1. 17.04.2010, 22:19 Mesaj #6646
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Kaptan'ın bu tepkisi iyi oldu yoksa iyice fenerbahçeye benzerdi halimiz...

Önce oyuncunu ıslıkla,sonra alkışla,sonra oyuncun gelsin sana alkışla karşılık versin öpüşün barışın...

Taraftarlarda anlamıştır umarım hatasını...
  2. 17.04.2010, 22:20 Mesaj #6647

Mete Alparslan, post: 1088727 Nickli Üyeden Alıntı

Arda ve sut, yapma guzel kardesim. Alex'in Fener'e verdiginin %1'ini daha veremedi Arda Galatasaray'a. Bugun itibari ile Alex'in bas harfi, bak butun ismi demiyorum tek "bas harfi" Arda'nin yaptiklarini bilmem kaca carpar bilmem kactan boler.

Yazımdan bu sonucu çıkarttıysan tamam. Bu adam topla en çok oynayan, en çok isabetli oynayan, skora en fazla katkıda bulunan, en fazla top çalan adam diyorum. Alex diyorsun, şut diyorsun bana. Ne alakası var? Alex oyunun ne kadarında var? Neyse...
  3. 17.04.2010, 22:21 Mesaj #6648

Mete Alparslan, post: 1087476 Nickli Üyeden Alıntı

Birakin su oyuncu fanatikligini. Yillarca Hakan Sukur'e yaptiniz, 15 sene yaninda bir forvet barinamadi. Kewell Kewell deyip Nonda'yi yollattiniz, takimin anasi agladi. Birinci yari takimi bozmaktan baska biseye yaramadi Arda, ciksin oynasin ikinci yari bende alkisliyim. Takima zarar verecegini bile bile oynuyosa, ondan rezil Cimbomlu yok.

Aynı ortamda bulunduğumuzdan utandım.Eleştirin,kızın tamam da bu kadarını yapmayın ya.
  4. 17.04.2010, 22:24 Mesaj #6649

Can Sak, post: 1088731 Nickli Üyeden Alıntı

Allaha şükür yaptımı yani onları ohh be demek hakediyo bu kaptınlığı..Bide saha dışından bahset istersen yada bosna maçından beri sahalarda ruh gibi gezinmesinden (o zamandan diyarbakır maçına kadar el üstünde tutuluyodu)

Arkadaşım senin sorunların var bence. İcraat diyorsun tek tek sayıyorum, buyur;

- Saha içinde kaptan mı? Kaptan. Bunu Baros, Keita, Giovani, Neill ve Elano gibi oyunculara Arda sorulduğunda "Onun lider özelliği var" diyorlar.

- Ligin asist lideri mi? Evet, hemde sonuna kadar. Bosna maçından beri sahada ruh gibi geziyormuş falan geçin bunları, takımın forveti yoktu Arda geçti, takım 0-1 geri düştü, Arda asistini yaptı.

Senin sorunun taraftar gözüyle insanların özel hayatını futboluyla bağdaştırarak laf sokmak. Arda yokken bu takım sadece 1 maç kazanabilmiş, ruh gibi gezen adamın olmadığı maçta Galatasaray bilmem kaç küsür puan kaybetti haberin var mı?

Rijkaard bir röportajda Arda hakkında şöyle diyor;

Arda çok önemli bir futbolcu. Arda gerçekten iyi oynuyorsa, o ruhu sahaya yansıtıyorsa, takım genel olarak Arda’dan etkileniyor. Takım da otomatikmen aynı şekilde davranmaya çalışıyor. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir futbolcu. Genç olmasına rağmen çok yetenekli bir futbolcu.
  5. 17.04.2010, 22:27 Mesaj #6650

Yanliz Manisa'da ki renktaslar isliklamadi ki Arda'yi, Istanbul'da Samiyen'e giden bir bolum islikladi. Pek tabi ki isliklamak yanlis, yanliz Manisa'ya mac izlemeye giden, ve Galatasaray'a hasret " iyi niyetli " taraftar Arda'ya " buyuk kaptan " dedi, Arda'nin karsilik vermesi gerekiyordu. Izmir'den giden taraftarlar da vardi. Arda'nin bilmesi gerektigi nokta ise, Galatasaray'lilar senin iyiligini istiyor " istisna " disinda. Bugun oraya gidenler Arda'yi bagrina basmak istedi, Arda trip yapti. Belki kendine gore haklidir, bana gore yanlis.
  6. 17.04.2010, 22:29 Mesaj #6651

Salih Gozmen, post: 1088819 Nickli Üyeden Alıntı

Yanliz Manisa'da ki renktaslar isliklamadi ki Arda'yi, Istanbul'da Samiyen'e giden bir bolum islikladi. Pek tabi ki isliklamak yanlis, yanliz Manisa'ya mac izlemeye giden, ve Galatasaray'a hasret " iyi niyetli " taraftar Arda'ya " buyuk kaptan " dedi, Arda'nin karsilik vermesi gerekiyordu. Izmir'den giden taraftarlar da vardi. Arda'nin bilmesi gerektigi nokta ise, Galatasaray'lilar senin iyiligini istiyor " istisna " disinda. Bugun oraya gidenler Arda'yi bagrina basma istedi, Arda trip yapti. Belki kendine gore haklidir, bana gore yanlis.

Onlara karşılık verse bu sefer de "Ne oldu? Havan söndü" falan diyecekler Kaçarı yok...
  7. 17.04.2010, 22:29 Mesaj #6652

Yanliz Manisa'da ki renktaslar isliklamadi ki Arda'yi, Istanbul'da Samiyen'e giden bir bolum islikladi. Pek tabi ki isliklamak yanlis, yanliz Manisa'ya mac izlemeye giden, ve Galatasaray'a hasret " iyi niyetli " taraftar Arda'ya " buyuk kaptan " dedi, Arda'nin karsilik vermesi gerekiyordu. Izmir'den giden taraftarlar da vardi. Arda'nin bilmesi gerektigi nokta ise, Galatasaray'lilar senin iyiligini istiyor " istisna " disinda. Bugun oraya gidenler Arda'yi bagrina basma istedi, Arda trip yapti. Belki kendine gore haklidir, bana gore yanlis.

8. 17.04.2010, 22:30 Mesaj #6653

Yanliz Manisa'da ki renktaslar isliklamadi ki Arda'yi, Istanbul'da Samiyen'e giden bir bolum islikladi. Pek tabi ki isliklamak yanlis, yanliz Manisa'ya mac izlemeye giden, ve Galatasaray'a hasret " iyi niyetli " taraftar Arda'ya " buyuk kaptan " dedi, Arda'nin karsilik vermesi gerekiyordu. Izmir'den giden taraftarlar da vardi. Arda'nin bilmesi gerektigi nokta ise, Galatasaray'lilar senin iyiligini istiyor " istisna " disinda. Bugun oraya gidenler Arda'yi bagrina basmak istedi, Arda trip yapti. Belki kendine gore haklidir, bana gore yanlis.

Hele şükür böyle düşünen birini gördüm sonunda.
  9. 17.04.2010, 22:31 Mesaj #6654

Bence Türkiye'ye gelmiş geçmiş en şanslı oyuncu. Hakettiğinin çok çok üstünde değer görmüştür her zaman.

Geçen hafta kendisine yapılan eleştiri veya protesto haklı ama şekli yakışıksızdı.

Bugün de O'nun yaptıkları çirkindi. Ama olacağı buydu. Ben bekliyordum en başından beri. Bakalım Arda'yı o büyük(!) takımlardan hangisi alacak. Lugano'ya benzemesin transfer macerası.
  10. 17.04.2010, 22:33 Mesaj #6655

Arda'nın bugünkü tepkisi ordaki taraftara değildi,öyle düşünenlereydi.Sami Yen'de olsa da aynısını yapacaktı.Bence yapmaması lazımdı orası ayrı ama taraftarın ona yaptığı çok büyük ayıp.
  11. 17.04.2010, 22:33 Mesaj #6656

salih gozmen, post: 1088819 Nickli Üyeden Alıntı

yanliz manisa'da ki renktaslar isliklamadi ki arda'yi, ıstanbul'da samiyen'e giden bir bolum islikladi. Pek tabi ki isliklamak yanlis, yanliz manisa'ya mac izlemeye giden, ve galatasaray'a hasret " iyi niyetli " taraftar arda'ya " buyuk kaptan " dedi, arda'nin karsilik vermesi gerekiyordu. ızmir'den giden taraftarlar da vardi. Arda'nin bilmesi gerektigi nokta ise, galatasaray'lilar senin iyiligini istiyor " istisna " disinda. Bugun oraya gidenler arda'yi bagrina basmak istedi, arda trip yapti. Belki kendine gore haklidir, bana gore yanlis.

12. 17.04.2010, 22:34 Mesaj #6657
  13. 17.04.2010, 22:34 Mesaj #6658

Mert Kırmızı, post: 1088838 Nickli Üyeden Alıntı

Hele şükür böyle düşünen birini gördüm sonunda.

yok renkdas bende ayni fikirdeyim

yazmiyoruz diye yanliz hisetme kendini

boyle oynadikca ben yedek kalmasi taraftariyim

biraz fizik kondisyonu artsin 5 kilo versin bak nasil buyuk futbolcu oluyor o zmn
  14. 17.04.2010, 22:35 Mesaj #6659

Muhammet GÜLHAN, post: 1088794 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşım senin sorunların var bence. İcraat diyorsun tek tek sayıyorum, buyur;

- Saha içinde kaptan mı? Kaptan. Bunu Baros, Keita, Giovani, Neill ve Elano gibi oyunculara Arda sorulduğunda "Onun lider özelliği var" diyorlar.

- Ligin asist lideri mi? Evet, hemde sonuna kadar. Bosna maçından beri sahada ruh gibi geziyormuş falan geçin bunları, takımın forveti yoktu Arda geçti, takım 0-1 geri düştü, Arda asistini yaptı.

Senin sorunun taraftar gözüyle insanların özel hayatını futboluyla bağdaştırarak laf sokmak. Arda yokken bu takım sadece 1 maç kazanabilmiş, ruh gibi gezen adamın olmadığı maçta Galatasaray bilmem kaç küsür puan kaybetti haberin var mı?

Rijkaard bir röportajda Arda hakkında şöyle diyor;

Arda çok önemli bir futbolcu. Arda gerçekten iyi oynuyorsa, o ruhu sahaya yansıtıyorsa, takım genel olarak Arda�an etkileniyor. Takım da otomatikmen aynı şekilde davranmaya çalışıyor. Kendisi Galatasaray için çok önemli bir futbolcu. Genç olmasına rağmen çok yetenekli bir futbolcu.

1. sorunuzun cevabı : gidipde takım arkadaşları bu adam lider değil diye adamın ve takımın içini oymaz, bu yüzden bunlar takımın lideri dedi diye kendinizi tatmin etmeyi bırakın.

2. sorunuzun cevabı : Halaa icraat derken adamın asistinden goolerinden, varmışından yokmuşundan bahsediyosunuz.Arda da olsa bu takımdan bişey olmayacağını benim kadar sizde biliyosunuz.Arda varken ligin ilk yarısındaki takımın performansı ne haldeydi o zaman ? Yada sakatlanana kadar oynadığı süre ? Bu takımı buraya sakatlanana kadar kewell ve baros'un performansı, sonrasında keitanın kişisel yetenekleriyle geldi..

Ardayla azizin transfer olayları çıktıktan sonra alelacele kaptanlık pazunbandı verildiğni de biliyosunuz..Planlanmış bişey değil..Ben size ; saha dışında ardanın Galatasarayı nasıl temsil ettiğinden bahsedin diyorum ama siz halaa aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önüme koyuyosunuz.Saha içinde nasıl temsil ediyoki saha dışında etsin o da muamma ama..
  15. 17.04.2010, 22:36 Mesaj #6660

Çek Cumhuriyeti maçı sonrası maçla ilgili görüşleri sorulan Arsene Wenger sadece;

Bu akşam fantastik bir Arda Turan izledim

dedi.

İtalya maçı sonrası Marcelo Lippi;

Türk takımında çok beğendiğim isimler var ama şımarmasınlar diye isim vermeyeceğim dedi. Ancak ısrarlar üzerine Arda ismini söyledi. İkili daha sonra beraber yemek yedi

Fabio Capello;

Hasan gibi bir yeteneği bitirdiniz bari Arda'yı koruyun. Ama ben onun sezon sonu ingiltereye gideceğini biliyorum

Frank Rijkaard;

Arda dünyada her takımda oynayabilecek kapasitede. Ama ben onun kalmasını tercih ederim

Arda'nın durumu takımı direkt etkiliyor. Arda iyi olursa arkadaşları da ona uyum sağlıyor

Zico;

Arda bizde olsaydı şampiyon olurduk...

Kod

"Benim oyuncum değil ama Galatasaraylı Arda Turan’nın da geleceği çok parlak. Şimdiden Milli Takımın değişmez orta saha yıldızı ve İtalyan Ligi’nde çok rahat oynar"
    (Fenerbahçe'nin başındayken İnter maçı için italya'ya gittiklerinde yaptığı açıklamadan)

Gheorghe Hagi;

Arda'nın yeteneğini görmedim, hissettim. 10 numarayı haketti. Avrupaya gitmek onun kararı. Ama Galatasaray'dan daha büyük bir yere gitmeli

Michael Skibbe;

Arda real madrid dahil dünyadaki bütün takımlarda oynayabilecek özellikte. Çalıştığım en yetenekli futbolcu diyebilirim

Elano Blumer;

Arda her şeyden önce mükemmel bir insan. Takım arkadaşları için her konuda hassas davranıyor. Yabancıların rahat etmesi için de üzerimize titriyor. Herkese karşı saygılı. Futbolu da mükemmel. Kişiliğine de, futboluna da hayranım. Avrupa’ya gitmesi konusuna gelince, bana göre bu operasyonun Galatasaray ve Arda’nın çıkarlarıyla örtüşmesi lazım. Avrupa’da başarılı olmak isteyen Galatasaray’ın, takım için çok önemli bir futbolcu olan Arda’yı şimdi göndermesi doğru olur mu diye düşünmek lazım. Arda’nın Avrupa’daki büyük bir kulübe gitmesi gerekiyor. Çünkü onun kalitesinde bir futbolcu herhangi bir takıma gitmemeli. İngiltere veya İspanya’da bile olsa sıradan bir takıma gitmesi yanlış olur diye düşünüyorum

Alex(2007);

Türkiye'de en beğendiğim futbolcu Arda

Alex(2010);

Türkiye'deki en iyi yerli futbolcu Arda. Kendine bakarsa çok başarılı olur.

Bir bunlar var bir de;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meriç Tunca(Messi-Arda kıyası);

Biri nefis çalımları, oynadığı futbol ve attığı gollerle sürekli gündemde..

Diğeri; Aşk hayatı, olayları ve domuz gribiyle gündeme geliyor..

Biri sempatikliği ile tüm dünyanın sevgisini kazanmış durumda..

Diğeri, antipatikliğiyle kendi taraftarını bile kendinden nefret ettirme durumuyla karşı karşıya..

vs...

Ahmet Çakar;

Messi ile arda arasındaki fark benimle bir kadın arasındaki fark kadardır. Arda büyük takımlarda oynayamaz kafası büyük...

Forumumuzdan;

M.Akın Güney;

Arda o kadar iyi bir futbolcu değil. Şutları kaleye zor yetişiyor. Kewell dönse ilk 18'e zor girer.

Mehmet Vural;

Arda yabancıları sevmiyor. Artist. Büyük takımlarda oynamsı için kırk fırın ekmek yemesi lazım

vs vs...

Seçin, beğenin, alın. Benim düşüncem üst bölümde yazdığım isimler futboldan biraz daha iyi anlarlar gibi. Bilemiyorum tam olarak yine de takdir sizin...

Yukarı Git