1. 11.04.2010, 22:35 Mesaj #6286
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Armağan ÇOLAK, post: 1072249 Nickli Üyeden Alıntı

Messi'ye Baktıktan sonra Arda' nın ne kadar şımarık topçu olduğunu anlıyorum.. Adam 4 gol atıyor o kadar Mütevazi ki.. bizimkiler 2 hareket yaptı mı kendini dev aynasında görüyorlar.

Hala Messi'yle şunla bunla kıyaslayacaksak işimiz var Arda Galatasaray'ın ruhudur. Elbette itiraz edecek elbette sinirlenecek kızacak hatta şımaracak. Bana göre yıllardır Galatasaray'a kattıklarıyla şımarmayı en çok hakeden futbolculardan birisidir o. Amatör ruhuyla oynasın. YETER Kİ ONU SEVENLERİ ÜZMESİN, TIPKI METİN OKTAY GİBİ.
  2. 11.04.2010, 22:35 Mesaj #6287
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1072253 Nickli Üyeden Alıntı

Taraftarım ve amatör ruhu bırakayım öyle mi?

kastim futbolculardan bu amator ruhu bekleme olayini birakin idi

aciklayamamisim pardon
  3. 11.04.2010, 22:37 Mesaj #6288

Semih Yüksel, post: 1072261 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet sakin

Susayım da motorum soğusun biraz. Yoruldum
  4. 11.04.2010, 22:38 Mesaj #6289

Ahmet Özgün Güven, post: 1072302 Nickli Üyeden Alıntı

Susayım da motorum soğusun biraz. Yoruldum

Tek topic de de değilki üstadım.
  5. 11.04.2010, 22:38 Mesaj #6290

Tamer Ipekgul, post: 1072263 Nickli Üyeden Alıntı

Niye ?

Gitsin diye.
  6. 11.04.2010, 22:39 Mesaj #6291

Ahmet Özgün Güven, post: 1072318 Nickli Üyeden Alıntı

Gitsin diye.

Sorun yok o zaman
  7. 11.04.2010, 22:40 Mesaj #6292

Goksu Toprak, post: 1072316 Nickli Üyeden Alıntı

Tek topic de de değilki üstadım.

Görev paylaşımı yapacağız artık, burası benim. Ama arada mesajlarından alıntı yapıyorum haberin olsun
  8. 11.04.2010, 22:42 Mesaj #6293

Ahmet Özgün Güven, post: 1072333 Nickli Üyeden Alıntı

Görev paylaşımı yapacağız artık, burası benim. Ama arada mesajlarından alıntı yapıyorum haberin olsun

Istedigini yapabilirsin,tam yetki
  9. 11.04.2010, 22:44 Mesaj #6294

Böyle bir tepkinin eninde sonunda olacağı belliydi. Malesef Arda bunu farkedip kendisine çeki düzen veremedi. Arda' ya kaptanlık verildikten sonra sahadaki tavırları çok değişti. Maçların oğunda fiziksel olarak çok yetersizdi. Magazin dünyasında da çok yer alınca bu geceki tepkilere maruz kaldı . Bencede yerinde bir tepkiydi. Arda için de hayılı olacağı düşüncesindeyim. Çünkü Arda bu şekilde devam ederse büyük bir yıldız olma hayalini gerçekleştiremeyecek. Mutlaka her futbolcunun özel yaşantısı olacak , ama bir takım kaptanı bu kadar göz önünde olursa , takım arkadaşlarının yanlışlarını nasıl çözecek . Eğer kendisi örnek olmazsa takım arkadaşları ona inanır mı ? Samimiyetinden kuşku duymazlar mı ? Umarım bu gece bir dönüm noktası olur Galatasaray'ımızın geleceği için ....
  10. 11.04.2010, 22:45 Mesaj #6295

Arda'nın ruhunu Sinem çaldı.. Galatasaraylılık Ruhu gitgide yok oluyor.. 5 kişiyi çalımlayan bi ardadansa yere yatıp topu kapan ardayı istiyoruz biz.. Neolur bizleri utandır da şu kalan son maçlarda canını dişine tak ve "Arda gibi" oyna

Arda Gibi

11. 11.04.2010, 22:47 Mesaj #6296

Destek mi ? güldürmeyin İnsan'ı akşam akşam, megalomanlığın lüzmu yok...

Burası Galatasaray !

Adam gibi top oynayıp, Gündem'e malzeme vermekten vazgeçip, ''Gitmek İstiyorum'' demeyi bırakıp düzelene kadar;

Desteği Liverpool FC taraftarından beklesin(!)
  12. 11.04.2010, 22:48 Mesaj #6297

Harun Taşkapılı, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Hala ruh diyorsunuz ya.Barcelona dakiler ne yapsın o zaman adamlar gecen sene ne var ne yok almışlar bu sene hala tekmeye kafa uzatıyorlar.arda gitsin puyol u izlesin xavi yi izlesin,bana profesyonel ruh lazım.aldğının hakkını versin.

Arkadaş nedir bu Barcelona hayranlığı ya tamam dünyanın en iyi futbolcusu onlarda en iyi takımı onlar. Biz Galatasaray'ız onlar Barcelona, onlar İspanya( Katalunya) takımı biz Türkiye. Sen tribünlerin yuhladığı, sahada ruhsuz dolaşan bir takımdan Barcelona olmasını bekleyemezsin. Sen önce Galatasaray olmalısın parçalıyı sırtına geçirdiğinde taraftarınla futbolcunla Hagi'nin Metin'in giydiği formayı giydiğini göz önüne getirmelisin.

Bu arada Puyol, Xavi demişsin. Onların bu kadar mücadele etmesini sağlayan ise Barcelona kültürü , Katalan ruhu ve konsantrasyondur. Galatasaray ruhu ise apayrıdır. Barca'yla kıyaslanamaz...
  13. 11.04.2010, 22:51 Mesaj #6298

Arthur Unal, post: 1072384 Nickli Üyeden Alıntı

Burası Galatasaray !

Adam gibi top oynayıp, Gündem'e malzeme vermekten vazgeçip, ''Gitmek İstiyorum'' demeyi bırakıp düzelene kadar;

Ya medyanın gazı bunlar inanıyorsunuz bunlara...

Adam bir gün gitmek istiyorum,Liverpool'a gitmek isterdim diyor hayali bu...

Medyada salyalarını akıtıp basıyor gazı Galatasaray taraftarına...
  14. 11.04.2010, 22:52 Mesaj #6299

Arthur Unal, post: 1072384 Nickli Üyeden Alıntı

Burası Galatasaray !

Kaptanımızı yuhlayalım o zaman hep birlikte. Liverpool'lular bağırlarına basar onu. Kaptanı öyle bunalttık ki yok sinema kapattı yok tabancalı tişört giydi yok sakat oynamamalıydı falan. Galatasaray'la doğup büyüyen bir futbolcuya haksızlık ediyoruz bence. Ona bu günlerinde sahip çıkmazsak ileride onun da H.Ünsal gibi H.Şükür gibi klübe sallamasını mı izlemek istiyoruz acaba..
  15. 11.04.2010, 22:54 Mesaj #6300

Sıkmaya basladi artik bu arda konusuda ha. Sanki bütün mac boyunca yuhlanmis küfür

edilmis.Oyundan ciktiktan sonrada öyle vay be protestoya bak oha lan diyecek birsey

yoktu, 15 bin traftardan 3-4 bini yuhlamistir geri kalani destek vermistir abartilacak birsey yok.

Ayrıyeten hic bir futbolcu Galatasaraydan üstün değildir okadar yüceltmeyin ardayi yahu.

Yukarı Git