1. 11.04.2010, 23:20 Mesaj #6316
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Artik Alex'i yuhalayan Fener taraftarindan da bi farkimiz kalmadi.
  2. 11.04.2010, 23:24 Mesaj #6317

Hayati Kaya, post: 1072581 Nickli Üyeden Alıntı

Binlerce dansöz var !!!

Kimmiş dansöz insanları böyle yaftalayamazsın Hayati!!! Herkes sizinle aynı çanağa tükürecek diye bir kural mı var!
  3. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6318

kptan ardaya destek ama kaptan ardada kendine biraz çeki düzen versin ister sinema kapatsın ister gece klubü önemli olan maçlarda Galatasaray ruhunu takıma yansıtsın...arkadaşlar bunlar biryana tek birşey söyleyeceğim r.madrid barca maçını izledim adamlar senede 6 ila 10 m € alıyor ama ronaldo hergün magazin basınında ama hepsi nasıl koşuyor nasıl mücadele ediyor rakibi ısırıyor hayret ediyorum.ben bu profesyonelliği istiyorum ve aynı profesyonelliği taraftardan bekliyorum.bence destek zamanı hele bi cl ne kalalım
  4. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6319

Mehmet Vural, post: 1072567 Nickli Üyeden Alıntı

Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!

Arkadaşlar fikirlerini yazanalara "Yazıklar olsun, tüüh, skor taraftarı, bunlar Galatasarat taraftarı mı?, içim acıdı böğrüm yandı" hezeyanlarda bulunmayın lütfen! Herkes sizin gibi düşünmeyebilir.

Son olarak insanlar gibidir aynadır ne görürse, onu yansıtır. Taraftar değil bu akşam ki tablonun sebebi sahadakiler. Arda sahada versin cevabımızı bir gol atsın sonra "reeerööölööö" diye yakın çekim bağırsın kameralara sevgilisinin olduğu tribünün önüne gitsin aralarında paylaşsınlar gol sevincini sonra mı, sonra aynı tas aynı hamam. Arkadaşlar 100 gol atsın isterse bu taraftara "homurdanıyorlar" diyebiliyorsa benim gözümde sıradan bir futbolcudur kim olursa olsun.

satırı satırına katılıyorum.samiyen de son attığı gollere bakın kime koşuyor.sende 4 trilyon alacaksın sonra taraftar pis pis sırıtacaksın görürsünüz der gibi.görücez sene sonu
  5. 11.04.2010, 23:25 Mesaj #6320

Mehmet Vural, post: 1072567 Nickli Üyeden Alıntı

Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!

Şımardı falan demeyin arkadaş. Şımardıysa da Galatasaray'a verdikleriyle en fazla şımarmayı hak eden futbolcudur Arda. Formsuz olabilir medya üstüne çok gelebilir taraftar üstüne gelebilir.. Arda kırılgan bir futbolcu ama biz ona destek olmadıkça ne farkı kalır şimdilerde kulübe sallayan H.Şaşlardan H.Şükürlerden H.Ünsallardan.. Adam tabancalı tişört giyer olay olur, medyatik sevgilisi olur olay olur. Üstüne çok gidiyoruz onun elbetteki sevgilisi olacak şımaracak ama biz ona desteğimizi verelim yinede..

Bir de yeni bir moda başladı kimse Galatasaray'dan büyük değildir diye. Elbette kimse Galatasaray'dan büyük olamaz ama hangi futbolcu kendini Galatasaray'dan büyük gördü ben anlamadım. Üstüme geliyorlar ayrılmak istiyorum demek kendini Galatasaray'dan büyük görmek gibi algılanıyorsa sorun ne Ardada ne de bizde. Sorun onu öyle anlayanlardadır.
  6. 11.04.2010, 23:29 Mesaj #6321

Bugün Arda'ya yapılan tepki yersizdi.Oyundan çıkarken yuhalamakta neyin nesiymiş.Leo Franco,Jo haketti ama Arda'ya yapılmaması gerekirdi
  7. 11.04.2010, 23:29 Mesaj #6322

soner gürkan, post: 1072614 Nickli Üyeden Alıntı

kptan ardaya destek ama kaptan ardada kendine biraz çeki düzen versin ister sinema kapatsın ister gece klubü önemli olan maçlarda Galatasaray ruhunu takıma yansıtsın...arkadaşlar bunlar biryana tek birşey söyleyeceğim r.madrid barca maçını izledim adamlar senede 6 ila 10 m € alıyor ama ronaldo hergün magazin basınında ama hepsi nasıl koşuyor nasıl mücadele ediyor rakibi ısırıyor hayret ediyorum.ben bu profesyonelliği istiyorum ve aynı profesyonelliği taraftardan bekliyorum.bence destek zamanı hele bi cl ne kalalım

gecenin güzel yorumlarından.mücadele ve profesyonellik lazım.
  8. 11.04.2010, 23:31 Mesaj #6323

Mehmet Vural, post: 1072609 Nickli Üyeden Alıntı

Kimmiş dansöz insanları böyle yaftalayamazsın Hayati!!! Herkes sizinle aynı çanağa tükürecek diye bir kural mı var!

Peki Mehmet, Arda'yi tekrar eski karaketerine dondurebilmek icin; Destekmi olmamiz gerekiyor , yoksa bugunki gibi protestomu etmemiz gerekiyor? Arda'nin su yila kadar gosterdigi performansin icinde kendisine edilmis bir protesto yoktu.Simdi olan ve olacak protesto ne kadar eski karakterine donmesine yardimci olur sence.?
  9. 11.04.2010, 23:31 Mesaj #6324

Semih Ağlar, post: 1072631 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün Arda'ya yapılan tepki yersizdi.Oyundan çıkarken yuhalamakta neyin nesiymiş.Leo Franco,Jo haketti ama Arda'ya yapılmaması gerekirdi

ya futbolcu bireysel yuhalanmaz kardeş..tepki vereceksen takıma komple tepki vereceksin oda 5 dakika sessiz kaldın tamam abartmaya gerek yok..ben 14 sene şampiyon olamasada o armaya ve renklere aşık taraftarı istiyorum 2-3 maç yenilince kaptanını ıslıklayan taraftar olmaz olsun
  10. 11.04.2010, 23:34 Mesaj #6325
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Doğukan Karadan, post: 1072058 Nickli Üyeden Alıntı

3 Günlük Neill 5 Yıllık Adama Futbol dersi öğretiyor, ne anlatıyorsun sen çerçii!

Bari avtareni degistirde Ardaya Galatasarayli ögretmeye calis. O resimdeki Galatasaraya gelmis gecmis en buyuk ruhusuzdu.
  11. 11.04.2010, 23:35 Mesaj #6326

Bize gerçekten hiç mi hiç yakışmadı bugün. Bir dahaki maç telafi etmeliyiz bence.
  12. 11.04.2010, 23:35 Mesaj #6327

Deniz Ortakçı, post: 1072285 Nickli Üyeden Alıntı

Hala Messi'yle şunla bunla kıyaslayacaksak işimiz var Arda Galatasaray'ın ruhudur. Elbette itiraz edecek elbette sinirlenecek kızacak hatta şımaracak. Bana göre yıllardır Galatasaray'a kattıklarıyla şımarmayı en çok hakeden futbolculardan birisidir o. Amatör ruhuyla oynasın. YETER Kİ ONU SEVENLERİ ÜZMESİN, TIPKI METİN OKTAY GİBİ.

Ben Messiyle kıyaslamıyorum Messi şu anda en iyi futbolcu olduğu için onu örnek verdim Liverpoola karşı oynayan Ardayla Bu seneki Arda dağlar kadar fark var arasında 66 numaradan 10 numaraya geçince nedense bir şeyler değişti
  13. 11.04.2010, 23:35 Mesaj #6328

Deniz Ortakçı, post: 1072618 Nickli Üyeden Alıntı

Şımardı falan demeyin arkadaş. Şımardıysa da Galatasaray'a verdikleriyle en fazla şımarmayı hak eden futbolcudur Arda. Formsuz olabilir medya üstüne çok gelebilir taraftar üstüne gelebilir.. Arda kırılgan bir futbolcu ama biz ona destek olmadıkça ne farkı kalır şimdilerde kulübe sallayan H.Şaşlardan H.Şükürlerden H.Ünsallardan.. Adam tabancalı tişört giyer olay olur, medyatik sevgilisi olur olay olur. Üstüne çok gidiyoruz onun elbetteki sevgilisi olacak şımaracak ama biz ona desteğimizi verelim yinede..

Bir de yeni bir moda başladı kimse Galatasaray'dan büyük değildir diye. Elbette kimse Galatasaray'dan büyük olamaz ama hangi futbolcu kendini Galatasaray'dan büyük gördü ben anlamadım. Üstüme geliyorlar ayrılmak istiyorum demek kendini Galatasaray'dan büyük görmek gibi algılanıyorsa sorun ne Ardada ne de bizde. Sorun onu öyle anlayanlardadır.

Arkadaş kimsenin şımarmaya falan hakkı yok bu kulüpte! Spor olsun diye oynamıyorlar para alıyorlar para hemde eşek yüküyle! Şımaracak ama biz ona destek verelim cümlen beni şoke etti! Sevgilisi olacak bol bol sosyalleşecek, şımaracak ben "Arda böyyük gaptan"diye tezahürat yapacağım hayal olur ancak bu. Nereye giderse gitsin kimse onu tutmuyor. Sorun Arda'da 70'li ve 90'lı yıllardaki futbolcuların mantelitesiyle birebir aynı olan mantelitesinde sorun. Param var, büyük takımdayım, taraftar desteği var öksürsem alkış tufan ben ne yapayım gidip medyatik bir sevgili, türlü saçma demeçler, ilginç medyatik olaylar. Futbol mu ee oynadık işte o kadar diye düşünürsen bataklığa gömülürsün.

Şımaracaksa bir futbolcu ben bir taraftar olarak kesinlikle takımda görmek istemem şahsen. Arda'ya destek değil biraz kulağının bükülmesi lazım.
  14. 11.04.2010, 23:39 Mesaj #6329
  15. 11.04.2010, 23:41 Mesaj #6330
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yusuf Köse, post: 1072372 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın ruhunu Sinem çaldı.. Galatasaraylılık Ruhu gitgide yok oluyor.. 5 kişiyi çalımlayan bi ardadansa yere yatıp topu kapan ardayı istiyoruz biz.. Neolur bizleri utandır da şu kalan son maçlarda canını dişine tak ve "Arda gibi" oyna

Arda Gibi

Bu resimdeki Arda'yı gören varsa haber versin, çünkü 1 senedir kayıp bu Arda.

Kayıp Aranıyor!

Görenlerin Galatasaray Spor Klübüne başvurmaları rica olunur.

Yukarı Git