1. 17.04.2010, 22:39 Mesaj #6661
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet milletin sorunu Arda´nın futbol kalıtesi değilki Onu tartışan zaten futbol tartışmasın İnsanları ürküten başka şeyler var Kalıtesini tartışan 1-2 kişi var sadece onlarta istisna
  2. 17.04.2010, 22:39 Mesaj #6662

Bir ünlü sözde benden Arda için: "O kiloları ver hacı, çok şişmişsin"

2010 Anıl Uzel
  3. 17.04.2010, 22:39 Mesaj #6663

Egosu iyice siste Arda'nin maalesef. kendini Galatasaray'in önünde görmeye basladi maalesef. kimse Arda o protestolari hak etmedi demesin bana. takim haftalardir degil aylardir sürünüyor. Arda ne takimi motive etmis, ne de kendisi gemiyi kurtarmaya calisti. nedir bu formsuzluk?? nerde o eski cevik ve hizli Arda?? iyice Sergen gibi olmaya basladi. 1-2 hareketle maci almaya calisiyor. kimse kusura bakmasin. ben böyle bir kaptani alkislamam. O artist dediginiz Ronaldo o kaslari yatarak yapmadi. o adam isini ciddi yapiyor, ve semerisini aliyor. özel hayatina da kimse laf edemiyor cünkü adamin sahada yaptiklari ortada. Arda eger performans göstermezse birakin kiz arkadasiyla takilmasini, giydigi don bile elestirilir. bu isler böyledir.
  4. 17.04.2010, 22:39 Mesaj #6664

Ahmet Özgün Güven, post: 1088878 Nickli Üyeden Alıntı

Çek Cumhuriyeti maçı sonrası maçla ilgili görüşleri sorulan Arsene Wenger sadece;

dedi.

İtalya maçı sonrası Marcelo Lippi;

Fabio Capello;

Frank Rijkaard;

Zico;

Kod

"Benim oyuncum değil ama Galatasaraylı Arda Turan’nın da geleceği çok parlak. Şimdiden Milli Takımın değişmez orta saha yıldızı ve İtalyan Ligi’nde çok rahat oynar"
    (Fenerbahçe'nin başındayken İnter maçı için italya'ya gittiklerinde yaptığı açıklamadan)

Gheorghe Hagi;

Michael Skibbe;

Elano Blumer;

Alex(2007);

Alex(2010);

Bir bunlar var bir de;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meriç Tunca(Messi-Arda kıyası);

vs...

Ahmet Çakar;

Forumumuzdan;

M.Akın Güney;

Mehmet Vural;

vs vs...

Seçin, beğenin, alın. Benim düşüncem üst bölümde yazdığım isimler futboldan biraz daha iyi anlarlar gibi. Bilemiyorum tam olarak yine de takdir sizin...

Emek vermişsin, teşekkürler.
  5. 17.04.2010, 22:40 Mesaj #6665

Okan DAMGACI, post: 1088892 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet milletin sorunu Arda´nın futbol kalıtesi değilki Onu tartışan zaten futbol tartışmasın İnsanları ürküten başka şeyler var

bunu anlayan ilk sizsiniz, tebrik ediyorum..
  6. 17.04.2010, 22:40 Mesaj #6666

Coluk cocuklarla ugrasiyoruz resmen,gecen hafta taraftar tepki verdi oda tepki verdi barosu

cekerek sizinle muhattab olmuyorum der gibi tamam olay bitti kapandi simdi ne diye bugün

artistlik yapiyorki ? Adam olmasi icin 2 sene önceki gibi küfürmü edelim yani bunumu isiyor.
  7. 17.04.2010, 22:41 Mesaj #6667

Kaptan'ın da bir bildiği vardır herhalde. Sana güveniyoruz Büyük Kaptan.. Avrupa Kupası kazandırmadan bir yere gitmek yok. Aile içinde olur böyle şeyler.
  8. 17.04.2010, 22:41 Mesaj #6668

Bz futbolu bilmiyoruz. o yüzden Arda ve tarihin en pahalı takımı iki senedir 3 ile 5. lik arasında değişen muhteşem performans sergiliyor. Bravo Arda ve arkadaşlarına!

Biz futboldan anlamıyoruz Arsene Wenger kapımızda yatıyor sabah akşam.
  9. 17.04.2010, 22:41 Mesaj #6669
  10. 17.04.2010, 22:41 Mesaj #6670

Fatih Tüfekci, post: 1088895 Nickli Üyeden Alıntı

Egosu iyice siste Arda'nin maalesef. kendini Galatasaray'in önünde görmeye basladi maalesef. kimse Arda o protestolari hak etmedi demesin bana. takim haftalardir degil aylardir sürünüyor. Arda ne takimi motive etmis, ne de kendisi gemiyi kurtarmaya calisti. nedir bu formsuzluk?? nerde o eski cevik ve hizli Arda?? iyice Sergen gibi olmaya basladi. 1-2 hareketle maci almaya calisiyor. kimse kusura bakmasin. ben böyle bir kaptani alkislamam. O artist dediginiz Ronaldo o kaslari yatarak yapmadi. o adam isini ciddi yapiyor, ve semerisini aliyor. özel hayatina da kimse laf edemiyor cünkü adamin sahada yaptiklari ortada. Arda eger performans göstermezse birakin kiz arkadasiyla takilmasini, giydigi don bile elestirilir. bu isler böyledir.

Bravo Fatih
  11. 17.04.2010, 22:43 Mesaj #6671

Cafer Oruc, post: 1088899 Nickli Üyeden Alıntı

Coluk cocuklarla ugrasiyoruz resmen,gecen hafta taraftar tepki verdi oda tepki verdi barosu

cekerek sizinle muhattab olmuyorum der gibi tamam olay bitti kapandi simdi ne diye bugün

artistlik yapiyorki ? Adam olmasi icin 2 sene önceki gibi küfürmü edelim yani bunumu isiyor.

Adam olması için falan ? Siz gerçek misiniz ya? Bu yorumları okuduğuma inanamıyorum.20.000 kişi özel hayatınıza müdahale eden bir tezahürat söylese buradaki herkes daha büyük tepki verirdi.
  12. 17.04.2010, 22:43 Mesaj #6672

Can Susan, post: 1088907 Nickli Üyeden Alıntı

Hala kilo diyorlar ya :rolleyes:

Eskisine göre kilolu. Ve işin kötü yanı bu kiloları kas kütlesini artırarak değil yağ kütlesini artırarak almış.
  13. 17.04.2010, 22:43 Mesaj #6673

yahu adam yuruyemiyor sahada birakin bu isimlere hayranligi falan sahadaki ise bakin

elano ve arda su an bu kadroda nasil oynuyorlar anlamiyorum

baros gelince anlarsiniz takim icin oynamak neymis diyordum

ama o da yetmedi hala performanstan bagimsiz yorumlar yapiyorsunuz

kimse yetenegine laf etmiyor ki
  14. 17.04.2010, 22:44 Mesaj #6674

Ahmet Özgün Güven, post: 1088878 Nickli Üyeden Alıntı

Çek Cumhuriyeti maçı sonrası maçla ilgili görüşleri sorulan Arsene Wenger sadece;

dedi.

İtalya maçı sonrası Marcelo Lippi;

Fabio Capello;

Frank Rijkaard;

Zico;

Kod

"Benim oyuncum değil ama Galatasaraylı Arda Turan’nın da geleceği çok parlak. Şimdiden Milli Takımın değişmez orta saha yıldızı ve İtalyan Ligi’nde çok rahat oynar"
    (Fenerbahçe'nin başındayken İnter maçı için italya'ya gittiklerinde yaptığı açıklamadan)

Gheorghe Hagi;

Michael Skibbe;

Elano Blumer;

Alex(2007);

Alex(2010);

Bir bunlar var bir de;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meriç Tunca(Messi-Arda kıyası);

vs...

Ahmet Çakar;

Forumumuzdan;

M.Akın Güney;

Mehmet Vural;

vs vs...

Seçin, beğenin, alın. Benim düşüncem üst bölümde yazdığım isimler futboldan biraz daha iyi anlarlar gibi. Bilemiyorum tam olarak yine de takdir sizin...

İşte Zico kaç yıl önceki Arda'yı hatırlıyor acaba bu tombik Arda'yı mı?
  15. 17.04.2010, 22:44 Mesaj #6675

Sene sonu bunları hatırlamayağız bile.Çok büyütmeye gerek yok.

Arda zeki bir insan herşeyden önce düzelecektir.

Yukarı Git