1. 18.04.2010, 00:15 Mesaj #6721
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Rijkaard da baskan da tek macta kalsin bu protestolar, taraftar hakli falan dediler peki Arda efendi neden hala uzatiyor, taraftara tepki koyuyor artistlik yapiyor bunun sebebi nedir? Ne olur yani iki alkislasa iki yumruk show yapsa? Galatasaray kaptani olarak bunu yapmasi agirina mi gider?
  2. 18.04.2010, 00:16 Mesaj #6722

Hayri Cund, post: 1089509 Nickli Üyeden Alıntı

Rijkaard da baskan da tek macta kalsin bu protestolar, taraftar hakli falan dediler peki Arda efendi neden hala uzatiyor, taraftara tepki koyuyor artistlik yapiyor bunun sebebi nedir? Ne olur yani iki alkislasa iki yumruk show yapsa? Galatasaray kaptani olarak bunu yapmasi agirina mi gider?

Cund mesela seni bu forumda istemeyenlere yumruk şov yaparmısın?.
  3. 18.04.2010, 00:18 Mesaj #6723

Hayri Cund, post: 1089509 Nickli Üyeden Alıntı

yahu istedigi kadar trip atsin ona da bir sey demiyorum ama kardesim futbol oyna kos bir sey yap

hayalet gibi dolasiyorsun sahada

seni bitirmemek icin FR cikarmiyor 60dkk dayaniyor yoksa haketmiyorsun sahada kalmayi
  4. 18.04.2010, 00:18 Mesaj #6724

Onur Albakar, post: 1089518 Nickli Üyeden Alıntı

Yaparim tabii.

5. 18.04.2010, 00:19 Mesaj #6725

Onur Albakar, post: 1089518 Nickli Üyeden Alıntı

Aynı şey değilki. Hayri Cund'un kendini bu forumda istemeyenlere kızıp, onu yumruk şova çağıran Yeni Üyelere yumruk şov yapmaması gibi bir şey bu.
  6. 18.04.2010, 00:21 Mesaj #6726

Yunus Emre Çayırlı, post: 1089531 Nickli Üyeden Alıntı

Aynı şey değilki. Hayri Cund'un kendini bu forumda istemeyenlere kızıp, onu yumruk şova çağıran Yeni Üyelere yumruk şov yapmaması gibi bir şey bu.

Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diye bişey var.

Bence saçma olurdu.
  7. 18.04.2010, 00:22 Mesaj #6727
  8. 18.04.2010, 00:22 Mesaj #6728

Hayri Cund, post: 1089548 Nickli Üyeden Alıntı

Geline yumruk show yapmak gibi olurdu.

Hangi manada?
  9. 18.04.2010, 00:23 Mesaj #6729
  10. 18.04.2010, 00:24 Mesaj #6730

Onur Albakar, post: 1089543 Nickli Üyeden Alıntı

Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla diye bişey var.

Bence saçma olurdu.

Arda Turan gelini de kızı da Hayri Başkana bıraksın bence.
  11. 18.04.2010, 00:29 Mesaj #6731

Arda' nın bugünkü tavırları kendisine hiç mi hiç yakışmadı . O taraftar o maça girebilmek , takımlarını yanlız bırakmamak için ne sıkıntılar çekti umruna mı ki Arda Bey' in . Ege'nin dört bir köşesinden , G.S özlemiyle yanıp tutuşan taraftarlar beyefendiyi tribüne çağırıyor , Gitmiyor kaptan . Sanki kendisi bulunmaz Hint kumaşı . Bir kişiye olduğundan fazla değer verince böyle oluyor işte . Bence Arda' nın kişiliği gerçekten oturmamış . Hiç kimse Galatasaray dan büyük değil . Ne olursa olsun . Sen kaptansın . Böyle davranıp ,Binlerce taraftarın kalbini kırmaya hakkın var mı ? Sen gezip tozarken , maçlarda bir sezon boyunca dökülürken taraftar Büyük kaptan dediği zaman hiç mahçup olmuyorsun da ıslıklanınca mı kötü oluyorlar . Ben bu akşam iyice soğudum kendisinden .Umarım sene sonu iyi bir fiyata satılır .Her iki taraf içinde hayırlısı olur.
  12. 18.04.2010, 01:09 Mesaj #6732

Bence GALATASARAY gibi bir takımın kaptanlığını yapabilecek niteliğe sahip değil kendisi...Hem kendisi açısından hem GALATASARAY açısından iyi olur sene sonu gitmesi...
  13. 18.04.2010, 01:33 Mesaj #6733

3 aylık JO bile GSTVde çıktı,özür diledi taraftardan.Ben burada gollerimle,şampiyonlukla anılmak istiyorum.GS taraftarı fanatiklik ve duygusallık sonucu ıslıkladı,normaldir dedi.

AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

BÜYÜK GALATASARAY kaptanı Arda Turan bugün kendisini 250 çarpı 2 toplam 500 km otobüs yolculuğu yapan kardeşime ve GALATASARAY taraftarına bugünkü yaptıklarınla yanlış yaptın.Burası ARDASARAY değil GALATASARAYdır.Senin başkanın bile taraftar haklı deyip işi uzatmazken sen hangi hakla kolundaki pazubandına bu şekilde haksızlık ettin.Geçen hafta sana yapılan haksız demiştim ama sen bu işi kişiselleştirdin.

1-Artık senin yaptığın asistler attığın goller falan umrumda değil,

2-Sabri onu ıslıkladığımız zamanlarda önüne bakıp sahadan çıkar giderdi zavallı çocuk,

3-Sen bizim herşeyimiz değilsin,ya BİZ
  14. 18.04.2010, 01:52 Mesaj #6734

yazıları okudum sevindim gerçekden.acaba dedim benmi kafamda büyüttüm kaç saatdir sinirli sinirli girmedimde foruma ama bakıyorum taraftarımız inanılmaz biliçli bende geçen hafta ardaya yapılanlardan dolayı üzülenlerdendim tıpkı tahminen 25 milyon galatasaraylı gibi ve arda bunun farkında olmalıydı o neyaptı bugün.bi düşünelim galatasaray seyircisi ne zaman takımını protesto etmiş ve ben karşıydım protestoya ama mantıklı düşün arda son 2 senede bir 5.lik ve kazanılamayan 4 fb derbisi...ne yapmamızı beklerdin fenere yenilince evden 1 hafta çıkamayan arkadaşlarım var.yani birine ardayı savunayım dedim herif beni dövecekdi 1 hafta sokağa çıkamadım telefonum susmadı diye ama sen bu adamları protesto ediyosunya helal olsun.bundan sonra kişisel istediğin kadar gol at asisit yap umurumda değilsin neolacağını belli ettin.heee bu taraftar seni bursa maçında çağırırsa onlarada yazıklar olsun.
  15. 18.04.2010, 02:02 Mesaj #6735

Murathan Uçarhan, post: 1089795 Nickli Üyeden Alıntı

3 aylık JO bile GSTVde çıktı,özür diledi taraftardan.Ben burada gollerimle,şampiyonlukla anılmak istiyorum.GS taraftarı fanatiklik ve duygusallık sonucu ıslıkladı,normaldir dedi.

AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

BÜYÜK GALATASARAY kaptanı Arda Turan bugün kendisini 250 çarpı 2 toplam 500 km otobüs yolculuğu yapan kardeşime ve GALATASARAY taraftarına bugünkü yaptıklarınla yanlış yaptın.Burası ARDASARAY değil GALATASARAYdır.Senin başkanın bile taraftar haklı deyip işi uzatmazken sen hangi hakla kolundaki pazubandına bu şekilde haksızlık ettin.Geçen hafta sana yapılan haksız demiştim ama sen bu işi kişiselleştirdin.

1-Artık senin yaptığın asistler attığın goller falan umrumda değil,

2-Sabri onu ıslıkladığımız zamanlarda önüne bakıp sahadan çıkar giderdi zavallı çocuk,

3-Sen bizim herşeyimiz değilsin,ya BİZ

Başkan tabi haklı der. O yaptırmadıysa bile yapılmasına izin verdi.

Arda'da tribünlere hareket çekmedi ki. Önüne bakarak sahadan çıkıp gitti.

Yukarı Git