1. 13.04.2010, 11:14 Mesaj #6466
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Kaptanın gitmeyi çok istediği Liverpool'dan oynamış iki oyuncuyu bazı konularda örnek alması gerekiyor :

1-Kewell'ın da eşi İngiltere'nin meşhur dizi oyuncularından birisi ancak Kewell ile sadece tatillerde ve devre aralarında görüşüyor.Profesyonel iş ahlakı her ikisinde de mevcut.Ayrıca Kewell bana göre en karizma futbolcudur ve İstanbul'da bekar yaşamaktadır ancak iki senedir bir kere futbol harici görünmemiştir (EŞİ İngiltere'den geldiğinde gazetecilere fotoğraf çektirmemiştir ).

2-Baros ve Kewell aylardır sakat olmasına rağmen hergün ekstra çalışmalar yapıp kilosunu ve fiziğini korumuşlardır.

Arda'ya gelince :

Sen, kaptan olarak hangi yabancı futbolcu ile konuşuyorsun,arkadaşsın,görüşüyorsun,motive ediyorsun ?

Tribünden gelen bir ailenin evladı olarak iki senedir tarihin en pahalı kadrosunun tek bir kupa alamadan ezeli rakip eziklere son 4 maçtır galip gelememesini nasıl yorumluyor ve ne hissetmemizi bekliyorsun ?

Hakan Şükür gibi bir kaptanın elinde büyüdün ve inanmanın,takım ruhunun ne demek olduğunu ne çabuk unuttun..

HERŞEYE RAĞMEN SANA KÜFÜR VE HAKARET EDENLERİ KINIYORUM.

SEN KAPTANSIN.. O PAZUBANDINA HER BAKTIĞINDA BİZİM SİZDEN NELER BEKLEDİĞİMİZİ HATIRLA..

SEN BİZİM KARDEŞİMİZ,TARAFTARIMIZ,KAPTANIMIZ VE RUHUMUZSUN..unutma.
  2. 13.04.2010, 13:00 Mesaj #6467

Başkan bile protestonun haklı olduğunu kabul etmişken Büyük(!) Kaptan Arda taraftara iyi günde yanımızdalar diye laf atıyor. Protestoyu hakettik demesi gerekirken hala zıtlaşıyor. Sanki çok süper top oynuyorsunda, taraftar seni haksız yere eleştiriyor.
  3. 13.04.2010, 13:01 Mesaj #6468
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek topici..

[quote="Can Sak, post: 1074264"]tabii ki değil ama saha dışında yaşantılarından dolayı da bu tepkiyi de göze alacak artık..Takım kötü giderken ben yine her akşam haberlerde ardanın sinem koballa haberlerini izliyodum, arda sevglisiyle orda eğlendi, burda eğlendi, onu yaptı bunu yaptı diye..Ayrıca son zamanlarda suratında oluşan kabadayı ben oldum artık, en büyüğüm havasını da unutmamak lazım..Ama dediğim gibi tepki çok ağırdı ve bir kere tezahürat yaparsın bırakırsın..

Bugünde açıklanan en fazla medyada haberleri çıkan futbolcular sıralamasında mart ayında arda %21 artış göstermiş ve liderliğini sürdürmüş.

Yine diyorum bu işler maalesef türkiye de böyle işliyo, takım iyiyse senden iyisi yok , tökezlersen yerin dibine geçersin..İspanya da mendil sallıyolar türkiye de böyle yapıyolar, spora bakış, spor medeniyeti farkı.[/QUOTEnasıl baska ulkelerde bısey yapmıolar daha gecen gun real madrıd macında bu sene takımn en golcu oyuncusu hıguain i ıslıkladılar yada ıtalya da mılan taraftarının yaptıkları belkı ıngıltere bıraz farklı ama dunyanın heryerınde kendı takımı kosmayıp mucadele etmıyorsa taraftar bu olayı protesto eder sımdı soruorum sıze rooney bızım futbolculardan dahamı degersızde okuz gıbı kosuyor adam forvet ama orta sahda pres yaapıyor herzamn buda futbolcu mentalıtesı farkı..
  4. 13.04.2010, 13:08 Mesaj #6469

daha gecen gun real madrıd macında bu sene takımn en golcu oyuncusu hıguain i ıslıkladılar yada ıtalya da mılan taraftarının yaptıkları belkı ıngıltere bıraz farklı ama dunyanın heryerınde kendı takımı kosmayıp mucadele etmıyorsa taraftar bu olayı protesto eder sımdı soruorum sıze rooney bızım futbolculardan dahamı degersızde okuz gıbı kosuyor adam forvet ama orta sahda pres yaapıyor herzamn buda futbolcu mentalıtesı farkı...ardaya yapılanlarıda haksız buluorum en son protesto edılmesı gerken kısıydı ama ardanında kendıne bakması lazım ozellıkle cok kılo almıs ve trıbunde futboldan anlamayan cok ınsan olduu ve sadece suru pıskolojısıyle hareket eden cok ınsan olduu ıcın ardanın bunlara kafasını takmaması lazım
  5. 13.04.2010, 13:10 Mesaj #6470

Anıl Uzel, post: 1075915 Nickli Üyeden Alıntı

Başkan bile protestonun haklı olduğunu kabul etmişken Büyük(!) Kaptan Arda taraftara iyi günde yanımızdalar diye laf atıyor. Protestoyu hakettik demesi gerekirken hala zıtlaşıyor. Sanki çok süper top oynuyorsunda, taraftar seni haksız yere eleştiriyor.

yeri geliyor alex interntten sitesinden taraftara mesajj veriyor özür diliyor.. keza ibrahim üzülmezde taraftardan özür dilemesini bilirken dahada iyi olacaklarını eleştirilerin haklı oldugunu ifade ederken Ardanın böyle bir söz sarfetmesi talihsiz
  6. 13.04.2010, 13:42 Mesaj #6471
  7. 13.04.2010, 13:43 Mesaj #6472
  8. 13.04.2010, 14:19 Mesaj #6473

Anıl Uzel, post: 1075915 Nickli Üyeden Alıntı

Her yere aynı yazıyı yazip durma, ayrıca başkanda Arda ya haksızlık yapıldığını soyledi.
  9. 13.04.2010, 14:23 Mesaj #6474

Taraftarı karşısına alma riskine girmek istemedikleri için, ''taraftar haklıdır'' dediklerini düşünüyorum.
  10. 13.04.2010, 16:40 Mesaj #6475
  11. 13.04.2010, 18:28 Mesaj #6476

Umut İzmir, post: 1076294 Nickli Üyeden Alıntı

Bugün Gökmen Özdemir'in Arda hakkında yazısını muhakkak okuyun.

Ligtv.com.tr - Haber - Kötü çocuğu soğut, gidişi kolay olsun!

gökmen özdemir yazmış senaryoyu.

ben hergün vatan ı okurum. gökmen özdemir in bu yönetim hakkında pozitif bir şey yazdığını pek görmedim
  12. 13.04.2010, 18:35 Mesaj #6477

Gökmen Özdemir'in yazdıklarını hemen doğrudur diye değerlendirmemek gerekiyor. Koas ortamını sevenlerin başında yer alıyor. Rijkaard'ın kaptanlık hakkında yaptığı açıkmalar çok sade ve netti. Takımın belirleyeceği birşey mealinde bir açıklaması vardı. Buna rağmen Rijkaard yönetime kaptanlık hakkında böyle dedi, şöyle dedi demesi ilginç. Varsayalım ki dedi, kendisine de üst düzey yöneticilerden servis yapılıyor olsa gerek.
  13. 13.04.2010, 18:46 Mesaj #6478

Ardaya yapılan haksızlık ama malesef eski Ardayı göremiyorum artık o ölümüne pres yapan rakibi sağa sola yatıran topu çekip orta açan adam gitmiş sanki.
  14. 13.04.2010, 18:54 Mesaj #6479

Murathan Uçarhan, post: 1075724 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanın gitmeyi çok istediği Liverpool'dan oynamış iki oyuncuyu bazı konularda örnek alması gerekiyor :

1-Kewell'ın da eşi İngiltere'nin meşhur dizi oyuncularından birisi ancak Kewell ile sadece tatillerde ve devre aralarında görüşüyor.Profesyonel iş ahlakı her ikisinde de mevcut.Ayrıca Kewell bana göre en karizma futbolcudur ve İstanbul'da bekar yaşamaktadır ancak iki senedir bir kere futbol harici görünmemiştir (EŞİ İngiltere'den geldiğinde gazetecilere fotoğraf çektirmemiştir ).

2-Baros ve Kewell aylardır sakat olmasına rağmen hergün ekstra çalışmalar yapıp kilosunu ve fiziğini korumuşlardır.

Arda'ya gelince :

Sen, kaptan olarak hangi yabancı futbolcu ile konuşuyorsun,arkadaşsın,görüşüyorsun,motive ediyorsun ?

Tribünden gelen bir ailenin evladı olarak iki senedir tarihin en pahalı kadrosunun tek bir kupa alamadan ezeli rakip eziklere son 4 maçtır galip gelememesini nasıl yorumluyor ve ne hissetmemizi bekliyorsun ?

Hakan Şükür gibi bir kaptanın elinde büyüdün ve inanmanın,takım ruhunun ne demek olduğunu ne çabuk unuttun..

HERŞEYE RAĞMEN SANA KÜFÜR VE HAKARET EDENLERİ KINIYORUM.

SEN KAPTANSIN.. O PAZUBANDINA HER BAKTIĞINDA BİZİM SİZDEN NELER BEKLEDİĞİMİZİ HATIRLA..

SEN BİZİM KARDEŞİMİZ,TARAFTARIMIZ,KAPTANIMIZ VE RUHUMUZSUN..unutma.

aptal ultraslan ultimatom yayinliyacagina artislik yapacagina boyle yazi yazsana okusun futbolcular

egitimsiz bilgisiz insanlar iste yapacaklari is bu kadar dusundukce cildiriyorum

2 gundur her turlu koruyordum ultraslani protesto dogru diyordum

ama bugunku aciklamadan sonra bes para etmediklerini anladim bunlar kendilerini baskalarindan maca gitmeyen taraftardan ustun goruyorlar
  15. 13.04.2010, 19:03 Mesaj #6480

dün yeni açık üst sağ taraftaydım. neden sağ tarafta olduğuma gelince sol pek bağırmaz bilirsiniz. bende gideyim adam gibi tezahürat yapayım dedim. ilk beş dakika oturmalı bir protesto vardı onu biliyordum ki zaten mantıklı gelmişti takımın son dönemki isteksiz oyunundan dolayı. neyse beş dakika oturduk tiyatro izler gibi izledik gerçekten. arda'da bize yakın tarafta oynuyordu. önüm arkam solum ne kadar p.ç varsa adam topu aldığında yuhaladı. başta başka birşeye yapıyolar sandım fakat sonra daha açık belli oldu. işin asıl yavşaklığı ise; arda morali bozuk bir şekilde soyunma odasına giderken "büyük kaptan arda turan" diye bağırmalarıydı. arda bu sefer yüz vermeyince tekrar s.kt.r çekip küfredenler oldu. ne bu lan çocuk oyuncağımı ..ına ko.im. bi bağrına bas bi küfret. insan karşındaki de en nihayetinde. dalga mı geçiyosunuz zihniyet fakiri p.çler?

.

Yukarı Git