1. 12.04.2010, 03:27 Mesaj #6361
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Burak Alparslan, post: 1073236 Nickli Üyeden Alıntı

Arda GALATASARAY'ın öz evladıdır.Aileler içerisinde kırgınlıklar olabilir.Bugün ıslıklarız yarın barışırız.O bizim aramızda buna kimse karışamaz.GALATASARAY taraftarı bilinçlidir.Gerektiğinde bağrına basar,gerektiğinde onun iyiliği için ufak bir ikaz verir.

Ellerine ayrı yüreğine ayrı sağlık.
  2. 12.04.2010, 03:29 Mesaj #6362

Burak Alparslan, post: 1073236 Nickli Üyeden Alıntı

Arda GALATASARAY'ın öz evladıdır.Aileler içerisinde kırgınlıklar olabilir.Bugün ıslıklarız yarın barışırız.O bizim aramızda buna kimse karışamaz.GALATASARAY taraftarı bilinçlidir.Gerektiğinde bağrına basar,gerektiğinde onun iyiliği için ufak bir ikaz verir.

Çok bilinçli taraftarı bugün herkes gördü!! Ultraslan'da,Arda'nın sinemaya gitmesine karışamaz.Barışmaya çalıştığınız zaman Arda'yı zaten bulamayacaksınız,sezon sonu durmaz gider,iyide eder.
  3. 12.04.2010, 03:32 Mesaj #6363

Mert Kırmızı, post: 1073239 Nickli Üyeden Alıntı

Ellerine ayrı yüreğine ayrı sağlık.

Eyvallah Kral..Bu forumda yüreği GALATASARAY sevdasıyla çarpan çok insan var.Sanırım bir o kadarda provakasyoncu var,fakat herkes neyin doğru,neyin yanlış olduğunu biliyor.Senin beni,benim seni anlamam gibi.Hadi Allahaısmarladık.
  4. 12.04.2010, 03:38 Mesaj #6364

Burak Alparslan, post: 1073245 Nickli Üyeden Alıntı

Eyvallah Kral..Bu forumda yüreği GALATASARAY sevdasıyla çarpan çok insan var.Sanırım bir o kadarda provakasyoncu var,fakat herkes neyin doğru,neyin yanlış olduğunu biliyor.Senin beni,benim seni anlamam gibi.Hadi Allahaısmarladık.

Aynen öyle. Eyvallah ..
  5. 12.04.2010, 03:47 Mesaj #6365
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

M.Akın.GÜNEY, post: 1073199 Nickli Üyeden Alıntı

Ben sene başından beridir Arda'nın artık takımdan ayrılması gerektiğini yazıyorum...Ve arkadaşlar burada Arda'yı eleştiren kimseye skor taraftarı filan demeyin zira Arda en çok alkışı bu yıl alırdı öyle bir durumda...Benim esas merak ettiğim,eğer bütün transferlerimiz Frank Rijkaard elinde olursa arda hakkında nasıl bir raporu olurdu frank hocamızın?Benim tahminim(arda'nın futbolunu pek sevmediğimden olabilir) gönderilmesi yönünde olur... Çünkü:

Son vuruşları çok zayıf,Ağır,Şutları iyi değil,İyi bir Ayhan'ın bile daha iyi pasörlüğü vardır arda'dan,bana göre ortaları hiç iyi değil(Yalnızca topu rakibin ters tarafına çekip içeriye kesen ilginç bir yapısı var)...

Peki en iyi olduğu yönleri:

İyi çalım atıyor(Ki bundada keita'dan iyi değil bence)...Başka yok bence...

Demekki benim göremediğim bir şeyler var arda'da,olabilir. Ama ben futbolculuğunu beğenmiyorum arkadaş! Zevk meselesi değil mi? Benim hayalimdeki GALATASARAY'da Arda Turan'ın hiçbirzaman yeri olamaz...

Kız arkadaşıyla ne yapmış?

Arabası neymiş?

Ne giymiş?

Kime saldırmış?

Umrumda değil bunlar...

Ben futbolculuğunu beğenmiyorum arkadaş!..

Sadece düşünün;

Öyle messi ile filan kıyaslamıycam. Bu hafta oynanan Real-Barca maçında Barca'nın 2. golü yani pedro'nun attığı poziyonda Arda olsa rakip real değilde denizlispor olsa ben arda 'nın öyle bir pozisyonu gole çevireceğine inanmıyorum... 10 defa girsin 10'unuda kaçırır iddia ediyorum...Daha basit plaseleride kaçırır...Karambol olması lazım onun atabilmesi için...

Ben bu özellikleriyle arda'nın hiçbir büyük takımda oynayabileceğini zannetmiyorum...

Ha bir takım çıkar derki bana yalnızca çalım atıcak aptal olmayan bir oyuncu lazım.Alır kullanırlar arda'yı birşey diyemem...İnşallah başarılı olur...

Böyle bir durumda başarılı olmasını gerçekten isterim çünkü başarısız olursa bir daha hiçbir takım Türkiyeden oyuncu almaya yanaşmıyacak...Nede olsa onların demesiyle vasat oyuncuyu iyiymiş gibi gösteren bir ligimiz var...

hocam sana kesinlikle katılıyorum.

Bence Arda'nın artık gitmesi lazım. Galatasaray'da yapabileceği ancak bu kadar. 2 sene önceki Arda neyse hala aynı Arda. Kaptanlığı verip, 10 numarayı verip, oyunu Arda nın üstüne kurup ondan bir Hagi bir Alex yaratılmak istendi ama olmayınca olmuyor Arda ne Hagi gibi Alex gibi oyunu yönlendirebilir ne bir frikik kullanabilir nede iyi şut çekebilir benim düşünceme göre artık Arda'nın yerine Emre Çolak'ı deneme vaktidir...tabi herkesin kendine göre bi düşüncesi vardır ama Arda artık gitmelidir klubune para kazandırmalıdır...
  6. 12.04.2010, 03:56 Mesaj #6366

M.Akın.GÜNEY, post: 1073199 Nickli Üyeden Alıntı

Öyle messi ile filan kıyaslamıycam. Bu hafta oynanan Real-Barca maçında Barca'nın 2. golü yani pedro'nun attığı poziyonda Arda olsa rakip real değilde denizlispor olsa ben arda 'nın öyle bir pozisyonu gole çevireceğine inanmıyorum... 10 defa girsin 10'unuda kaçırır iddia ediyorum...Daha basit plaseleride kaçırır...Karambol olması lazım onun atabilmesi için...

Saçmalık

Bana Arda'nın yapamayacaklarından değil yapabildiklerinden bahset. Galatasaray kadrosuna girdiğinden beri takımın tüm yükünü nasıl taşıdığından. Pedro'nun Xavi, İniesta, Messi, Keita, Yaya Toure, Alves, Pique, Puyol, Abidal ile oynarken Arda'nın Barış, Mehmet Topal, Mustafa Sarp, Sabri, Servet, Hakan Balta ile oynamasından bahset. Dünyanın en iyi alt yapısından gelen adamdan değil, hasbelkader, dirayeti ve karakteri sayesinde kendini geliştirebilmiş Arda'dan bahset.

Arda'nın Avrupa Şampiyona'sında yaptıklarından bahset.

Arda Pedro'nun attığı golü atamazmış. Atamasın.

Bana ligimizin kalitesine bakıp Arda'nın yaptıklarını yapabilen birinden bahset.

Bana kendin ne yapabiliyosun ondan bahset.

Boş laf bunlar. Arda çok iyi topçudur. Barcelona'da oynar mı bilinmez ama aynı şey Fabregas için de, Fernando Torres için de geçerli. Bahsettiğimiz takım dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kadrosuna sahip.

Kafanızdaki iyi topçu kavramını merak ediyorum. Aslında etmiyorum. Çünkü şu takımda onca çapsız oyuncuya rağmen bişeyler yapan Arda'yı böyle eleştirebildiğinize göre kriteriniz Arda. Arda'nın iyi oynadığı onlarca maç.

Hayatla ilgili bir tüyo vereyim. Karınız her zaman gününde olduğundaki kadar iyi sevişemicek, her zaman o kadar derinden hissedip inleyemiyecek, her zaman ilk günkü gibi güzel olamayacak, her an sevgi dolu, anlayışlı olamayacak, her zaman çok güzel yemek yapamayacak. Ama yine de acısıyla tatlısıyla hayatta sizi taşıyan, yatağınızda sizi tatmin etmeye çalışan insan olacak. Kötü günde yanınızda olan, kötü gününde yanında olmanız gereken olacak. Sadakat beklerken, Emre bonservissiz gitti diye küfürler ederken, Arda'nın üzümünü yiyip bağını sormazken kötü gününde yanında olmazsanız Arda kaybetmez. Milyon dolarları almaya devam eder, basar başka takıma gider. Oranın yeni kralı olur. 10 kat ilgi görür. Yerine muhtemelen yarısı kadar bu takımı sevmeyecek bir oyuncu gelir. Siz de bundan sonra bir daha uzanamayacağınız Arda'ya ağzınızın suyu aka aka bakar, mundar dersiniz. Kötü gününde, kötü gününüzde yanınızda olan karınızın yanında olmayın. Yarın öbür gün sizi bir başınıza başka bir erkek için bırakıp gittiğinde onu kim suçlayabilir ki...

Bu adam bu takım için top topladı, gönderildi geri döndü, sakat sakat tüm eleştirilere göğsünü gererek Fener maçına çıktı, sevgiyle onca sene cefasını çekti Galatasaray'ın. Bu gün o stadda ağzından salyalar akan tüm kendini bilmezlere lafım. Kimsiniz ulan siz? Çoğunuz hayatta hiç bir başarısı olmayan, kendini takımının başarısıyla özdeşleştirmiş zavallı insanlarsınız. Aslında öfkeniz kendinize. Tuttuğunuz takım başarısızlığınıza kılıf hazırlayamadığı, gereken afyonu bünyenize zikredemediği için yüz yüze kaldığınız kendinize. Yarın bu takım şampiyon olursa yaptığınız tezahuratlara, karaktersizliğinize acıyarak bakıcam.
  7. 12.04.2010, 03:57 Mesaj #6367

cok seviyorum yemın ederım ardayı ama sunu bılsın ben oynarım hocam sakat sakat en buyuk gs lı bnm tamm saygı duyuyorum ama kendıne bıde gs ye yazık edıosun arda turk futbolcusununda en buyuk sorunu budur profesyonel olamamak ama arda bızım kaptanımızdır sonuna kadr arkasındayız onu yuhlayan arkadslarada ılk once para verip kombine almalarını tavsiye ediyorum sonra bir tepki verme hakkları olduunu dusunuorum
  8. 12.04.2010, 03:58 Mesaj #6368
  9. 12.04.2010, 04:02 Mesaj #6369

Onur İnce, post: 1073157 Nickli Üyeden Alıntı

A.Çakar'a helal olsun diyorum.Başardı sonunda

Ben Ahmet Çakar'ı izlemem, hareketlerden tiskinirim, o programı görünce yapmacıklık yüzünden kusacak hale gelirim beni kim yönlendirdi?

Arda göze battı bir anda ne olduğunu şaşırdı. Kabahat üzerine kabahat, demeç üzerine demeç ilginç bir insan kuralsız yaşamak isteyen bir insan niçin futbolcu olur tartışılır. Bu göze batma olayını şöyle açıklayayım sizlere sezon başında Hakan Balta sigara içerken görüntülendi ses getiren bir vak'a oldu ama sonra Hakan'ın ketum kişiliği, etliye sütlüye karışmayan tavırları değil Hakan'ın sigarasını Hakan'ı unutturdu neredeyse. Arda böyle mi? Havaalanında taraftarın tavsiye niteliğinde saçma bile olsa bir sözü üzerine taraftarın üzerine yürüdü bu olayın dumanı üzerindeyken sanırım sinema kapatma mevzusu oldu yani bunun gibi gündeme hep bu tip saçmalıklarla geldi. Gece yarısı bir programa telefonla bağlanır, bilmem kimlerle havaalanında kavgaya karışır, stad güvenliğiyle kavga eder, bilmem kimle ya da yalnız play station oynar geceleri, 2 gün izinde İtalya'ya kaçar domuz gribi olur gelir, derbide olay çıkarır birkaç maç ceza alır başkan ödül olarak izin verir Kıbrıs'ta trafik kazasına karışır, bilmem nerede barda bilmem kimle görüntülenir, Emniyet müdürlüğünü ziyaret eder hiç unutturmuyor kendini rüyalarımızda göreceğiz neredeyse! Bu yazdıklarımın hepsini 1 yılda yaşadı Arda!!! Eksiğim ya da yanlışım varsa özür dilerim. Atasözü der ki; hızlı giden atın...

Doğal olarak bu kadar olaya adı karışınca saha içi form düzeyi, saha dışındaki formunun yanında sönük kalınca protestoların olması doğaldır.
  10. 12.04.2010, 04:04 Mesaj #6370

valla ne diyeyimki o mactan cikarkenki yüz ifadesi felan cok üzüldüm her zaman destekcisiyiz arda nin
  11. 12.04.2010, 04:05 Mesaj #6371

Hele bi haftaya beşiktaş fenere koysun..Biz de yenelim manisayı Her yer güllük gülistanlık olur bunlar da unutulur inşallah.. Arda'yı göndermeyi de nerden çıkarıyorsunuz.. O şuan rakiplerimizin hiçbirinde olmayan bi sembol bi model.. Herkes Arda deyince hasedinden çatlıyor.. Bizim 10a 10un da bize ihtiyacı var...
  12. 12.04.2010, 04:20 Mesaj #6372

yazik gercekten kiz arkadasini konu yapip bel alti vurmak taraftara yakismadi yuhlamak yakismadi adam 3 4 mactir sakat bu mac düzelmis ve oynuyor yuhlama ile sinema kapat gibi sacmaliklarla karsilaniyor yahu bu adam 3 4 mactir sakat 3 yenilgide bu adamin ne gunahi var eger arda da gram akil varsa sezon sonu gider arda gittikten sonra degerini biliriz elimizdeyken degerini bilmeyiz ama gidince biliriz
  13. 12.04.2010, 07:03 Mesaj #6373

Çağatay Vatansever, post: 1072730 Nickli Üyeden Alıntı

Dünya'da olaya profesyonel bakan tek taraftar topluluğu da biz olmuş oluruz böylece.

adamlarin profesyonel oldugunu unutma yeter profesyonel ol demiyorum

bu arda adi arda olmasa genc yetenek olupboyle oynasa kadro yuzu goremez

top gibi yuvarlaniyor sahada 100 metreyi 20 sn de bile kosamaz

objektif olun takimin en kotu 3 futbolcusundan biri bu haliyle

bir mac iki mac olsa anlariz adam aylardir boyle

banami kalmis onu korumak isim olmaz

parasini aldigi gibi oynasin oynayamiyorsa bassin gitsin can attigi 5 dkk da bi soledigi takimlara

ama dedigim gibi ona gelene kadar gitmesi gereken cok adam var oda

ayri
  14. 12.04.2010, 07:11 Mesaj #6374

Mehmet Zincir, post: 1073273 Nickli Üyeden Alıntı

valla ne diyeyimki o mactan cikarkenki yüz ifadesi felan cok üzüldüm her zaman destekcisiyiz arda nin

son 5 macta stattan cikan tAraftarin yuzlerinin yaninda hic bir sey
  15. 12.04.2010, 15:27 Mesaj #6375

Barosun 1.golünde sonra tribünlere kosmak isterken arda geri cekmis barosu ,

güya kendince tepki vermek istemis arda taraftarlara sonra zaten yedek kulübedeki oyuncularla o

sahte kenetlenme oldu, bir cok kisi ondan tepki vermis ardaya oyundan cikarken öyle diyor dün maca giden taraftarlar.

Yukarı Git