1. 17.04.2010, 22:54 Mesaj #6691
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yunus Emre Çayırlı, post: 1088968 Nickli Üyeden Alıntı

Aynen yahu, her seferinde Arda'dır, candır, canandır, kaptandır diye izliyorum maçları ama o yüz ifadeleri bitiriyor beni arkadaş. Sinirlenmemek elde değil, üstelik bir de kaptan olacak yani takımın ağırbaşlı, alçakgönüllü, lider kişisi. Sahadaki oyunu da öyle ahım şahım değil açıkçası, bundan 2 yıl önceki halini mumla aratıyor.

aman hocam sakın saha içi performansından falan bahsetmeye başlama yoksa topa dikerler seni..Adam bilmem kaç maç forma giydi icraatı bu diyenler bile var, uzak dur yain.Bizim burda anlatmaya çalıştığımız bu hal hareketleri ve kaptanlığı hak edip haketmemesi...
  2. 17.04.2010, 22:54 Mesaj #6692

Anıl Uzel, post: 1088992 Nickli Üyeden Alıntı

"Fans need to players, players need to fans"

Frank Rijkaard'ın Arda için söylediği söz haydi bizi dinlemiyorsun zaten de bari hocanı dinle biraz.

to = the
  3. 17.04.2010, 22:55 Mesaj #6693

Artık futbolcunun ruhunu da teraziyle tartıp ölçüyoruz, ne büyük taraftarız!
  4. 17.04.2010, 22:55 Mesaj #6694

Serdar_Burak, post: 1088997 Nickli Üyeden Alıntı

to = the

Birebir geçirdim yazılanı gramer kurallarına bakmadım.
  5. 17.04.2010, 23:07 Mesaj #6695

Arda'yi suanda savunmak bana gore Arda'ya zarar vermektir. Messi gibi futboluna baksa artik. Medya'yi dinlemese, medya'da gozukmese. Messi buyuk bir ornektir, sadece topunu oynuyor Arda'nin bunu yapmasi lazim. Eski guleryuzlu Arda takima fayda sagliyordu, takimi icin savasiyordu, ne zaman yuzu guldu Arda'nin o zaman iyi oynadi. Moral cok onemlidir, isine yansir, mutlu olmak keza isini basariyla yapmani saglar. Arda'nin artik bir sekilde moral bulmasi lazim. Isine yansiyacaktir, eski kivrak Arda " Panathinaikos ile Samiyen'de oynadigimiz mac, depar atan Arda, Benfica ile deplasmanda oynadigimiz mac " ben bunlari ozledim, takimi icin canini disine takan Arda'yi ozledim. Takimina fayda saglayan Arda'yi ozledim. Sadece bizler tarafindan degil, tarafli,tarafsiz, herkesin begenisini kazanan Arda'yi ozledim. Isvicre macinda son dakika golu ile takimini sirtalayan Arda'yi ozledim.
  6. 17.04.2010, 23:07 Mesaj #6696

Bugun en iyisini yaptı tepkisini koyarak.Gerçek karakterini ortaya koydu.Taraftar'ın gözüne girmek için oyunlar oynamadı-oynamayacağını da gösterdi.Hakikatten helâl olsun Arda Turan.Uzun süreden beri bir futbolcunun karakeriyle ilgili ilk defa bu kadar gurur duydum.Gurur duydum çünkü Galatasaray forması altında,ne yaptığı belli olmayan bir tayfa takımının değil,gerçek Galatasaray taraftarı'nın oyuncusu olduğunu gösterdi bu gece.

Umuyorum sene sonunda ayrılır takımdan.Çünkü hakikatten daha fazla üzülmesini istemiyorum.Bu adamlar haftaya Arda için 40M€ da ister,öbür günde "şişko-top bile oynayamaz" der.O yüzden git Arda Turan.
  7. 17.04.2010, 23:09 Mesaj #6697

Bazı kendini bilmezler dışında biz taraftar olarak ne kadar düşünüyorsak takımı futbolcu kat kat fazlasını düşünmelidir.Hele ki bu futbolcu öz evladınsa.

Arda'yı seviyorum.Kaptandır.Candır.Fakat kendisi şöyle bir aynaya baktığında ne görüyor.Çok merak ediyorum.Acilen biraz olsun toplaması lazım kendini.Eski Arda'yı çok özledik.
  8. 17.04.2010, 23:10 Mesaj #6698

Goksu Toprak, post: 1089095 Nickli Üyeden Alıntı

Bugun en iyisini yaptı tepkisini koyarak.Gerçek karakterini ortaya koydu.Taraftar'ın gözüne girmek için oyunlar oynamadı-oynamayacağını da gösterdi.Hakikatten helâl olsun Arda Turan.Uzun süreden beri bir futbolcunun karakeriyle ilgili ilk defa bu kadar gurur duydum.Gurur duydum çünkü Galatasaray forması altında,ne yaptığı belli olmayan bir tayfa takımının değil,gerçek Galatasaray taraftarı'nın oyuncusu olduğunu gösterdi bu gece.

Umuyorum sene sonunda ayrılır takımdan.Çünkü hakikatten daha fazla üzülmesini istemiyorum.Bu adamlar haftaya Arda için 40M€ da ister,öbür günde "şişko-top bile oynayamaz" der.O yüzden git Arda Turan.

bu haliyle GS dan iyi bir takima gidebiliyorsa gitsin
  9. 17.04.2010, 23:11 Mesaj #6699

Oray Us, post: 1088916 Nickli Üyeden Alıntı

Adam olması için falan ? Siz gerçek misiniz ya? Bu yorumları okuduğuma inanamıyorum.20.000 kişi özel hayatınıza müdahale eden bir tezahürat söylese buradaki herkes daha büyük tepki verirdi.

Tepkisini d.bakir macinda verdi olay orada kapanmaliydi,bugünki harekti yapmayacakti gereksiz yere uzatti olayi buda onun olgun olmadigini gösterir,

cocuktan hic bir farki yok banane banane ben sizi küsüm ayaklari yapmamali.

Deniz Dere, post: 1088928 Nickli Üyeden Alıntı

Evet küfür edin onu istiyor. Siz kimsiniz onu da çözemedim ama?

Taraftar...

Onur Sayın, post: 1088943 Nickli Üyeden Alıntı

Çoluk çocuk demek sen büyüdüğünü düşünüp de bunları yazıyorsan vah haline...

Şakacı cocuk seni
  10. 17.04.2010, 23:15 Mesaj #6700

Cafer Oruc, post: 1089126 Nickli Üyeden Alıntı

Tepkisini d.bakir macinda verdi olay orada kapanmaliydi,bugünki harekti yapmayacakti gereksiz yere uzatti olayi buda onun olgun olmadigini gösterir,

cocuktan hic bir farki yok banane banane ben sizi küsüm ayaklari yapmamali.

Taraftar...

Şakacı cocuk seni

''Arda'ya iki sene önceki gibi küfür mü edelim yani'' diyen zihniyet taraftarsa,biz taraftar değiliz.Hiç olmayalım zaten mümkünse.
  11. 17.04.2010, 23:17 Mesaj #6701

Serdar_Burak, post: 1089115 Nickli Üyeden Alıntı

bu haliyle GS dan iyi bir takima gidebiliyorsa gitsin

Bence artık Galatasaray'dan iyi olması da gerekmez.
  12. 17.04.2010, 23:24 Mesaj #6702

Onur Sayın, post: 1089157 Nickli Üyeden Alıntı

''Arda'ya iki sene önceki gibi küfür mü edelim yani'' diyen zihniyet taraftarsa,biz taraftar değiliz.Hiç olmayalım zaten mümkünse.

Küfür edelim demiyorumki küfümü edelim yani diyorum arada fark var.Ben kendimce iyi taraftarim kimsede taraftarligimi sorgulayamaz bu forumda,benim gibi biriyle ayni takimi tutmak istemiyorsan kendi bilecegin is.
  13. 17.04.2010, 23:24 Mesaj #6703

Goksu Toprak, post: 1089174 Nickli Üyeden Alıntı

Bence artık Galatasaray'dan iyi olması da gerekmez.

onu kendi performansi belileyecek iste

ya zeki olur top oynar eskisi gibi

yada menejerlerin oyuncagi olur
  14. 17.04.2010, 23:31 Mesaj #6704

Cafer Oruc, post: 1088899 Nickli Üyeden Alıntı

Coluk cocuklarla ugrasiyoruz resmen,gecen hafta taraftar tepki verdi oda tepki verdi barosu

cekerek sizinle muhattab olmuyorum der gibi tamam olay bitti kapandi simdi ne diye bugün

artistlik yapiyorki ? Adam olmasi icin 2 sene önceki gibi küfürmü edelim yani bunumu isiyor.

Ben senin taraftarlığını tartışmıyorum,kimsenin de taraftarlığını tartışmam.Şunu yazmak senin içine sindiyse,diyecek başka lafım yok.
  15. 17.04.2010, 23:37 Mesaj #6705

Onur Sayın, post: 1089253 Nickli Üyeden Alıntı

Ben senin taraftarlığını tartışmıyorum,kimsenin de taraftarlığını tartışmam.Şunu yazmak senin içine sindiyse,diyecek başka lafım yok.

Bizim topculari bulunmaz hind kumasi olarak görmedigimden benim icin sorun olmuyor

Yukarı Git