 Mesaj #6275

Ahmet Özgün Güven, post: 1072205 Nickli Üyeden Alıntı

Şaka herhalde bu? Çıkarırım yarın kaç galibiyet kaç mağlubiyet. Ama 7 maçta 1 kez kazanmış olman eline bir veri verir. Neyse tamam yahu aynı noktada birleşiyoruz Arda gitsin!

arda'nın oynamadığı maçları tekrar izleme şanşı bulabilirsen. bu maçlarda topu ilerde tutamıyoruz.
  6. 11.04.2010, 22:28 Mesaj #6276

Ne olursa olsun şampiyonluk için Arda'ya ihtiyacımız var.
  7. 11.04.2010, 22:29 Mesaj #6277

Ahmet Özgün Güven, post: 1072219 Nickli Üyeden Alıntı

İyi birşeymiş gibi söylüyorsun bir de

yahu amator ruhu birakin

adamlar kotu oynuyorsa ister isliklar ister alkislar taraftar

cuvalla para aliyor profesyonel bu adamlar

paralari alirken bi yanlarinda dur gozunle gor bakalim boyle konusuyormusunuz
  8. 11.04.2010, 22:29 Mesaj #6278

Metin Yücekaya, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Sahadakiler tepkiyi haketti mi evet etti..Tepkini gösterdin mi evet gösterdin.

O beste nedir arkadaş. İnsanlığa sığar mı, Galatasaraylılığa sığar mı? Bizim örf ve adetimize sığar mı?

Bunları yazan Arda'yı en çok eleştiren biri.

Suçlu sizsiniz tribündekiler en başta siz ve yönetim.

Arda çıkıp ben kralım ben ilahım dedi mi? Hayır. Ama siz ilah yaptınız önce laf söyletmediniz. Burda dedik bazen Arda'ya yazık ediyoruz abartıyoruz çocuğu ve birgün altında kalacak dedik. Ama kötü taraftar olduk, medyanın gazıyla konuşan adamlar olduk. Şimdi çocuğu herkesin önünde rezil ettiniz. Beklentiniz hep sizin bu takımın kralı olması.

Yukarıda da yazdım hangi edebe ve ahlaka sığar o beste. Galatasaray kaptanı öyle yada böyle. Bende kızdım defalarca ama erkekliğe sığar mı özel hayatında yaptığı bir olayı beste yapmak. Siz özel hayatınızda ne haltlar yiyorsunuz Allah bilir. Tepkini koydun 5 dakikada işte daha nedir derdin.

Gelelim Jo'ya tepkinize. Islıkladınız ısınırken yetmedi, oyunda ıslıkladınız yetmedi. Bir de beste de protesto ettiniz. Peki adam anladı mı, umrunda mı? hayır. Olan Arda'ya oldu.

Üstelik alemci diye eleştirdiğiniz Jo'dan farklı mı sanıyorsunuz kendinizi? Her maç öncesi sokaklarda ayyaş ayyaş dolaşmanız maçlarda konuşamayacak kadar ayyaş olmanızdan daha büyük alem mi var.İçkinize dahi laf söyletmiyorsunuz maçtan önce içmeyin diyenlere. Ne yüzle Arda'nın mahremini deşersiniz. Jo karşısında bile haklı değilsiniz.

Ezeli rakibinizin 1500 taraftarı sizi yerin dibine sokmuş hala aynı yerdesiniz. Başkanınıza Hakan Şükür eleştiri yapar hemen satılmış olur, Hakan Ünsal yapar satılmış olur. Şimdi hepiniz hata yaptı yönetim ortasaha lazımdı diye dövünüyorsunuz. Burda ben ve bazı arkadaşlar Jo ve Santos gereksiz dediğimizde, üstümüze çullanıp futbolu bilmediğimizi iddia ettiniz. Başkanı ilah ettiniz. Bakın şimdi o oyuncuları ıslıklıyorsunuz.

Suçlu en başta sizsiniz siz. 1 sene sonra da bu takım aynı yerde olsun bu kezde bugün taptığınız başkanı eleştirip, biz Fenerbahçe değiliz stat değil başarı istiyoruz diyeceksiniz yazın bir kenara.

Herkesi geldiği gün bindirilmiş kıtalarla kral gibi karşılarken günler size güzeldi. Yönetimi daha ortada başarı adına ilah yaparken günler size güzeldi ama artık acı söyleyen dostlar haklı çıktı. Arda'yı o gün uyaranlar Arda'yı gerçekten sevenlerdi, siz ise değilsiniz.

ultrAslanmış..Hadi rastgele.

9. 11.04.2010, 22:30 Mesaj #6279

Harun Taşkapılı, post: 1072216 Nickli Üyeden Alıntı

Dediklerim sadece Arda'ya has değil. Hiç bir futbolcumuz ıslıklanmamalı. Sen ıslıkla adamı sonra o moralle o adamdan iyi birşeyler bekle. Ne ala Mualla.
  10. 11.04.2010, 22:31 Mesaj #6280

Messi'ye Baktıktan sonra Arda' nın ne kadar şımarık topçu olduğunu anlıyorum.. Adam 4 gol atıyor o kadar Mütevazi ki.. bizimkiler 2 hareket yaptı mı kendini dev aynasında görüyorlar.
  11. 11.04.2010, 22:31 Mesaj #6281

Herkes gider biz kalırız

Biz GALATASARAY lıyız.

ne para kazanarak,ne bir menfaat bekliyerek,sadece maddi ve manevi destek vererek armamıza ve renklerimize aşığız
  12. 11.04.2010, 22:31 Mesaj #6282

Serdar_Burak, post: 1072234 Nickli Üyeden Alıntı

yahu amator ruhu birakin

adamlar kotu oynuyorsa ister isliklar ister alkislar taraftar

cuvalla para aliyor profesyonel bu adamlar

paralari alirken bi yanlarinda dur gozunle gor bakalim boyle konusuyormusunuz

Taraftarım ve amatör ruhu bırakayım öyle mi?
  13. 11.04.2010, 22:32 Mesaj #6283
  14. 11.04.2010, 22:32 Mesaj #6284

Ahmet Özgün Güven, post: 1072223 Nickli Üyeden Alıntı

Ben destek falan olmuyorum. Yanıma yaklaşırsa bizzat laptop atacağım.

Niye ?
  15. 11.04.2010, 22:33 Mesaj #6285

biri su eski resmiyle yeni resmini koysun bulamadim

destekmis puha

Yukarı Git