1. 18.04.2010, 02:04 Mesaj #6736
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Kemal Konar, post: 1089828 Nickli Üyeden Alıntı

yazıları okudum sevindim gerçekden.acaba dedim benmi kafamda büyüttüm kaç saatdir sinirli sinirli girmedimde foruma ama bakıyorum taraftarımız inanılmaz biliçli bende geçen hafta ardaya yapılanlardan dolayı üzülenlerdendim tıpkı tahminen 25 milyon galatasaraylı gibi ve arda bunun farkında olmalıydı o neyaptı bugün.bi düşünelim galatasaray seyircisi ne zaman takımını protesto etmiş ve ben karşıydım protestoya ama mantıklı düşün arda son 2 senede bir 5.lik ve kazanılamayan 4 fb derbisi...ne yapmamızı beklerdin fenere yenilince evden 1 hafta çıkamayan arkadaşlarım var.yani birine ardayı savunayım dedim herif beni dövecekdi 1 hafta sokağa çıkamadım telefonum susmadı diye ama sen bu adamları protesto ediyosunya helal olsun.bundan sonra kişisel istediğin kadar gol at asisit yap umurumda değilsin neolacağını belli ettin.heee bu taraftar seni bursa maçında çağırırsa onlarada yazıklar olsun.

Evden 1 hafta niye çıkmıyorlar dışarı ? Dalga geçiyorlar diye mi ? Çok büyütüyorsunuz yahu. Alışamadınız mı daha ?
  2. 18.04.2010, 02:33 Mesaj #6737

tamer ben değil arkadasım acı ama gerçek abartmıyorum gerçekdende öyle.benim mesela 1 yıl geçmesine rağmen en üzüldüğüm maç geçen seneki hamburg maçıdır hala aklıma geldikçe yumruğumu sıkar dururum.
  3. 18.04.2010, 02:35 Mesaj #6738

Kemal Konar, post: 1089893 Nickli Üyeden Alıntı

tamer ben değil arkadasım acı ama gerçek abartmıyorum gerçekdende öyle.benim mesela 1 yıl geçmesine rağmen en üzüldüğüm maç geçen seneki hamburg maçıdır hala aklıma geldikçe yumruğumu sıkar dururum.

Şans abi. Yapacak birşey yok. Konsantrasyon eksikliği, sistem oyuncularının sakatlıkları.

Arda yine elinden geleni yapıyor. Formsuz sadece.
  4. 18.04.2010, 02:40 Mesaj #6739

yaa zaten forumdakilerin bende dahil geçen hafta yazdıklarına baksan hepimiz ardacıyız bizde bugün kırıldık ardaya öyle yapması çok koydu tvde bana ve basına verilen malzeme bu hafta bu dokuya dokuya işleyecekler.ama yemin ederim ogün maçdaydım ardayı yuhalayan en fazla 1000 kişidir çünkü geri kalanlar alkışladı.besteye gelince o zaten rezaletti.
  5. 18.04.2010, 02:42 Mesaj #6740

Kemal Konar, post: 1089906 Nickli Üyeden Alıntı

yaa zaten forumdakilerin bende dahil geçen hafta yazdıklarına baksan hepimiz ardacıyız bizde bugün kırıldık ardaya öyle yapması çok koydu tvde bana ve basına verilen malzeme bu hafta bu dokuya dokuya işleyecekler.ama yemin ederim ogün maçdaydım ardayı yuhalayan en fazla 1000 kişidir çünkü geri kalanlar alkışladı.besteye gelince o zaten rezaletti.

Bursa maçında taraftar yine gönlünü alırsa bu sefer barışır diye düşünüyorum. Başkan yada Rijkaard el atar olaya
  6. 18.04.2010, 02:42 Mesaj #6741

Evet arkadaşlar sonunda medya Galatasaray'ın biricik aslan parçasını taraftarı ile düşman etmeyi başardı.Herşey olur diyordum Galatasaray taraftarı için herkes bir yana Arda bir yana derdim.Galatasaray taraftarı Arda'yı hep el üstünde tutar ona kıyamaz derdim.Benim için değişen birşey yok bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum.Bugün yaşananların ardından Arda'nın yeri bende değişmemiştir.Hala Arda benim için farklı bir yerdedir bu camiada.

Taraftarımız sırf basının gazı ile Arda'nın sinemada salon kapatmasını kendine malzeme ederek Arda'ya tepkisini koymuştur.FB maçından sonra salon kapat gibisinde tepki vermişlerdir.Ayıp arkadaşlar gerçekten ayıp.Arda bir taraftardır.Ve emin olun FB maçından sonra o 1 hafta dışarı çıkamayan arkadaşlardan daha çok etkilenmiştir bu olaydan.Kaldı ki bu adam sakat olmasına rağmen oynamak için can atmıştır bu maçta.Ama neye yaradı.Görülüyor ki hiçbirşeye yaramamış.Çünkü Arda boşuna feda etmiş kendini bu taraftar için.Taraftar tepki koyma hakkını kendinde buluyor.Ama Arda'nın da ufak da olsa gönül koymasını içine sindiremiyor.Haftaya Bursa maçında biz onu çağırırız yine demiyor.Diyor ki Arda haksız sileriz gerekirse biz onu.

Aslında yazmak istediğim çok şey var ama üzüntümden yazamıyorum.Son olarak şunu eklemek istiyorum arkadaşlar.

Arda 3-5 kişinin kendisini ıslıklamasında değil.Arda kendisine her koşulda sahip çıkan taraftarının, FB basınının Arda'yı bitirmek için özellikle son 1 yılda yaptığı magazinsel haberlerine aldanarak kendisine tepki göstermesine içerlemiştir.Onu asıl üzen budur.GS taraftarı artık bana güvenmiyorsa ne anlamı var bu camia için savaşmaya diyor kendi kendine.Ve Arda'yı eleştirirken 2 şeyi unutmayın arkadaşlar.

1.Arda henüz 23 yaşında.Bu yaşta bazı şeyleri (aşk) yaşaması kadar doğal birşeyin olmadığını bilin yeter.Bu adam aynı zamanda zengin ve çok popüler.Bunları aklınızdan çıkarmadan yorumlayın bence.

2.Arda'yı Avrupa'daki yaşıtları ile kıyaslamayın.Neden onlar magazin gündeminde değil de Arda gündemde demeyin.Eminim İspanya magazin basını Messi ile sevgilisini köşe bucak takip etmeye çalışmıyordur.
  7. 18.04.2010, 02:46 Mesaj #6742

tek üzüntüm tribünlere yaptığı triptir.yoksa oynamış oynamamış çokda önemli değil.ama hocam taraftarıda anla geçen sene 5.lik bu sene durum ortada ve son 2 yılda kendi sahanda fenere gol atamamışın.
  8. 18.04.2010, 02:55 Mesaj #6743

Tribünlerin yaptığı beste çok ağırdı kim ne derse desin özel hayatı ile vurdular Arda'yı sinema laflarına hiç gerek yoktu,ki Arda kötü oynamıyordu yine gol atıyordu asist yapıyordu son 3 hafta sakatlığı nedeniyle oynayamamıştı
  9. 18.04.2010, 02:57 Mesaj #6744

cok uzadi bu konu haftaya bursa macinda barisma olur

bu konu uzadikca Galatasaray daha cok zarar görecek
  10. 18.04.2010, 03:15 Mesaj #6745

Oray Us, post: 1088930 Nickli Üyeden Alıntı

Biz de seni bekliyorduk.

Sizin gibi doğruyu görmeyip, bir kişi için yanlışları örtbas etmekten, şımarlığı övenmeyi marifet sananları çok bekletmem ama bu gecelik idare et. Taraftarla çok uğraşmasın Arda herkesin ağzında mühür yok. Anlamak güç milyonlarca taraftardan, 100 yılı aşkın tarihe sahip bir kulüpten büyük olduğunu mu düşünüyor! Hem suçlu, hem güçlü beyimiz bravo...
  11. 18.04.2010, 03:21 Mesaj #6746

Gökhan Sakarya, post: 1089941 Nickli Üyeden Alıntı

Tribünlerin yaptığı beste çok ağırdı kim ne derse desin özel hayatı ile vurdular Arda'yı sinema laflarına hiç gerek yoktu,ki Arda kötü oynamıyordu yine gol atıyordu asist yapıyordu son 3 hafta sakatlığı nedeniyle oynayamamıştı

Ya protesto'nun dozuna birşey demiyorum.Ağır olabilir...Sonuçta özel hayatı bizi bağlamaz arda'nın ama:

Arda gol atmadığı,asist yapmadığı için eleştirilmediki...Öyle olsa Gio,M.Sarp,Caner gibi oyuncular mahvedilirdi...Hele servet yüzünden atletico'ya elendik kimse ağzını açıp birşey söyledimi..? Söylemediler,söylemezler...Arda'nında eleştirilen form düşüklüğü değil,bir kaptan ve GALATASARAY'lı olarak duruşunun mağlubiyetlere verdiği tepkinin yeterli olmamasıdır...Kimse ona sürekli toplantı yap,takımı topla motivasyon sağla gibi şeyleri yapamadığı için tepki göstermedi...Ondan beklenen biz mağlupken takımı biraz ateşlemesi,biraz mücadele etmemesi,mağlubiyeti kabul etmemesiydi...Kimse maçlarda mücadele ediyor filan demesin...Zira arda'yı kaç defa canlı izledim bu yıl yeni gelen jo bile(Yanlızca saha içindeki görüntülerini alarak söylüyorum bunu) arda'dan daha çok sahiplemişti GALATASARAY'ı...Ve çok ciddiyim... Arda Alemci jo'dan daha az mücadele ettiği için,Bundan önceki yıllardaki ardayla arasında çok büyük fark olduğu için ıslıklandı...Kaptanlık bu yılki arda'ya değil önceki arda'ya verildi.Ayhan'ın kaptanlığını,bu yılki sabri'nin kaptanlığını arda'nınkine değişmem... Umarım sene sonu gider hem kendisi için hemde GALATASARAY için en hayırlısı olur...
  12. 18.04.2010, 03:29 Mesaj #6747

M.Akın.GÜNEY, post: 1089991 Nickli Üyeden Alıntı

Ya protesto'nun dozuna birşey demiyorum.Ağır olabilir...Sonuçta özel hayatı bizi bağlamaz arda'nın ama:

Arda gol atmadığı,asist yapmadığı için eleştirilmediki...Öyle olsa Gio,M.Sarp,Caner gibi oyuncular mahvedilirdi...Hele servet yüzünden atletico'ya elendik kimse ağzını açıp birşey söyledimi..? Söylemediler,söylemezler...Arda'nında eleştirilen form düşüklüğü değil,bir kaptan ve GALATASARAY'lı olarak duruşunun mağlubiyetlere verdiği tepkinin yeterli olmamasıdır...Kimse ona sürekli toplantı yap,takımı topla motivasyon sağla gibi şeyleri yapamadığı için tepki göstermedi...Ondan beklenen biz mağlupken takımı biraz ateşlemesi,biraz mücadele etmemesi,mağlubiyeti kabul etmemesiydi...Kimse maçlarda mücadele ediyor filan demesin...Zira arda'yı kaç defa canlı izledim bu yıl yeni gelen jo bile(Yanlızca saha içindeki görüntülerini alarak söylüyorum bunu) arda'dan daha çok sahiplemişti GALATASARAY'ı...Ve çok ciddiyim... Arda Alemci jo'dan daha az mücadele ettiği için,Bundan önceki yıllardaki ardayla arasında çok büyük fark olduğu için ıslıklandı...Kaptanlık bu yılki arda'ya değil önceki arda'ya verildi.Ayhan'ın kaptanlığını,bu yılki sabri'nin kaptanlığını arda'nınkine değişmem... Umarım sene sonu gider hem kendisi için hemde GALATASARAY için en hayırlısı olur...

Arda bütün yıl gezme tozmanın, tatillere gitmenin, kız arkadaşıyla gündemi meşgul etmenin, olup olmayacak insanlarla görüntülenmenin, maçtan 1-2 önce gece yarısı canlı yayınlara bağlanacak kadar artık kimseyi umursamadığını göstermesinin, geceleri play station oynayıp sahada yapması gerekenleri plazmada yapmasının kısacası bütün yıl yaptıklarının hesabını ödüyor 3 haftanın 5 haftanın değil. Ne demişler yazın yediğim hurmalar, kışın midemi tırmalar...
  13. 18.04.2010, 03:29 Mesaj #6748
  14. 18.04.2010, 03:35 Mesaj #6749

Mehmet Vural, post: 1090005 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bütün yıl gezme tozmanın, tatillere gitmenin, kız arkadaşıyla gündemi meşgul etmenin, olup olmayacak insanlarla görüntülenmenin, maçtan 1-2 önce gece yarısı canlı yayınlara bağlanacak kadar artık kimseyi umursamadığını göstermesinin, geceleri play station oynayıp sahada yapması gerekenleri plazmada yapmasının kısacası bütün yıl yaptıklarının hesabını ödüyor 3 haftanın 5 haftanın değil. Ne demişler yazın yediğim hurmalar, kışın midemi tırmalar...

Ama bunu bazı taraftarımız göremiyor.Göremedikleri gibi Arda Turan eleştiriliyor diye buradaki arkadaşlarımızı skor tartarı olmakla yada arda'yı kıskanmakla suçluyorlar... komik...Gerçekten öyle olsa arda bu yıl eleştirilmezdi...Onu geçtim;

ne kadar asist yaparsa yapsın ne kadar gol atarsa atsın ben arda'nın futbolunu beğenmiyorum abicim..!Ne futbolunu ne verdiği demeçleri beğenmiyorum...Yakıştıramıyorum kaptanlığa...
  15. 18.04.2010, 03:46 Mesaj #6750

Doğukan Karadan, post: 1090006 Nickli Üyeden Alıntı

@Mehmet Vural ;

Yazılarını okumak büyük keyif

Teşekkürler yazdıklarımı okurken keyif alanlarda varmış bunu duymak sevindirici Esasen makaslanarak Zico'nun dedikleriyle karşılaştırılarak okunması doktor tavsiyesi

M.Akın.GÜNEY, post: 1090019 Nickli Üyeden Alıntı

Ama bunu bazı taraftarımız göremiyor.Göremedikleri gibi Arda Turan eleştiriliyor diye buradaki arkadaşlarımızı skor tartarı olmakla yada arda'yı kıskanmakla suçluyorlar... komik...Gerçekten öyle olsa arda bu yıl eleştirilmezdi...Onu geçtim;

ne kadar asist yaparsa yapsın ne kadar gol atarsa atsın ben arda'nın futbolunu beğenmiyorum abicim..!Ne futbolunu ne verdiği demeçleri beğenmiyorum...Yakıştıramıyorum kaptanlığa...

Önceden koca koca adamlar " Biz bilmeyiz büyüklerimiz daha iyisini bilir" derlerdi Arda ben bilirim diye alıyor eline bağlamayı her telden çalıyor, söylüyor. Arda kilolarından mı, mevki değişikliğinden mi bilmem ama sanki sırtında birini taşıyor sahada. Gayretini görse taraftar sesini çıkarmaz ama sağolsun rahat durmuyor. Skor taraftarı nedir onu bilmedikleri için öyle diyorlar aldırmayın oysa skor taraftarı sıfatı birebir kendilerine uyuyor. Skor taraftarı güzel oyun olsa dâhi yenilgi ya da beraberlikte isyan eder, berbat futbola rağmen iyi skorda geçmiş başarılara, günün şartlarına ve en önemlisi skora dayanarak yorum yapar. Biz hangisiyiz? Ardaspor var ben mi bilmiyorum? Ortada güzel oyun ve kötü skor mu var? Hayır! Kötü oyun ve kötü skor bunların nedeni. Taraftara arkasını dönemez hiç kimse unutmasın taraftar istemezse kimse orada olamaz...

Yukarı Git