1. 12.04.2010, 20:02 Mesaj #6436
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Mert Erak, post: 1074286 Nickli Üyeden Alıntı

Destek olurum ama 10 numaralı Arda'ya değil,66 numaralı Arda'ya..

Ben 66 numaralı Arda'yı özledim arkadaşlar.

Bunada + 100000000000000000
  2. 12.04.2010, 20:04 Mesaj #6437
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Emir NAMLI, post: 1073827 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı Arda olarak değilde Messi gibi görmeye çalışınca böyle eleştiriler oluyor işte.Usta (!) spor yazarları ve medya sebebiyle oluyor bu aslında.

Arda'yı röportaj verirken bir kere bile dinlemeyip o samimiyetini farkedemeyenler şimdi "gitmek istiyormuş" diye eleştiriyorlar.Birileri amacına ulaşmış oluyor böylece.

Arda'yı 2 sene öncede ıslıkladınız,sonra baş tacı ilan ettiniz.Şimdi yine ıslıklandı ama gelecek yıl yine aynı senaryo devam edecektir.Bu taraftarın nasıl bir durum içinde olduğunu gösteriyor zaten.

Arda'yı haketmiyoruz biz.Leo Franco yada takıma katkısı olmayan diğer yabancı oyunculara o paralar gidecekse benim gibi Galatasaraylı olan ve futbolcu olmasa tribünde olacak Arda'ya gitsin o paralar...

Fatih Terim'in aldığı parada eleştiri konusuydu.Şimdi Hiddink 2 katını alıyor ama ses çıkaran yok.Benzer bir durum.

Gitmek istiyormuş...:rolleyes:

Aynen Hagi'nin golünde kale arkasında sevinen taraftar ARDA'ya

Fatih Hoca'yı bize antipatik gösteren kimdi ? Euro 2008'den sonra "Fatih Terim'e rağmen bu başarı" diyenler vardı .. Sanki Fatih Hoca'dan daha başarılı biri çıktı da biz görmedik ya da istemiyoruz Dünya Kupa'sına gidemedik evet her yıl giden bir ülkeyiz biz ..

Kaptan'da ise, İktisadi kavramlar var fiyat-verimlilik vs. Arda'nın verdikleri ile fiyatı arasında uçurum yok ama Elano ile fiyatı arasında inanılmaz bir uçurum var .. Aynı olay Frank'ta geçerli, Frank ve beraberinde ki heyete verilen fiyat-verimlilikte de inanılmaz uçurum var .. Sadece Elano ve Frank'ta ki uçurumların faturası Galatasaray'a 5-6 mio yazıyor Elano kötü futbolcu demiyorum ama o fiyatı hakedecek birşey yapmadı .

Kısaca, biz onca şeye tahammül edip bir Arda Turan'a mı tahammül edemedik ?
  3. 12.04.2010, 20:09 Mesaj #6438

Arda'nın yapması gereken hareket Sabri'nin ki gibi olmalıydı. Gerekirse bir basın toplantısı düzenler. Takım olarak eleştirileri hakettik, ben kaptan olarak bu takımı toparlayacağım demesi gerekir. Kaptanlık sadece pazubandı takmakla olmuyor. Sabri bile kabul etti maçtan sonra son haftalardaki başarısız sonuçların taraftardaki kızgınlığını. Senin de bir kaptan olarak çıkıp, konuşman lazım. Alex kendi internet sitesinden açıklamalar yapıyor, takım başarısızsa, dürüstçe çarpıtmadan taraftara sesleniyor. İbrahim Üzülmez'de keza öyle. Sen çıkıp doğru düzgün bir açıklama yapmak yerine. Rahat rahat gezemiyorum, herkes beni eleştiriyor, Türkiye'den ayrılmak istiyorum gibi laflar ediyorsun. Arda'nın çıkıp konuşması lazım. Taraftarın protestosuna hak verip, hatalarınızı takım olarak kabul etmek de bir erdemdir. Galatasaray kamuoyuda taraftarın bu tepkisine hak verdi zaten.
  4. 12.04.2010, 20:10 Mesaj #6439

hasan şaşı yuhladı bu kendine taraftar diyenler bülent e büyük kaptan a demediklerini bırakmadılar hakan a da aynı şekilde...arda eğer bu yazıyı okuyorsan git buralardan kendini kurtar kafan rahat oyna yazıklar olsun böle taraftara iki tane başarısız sonuç alınca medyanın onun bunun gazıyla kaptanına marş düzen taraftarlar seni haketmiyor sen git gittiğin takımın formasını alır gezerim. beşiktaşlılar da ardaya sevgilisi üzerinden marş yaptı dün bizim stada girenlerde bu nasıl bişeydir????
  5. 12.04.2010, 20:10 Mesaj #6440

Anıl Uzel, post: 1074322 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yapması gereken hareket Sabri'nin ki gibi olmalıydı. Gerekirse bir basın toplantısı düzenler. Takım olarak eleştirileri hakettik, ben kaptan olarak bu takımı toparlayacağım demesi gerekir. Kaptanlık sadece pazubandı takmakla olmuyor. Sabri bile kabul etti maçtan sonra son haftalardaki başarısız sonuçların taraftardaki kızgınlığını. Senin de bir kaptan olarak çıkıp, konuşman lazım. Alex kendi internet sitesinden açıklamalar yapıyor, takım başarısızsa, dürüstçe çarpıtmadan taraftara sesleniyor. İbrahim Üzülmez'de keza öyle. Sen çıkıp doğru düzgün bir açıklama yapmak yerine. Rahat rahat gezemiyorum, herkes beni eleştiriyor, Türkiye'den ayrılmak istiyorum gibi laflar ediyorsun. Arda'nın çıkıp konuşması lazım. Taraftarın protestosuna hak verip, hatalarınızı takım olarak kabul etmek de bir erdemdir. Galatasaray kamuoyuda taraftarın bu tepkisine hak verdi zaten.

gözlerden kaçan nokta bu işte.tebrikler hocam
  6. 12.04.2010, 20:14 Mesaj #6441

Cafer Oruc, post: 1073319 Nickli Üyeden Alıntı

Barosun 1.golünde sonra tribünlere kosmak isterken arda geri cekmis barosu ,

güya kendince tepki vermek istemis arda taraftarlara sonra zaten yedek kulübedeki oyuncularla o

sahte kenetlenme oldu, bir cok kisi ondan tepki vermis ardaya oyundan cikarken öyle diyor dün maca giden taraftarlar.

bunu fb li biri yazsa ancak bu kadar yazar ne istiyosunuz şu adamdan anlamıyorum. biz buralardayız diyen sahte taraftarlardı demekki iki üç puan kaybına hemen sattınız adamı
  7. 12.04.2010, 20:18 Mesaj #6442

ayhan barış, post: 1074325 Nickli Üyeden Alıntı

hasan şaşı yuhladı bu kendine taraftar diyenler bülent e büyük kaptan a demediklerini bırakmadılar hakan a da aynı şekilde...arda eğer bu yazıyı okuyorsan git buralardan kendini kurtar kafan rahat oyna yazıklar olsun böle taraftara iki tane başarısız sonuç alınca medyanın onun bunun gazıyla kaptanına marş düzen taraftarlar seni haketmiyor sen git gittiğin takımın formasını alır gezerim. beşiktaşlılar da ardaya sevgilisi üzerinden marş yaptı dün bizim stada girenlerde bu nasıl bişeydir????

Ufff...Anlaşılan çok ''Manyak'' derecede duygusalsınız.Bu söylediklerin dünyanın her yerinde oluyor.Pazar günü Real seyircisi Milyon Euroluk takımı ıslıkladı.Bunlar futbçolun içinde olan şeyler.Kaldıki bizler Arda'yı JO'dan ayrı tutarız,çünkü o bizim öz evladımız.Arda'nın bundan ders alması lazım.Yapılan protestolar yerindeydi ve zamanlama çok güzeldi.Kaldıki futbolcular ve teknik ekip gereken uyarıyı aldı.O nedenle bir zahmet duygusallığı bir kenara bırakın.Dünkü taraftarların hepsinin ortak noktası GALATASARAY sevdasıydı.Bu herşeyden önemli.
  8. 12.04.2010, 20:19 Mesaj #6443

Sanırım en iyisi Arda'nın sene sonu gitmesi olacak.Yoksa bitirecekler adamı
  9. 12.04.2010, 20:20 Mesaj #6444
  10. 12.04.2010, 20:21 Mesaj #6445

Semih Ağlar, post: 1074360 Nickli Üyeden Alıntı

Sanırım en iyisi Arda'nın sene sonu gitmesi olacak.Yoksa bitirecekler adamı

serefsiz medyanin istedigi bu zaten

bizde bu oyuna geliyoruz en cok bu dokunuyor kanima

biryere GITMIYECEK
  11. 12.04.2010, 20:22 Mesaj #6446

Burak Alparslan, post: 1074354 Nickli Üyeden Alıntı

Ufff...Anlaşılan çok ''Manyak'' derecede duygusalsınız.Bu söylediklerin dünyanın her yerinde oluyor.Pazar günü Real seyircisi Milyon Euroluk takımı ıslıkladı.Bunlar futbçolun içinde olan şeyler.Kaldıki bizler Arda'yı JO'dan ayrı tutarız,çünkü o bizim öz evladımız.Arda'nın bundan ders alması lazım.Yapılan protestolar yerindeydi ve zamanlama çok güzeldi.Kaldıki futbolcular ve teknik ekip gereken uyarıyı aldı.O nedenle bir zahmet duygusallığı bir kenara bırakın.Dünkü taraftarların hepsinin ortak noktası GALATASARAY sevdasıydı.Bu herşeyden önemli.

durum bundan ibaret.
  12. 12.04.2010, 20:22 Mesaj #6447

Mehmet Tastemir, post: 1074365 Nickli Üyeden Alıntı

serefsiz medyanin istedigi bu zaten

bizde bu oyuna geliyoruz en cok bu dokunuyor kanima

biryere GITMIYECEK

Türkiye'de ne uzar ne de kısalır,avrupaya gitmeli artık.
  13. 12.04.2010, 20:25 Mesaj #6448

Takımı eleştirdiğimiz şu 4-5 haftalık dönemde Arda sakattı ve bence onun yokluğu özellikle deplasman maçlarında takımı çok etkiledi.Bu sene zaten çok iyi performans sergiledi,nerdeyse 50 tane resmi maça çıktı,ama hala bazıları Arda'yı ıslıklıyor.Anlamıyorum,anlayamıyorum..
  14. 12.04.2010, 20:27 Mesaj #6449

sivas bunaltti kayseriyi

mehmet yildizzzz

bir adam bir takimi bu kadar degistirir mi?

degistirir
  15. 12.04.2010, 20:29 Mesaj #6450

Semih Ağlar, post: 1074370 Nickli Üyeden Alıntı

Türkiye'de ne uzar ne de kısalır,avrupaya gitmeli artık.

sorunda bu uzama kisalma yok ta kalinlasma var

Yukarı Git