1. 12.04.2010, 17:08 Mesaj #6391
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  İlker Sözer, post: 1073564 Nickli Üyeden Alıntı

  Tek hatası sinema kapatmak olsun. Sankı alemlerde yakalandı , formaya saygısızlık yaptı. Genclıgınden kaynaklanan en fazla gorgusuzluk olarak adlandırılabılecek bır olay yuzunden gordugu hareketlere bak. Sezon basından berı yuruyen adamlara gık yok ama sakatken oynadıgı veya hıc oynayamadıgı maclar sonrasında Arda ya yapılan terbıyesızlıkler dız boyu. Birde bu elestırıyı yapan toplum da enteresan. 50 mılyarı bır arada gorunce bır o kadarda kredı kullanıp kosa kosa lux araba alma sevdasıyla yasayan Türk erkekleri yılda 2 mılyon kazanan adamın aldıgı arabaya takmıs. Ya oldugunuz gıbı gorunun ya da gorundugunuz gıbı olun  Aynen renkdaş Bence sinema kapatmasıda çok doğru adam kız arkadaşının oynadığı filmi izlemeye gidiyo. Bu ülkede her türlü insan var Arda yı sevmeyen insanlarda var. Orda film i izlerken biri laf atar kıza ondan sonra al başına belayı. Bence Arda sırf bunu düşündüğünden sinema kapatmıştır. Ama bizim taraftar aldı medyanın gazını Arda ya beste yaptı.
 2. 12.04.2010, 17:10 Mesaj #6392
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Git kendini kurtar ile olmaz. Kimse burada Arda'nin kotulugunu istemez. Arda biraz Sabri'yi ornek alsa isler cok guzel olacak. Nasil " eski Sabri " hakeme sinirlenir, oyuncular ile dalasa girerdi " yeni Sabri " sadece futboluna bakiyor. Daha iyi olmaya calisiyor, kimseye antipatik gelmiyor. Arda biraz forum gezip " kendine ceki duzen versin. Cunki gercekten guzel yorumlar var forumda, Arda'ya ogutler var. Ben neyi yanlis yapiyorum diye dusunmeli. Isliklanmasi yanlis pek tabiki, Arda'da sonucta bu forma icin mucadele ediyor.  Yanliz dedigim gibi biraz duzeltse kendini, neyin antipatik oldugunu biraz kendinde sorsa. Kewell'a neden kimse birsey demiyor, cunki Kewell kendi isini yapiyor, kimse tarafindan antipatik gorulmuyor. Keza Nonda kotu oyun dolayisiyla " isliklandi " bana gore yanlis, ama karakteri, 10 numara idi. Gittigine cok uzuldum ama gitmesi gerekiyordu. Pek tabiki Jo ondan daha teknik olsa bilene Nonda'nin disiplinli olmasi nedeniyle " simdi olsam " Nonda sezonu tamamlasim derdim.  Hepimiz burda Arda'nin iyiligini istiyoruz ama Arda'da " Sabri,Kewell,Neill " gibi oyunculari ornek alsin. Bursa'da oynayan Sercan'i takima istiyordum ama " simdi " istemiyorum. 19 yasinda " simarmis " bu iyi birsey degil. Hemen ayni takimdan birde " Ozan Ipek'e " bakin, kendisi " Kewell'i " ornek aliyomus, hic medyada ismini " biri ile gezerken " duyuyormusunuz. Arda sozlerini iyi sec pek ayrintiya girmesin, antipatik olan hareketlerden kacsin, medyada gozukmesin " inanin futbolunada yanisyacak. Eski Arda'yi gorebilecegiz, " hirs ile formasi icin mucadele eden Arda'yi ".
 3. 12.04.2010, 17:11 Mesaj #6393
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Açık açık söylüyorum.  Bu insanlar bir sporcu. Ellerinden geldiğince oynuyorlar. Ve hiç kimse sizin kafanıza silah dayayıp "maça gideceksiniz ulan" demiyor.  Hiç bir şekilde "insanları rencide etme" hakkınız yoktur.  Islıklarsın ama 1 dakika sürer. Hele kız arkadaşınla ilgili olayı sen nasıl olurda işin içine katarsın. Buna sadece Arda değil, Sinem Kobal giriyor, doğal olarak Sinem'in ailesi giriyor vs...  Arda dün çok rencide oldu. Yaptığı harekette son derece iyiydi. Yerine gitti.  Dün Arda yerine ben olsam, Eric Cantona'nın yaptığını yapmıştım.
 4. 12.04.2010, 17:12 Mesaj #6394
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Serdar_Burak, post: 1073299 Nickli Üyeden Alıntı

  son 5 macta stattan cikan tAraftarin yuzlerinin yaninda hic bir sey  az yaptilar degilmi bide tekme tokat dalsalar ne guzel olurdu
 5. 12.04.2010, 17:15 Mesaj #6395
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Salih Gozmen, post: 1073601 Nickli Üyeden Alıntı

  Git kendini kurtar ile olmaz. Kimse burada Arda'nin kotulugunu istemez. Arda biraz Sabri'yi ornek alsa isler cok guzel olacak. Nasil " eski Sabri " hakeme sinirlenir, oyuncular ile dalasa girerdi " yeni Sabri " sadece futboluna bakiyor. Daha iyi olmaya calisiyor, kimseye antipatik gelmiyor. Arda biraz forum gezip " kendine ceki duzen versin. Cunki gercekten guzel yorumlar var forumda, Arda'ya ogutler var. Ben neyi yanlis yapiyorum diye dusunmeli. Isliklanmasi yanlis pek tabiki, Arda'da sonucta bu forma icin mucadele ediyor.  Yanliz dedigim gibi biraz duzeltse kendini, neyin antipatik oldugunu biraz kendinde sorsa. Kewell'a neden kimse birsey demiyor, cunki Kewell kendi isini yapiyor, kimse tarafindan antipatik gorulmuyor. Keza Nonda kotu oyun dolayisiyla " isliklandi " bana gore yanlis, ama karakteri, 10 numara idi. Gittigine cok uzuldum ama gitmesi gerekiyordu. Pek tabiki Jo ondan daha teknik olsa bilene Nonda'nin disiplinli olmasi nedeniyle " simdi olsam " Nonda sezonu tamamlasim derdim.  Hepimiz burda Arda'nin iyiligini istiyoruz ama Arda'da " Sabri,Kewell,Neill " gibi oyunculari ornek alsin. Bursa'da oynayan Sercan'i takima istiyordum ama " simdi " istemiyorum. 19 yasinda " simarmis " bu iyi birsey degil. Hemen ayni takimdan birde " Ozan Ipek'e " bakin, kendisi " Kewell'i " ornek aliyomus, hic medyada ismini " biri ile gezerken " duyuyormusunuz. Arda sozlerini iyi sec pek ayrintiya girmesin, antipatik olan hareketlerden kacsin, medyada gozukmesin " inanin futbolunada yanisyacak. Eski Arda'yi gorebilecegiz, " hirs ile formasi icin mucadele eden Arda'yi ".  yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum.

  umarım arda kendine biraz çeki düzen verir ve eski arda olur
 6. 12.04.2010, 17:33 Mesaj #6396
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  orkun akyıldız, post: 1073603 Nickli Üyeden Alıntı

  açık açık söylüyorum.  Bu insanlar bir sporcu. Ellerinden geldiğince oynuyorlar. Ve hiç kimse sizin kafanıza silah dayayıp "maça gideceksiniz ulan" demiyor.  Hiç bir şekilde "insanları rencide etme" hakkınız yoktur.  ıslıklarsın ama 1 dakika sürer. Hele kız arkadaşınla ilgili olayı sen nasıl olurda işin içine katarsın. Buna sadece arda değil, sinem kobal giriyor, doğal olarak sinem'in ailesi giriyor vs...  Arda dün çok rencide oldu. Yaptığı harekette son derece iyiydi. Yerine gitti.  Dün arda yerine ben olsam, eric cantona'nın yaptığını yapmıştım. 7. 12.04.2010, 17:38 Mesaj #6397
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Orkun Akyıldız, post: 1073603 Nickli Üyeden Alıntı

  Açık açık söylüyorum.  Bu insanlar bir sporcu. Ellerinden geldiğince oynuyorlar. Ve hiç kimse sizin kafanıza silah dayayıp "maça gideceksiniz ulan" demiyor.  Hiç bir şekilde "insanları rencide etme" hakkınız yoktur.  Islıklarsın ama 1 dakika sürer. Hele kız arkadaşınla ilgili olayı sen nasıl olurda işin içine katarsın. Buna sadece Arda değil, Sinem Kobal giriyor, doğal olarak Sinem'in ailesi giriyor vs...  Arda dün çok rencide oldu. Yaptığı harekette son derece iyiydi. Yerine gitti.  Dün Arda yerine ben olsam, Eric Cantona'nın yaptığını yapmıştım.  hocam kime anlatiyosun birileri cikip yine biseyler uydurur yemin ederim dun o laflari duyunca ben bile kizdim simdi o kiz ailesi arda ve ailesi nasil bir duruma dusmustur kimse tahmin etmiyor
 8. 12.04.2010, 17:46 Mesaj #6398
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Orkun Akyıldız, post: 1073603 Nickli Üyeden Alıntı

  Açık açık söylüyorum.  Bu insanlar bir sporcu. Ellerinden geldiğince oynuyorlar. Ve hiç kimse sizin kafanıza silah dayayıp "maça gideceksiniz ulan" demiyor.  Hiç bir şekilde "insanları rencide etme" hakkınız yoktur.  Islıklarsın ama 1 dakika sürer. Hele kız arkadaşınla ilgili olayı sen nasıl olurda işin içine katarsın. Buna sadece Arda değil, Sinem Kobal giriyor, doğal olarak Sinem'in ailesi giriyor vs...  Arda dün çok rencide oldu. Yaptığı harekette son derece iyiydi. Yerine gitti.  Dün Arda yerine ben olsam, Eric Cantona'nın yaptığını yapmıştım. 9. 12.04.2010, 17:49 Mesaj #6399
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Öner Yıldız, post: 1073687 Nickli Üyeden Alıntı

  hocam kime anlatiyosun birileri cikip yine biseyler uydurur yemin ederim dun o laflari duyunca ben bile kizdim simdi o kiz ailesi arda ve ailesi nasil bir duruma dusmustur kimse tahmin etmiyor

  ne duruma düştüğü şukadar umurumda değil.benim fener yenilgisinden dolayı hala psikolojim bozuk.adamları resmen şampiyon yapacağız kafamdan cıkmıyor o yenilgi.bunu kim düzeltecek peki?

  Galatasaray da oynamak okadar kolay değil hele kaptan olmak hiç değil

  sen sevgililer gününde sakatlığı bahane edip kampa gec katılırsan

  olmadık yerlere ziyaretlere açılışlara gidersen

  olmadık yerlerde yok ben olsam arda yı kıskanırdım dersen ki seni sadece parası olmayan sabah işe 8 de gidip akşam eve 8 de gelerek ayda 1000 tl kazananlar kıskanır belki.

  önce takımına arkadaşlarına sahip cıkacaksın.işine saygı göstereceksin.öyle taraftara kafa sallamakla olmaz bu işler.
 10. 12.04.2010, 17:53 Mesaj #6400
 11. 12.04.2010, 18:01 Mesaj #6401
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Harun Taşkapılı, post: 1073724 Nickli Üyeden Alıntı

  ne duruma düştüğü şukadar umurumda değil.benim fener yenilgisinden dolayı hala psikolojim bozuk.adamları resmen şampiyon yapacağız kafamdan cıkmıyor o yenilgi.bunu kim düzeltecek peki?

  Galatasaray da oynamak okadar kolay değil hele kaptan olmak hiç değil

  sen sevgililer gününde sakatlığı bahane edip kampa gec katılırsan

  olmadık yerlere ziyaretlere açılışlara gidersen

  olmadık yerlerde yok ben olsam arda yı kıskanırdım dersen ki seni sadece parası olmayan sabah işe 8 de gidip akşam eve 8 de gelerek ayda 1000 tl kazananlar kıskanır belki.

  önce takımına arkadaşlarına sahip cıkacaksın.işine saygı göstereceksin.öyle taraftara kafa sallamakla olmaz bu işler.  Bu sene Arda ile ilgili 100 e yakın senaryo ürettiniz. Yok ELano ya pas vermmiyo yok Gİo yu sevmiyo gibililerinden şimdide bi senaryoda sen eklemişsin sevgililer gününde sakatlığı bahane edip kampa gec gelmiş çok iyi hatırlıyorum, Arda sakattı mr çekilecekti o yüzden geç gelmişti. Sabredin yaa 5 maç kaldı 5 maç sonra kurtulucaksınız. Şimdiden seneye hazırlık yapın E.Çolak ı nasıl bitiririz diye.
 12. 12.04.2010, 18:08 Mesaj #6402
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  EMRE TURUNÇ, post: 1073759 Nickli Üyeden Alıntı

  Bu sene Arda ile ilgili 100 e yakın senaryo ürettiniz. Yok ELano ya pas vermmiyo yok Gİo yu sevmiyo gibililerinden şimdide bi senaryoda sen eklemişsin sevgililer gününde sakatlığı bahane edip kampa gec gelmiş çok iyi hatırlıyorum, Arda sakattı mr çekilecekti o yüzden geç gelmişti. Sabredin yaa 5 maç kaldı 5 maç sonra kurtulucaksınız. Şimdiden seneye hazırlık yapın E.Çolak ı nasıl bitiririz diye.  bizim turk futbolcular kendilerini bitirmek icin hazirlik yapiyor  siz de taraftardan basindan biliyorsunuz ondan sonra bu kisir dongu  aman futbolculari, egitimisizliklerini, amatorluklerini, hovardaliklarini sorgulamayin ki bu dongu degismesin
 13. 12.04.2010, 18:13 Mesaj #6403
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Arda bizim gözbebeğimiz ona yapılan eleştiriler çok üzücü.O en son eleştirilecek oyuncularımızdan.
 14. 12.04.2010, 18:15 Mesaj #6404
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Ya Trabzonspora karsi Ardanin yuzunden mi kaybettik???

  Fenerbahceye karsi Arda Yuzunden mi kaybettik???

  Sivasspora karsi Ardanin yuzunden mi kaybbetik???

  Bu maclarda sadece 15 dakika oynadi oda Fenerbahceye karsi!!!!  Size mi soracak kiz arkadasinla ne yapacani !!!!!
 15. 12.04.2010, 18:17 Mesaj #6405
  Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..  Maalesef Saha Dışını Saha için zanneden zihniyet...

  Her lafı der...

  Yazık Kaptanına böyle yapan Jo'ya yapmış çok mu...


Yukarı Git