1. 11.04.2010, 23:41 Mesaj #6331
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Burasi Arda Turan destek topici.Destek vermeyeceksen neden karistiriyorsun burayi?

Cik derdin varsa , Arda Turan topic'ine yaz.
  2. 11.04.2010, 23:43 Mesaj #6332

Göktürk Mustafa Sert, post: 1072703 Nickli Üyeden Alıntı

Burasi Arda Turan destek topici.Destek vermeyeceksen neden karistiriyorsun burayi?

Cik derdin varsa , Arda Turan topic'ine yaz.

Destek vermeyenler topiği olsa gider yazarım. O zaman talep ediyorum destek vermeyenler topiği açılsın.
  3. 11.04.2010, 23:43 Mesaj #6333

Mehmet Vural, post: 1072671 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaş kimsenin şımarmaya falan hakkı yok bu kulüpte! Spor olsun diye oynamıyorlar para alıyorlar para hemde eşek yüküyle! Şımaracak ama biz ona destek verelim cümlen beni şoke etti! Sevgilisi olacak bol bol sosyalleşecek, şımaracak ben "Arda böyyük gaptan"diye tezahürat yapacağım hayal olur ancak bu. Nereye giderse gitsin kimse onu tutmuyor. Sorun Arda'da 70'li ve 90'lı yıllardaki futbolcuların mantelitesiyle birebir aynı olan mantelitesinde sorun. Param var, büyük takımdayım, taraftar desteği var öksürsem alkış tufan ben ne yapayım gidip medyatik bir sevgili, türlü saçma demeçler, ilginç medyatik olaylar. Futbol mu ee oynadık işte o kadar diye düşünürsen bataklığa gömülürsün.

O zaman yuuh Arda sana yuuh !! Evet Arda şımaracak 22-23 yaşında olan ve kırılgan bir yapısın olan ama sonuna kadar Galatasaraylı olan bir futbolcuyu yuhalayarak değil bağrına basarak ona motive etici davranışlarda bulunarak kazanabilirsin. Ayrıca Arda kötüde oynasa şımarsa da bugünkü rezilliğin anlamı yoktu. Hani hiç kıyaslama yapmak istemiyorum ama zamanında Alex'i falan yuhlayıp şimdilerde böyyük gaptan diyenlerde çok. Onlara bari benzemeyelim. En kısa zamanda telafi etmeliyiz bunu. Galatasaraylılığın en büyük farkı yönetimiyle futbolcusuyla taraftarıyla bütün olabilmektir.
  4. 11.04.2010, 23:43 Mesaj #6334

Mehmet Vural, post: 1072697 Nickli Üyeden Alıntı

Hayati laf atan sensin ağzını topla sanane manane falan deme asabımı bozma benim!!!

Sana mi laf attim???? Neden ustune aliniyorsun ki ???

Derim cunku sana birsey mi yazdim. ve senden benim yazdim seylere yorum yapmani istemiyorum ,cokta umrumda senin asabin

BUYUUUUUUUUUUKKKKKKKKK KAPTANNNNNNN

ARDAAAAAAAAAAA TURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNN
  5. 11.04.2010, 23:45 Mesaj #6335

Tamer Ipekgul, post: 1072263 Nickli Üyeden Alıntı

Niye ?

Boş muhalefet.
  6. 11.04.2010, 23:46 Mesaj #6336

Mehmet Vural, post: 1072709 Nickli Üyeden Alıntı

Destek vermeyenler topiği olsa gider yazarım. O zaman talep ediyorum destek vermeyenler topiği açılsın.

Arda Turan konusuna yazabilirsin goruslerini..Yok illa destek vermeyenler konusuna yazmak istiyorsan konu acip, icini dokebilirsin oraya.
  7. 11.04.2010, 23:47 Mesaj #6337
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Serdar_Burak, post: 1072234 Nickli Üyeden Alıntı

yahu amator ruhu birakin

adamlar kotu oynuyorsa ister isliklar ister alkislar taraftar

cuvalla para aliyor profesyonel bu adamlar

paralari alirken bi yanlarinda dur gozunle gor bakalim boyle konusuyormusunuz

Dünya'da olaya profesyonel bakan tek taraftar topluluğu da biz olmuş oluruz böylece.
  8. 11.04.2010, 23:59 Mesaj #6338
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda'nın sene içinde kötü oynadığı devreler oluyor.

Şuanda o bölümlerden birini yaşıyor.

Abartmamak lazım.

Olayı Sinem'e falan bağlamak asıl amatörlüktür.

Sinem Kobal değil de başkası olsa sanki Arda çok mu iyi oynayacaktı?

Ya da Arda hayatının sonuna kadar yalnız mı kalacak?
  9. 12.04.2010, 00:00 Mesaj #6339

Mehmet Vural, post: 1072709 Nickli Üyeden Alıntı

Git aç o zaman.Kendin çalıp kendin oynarsın.
  10. 12.04.2010, 00:07 Mesaj #6340

muhammet gülhan, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

kaptanlık pazubandını verdiğinde "yakıştı kaptanlık, yakıştı 10 numara" dediysek, zor günlerinde destek olmasını da biliriz. çıkarken başını sallamışsın hani, seni ıslıklayanlar olmuş. Takma be kaptan. Sen her zaman "kaptan" olarak kalacaksın. Senin yanındayız. Sen yaklaşık 50 maça çıktın bu sezon. Seni eleştirenler, şımardı diyenler hiç bir zaman tırnağın bile olamayacak.

Bu taraftarın seni daha fazla üzmemesi için umarım avrupa'ya gidersin. Ama kalbimizde her zaman olacaksın.

11. 12.04.2010, 00:09 Mesaj #6341

Abdullah TASAN, post: 1072489 Nickli Üyeden Alıntı

Arda yı tabii ki yedirmeyiz ancak o da kaptan sorumluluklarını bilip ona göre davranmalı. Takım kritik dönemeçteyken (sanırım Fener maçından hemen öncesiydi) "Üzerime çok geliniyor, Liverpool 'a gideceğim" le olmaz tabii bu.

Üstelik o maçta sakat olduğunu bile bile oyuna girerek, sorumluluk değil, sorumsuzluk örneği göstermiştir. Bunu unutmayalım.

Kaan Turan, post: 1072509 Nickli Üyeden Alıntı

Ben bulent korkmazların hakan şükürlerin profesyonelliğini gördükten sonra arda'ya sizin kadar destek olamıyorum bu iş fanatiklikle olmuyo bende fanatiğim bende oynayım o zaman adamın hiç kendini geliştirmek gibi bi derdi küçük dağları ben yarattım havasında gezip duruyo insan 4 senede sadece şut özelliğini geliştiremezmi??

(Onu çok sevdiğim için bu kadar kızgınım)

Cafer Oruc, post: 1072444 Nickli Üyeden Alıntı

Sıkmaya basladi artik bu arda konusuda ha. Sanki bütün mac boyunca yuhlanmis küfür

edilmis.Oyundan ciktiktan sonrada öyle vay be protestoya bak oha lan diyecek birsey

yoktu, 15 bin traftardan 3-4 bini yuhlamistir geri kalani destek vermistir abartilacak birsey yok.

Ayrıyeten hic bir futbolcu Galatasaraydan üstün değildir okadar yüceltmeyin ardayi yahu.

Mehmet Vural, post: 1072567 Nickli Üyeden Alıntı

Büyük Kaptan diye diye bir kısım taraftar şımarttı Arda'yı. Kendine gelsin kimin kaptan olduğu bu saatten sonra önemli değil. Eski 66 numarayla oynayan Arda karakter olarak geri gelmedikçe destek mestek yok!

Arkadaşlar fikirlerini yazanalara "Yazıklar olsun, tüüh, skor taraftarı, bunlar Galatasarat taraftarı mı?, içim acıdı böğrüm yandı" hezeyanlarda bulunmayın lütfen! Herkes sizin gibi düşünmeyebilir.

Son olarak insanlar gibidir aynadır ne görürse, onu yansıtır. Taraftar değil bu akşam ki tablonun sebebi sahadakiler. Arda sahada versin cevabımızı bir gol atsın sonra "reeerööölööö" diye yakın çekim bağırsın kameralara sevgilisinin olduğu tribünün önüne gitsin aralarında paylaşsınlar gol sevincini sonra mı, sonra aynı tas aynı hamam. Arkadaşlar 100 gol atsın isterse bu taraftara "homurdanıyorlar" diyebiliyorsa benim gözümde sıradan bir futbolcudur kim olursa olsun.

Bu 4 yorumda benim söylemek istediklerimi fazlasıyla belirtilmiş.
  12. 12.04.2010, 00:11 Mesaj #6342

Arthur Unal, post: 1072384 Nickli Üyeden Alıntı

Destek mi ? güldürmeyin İnsan'ı akşam akşam, megalomanlığın lüzmu yok...

Burası Galatasaray !

Adam gibi top oynayıp, Gündem'e malzeme vermekten vazgeçip, ''Gitmek İstiyorum'' demeyi bırakıp düzelene kadar;

Desteği Liverpool FC taraftarından beklesin(!)

budur..
  13. 12.04.2010, 00:15 Mesaj #6343

Arda'ya olanlar dışındaki tepkiler doğruydu ama Arda haketmedi.

Geçen hafta Sivas'ta son dk.golünde gözleri doldu adamın bugün ''sinema kapatması'' beste oldu en azından bu olmamalıydı.

Arda Tr'de 1 tane kaybetmemeliyiz.
  14. 12.04.2010, 00:26 Mesaj #6344

bu adama 22-23 yasinda kaptanlik ve 10 numara verirsen simarir. Turk futbolcularin hayali 10 numara ve kaptanliktir. Kaptan dedigin medyada bir aile babasi efendi olur, sahada takimi toparlar. Ardayi sisirdik medya sisirdi yok messiyle kiyasladilar. Ahmet cakar dediya ancak barcelonada biletle mac izler katilmamak elde degil
  15. 12.04.2010, 00:35 Mesaj #6345

Furkan Koceli, post: 1072873 Nickli Üyeden Alıntı

bu adama 22-23 yasinda kaptanlik ve 10 numara verirsen simarir. Turk futbolcularin hayali 10 numara ve kaptanliktir. Kaptan dedigin medyada bir aile babasi efendi olur, sahada takimi toparlar. Ardayi sisirdik medya sisirdi yok messiyle kiyasladilar. Ahmet cakar dediya ancak barcelonada biletle mac izler katilmamak elde degil

Senin kriterlerinde kaptanımız olmadığı için özür dileriz.Hemen Arda'yı evlendirelim...

Yukarı Git