1. 17.04.2010, 21:45 Mesaj #6586
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Hani Arda icin buyuk kaptan diyosunuz ya; bugun eger rahmetli Metin Oktay olsa idi, elini gogusune, ARMA'sinin uzerine koyar taraftari onunde basini egerdi. O bunu rakip taraftara yapacak kadar buyuk kaptandi.
 2. 17.04.2010, 21:46 Mesaj #6587
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  kendini bir seyretsin tv den.arkadan güreşçi gibi duruyor.asla "metin oktay ve hagi olamazsın.ama kabahat sende değil seni bunların yanına koyanda.taraftara artislik yapacağına takımı şampiyon yapsaydın.
 3. 17.04.2010, 21:46 Mesaj #6588
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Onur Albakar, post: 1088496 Nickli Üyeden Alıntı

  Nasıl kilo almış diyorsunuz anlamıyorum.Korner kulanırken özellikle dikkat ettim gayet normal fiziği gidip tarttınız mı floryada anlamak mümkün değil.  Kilolu falan değil ama çabukluğu gitmiş.Geçen seneki Arda'dan eser yok
 4. 17.04.2010, 21:46 Mesaj #6589
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Hem paraları al, milyonları al sonra gel trip yap! Ohh bee ne güzel İstanbul!..  Hadi Ali Samiyen'de de gitmesene tribünlere, çıkarkende artistlik yapsanaa..  Desteklerken, körü körüne yanında olurken taraftar sorun yok ama...  Öyle bir dünyada yok, söylüyorum sana hani !
 5. 17.04.2010, 21:48 Mesaj #6590
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Helal Arda taraftara kapağa devam asistini yap çağıranların yanına gitme sezon sonuna kadar

  Bravo iyi yaptı bugün
 6. 17.04.2010, 21:48 Mesaj #6591
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Alper Yılmaz, post: 1088489 Nickli Üyeden Alıntı

  Bence artık yazdıklarına dikkat et. Sanki adam gitmiş gibi karaktersiz demek de ne oluyor? Arda'nın karakterini Galatasaraylılığını sorgulamak sana mı kaldı? Terbiyesiz.  Siz yazilari nerenizle okuyosunuz? Ben kimseye karaktersiz demedim. Bir arkadas bir kac seneye kalmaz Fener'e gider gibilerinden bir sey yazmis, bende onu yapacak kadar karaktersiz ise durmasin simdiden gitsin dedim. Terbiyesiz demeden evvel yazilan yazilari idrak etmeyi ogren.
 7. 17.04.2010, 21:48 Mesaj #6592
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Abi millet kafasında bir arda efsanesi yaratmış eskiden böyle yardırırdı, rüzgar gibi giderdi diye. Arda hiçbir zaman hızlı bir futbolcu olmadı. Tempo konusu da tamamen motivasyon.  Şimdi Arda'nın gol-asist yapmadığı hiçbir deplasman maçından puan alamamışsın(Sivas hariç), hala gelip burada ağlıyorsun.  Arda Allah'ını seversen Sami Yen de devam ettir şu olayı. Gerçi her türlü işin bitti. İmha timleri hazır. Taraftara gidersen, "Vay nerede delikanlılığın?" denecek. Gitmezsen "Sen kimsin, Hagi, Hakan Şükür" cart curt denecek. Yani her türlü patladın. Bari gitme. Sonra yine gitme. Hiç gitme. Sonra git ama buradan git. Lütfen. Belki sen gidersen Emre çolak, berkin biraz olsun rahat eder. Ama iyi yoldasın. Tugay nasıl gitti. Şimdi nasıl karşılanıyor. Demek ki birşeyleri doğru yapıyorsun. Devam kaptan. Dik durduğun sürece sonuna kadar arkandayım.
 8. 17.04.2010, 21:49 Mesaj #6593
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Semih Ağlar, post: 1088506 Nickli Üyeden Alıntı

  Kilolu falan değil ama çabukluğu gitmiş.Geçen seneki Arda'dan eser yok  Honduras maçında mesela çabukluğuyla çok çalım atmıştı.Attırdığı golde yine çabukluk ister.Bence tek sorun moralinde.
 9. 17.04.2010, 21:51 Mesaj #6594
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1088509 Nickli Üyeden Alıntı

  Hem paraları al, milyonları al sonra gel trip yap! Ohh bee ne güzel İstanbul!..  Hadi Ali Samiyen'de de gitmesene tribünlere, çıkarkende artistlik yapsanaa..  Desteklerken, körü körüne yanında olurken taraftar sorun yok ama...  Öyle bir dünyada yok, söylüyorum sana hani !  Gitmez. Arda o kadar da delikanlıdır. Senin gibi klavye delikanlısı değildir. Geçen hafta gol atınca takım, engelledi mesela.  Yapmış demek ki ! ee sonuç noldu ? Ne yaptın yani Arda'ya ? Demekki varmış öyle bir dünya  Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla.
 10. 17.04.2010, 21:51 Mesaj #6595
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  İzmir'de takımı karşılamaya giden taraftarlar Arda'ya sevgi gösterilerinde bulunmuş, onlara bile yüz vermemiş. Galatasaray senede 1-2 kez oralara gidiyor zaten, adamlar karşılamaya gelmiş, yüz vermiyorsun, üstelikte Galatasaray kaptanısın. Rezillik bence. Galatasaray'ı 2 haftada bir stadda izleyen ve kendisini protesto eden taraftarlarla, İzmir'de kırkta yılda bir şehirlerine gelen Galatasaray'ı görmeye giden, takımlarına aç taraftarları nasıl aynı kefeye koyar? Düşünüyorum da bir Hakan Şükür, bir Bülent Korkmaz olsaydı böyle yaparlar mıydı? Tabii ki hayır. Arda fazla havalara girmiş, Galatasaray kaptanlığı biraz alçakgönüllülük, hoşgörü ister.
 11. 17.04.2010, 21:51 Mesaj #6596
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Hakkıdır,tepki göstersin tabii ki.Şimdi Büyük Kaptan olur...

  Bursaspor maçında da tribünlere gelmez umarım.Haketmiyoruz,haketmiyorlar böyle futbolcuyu...  (hala Arda'dan Messi performansı bekliyorlar...:rolleyes
 12. 17.04.2010, 21:52 Mesaj #6597
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Ahmet Özgün Güven, post: 1088530 Nickli Üyeden Alıntı

  Abi millet kafasında bir arda efsanesi yaratmış eskiden böyle yardırırdı, rüzgar gibi giderdi diye. Arda hiçbir zaman hızlı bir futbolcu olmadı. Tempo konusu da tamamen motivasyon.  Şimdi Arda'nın gol-asist yapmadığı hiçbir deplasman maçından puan alamamışsın(Sivas hariç), hala gelip burada ağlıyorsun.  Arda Allah'ını seversen Sami Yen de devam ettir şu olayı. Gerçi her türlü işin bitti. İmha timleri hazır. Taraftara gidersen, "Vay nerede delikanlılığın?" denecek. Gitmezsen "Sen kimsin, Hagi, Hakan Şükür" cart curt denecek. Yani her türlü patladın. Bari gitme. Sonra yine gitme. Hiç gitme. Sonra git ama buradan git. Lütfen. Belki sen gidersen Emre çolak, berkin biraz olsun rahat eder. Ama iyi yoldasın. Tugay nasıl gitti. Şimdi nasıl karşılanıyor. Demek ki birşeyleri doğru yapıyorsun. Devam kaptan. Dik durduğun sürece sonuna kadar arkandayım.  Tugay'i taraftar mi yolladi? Zamaninda voleybolcu olan esine yapilan benzetmelerden dolayi gitti Tugay. Bilmedigin konular hakkinda ahkam kesip onu bunu suclama.
 13. 17.04.2010, 21:52 Mesaj #6598
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1088468 Nickli Üyeden Alıntı

  Arda efendi, artistliğin kime? Bu klüpten kimler gelip kimler geçti. İstersen Messi kadar oyna ne fark eder ki? Tribüne gitmeyeceksin. Çıkarkende "Tabi tabii!" diye ağız dalaşı yapacaksın.

  Sana bişey söyleyeyim mi;  Sen bu kafayla arpa boyu yol ilerleyemessin.  Neden sadece iyi günde yanında olan taraftara karşılık versin?  2 sene önce sivas maçında aynısını yapmışlardı servetle tartışmalarından sonra serveti alkışlayıp ardayı ıslıklamışlardı yine aynısı oldu bugunde.  Mesela kendini düşün sadece seni iyi not getirdi diye seven bir baban olsa?
 14. 17.04.2010, 21:53 Mesaj #6599
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Mete Alparslan, post: 1088560 Nickli Üyeden Alıntı

  Tugay'i taraftar mi yolladi? Zamaninda voleybolcu olan esine yapilan benzetmelerden dolayi gitti Tugay. Bilmedigin konular hakkinda ahkam kesip onu bunu suclama.

  Tugay'a taraftarın nasıl baktığını bilmiyorsan asıl sen konuşma. Futbolu bıraktıracaklardı be adama.

  dün yeni açık üst sağ taraftaydım. neden sağ tarafta olduğuma gelince sol pek bağırmaz bilirsiniz. bende gideyim adam gibi tezahürat yapayım dedim. ilk beş dakika oturmalı bir protesto vardı onu biliyordum ki zaten mantıklı gelmişti takımın son dönemki isteksiz oyunundan dolayı. neyse beş dakika oturduk tiyatro izler gibi izledik gerçekten. arda'da bize yakın tarafta oynuyordu. önüm arkam solum ne kadar p.ç varsa adam topu aldığında yuhaladı. başta başka birşeye yapıyolar sandım fakat sonra daha açık belli oldu. işin asıl yavşaklığı ise; arda morali bozuk bir şekilde soyunma odasına giderken "büyük kaptan arda turan" diye bağırmalarıydı. arda bu sefer yüz vermeyince tekrar s.kt.r çekip küfredenler oldu. ne bu lan çocuk oyuncağımı ..ına ko.im. bi bağrına bas bi küfret. insan karşındaki de en nihayetinde. dalga mı geçiyosunuz zihniyet fakiri p.çler?

 15. 17.04.2010, 21:54 Mesaj #6600
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Yunus Emre Çayırlı, post: 1088557 Nickli Üyeden Alıntı

  İzmir'de takımı karşılamaya giden taraftarlar Arda'ya sevgi gösterilerinde bulunmuş, onlara bile yüz vermemiş. Galatasaray senede 1-2 kez oralara gidiyor zaten, adamlar karşılamaya gelmiş, yüz vermiyorsun, üstelikte Galatasaray kaptanısın. Rezillik bence. Galatasaray'ı 2 haftada bir stadda izleyen ve kendisini protesto eden taraftarlarla, İzmir'de kırkta yılda bir şehirlerine gelen Galatasaray'ı görmeye giden, takımlarına aç taraftarları nasıl aynı kefeye koyar? Düşünüyorum da bir Hakan Şükür, bir Bülent Korkmaz olsaydı böyle yaparlar mıydı? Tabii ki hayır. Arda fazla havalara girmiş, Galatasaray kaptanlığı biraz alçakgönüllülük, hoşgörü ister.  Kesinlikle haklısın. Yürüşyüler, yüz tavırları, kendi kendine konuşmalar... Üzülüyorum Arda haline.. Gerçekten üzülüyorum.. Mata'yı izliyorumda; Arda'mı diyorum Barcelona'da oynayacak, düşünüyorum...Ahh Ardaa taraftara trip yapmayada hakkın olsa ya..Gam yemeyeceğim..

Yukarı Git