1. 13.04.2010, 19:11 Mesaj #6481
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ntvspor'a protestonun normal olduğunu söylemiş. İyi bari gelişme var, aklı başına geliyor yavaş yavaş. Yanlış tarafa cephe aldığını anlamış.
  2. 13.04.2010, 19:50 Mesaj #6482

Anıl Uzel, post: 1075915 Nickli Üyeden Alıntı

Başkan bile protestonun haklı olduğunu kabul etmişken Büyük(!) Kaptan Arda taraftara iyi günde yanımızdalar diye laf atıyor. Protestoyu hakettik demesi gerekirken hala zıtlaşıyor. Sanki çok süper top oynuyorsunda, taraftar seni haksız yere eleştiriyor.

Arda o haberi resmi sitemizden yalanlamasına rağmen büyük! basının gazına gelerek Arda'ya sallıyorsun ya,diyecek hiçbirşey kalmıyor.Devam et kaptanına güvenmeyip rezil basına inanmaya,aynen devam.
  3. 13.04.2010, 20:08 Mesaj #6483

Şu adamada salladılar ya şu adamıda yuhladılar ya

işte onlara helal olsun.

İşte onlar futbol cahillerinin ta kendileridir futboldan 1 gram anlamayan insanlardır.
  4. 13.04.2010, 22:18 Mesaj #6484

Anıl Uzel, post: 1076784 Nickli Üyeden Alıntı

Ntvspor'a protestonun normal olduğunu söylemiş. İyi bari gelişme var, aklı başına geliyor yavaş yavaş. Yanlış tarafa cephe aldığını anlamış.

Bazı kişilerin ve taraftar gruplarının da aklı başına gelse keşke.
  5. 13.04.2010, 23:09 Mesaj #6485
  6. 13.04.2010, 23:48 Mesaj #6486
  7. 14.04.2010, 10:42 Mesaj #6487

Arda'yı çok seviyorum, kesinlikle Türkiye'nin en iyi futbolcusu olduğundan şüphem yok. Ayrıca dünyanın her takımında da oynayabileceğine inanıyorum. Ama nolursa olsun şunu koymam lazım. Övgüsü de eleştirisi de garip adamın. Bunadı yazık... Evet Arda'nın ve Messi'nin birlikte oynadığı adamlar açısından hak veriyorum ama geri kalanına gülerler yahu. Tövbe...

8. 14.04.2010, 11:58 Mesaj #6488
  9. 14.04.2010, 12:06 Mesaj #6489

Arda, bu sezon kaptan olup, 10 numarayı aldıktan sonra formu düştü.Yavaşladı, adam geçmede zorlanmaya başladı, top kayıpları.Bir de üstüne kilo aldı.İyice düştü.Bunun sebebi belki özel hatayatında yaşadığı sorunlar, belki de basında yalan yalnış çıkan haberler.ama önemli olan bunu futboluna, taraftarına yansıtmaması.
  10. 14.04.2010, 12:23 Mesaj #6490

Emre ATEŞ, post: 1078384 Nickli Üyeden Alıntı

Arda, bu sezon kaptan olup, 10 numarayı aldıktan sonra formu düştü.Yavaşladı, adam geçmede zorlanmaya başladı, top kayıpları.Bir de üstüne kilo aldı.İyice düştü.Bunun sebebi belki özel hatayatında yaşadığı sorunlar, belki de basında yalan yalnış çıkan haberler.ama önemli olan bunu futboluna, taraftarına yansıtmaması.

Ne alakası var? Sezon başında hiç olmadığı kadar iyiydi. İstatistikleri de alt üst ediyordu o arada. Ligin ilk yarısında muhteşem performans gösterdi. Şu anda da ligin asist kralı. Ligde en çok golün(asist veya gol) altında imzası olan adam. 7 gol, 12 asisti var şu anda ligde. En azından 10 gol + 15 asiste çıkartırsa bu istatistikleri mükemmel olacak. Umalım şu son 5 maçta Arda sakatlanmaz da, maçlar bizim için daha kolay geçer.
  11. 14.04.2010, 14:50 Mesaj #6491

S. Serhat Türkel, post: 1078411 Nickli Üyeden Alıntı

Ne alakası var? Sezon başında hiç olmadığı kadar iyiydi. İstatistikleri de alt üst ediyordu o arada. Ligin ilk yarısında muhteşem performans gösterdi. Şu anda da ligin asist kralı. Ligde en çok golün(asist veya gol) altında imzası olan adam. 7 gol, 12 asisti var şu anda ligde. En azından 10 gol + 15 asiste çıkartırsa bu istatistikleri mükemmel olacak. Umalım şu son 5 maçta Arda sakatlanmaz da, maçlar bizim için daha kolay geçer.

Arda'nın performansını konuşmuyorum da nedir bu istatistik sevdan kardeşim bir anlatta bilelim be ? İstatistik ile ilgili çok laf vardır hepsini yazmayacağım şimdi ama istatistiğe bakarsak Alex Hagi'den iyi oyuncu sen bunu da kabul edersin Allah bilir. Sonra futbolu herkesten çok bildiğini zannedersin, fakat bir gram bilmediğin gerçeğin ta kendisidir.
  12. 14.04.2010, 14:52 Mesaj #6492

Maçtan sonra açıklama yapıp KAPTAN olduğunu hatırlamasını beklerdim.Üzüldüğünü,taraftarı anladığını (HAK VERDİĞİNİ DEMİYORUM),daha iyi olacaklarını,bu kulübe hizmet etmekten gurur duyduğunu vs.vs. bu tip cümleler kurup ne medyaya nede fenerlilere malzeme vermemiş olurdu.KAPTAN OLMAK,YILDIZ OLMAK,BÜYÜK FUTBOLCU OLMAK en zor zamanda sorumluluk almak gerektirir bence.

Tribündeki binlerin yaptığına bir kişi gereken cevabı verebilirdi üslubuyla.O da ARDA TURAN'dı.
  13. 14.04.2010, 14:58 Mesaj #6493
  14. 14.04.2010, 15:41 Mesaj #6494

Sezon başında futbolu zirve yapmıştı ama Bosna maçından beridir 1 maç var 5 maç yok Arda da. Sezonu erken açmanın sıkıntısı mıdır bu artık bilmiyorum ama bazen o göz kamaştırıcı performansını bir daha yakalayabilecek mi yoksa o köprünün altından çok mu sular geçti diye düşünmeden de edemiyorum. Arda bu şekilde de takım için çok önemli bir oyuncu ama umuyorum ki Arda bize o Estonya, Bosna maçlarını tekrardan izlettirecektir.
  15. 14.04.2010, 16:11 Mesaj #6495

Takım'ın ağabeyleri Ayhan, Arda, Emre ve Sabri'ye sesleniyorum. Rijkaard takımı kevgire döndürdü. Evlatlıklarını kayırıyor. Takıma hala sistem kobaylığı yaptırıyor. 5 hafta biz taraftar için ne yönetimi ne de Rijkaard'ı aklınıza takın. Şamiyonlar liginden bizleri mahrum bırakmamak için optimum savaşın. Rijkaard'a ve yönetime rağmen şampiyonlar ligine katılın. Sizi anlıyorum. Hep üvey evlat muamelesi görüyorsunuz. Ben sizin yerinize olsam bu ne yaptığını bilmeten TD'den kurtulmak için takımı sabote ederdim. Ama siz sabırlısınız. Şampiyon olunca veya CL'ye katılma hakkını elde edince, o zaman medyaya içinizi dökün. Ama şimdi savaşmak zamanıdır.

Yukarı Git