1. 17.04.2010, 21:54 Mesaj #6601
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1088530 Nickli Üyeden Alıntı

Abi millet kafasında bir arda efsanesi yaratmış eskiden böyle yardırırdı, rüzgar gibi giderdi diye. Arda hiçbir zaman hızlı bir futbolcu olmadı. Tempo konusu da tamamen motivasyon.

Şimdi Arda'nın gol-asist yapmadığı hiçbir deplasman maçından puan alamamışsın(Sivas hariç), hala gelip burada ağlıyorsun.

Arda Allah'ını seversen Sami Yen de devam ettir şu olayı. Gerçi her türlü işin bitti. İmha timleri hazır. Taraftara gidersen, "Vay nerede delikanlılığın?" denecek. Gitmezsen "Sen kimsin, Hagi, Hakan Şükür" cart curt denecek. Yani her türlü patladın. Bari gitme. Sonra yine gitme. Hiç gitme. Sonra git ama buradan git. Lütfen. Belki sen gidersen Emre çolak, berkin biraz olsun rahat eder. Ama iyi yoldasın. Tugay nasıl gitti. Şimdi nasıl karşılanıyor. Demek ki birşeyleri doğru yapıyorsun. Devam kaptan. Dik durduğun sürece sonuna kadar arkandayım.

arkadasın sorun arda nın tribune gidip gitmemesi değil.bugun orda şampiyonluğa oynayan takımın taraftarından daha fazla taraftar vardı.sen takımın kaptanısın.takımı taraftarı birbirine kenetleyeceğine sorumsuz davranmaya devam ediyor.taraftar olmazsa sen kimsinki.kendi baışna Galatasaray ı kurtaracaksın!rambo musun?haftalardık yazıyorduk arda daki düşüşü,yalnış davranışlarını.herkes hakettiğini alır.Galatasaray hiçbirşey keybetmez sen kaybediyorsun.hiçbir zaman tek kişiye muhtaç olmadı bu takım.101 sene sen yoktun arda
  2. 17.04.2010, 21:55 Mesaj #6602

baska konular konusalim biraz arda nin yaptigi asist mukemmeldi tere yagindan kil ceker gibi tik diye birakti mukemmeldi gercekten
  3. 17.04.2010, 21:55 Mesaj #6603

Yahu ne Arda sapığısınız arkadaş ya. Adam kilo almış bariz belli bu, hala ne savunuyosunuz sanki adama hakaret ediyoruz. Kaç kere depar atmaya çalışırken top kaptırdı bir bakın bakalım. Fazla kilosu var işte. Eski Arda sol kanatta topu aldı mı rakip dili ağzından çıkmış bir şekilde yetişmeye çalışırdı.Onun üstüne Arda topu ani bir hareketle öbür tarafa doğru çeker rakibi pazara yollardı. 5 senedir izliyoruz Ardayı sanki sadece siz mi görüyorsunuz olan biteni. Kalça ve göbekte büyüme var bunu anlamak için alim olmayada gerek yok.
  4. 17.04.2010, 21:55 Mesaj #6604

elle tutulur hiçbir icraatı olmayan gencecik daha olmamış adamı kaptan yaparsan bunlara da katlanacaksın
  5. 17.04.2010, 21:56 Mesaj #6605

Doğukan Karadan, post: 1088509 Nickli Üyeden Alıntı

Hem paraları al, milyonları al sonra gel trip yap! Ohh bee ne güzel İstanbul!..

Hadi Ali Samiyen'de de gitmesene tribünlere, çıkarkende artistlik yapsanaa..

Desteklerken, körü körüne yanında olurken taraftar sorun yok ama...

Öyle bir dünyada yok, söylüyorum sana hani !

Gol attığında,maçı kazandırdığında da size sorun yok ama...Bu özel hayatına laf atma hakkı tanımaz hiçbirimize.Asıl böyle bir dünya yok.
  6. 17.04.2010, 21:56 Mesaj #6606

Ahmet Özgün Güven, post: 1088571 Nickli Üyeden Alıntı

Tugay'a taraftarın nasıl baktığını bilmiyorsan asıl sen konuşma. Futbolu bıraktıracaklardı be adama.

Yasin o gunleri birebir yasamana izin verdimi bilmiyodum ama emin ol ben o gunleri cok net hatirliyorum, senin bisey ispatlamana gerek yok. Tugay karisina o zaman ki benzetmelerden dolayi ulkeyi terketti.
  7. 17.04.2010, 21:57 Mesaj #6607

dün yeni açık üst sağ taraftaydım. neden sağ tarafta olduğuma gelince sol pek bağırmaz bilirsiniz. bende gideyim adam gibi tezahürat yapayım dedim. ilk beş dakika oturmalı bir protesto vardı onu biliyordum ki zaten mantıklı gelmişti takımın son dönemki isteksiz oyunundan dolayı. neyse beş dakika oturduk tiyatro izler gibi izledik gerçekten. arda'da bize yakın tarafta oynuyordu. önüm arkam solum ne kadar p.ç varsa adam topu aldığında yuhaladı. başta başka birşeye yapıyolar sandım fakat sonra daha açık belli oldu. işin asıl yavşaklığı ise; arda morali bozuk bir şekilde soyunma odasına giderken "büyük kaptan arda turan" diye bağırmalarıydı. arda bu sefer yüz vermeyince tekrar s.kt.r çekip küfredenler oldu. ne bu lan çocuk oyuncağımı ..ına ko.im. bi bağrına bas bi küfret. insan karşındaki de en nihayetinde. dalga mı geçiyosunuz zihniyet fakiri p.çler?

Bickin bi adammis.
  8. 17.04.2010, 21:57 Mesaj #6608

Can Sak, post: 1088584 Nickli Üyeden Alıntı

elle tutulur hiçbir icraatı olmayan gencecik daha olmamış adamı kaptan yaparsan bunlara da katlanacaksın

Elle tutulur bir icraatı olmayan mı? Senin elini ne tutar?
  9. 17.04.2010, 21:59 Mesaj #6609

Harun Taşkapılı, post: 1088575 Nickli Üyeden Alıntı

arkadasın sorun arda nın tribune gidip gitmemesi değil.bugun orda şampiyonluğa oynayan takımın taraftarından daha fazla taraftar vardı.sen takımın kaptanısın.takımı taraftarı birbirine kenetleyeceğine sorumsuz davranmaya devam ediyor.taraftar olmazsa sen kimsinki.kendi baışna Galatasaray ı kurtaracaksın!rambo musun?haftalardık yazıyorduk arda daki düşüşü,yalnış davranışlarını.herkes hakettiğini alır.Galatasaray hiçbirşey keybetmez sen kaybediyorsun.hiçbir zaman tek kişiye muhtaç olmadı bu takım.101 sene sen yoktun arda

Önce yuhalayıp sonra yanına çağıran, sonra bir de gelmeyince küfreden, kız arkadaşıma laf eden taraftara günahımı vermem. Bir de 3-4 haftadır sakatım...
  10. 17.04.2010, 21:59 Mesaj #6610

Semih Yüksel, post: 1088600 Nickli Üyeden Alıntı

Elle tutulur bir icraatı olmayan mı? Senin elini ne tutar?

ben yazmıyım, sen yaz da kaptan olacak kadar icraatlarını da bilelim..
  11. 17.04.2010, 21:59 Mesaj #6611
  12. 17.04.2010, 22:00 Mesaj #6612

Mete Alparslan, post: 1088592 Nickli Üyeden Alıntı

Yasin o gunleri birebir yasamana izin verdimi bilmiyodum ama emin ol ben o gunleri cok net hatirliyorum, senin bisey ispatlamana gerek yok. Tugay karisina o zaman ki benzetmelerden dolayi ulkeyi terketti.

Yaşım müsait merak etme. Tamam sen devam et, daha sonra konuşuruz bunu.
  13. 17.04.2010, 22:00 Mesaj #6613

Can Sak, post: 1088609 Nickli Üyeden Alıntı

ben yazmıyım, sen yaz da kaptan olacak kadar icraatlarını da bilelim..

İstatistiklerini dökersem şaşırabilirsin. Sadece formssuz Arda. Kulp aramana gerek yok.
  14. 17.04.2010, 22:00 Mesaj #6614

Yunus Emre Çayırlı, post: 1088557 Nickli Üyeden Alıntı

İzmir'de takımı karşılamaya giden taraftarlar Arda'ya sevgi gösterilerinde bulunmuş, onlara bile yüz vermemiş. Galatasaray senede 1-2 kez oralara gidiyor zaten, adamlar karşılamaya gelmiş, yüz vermiyorsun, üstelikte Galatasaray kaptanısın. Rezillik bence. Galatasaray'ı 2 haftada bir stadda izleyen ve kendisini protesto eden taraftarlarla, İzmir'de kırkta yılda bir şehirlerine gelen Galatasaray'ı görmeye giden, takımlarına aç taraftarları nasıl aynı kefeye koyar? Düşünüyorum da bir Hakan Şükür, bir Bülent Korkmaz olsaydı böyle yaparlar mıydı? Tabii ki hayır. Arda fazla havalara girmiş, Galatasaray kaptanlığı biraz alçakgönüllülük, hoşgörü ister.

...
  15. 17.04.2010, 22:01 Mesaj #6615

Bence gelecek sezon kaptanlık Neill'e yakışır.Arda kaldıramadı bunu.

Yukarı Git