1. 17.04.2010, 22:44 Mesaj #6676
  2. 17.04.2010, 22:44 Mesaj #6677
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Cafer Oruc, post: 1088899 Nickli Üyeden Alıntı

Coluk cocuklarla ugrasiyoruz resmen,gecen hafta taraftar tepki verdi oda tepki verdi barosu

cekerek sizinle muhattab olmuyorum der gibi tamam olay bitti kapandi simdi ne diye bugün

artistlik yapiyorki ? Adam olmasi icin 2 sene önceki gibi küfürmü edelim yani bunumu isiyor.

Evet küfür edin onu istiyor. Siz kimsiniz onu da çözemedim ama?
  3. 17.04.2010, 22:45 Mesaj #6678

Mehmet Vural, post: 1088923 Nickli Üyeden Alıntı

İşte Zico kaç yıl önceki Arda'yı hatırlıyor acaba bu tombik Arda'yı mı?

Biz de seni bekliyorduk.
  4. 17.04.2010, 22:45 Mesaj #6679

arda bu formu ile bırak ingiltere liginde top oynamayı bizim ligimizde zor top oynar fazla kilolarını vermesi lazım en az 4 kilo basın arda ile taraftarın arasının bozulmasını istedi ardada çok güzel bu oyuna geldi HELAL OLSUN.

sabri bu tribünlerde her maç küfür yediği zamanları hatırlıyorum veya her pasındaki moruldanmaları ama bize küsmedi.

kımse galatasaraydan galatasaray taraftarından buyuk degıldır.
  5. 17.04.2010, 22:45 Mesaj #6680

Mehmet Vural, post: 1088923 Nickli Üyeden Alıntı

İşte Zico kaç yıl önceki Arda'yı hatırlıyor acaba bu tombik Arda'yı mı?

tombik ama pek sevimli degil eskisi gibi
  6. 17.04.2010, 22:46 Mesaj #6681

Fatih Tüfekci, post: 1088895 Nickli Üyeden Alıntı

Egosu iyice siste Arda'nin maalesef. kendini Galatasaray'in önünde görmeye basladi maalesef. kimse Arda o protestolari hak etmedi demesin bana. takim haftalardir degil aylardir sürünüyor. Arda ne takimi motive etmis, ne de kendisi gemiyi kurtarmaya calisti. nedir bu formsuzluk?? nerde o eski cevik ve hizli Arda?? iyice Sergen gibi olmaya basladi. 1-2 hareketle maci almaya calisiyor. kimse kusura bakmasin. ben böyle bir kaptani alkislamam. O artist dediginiz Ronaldo o kaslari yatarak yapmadi. o adam isini ciddi yapiyor, ve semerisini aliyor. özel hayatina da kimse laf edemiyor cünkü adamin sahada yaptiklari ortada. Arda eger performans göstermezse birakin kiz arkadasiyla takilmasini, giydigi don bile elestirilir. bu isler böyledir.

sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyoruz, bize asistlerinden,kaç maç forma giydi ondan bahsediyolar komedi gibi.O zaman leo francoyu da el üstünde tutalım,o adamın ne günahı vardı yuhlanacak ? Önce ardanın suratındaki ifadelere, ben oldum bittim, ben padişahım ifadelerine bi baksınlar..
  7. 17.04.2010, 22:46 Mesaj #6682

Heh olay küfür meselesine de geldi

Ağustos ayında söylediğim gerçek oluyor :cool:
  8. 17.04.2010, 22:47 Mesaj #6683

Cafer Oruc, post: 1088899 Nickli Üyeden Alıntı

Coluk cocuklarla ugrasiyoruz resmen,gecen hafta taraftar tepki verdi oda tepki verdi barosu

cekerek sizinle muhattab olmuyorum der gibi tamam olay bitti kapandi simdi ne diye bugün

artistlik yapiyorki ? Adam olmasi icin 2 sene önceki gibi küfürmü edelim yani bunumu isiyor.

Çoluk çocuk demek sen büyüdüğünü düşünüp de bunları yazıyorsan vah haline...
  9. 17.04.2010, 22:48 Mesaj #6684

Ama birşeyi kabul edelim Arda´nın karekteri değişti Olgun , karakterli ,kendini geliştirmek için uğraşan,hırslı çocuk yerine Kendini beğenmiş ,isteksiz , egoist bir karakter geldi Bunun tek sorumlusu medyadır bence Çok şımarttılar ,sürekli Avrupaya gitmesi konusunda zorladılar Sonuç bu oldu
  10. 17.04.2010, 22:49 Mesaj #6685
  11. 17.04.2010, 22:50 Mesaj #6686

arda zeki davranmak zorunda bundan sonra

aynen mactan sonra FR nin dedigi gibi buradan daha guclu cikmasi lazim

ama bence basaramayacak cunku vucudu izin vermiyor ve farkinda degil
  12. 17.04.2010, 22:50 Mesaj #6687

Can Sak, post: 1088939 Nickli Üyeden Alıntı

Önce ardanın suratındaki ifadelere, ben oldum bittim, ben padişahım ifadelerine bi baksınlar..

Aynen yahu, her seferinde Arda'dır, candır, canandır, kaptandır diye izliyorum maçları ama o yüz ifadeleri bitiriyor beni arkadaş. Sinirlenmemek elde değil, üstelik bir de kaptan olacak yani takımın ağırbaşlı, alçakgönüllü, lider kişisi. Sahadaki oyunu da öyle ahım şahım değil açıkçası, bundan 2 yıl önceki halini mumla aratıyor.
  13. 17.04.2010, 22:50 Mesaj #6688

Okan DAMGACI, post: 1088948 Nickli Üyeden Alıntı

Ama birşeyi kabul edelim Arda´nın karekteri değişti Olgun , karakterli ,kendini geliştirmek için uğraşan,hırslı çocuk yerine Kendini beğenmiş ,isteksiz , egoist bir karakter geldi Bunun tek sorumlusu medyadır bence Çok şımarttılar ,sürekli Avrupaya gitmesi konusunda zorladılar Sonuç bu oldu

Bunu diyorum işte. Yahu inanın Messi ve Xavi gibi adamlar mütevazi. Sadece saha dışında değil, artık saha içinde de çok umursamaz ve artist bana göre.

Mesela olimpiyat maçından sonra cezalı iken soyunma odasına girmeye kalktı. Herkes Arda'ya hak verdi. Oradaki gariban emekçi görevliyi suçladılar. halbuki cezalıysan giremezsin. Ama kimse hata yapıyorsun Arda demedi ve sonuç ortada.
  14. 17.04.2010, 22:51 Mesaj #6689

takımımızda 3 kişi Galatasaray ruhu ile oynuyor Neill & Baros ve keita bu üç oyuncuya teşekkür ediyorum hırslı oyuncu istiyorum rakibi ısıracak bu üç oyuncu nerdeyse topu ısırıcak helal olsun sizlere
  15. 17.04.2010, 22:53 Mesaj #6690

"Fans need to players, players need to fans"

Frank Rijkaard'ın Arda için söylediği söz, hadi bizi dinlemiyorsun zaten de bari hocanı dinle biraz.

Yukarı Git