1. 12.04.2010, 20:30 Mesaj #6451
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

Burak Alparslan, post: 1074354 Nickli Üyeden Alıntı

Ufff...Anlaşılan çok ''Manyak'' derecede duygusalsınız.Bu söylediklerin dünyanın her yerinde oluyor.Pazar günü Real seyircisi Milyon Euroluk takımı ıslıkladı.Bunlar futbçolun içinde olan şeyler.Kaldıki bizler Arda'yı JO'dan ayrı tutarız,çünkü o bizim öz evladımız.Arda'nın bundan ders alması lazım.Yapılan protestolar yerindeydi ve zamanlama çok güzeldi.Kaldıki futbolcular ve teknik ekip gereken uyarıyı aldı.O nedenle bir zahmet duygusallığı bir kenara bırakın.Dünkü taraftarların hepsinin ortak noktası GALATASARAY sevdasıydı.Bu herşeyden önemli.

taraftarlık profosyonellik değildir aslan ,taraftar adam duygusal adamdır takımına duyguyla bağlıdır ne olursa olsun seven adamdır, 14 sene şamp olmasa da hala o takım için bağıran adamdır... protestoymuş ardayı jodan ayrı tuttunuz adamın kız arkadaşı üzerinden vurdunuz, buna bel atı denir, hanginiz kaldırır bunu ben karınıza, kız arkadaşınıza ithafen beste yazsam ha? bu mu GS sevdası? gidin kumda oynayın bana taraftarlığı öğretmeyin...eminim şu forumda bunu destekleyenlerin çoğu o 14 senelik dönemi yaşasaydı çoktan başka takım tutmuşlardı bile... olmaz olsun en fazla taraftarımız oplmasın adam gibi taraftarımız olsun
  2. 12.04.2010, 20:31 Mesaj #6452
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Dün o tepkiyi yedikten sonra dogru duzgun mucadele etmedi. Topu kaptirdigi zaman hic pesinden kostugunu falan görmedim.
  3. 12.04.2010, 20:32 Mesaj #6453

şu foruma bak ya bunları yazanlar bir de ben Galatasaraylıyım diyor...
  4. 12.04.2010, 20:42 Mesaj #6454

ayhan barış, post: 1074399 Nickli Üyeden Alıntı

taraftarlık profosyonellik değildir aslan ,taraftar adam duygusal adamdır takımına duyguyla bağlıdır ne olursa olsun seven adamdır, 14 sene şamp olmasa da hala o takım için bağıran adamdır... protestoymuş ardayı jodan ayrı tuttunuz adamın kız arkadaşı üzerinden vurdunuz, buna bel atı denir, hanginiz kaldırır bunu ben karınıza, kız arkadaşınıza ithafen beste yazsam ha? bu mu GS sevdası? gidin kumda oynayın bana taraftarlığı öğretmeyin...eminim şu forumda bunu destekleyenlerin çoğu o 14 senelik dönemi yaşasaydı çoktan başka takım tutmuşlardı bile... olmaz olsun en fazla taraftarımız oplmasın adam gibi taraftarımız olsun

Ben bu konuyla ilgili herkesle ayrı ayrı tartışmak istemiyorum.Gerekli düşüncelerimi gerekli topiclere yazdım,araştır bul oku.Sanada taraftarlığı öğretmek gibi bir niyetimde yok..Anlaşılan sen bu yaşına rağmen bunları söylüyorsan...Bence kumda oynaması gereken sensin...Hali hazırda ''yaz''da geldi,kumsallar seni beler..Hadi Allahaısmarladık...
  5. 12.04.2010, 20:56 Mesaj #6455

Aslan Yılmaz, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Anladım seni yiğen. Takma kafana geçer.

Bize neil gibi kewell gibi baros gibi işini yapan adamlar lazım.

Fazla FM yada PES oynuyorsun belli.Neyse senin seviyene inip cevap vermeyeceğim...
  6. 12.04.2010, 21:04 Mesaj #6456

aslan yılmaz süresiz ban yemiş ! eger hakaret etmiş bile olsa uyarılıp belli bir süre ceza alabilirdi bence
  7. 12.04.2010, 21:07 Mesaj #6457

Hakan Bayraktar, post: 1074578 Nickli Üyeden Alıntı

aslan yılmaz süresiz ban yemiş ! eger hakaret etmiş bile olsa uyarılıp belli bir süre ceza alabilirdi bence

Gereksiz eleman, konuşmasını bilmeyen argo konuşan-yazan bir taraftar profili forumda olsa ne olur olmasa ne ? Bence iyi olmuş, bu ve bu tarz kişilerin sadece forumda değil gerçek hayatta da ban yemesi lazım ..
  8. 12.04.2010, 22:38 Mesaj #6458

Ardadan kendini polat alemdar sanmayi birakmadan;en onemlisi kendini kucuk daglarin tek yaraticisi oldugunu zannetmeyi birakmadan bir halt olmaz,olamaz,mumkun degil;ancak antipatik olur,hepsi o.

En buyuk sucta bizlerde;adami oyle bir sisirdik ki o da ne oldum ben dedi.

Adami Messiyle kiyasladi bu ulke ya,var mi otesi...

Arda kaptanligi zerre haketmiyor,onu da soyleyeyim dedim.
  9. 12.04.2010, 23:11 Mesaj #6459

üç beş çabulcu tarafından şerefsizce tepki alan galatasaray ruhuna köküne kadar sahip olan oyuncu. istatikleri geçtim, sivas maçında son dakika yenen golün ardında gözleri dolan kaç tane futbolcumuz var allah aşkına! diyarbakır maçının başından sonuna kadar yüzündeki o hayal kırıklığı, çıkarken ki o ironik gülümseme herşeyi ifade ediyordu aslına. bu takım yıllardır büyük kaptanı metin oktay'ı rahmetle andı ama genç kaptanına sevenleri ihanet etti baba...

dün yeni açık üst sağ taraftaydım. neden sağ tarafta olduğuma gelince sol pek bağırmaz bilirsiniz. bende gideyim adam gibi tezahürat yapayım dedim. ilk beş dakika oturmalı bir protesto vardı onu biliyordum ki zaten mantıklı gelmişti takımın son dönemki isteksiz oyunundan dolayı. neyse beş dakika oturduk tiyatro izler gibi izledik gerçekten. arda'da bize yakın tarafta oynuyordu. önüm arkam solum ne kadar p.ç varsa adam topu aldığında yuhaladı. başta başka birşeye yapıyolar sandım fakat sonra daha açık belli oldu. işin asıl yavşaklığı ise; arda morali bozuk bir şekilde soyunma odasına giderken "büyük kaptan arda turan" diye bağırmalarıydı. arda bu sefer yüz vermeyince tekrar s.kt.r çekip küfredenler oldu. ne bu lan çocuk oyuncağımı ..ına ko.im. bi bağrına bas bi küfret. insan karşındaki de en nihayetinde. dalga mı geçiyosunuz zihniyet fakiri p.çler?

benim izlediğim dönem içinde, galatasaray'ın en muhteşem kaptanı değil belki ama, gönlümdeki yeri en ayrı kaptanı. iki sene önceydi sanırım, hangi maç hatırlamıyorum ama çok iyi oynamıştı. çok da gol atmıştı, son golünde öyle her gole kolay kolay sevinmeyen babamın ekrana doğru koşup "ardaa! oğluuum!" diye bağırdığını hatırlıyorum. o kadar etkilenmiştim ki o an, arda'nın güzelliğinden, babamın sevgisinden; gözlerim dolmuştu. sonra babamdan bile daha tepkisiz maç izleyen erkek kardeşim "oğlum olursa adını arda koycam lan!" diyince ağlamıştım kendimi tutamayıp.

bu tür bir sevgi sadece bizim aileye has olmadığından çok eminim. sevgili arda; ya seni, senin sevgini anlamaktan aciz insanlara derdini güzelce anlat, ya da bir yolunu bulup git o çok istediğin liverpool'a. biz sana her halükarda söyleyeceğiz: "you'll never walk alone"

Ekşiden alıntıdır.
  10. 13.04.2010, 00:21 Mesaj #6460

ardaya bir lafım yok ama sürekli şuna destek buna destek topicleri açılmasıda hoş değil
  11. 13.04.2010, 00:51 Mesaj #6461

Arda Turan ı eleştirenler kınıyorum,her futbolcunun formsuz zamanları olacaktır,Arda da şu anda formsuz bir zamanındadır.

Arda nın yerinde olsam 5 dakka durmam şu takımda çünkü sonu belli.

Bülent Korkmaz,Hasan Şaş..

Bu ülkede hiçbir başarı cezası kalmaz.

Ve her zaman kendi içimizden çıkanı bitirmeye çalışırız.

Elin İngiliz i Tugay için neredeyse saygı duruşunda bulunacakken bizimkiler Bülent Korkmaz a,Hasan Şaş a akıllarınca laf çakarlar.

Git bu vefasız insan topluluğu seni haketmiyor Arda, eğer adın Arda değil de Ardaoviç olsaydı ve şu ana kadar Galatasarayda yaptıklarını yapsaydın bunlar senin heykelini dikerlerdi maalesef.
  12. 13.04.2010, 01:31 Mesaj #6462

Arda'cım bu aralar çok feci kilo almışsın.Yaşın henüz 23 ama 32 gibisin.Lütfen seneye fit bir vücuda sahip ol.Bizler seni seviyoruz..Olur böyle kırgınlıklar.
  13. 13.04.2010, 03:14 Mesaj #6463

Arkadaşa katılıyorum Arda çok kilo aldı zayıflaması lazım ikinci konu ise Arda'nın Galatasaray'da bir sezon daha kaldıramayacağı onun için bu sezon sonu kesinlikle satılmalı
  14. 13.04.2010, 10:28 Mesaj #6464

Ardayi elestirenleri hakli buluyorum ve bende onlardan biriyim. Formsuz olmasi kabul edilebilir ayri birsey ama bu kadar kilo almasi fiziken formsuz olmasi kabul edilemez. Kendine kazandigi para ve sorumluluklarini aklinda tutarak bakmasi lazim yoksa mental acidan problemler anlasilabilir.
  15. 13.04.2010, 10:31 Mesaj #6465

Arda o sergen göbeğiyle doğru dürüst adam bile geçemiyor.Bir an önce forma girmesi lazım.

Yukarı Git