1. 11.04.2010, 22:55 Mesaj #6301
  2. 11.04.2010, 22:55 Mesaj #6302
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Onur Sayın, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Ruhla muhla olsa bu işler,hepsi bask bölgesinden olan,Athletic Bilbao her sene şampiyon olurdu.

Arda bambaşkadır her zaman.Desteğim daima sürecektir.

Benim bahsettiğim ruh motivasyondur aslında itici bir güç. Kastettiğim ruh karısına bile Galatasaray'ı tercih eden Metin gibilerinin ruhudur. Yoksa konuyu oturup ruh çağırma seansına döndürecek değiliz.
  3. 11.04.2010, 22:58 Mesaj #6303

Deniz Ortakçı, post: 1072452 Nickli Üyeden Alıntı

Benim bahsettiğim ruh motivasyondur aslında itici bir güç. Kastettiğim ruh karısına bile Galatasaray'ı tercih eden Metin gibilerinin ruhudur. Yoksa konuyu oturup ruh çağırma seansına döndürecek değiliz.

Seninle dediğine karşılık bişey yazmadım,sanırım yanlış anladın.Ben genel anlamda ifade ettim.Bahsettiğin Metin Oktay ruhunu,zaten anlamayacak olan yoktur.
  4. 11.04.2010, 23:00 Mesaj #6304

Onur Sayın, post: 1072466 Nickli Üyeden Alıntı

Seninle dediğine karşılık bişey yazmadım,sanırım yanlış anladın.Ben genel anlamda ifade ettim.Bahsettiğin Metin Oktay ruhunu,zaten anlamayacak olan yoktur.

yanlış anladım o zaman kusura bakma ee ne diyorduk:
  5. 11.04.2010, 23:02 Mesaj #6305

Gökhan Sakarya, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Yorumları okuyorum...

Bunlar Galatasaray taraftarımı :eek:

Başlarım şampiyonluğa,benim için Kaptan şampiyonluktan önemli...

Kusura bakmada saçmalamışsın ozaman sen sadece Arda için izliyorsun maçları.Hiç kimse Galatasaraydan üstün değildir.Oyunculara değil renklere aşığız.

Ardayı bende destekliyorum ama bu söylediğin çok saçma geldi bana.
  6. 11.04.2010, 23:02 Mesaj #6306

Göktürk Mustafa Sert, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Hep destek tam destek! Fener macinda yaptigin fedekarlik'i yanlis anladi taraftar.Degmezmis bu taraftara..

Arda yı tabii ki yedirmeyiz ancak o da kaptan sorumluluklarını bilip ona göre davranmalı. Takım kritik dönemeçteyken (sanırım Fener maçından hemen öncesiydi) "Üzerime çok geliniyor, Liverpool 'a gideceğim" le olmaz tabii bu.

Üstelik o maçta sakat olduğunu bile bile oyuna girerek, sorumluluk değil, sorumsuzluk örneği göstermiştir. Bunu unutmayalım.
  7. 11.04.2010, 23:04 Mesaj #6307

Yazik cok yazik

Bazilari sirf Lincoln ,elano gibi bes para etmez yabancilar icin Ardayi satiyorlar

KOCAMAN YAZIKLAR OLSUN
  8. 11.04.2010, 23:07 Mesaj #6308

Ben bulent korkmazların hakan şükürlerin profesyonelliğini gördükten sonra arda'ya sizin kadar destek olamıyorum bu iş fanatiklikle olmuyo bende fanatiğim bende oynayım o zaman adamın hiç kendini geliştirmek gibi bi derdi küçük dağları ben yarattım havasında gezip duruyo insan 4 senede sadece şut özelliğini geliştiremezmi??

(Onu çok sevdiğim için bu kadar kızgınım)
  9. 11.04.2010, 23:08 Mesaj #6309

Abdullah TASAN, post: 1072489 Nickli Üyeden Alıntı

Arda yı tabii ki yedirmeyiz ancak o da kaptan sorumluluklarını bilip ona göre davranmalı. Takım kritik dönemçteyken (sanırım Fener maçından hemen öncesiydi) "Üzerime çok geliniyor, Liverpool 'a gideceğim" le olmaz tabii bu.

Üstelik o maçta sakat olduğunu bile bile oyuna girerek, sorumluluk değil, sorumsuzluk örneği göstermiştir. Bunu unutmayalım.

Aciklamalarinda gayet hakli , uzerine cok geliniyor.Arda kirilgan yapisi olan bir oyuncu.Kaldiramiyor boyle seyleri.Medya boyle devam ettikcede gercek performansini gosteremez.Liverpool'a gidecegim dediyse; demekki anlasilma saglanmiski , klup bu aciklamasindan dolayi kendisini ikaz etmedi.

Bence Arda o macta takimini yalniz birakmak istemedigi icin oynamak istedi.Malesef biz bunu canimizin istedigi gibi yorumluyoruz.Fener macinda gol atmis olsa veya skora katki yapmis olsaydi; Taraftar bunu '' Sakat sakat oynadi, iste gercek Galatasaray'li'' diye yorumlayacakti.Ama simdi bakiyoruz bunun adi sorumsuzluk olmus.
  10. 11.04.2010, 23:09 Mesaj #6310

İçim acıdı resmen, Arda'yı ıslıklanırken gördüm ya. Yazık kelimesi bile kifayetsiz kaldı.
  11. 11.04.2010, 23:09 Mesaj #6311

Göktürk Mustafa Sert, post: 1072516 Nickli Üyeden Alıntı

Aciklamalarinda gayet hakli , uzerine cok geliniyor.Arda kirilgan yapisi olan bir oyuncu.Kaldiramiyor boyle seyleri.Medya boyle devam ettikcede gercek performansini gosteremez.Liverpool'a gidecegim dediyse; demekki anlasilma saglanmiski , klup bu aciklamasindan dolayi kendisini ikaz etmedi.

Bence Arda o macta takimini yalniz birakmak istemedigi icin oynamak istedi.Malesef biz bunu canimizin istedigi gibi yorumluyoruz.Fener macinda gol atmis olsa veya skora katki yapmis olsaydi; Taraftar bunu '' Sakat sakat oynadi, iste gercek Galatasaray'li'' diye yorumlayacakti.Ama simdi bakiyoruz bunun adi sorumsuzluk olmus.

iyi güzel sakat sakat oyuna girmek istiyorsun ama 15 metrekarede top oynuyorsun.
  12. 11.04.2010, 23:12 Mesaj #6312

Harun Taşkapılı, post: 1072527 Nickli Üyeden Alıntı

iyi güzel sakat sakat oyuna girmek istiyorsun ama 15 metrekarede top oynuyorsun.

Derbiyi biz 1-0 kazansaydik, simdi cogu kiside ne derdi biliyormusun??

Helal olsun sana buyuk kaptan , sakat sakat oynadin gercek cimbomlusun diye!!

Skor taraftari iste!!!
  13. 11.04.2010, 23:15 Mesaj #6313

Arda'nın en kısa zamanda toparlanıp en iyi cevabı sahada vermesini bekliyorum.
  14. 11.04.2010, 23:16 Mesaj #6314

Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!

Arkadaşlar fikirlerini yazanalara "Yazıklar olsun, tüüh, skor taraftarı, bunlar Galatasarat taraftarı mı?, içim acıdı böğrüm yandı" hezeyanlarda bulunmayın lütfen! Herkes sizin gibi düşünmeyebilir.

Son olarak insanlar gibidir aynadır ne görürse, onu yansıtır. Taraftar değil bu akşam ki tablonun sebebi sahadakiler. Arda sahada versin cevabımızı bir gol atsın sonra "reeerööölööö" diye yakın çekim bağırsın kameralara sevgilisinin olduğu tribünün önüne gitsin aralarında paylaşsınlar gol sevincini sonra mı, sonra aynı tas aynı hamam. Arkadaşlar 100 gol atsın isterse bu taraftara "homurdanıyorlar" diyebiliyorsa benim gözümde sıradan bir futbolcudur kim olursa olsun.
  15. 11.04.2010, 23:18 Mesaj #6315

Yukarı Git