1. 18.04.2010, 12:27 Mesaj #6781
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Arda çok orjinal bir bence, genç jenerasyonun en mantıklı açıklama yapanı, klişe cevaplar vermiyor, doğal bir insan, değerini bilmeliyiz, youtube da bazı videoların altında ki ve burda ki yorumları görünce biz Arda'yı haketmiyoruz diye düşünüyorum.
 2. 18.04.2010, 12:35 Mesaj #6782
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Yönetim Seyrantepenin kombine gelirleriyle bu sene transferler yaptı bu çok açık ortada yoksa bu paralar nerden geldi iyi transferler diye sustuk ama :S gerçekten rijkaard hariç boş adamlar alınıp takımdaki dengeler bozuldu :S
 3. 18.04.2010, 12:48 Mesaj #6783
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Baros'a attığı ara pas usta işiydi. Golden önceki dokunuşu da.
 4. 18.04.2010, 12:50 Mesaj #6784
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Belki insanlara Çok Laubali Geliyorum, Çok Şımarık Geliorum Ama Yapıcak Bişey Yok Ben Hep Böyleydim, Hayatım Boyunca'da Böyle Oldum.Ama tek üzüntüm TARAFTAR Tarafından ıslıklanmak Beni En Çok yaralayan o Çünkü Ben 12-13 Yaşından Beri Burda Büyüdm HAYATIM Burda Geçti Ben Onların ÇOCUKLARIYIM... Yani bilmiorum İnsan Tabikde çocuğuna kızmalı bağırmalı, Ama Ben burda Büyüdm Onuda Düşünmeliler Diye Düşünüorum !![ARDA TuRAN].
 5. 18.04.2010, 13:02 Mesaj #6785
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Hiç çenenizi yormayın biz buyuz arkadaşlar. Adam zirvedeyken kral yaparız azıcık formsuz olsun yerden yere vururuz. Bu yüzden yıllardır Avrupalılaşamıyoruz. Bu zihniyet yüzünden. Eleştirmekmiş gidin işinize. Eleştiri değil bu. Aşağılamayıda geçtiniz adamın eşine sevgilisine annesine babasına girdiniz. Özel hayatıda mı olmayacak adam. Adı üzerinde "ÖZEL HAYAT". Hiçbirinizi bağlamaz bu durum. Yarın avrupa'ya giderse ki gidecektir orada bizden çok daha fazla sahip çıkarlar ona. Elin Avrupa'lısı futbolcusunu inşaat işçisi gibi görmüyor çünkü. Onun da insan olduğunu bilip performansında düşmeler olabileceğini biliyor. Tugay'da aynı şeyleri yaşayarak gitti kral oldu İngiltere'de. İnşallah sezon sonu gider de kurtulur bu rezil ötesi taraftar topluluğundan.
 6. 18.04.2010, 13:04 Mesaj #6786
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Soruyorum size:  Bu ülke son 10-15 senede kac tane Arda cikardi?

  Kac tane 22-23 yasindaki cocuk Avrupa sampiyonasinda yildizlasti? Kac tane futbolcumuz bacagindaki delikle oynadi maclari, kac tanesi Sami Yende kale arkasinda top toplayarak büyüdü, kac tanesi tribünde bagirirarak yetisti?  Herkes kendisine gelsin! Hickimse kalip da Arda nin kiz arkadasina laf edemez, onun kiz arkadasi sadece onu ilgilendirir, adam olun, delikanli olun biraz!!!  Iki gün önce "büyük kaptan" diye bagiranlar bir fener macindan sonra ne güzel kendi cocugunu satmasini biliyor! Helal olsun hepinize!  Taraftarin görevi Arda´nin artik gönlünü almaktir. Almasini da bilmelidir cünkü yapilan terbiyesizlik ortadadir.  Arda´lar kolay yetismiyor, kolay kolay da yedirmezler adama, bunu da iyi bilin!  Bu UltrAslan da ya silkinsin biraz ya da defolsun gitsin tribünlerden. Onlar olmadan öncede Galatasaray taraftari o stadi doldurdu, deplasmanlara gitti, onlar gittikten sonra da öyle olacaktir. Hickimse kendisini fazla büyütmesin! Acik bakin 98-2000 senelerinin maclarina, anlayin tribünler neymis, nereden nereye gelmis.  Bu islikladiginiz Jo da-ki bende futbolunu begenmiyorum-, fener macina 2 gol atip maci alsaydi sak sak alkislamiyacak miydiniz, istesin her gün sabahlasin!! Böyle bir taraftar kitlesi olustu maalesef Galatasaray´da. Skorcu kitle.
 7. 18.04.2010, 13:07 Mesaj #6787
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Fenerbahçeliler kadar kendi futbolcularımıza değer vermeye başladık.Onlar kadar Ardayı seviyoruz artık.Adamlar özeri messi yapıyor biz Ardadan bi halt olmaz diyoruz.
 8. 18.04.2010, 13:14 Mesaj #6788
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Arda bu taraftara fazla malesefes iyi dönemlerinde en büyük arda 1-2 maç kötü oynadımı ardadan kötüsü yok
 9. 18.04.2010, 13:31 Mesaj #6789
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Yusuf savas, post: 1090587 Nickli Üyeden Alıntı

  Soruyorum size:  Bu ülke son 10-15 senede kac tane Arda cikardi?

  Kac tane 22-23 yasindaki cocuk Avrupa sampiyonasinda yildizlasti? Kac tane futbolcumuz bacagindaki delikle oynadi maclari, kac tanesi Sami Yende kale arkasinda top toplayarak büyüdü, kac tanesi tribünde bagirirarak yetisti?  Herkes kendisine gelsin! Hickimse kalip da Arda nin kiz arkadasina laf edemez, onun kiz arkadasi sadece onu ilgilendirir, adam olun, delikanli olun biraz!!!  Iki gün önce "büyük kaptan" diye bagiranlar bir fener macindan sonra ne güzel kendi cocugunu satmasini biliyor! Helal olsun hepinize!  Taraftarin görevi Arda´nin artik gönlünü almaktir. Almasini da bilmelidir cünkü yapilan terbiyesizlik ortadadir.  Arda´lar kolay yetismiyor, kolay kolay da yedirmezler adama, bunu da iyi bilin!  Bu UltrAslan da ya silkinsin biraz ya da defolsun gitsin tribünlerden. Onlar olmadan öncede Galatasaray taraftari o stadi doldurdu, deplasmanlara gitti, onlar gittikten sonra da öyle olacaktir. Hickimse kendisini fazla büyütmesin! Acik bakin 98-2000 senelerinin maclarina, anlayin tribünler neymis, nereden nereye gelmis.  Bu islikladiginiz Jo da-ki bende futbolunu begenmiyorum-, fener macina 2 gol atip maci alsaydi sak sak alkislamiyacak miydiniz, istesin her gün sabahlasin!! Böyle bir taraftar kitlesi olustu maalesef Galatasaray´da. Skorcu kitle.  herkes bu yoruma katila
 10. 18.04.2010, 13:54 Mesaj #6790
  Arda'yı özledim !  Ben eski Arda'yı özledim.Yeni patlama yapan Arda'yı.Onun futbolunu,onun ağırbaşlılığını,onun güler yüzünü.Magazinsel tek bir haberi olmayan çünkü onlarla gündemde olmak istemeyince olmayan Arda'yı.O sıska fakat güçlü çocuğu,topu çekince rakiplerini taca gönderen,5 kişinin arasından sıyrılan Arda'yı.  Pozitif futbolunu özledim.Sahada gezen Arda'yı değil.Sanki 24 saat Galatasaray'ı düşünüyor gibi gözüken Arda'yı özledim.Galatasaray taraftarıyla küs değil,bir bütün olanı özledim ben.  Ağzından çıkanı kulağı duyan Arda'yı özledim ben.Yurt dışına gitmek istiyorum diyeni değil,Avrupa'da kupa kaldırmadan hiçbir yere gitmem diyen Arda'yı.  Öyle özledim ki hem de.Yüzündeki gülümseme,mutluluk olmadan ister sakat çık sahaya umrumda değil.Çünkü ben o diğer "kocakafa" ' yı çok özledim.  Kim ne derse desin ben kolunda pazubantsız,kafasında yalnız Galatasaray olan,sahaya her baktığımda Galatasaray ruhunu gördüğüm,onun olmadığı söylendiğinde bu maçı çok zor alırız dediğim;  66 numaralı çocuğu özledim.Aslında ben ruhumu özledim.Sadece ruhumu.
 11. 18.04.2010, 13:55 Mesaj #6791
  Cevap: Arda'yı özledim !  Oytun Béda, post: 1090761 Nickli Üyeden Alıntı

  Ben eski Arda'yı özledim.Yeni patlama yapan Arda'yı.Onun futbolunu,onun ağırbaşlılığını,onun güler yüzünü.Magazinsel tek bir haberi olmayan çünkü onlarla gündemde olmak istemeyince olmayan Arda'yı.O sıska fakat güçlü çocuğu,topu çekince rakiplerini taca gönderen,5 kişinin arasından sıyrılan Arda'yı.  Pozitif futbolunu özledim.Sahada gezen Arda'yı değil.Sanki 24 saat Galatasaray'ı düşünüyor gibi gözüken Arda'yı özledim.Galatasaray taraftarıyla küs değil,bir bütün olanı özledim ben.  Ağzından çıkanı kulağı duyan Arda'yı özledim ben.Yurt dışına gitmek istiyorum diyeni değil,Avrupa'da kupa kaldırmadan hiçbir yere gitmem diyen Arda'yı.  Öyle özledim ki hem de.Yüzündeki gülümseme,mutluluk olmadan ister sakat çık sahaya umrumda değil.Çünkü ben o diğer "kocakafa" ' yı çok özledim.  Kim ne derse desin ben kolunda pazubantsız,kafasında yalnız Galatasaray olan,sahaya her baktığımda Galatasaray ruhunu gördüğüm,onun olmadığı söylendiğinde bu maçı çok zor alırız dediğim;  66 numaralı çocuğu özledim.Aslında ben ruhumu özledim.Sadece ruhumu.  Özlemedim diyen yalan söyler
 12. 18.04.2010, 13:56 Mesaj #6792
 13. 18.04.2010, 14:05 Mesaj #6793
 14. 18.04.2010, 16:41 Mesaj #6794
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Yusuf savas, post: 1090587 Nickli Üyeden Alıntı

  Soruyorum size:  Bu ülke son 10-15 senede kac tane Arda cikardi?

  Kac tane 22-23 yasindaki cocuk Avrupa sampiyonasinda yildizlasti? Kac tane futbolcumuz bacagindaki delikle oynadi maclari, kac tanesi Sami Yende kale arkasinda top toplayarak büyüdü, kac tanesi tribünde bagirirarak yetisti?  Herkes kendisine gelsin! Hickimse kalip da Arda nin kiz arkadasina laf edemez, onun kiz arkadasi sadece onu ilgilendirir, adam olun, delikanli olun biraz!!!  Iki gün önce "büyük kaptan" diye bagiranlar bir fener macindan sonra ne güzel kendi cocugunu satmasini biliyor! Helal olsun hepinize!  Taraftarin görevi Arda´nin artik gönlünü almaktir. Almasini da bilmelidir cünkü yapilan terbiyesizlik ortadadir.  Arda´lar kolay yetismiyor, kolay kolay da yedirmezler adama, bunu da iyi bilin!  Bu UltrAslan da ya silkinsin biraz ya da defolsun gitsin tribünlerden. Onlar olmadan öncede Galatasaray taraftari o stadi doldurdu, deplasmanlara gitti, onlar gittikten sonra da öyle olacaktir. Hickimse kendisini fazla büyütmesin! Acik bakin 98-2000 senelerinin maclarina, anlayin tribünler neymis, nereden nereye gelmis.  Bu islikladiginiz Jo da-ki bende futbolunu begenmiyorum-, fener macina 2 gol atip maci alsaydi sak sak alkislamiyacak miydiniz, istesin her gün sabahlasin!! Böyle bir taraftar kitlesi olustu maalesef Galatasaray´da. Skorcu kitle.  Yazmayayım diyorum bu kiçim elvermiyor! Kötü oynarsa eleştirilecek tabi ki! Kızlarla dolaşıp formdan düşsün, dağıtsın diye 3 milyon euro koymuyor cebine yönetim. Kız arkadaşı ve kendisinden ibaret olduğunu zannetmesin evrenin. O gelecek paşa paşa taraftardan özür dileyecek Metin Oktay'ı dilinden düşürmez ama Metin Oktay'a haksızlık, hakaret Arda'yla bir tutulması. Metin Oktay İzmir'e transfer olmamış eşini, kayınpederini ve çuvalla parayı reddetmiş, eşini boşamış Galatasaray'ı boşamamış. Arda dün ki çocuk yanına bir kız buldu Galatasaray'ı da, taraftarıda boş verdi. Taraftara saygı duymak zorunda ultraslan maslan bilmem normal tribüne gelen insanlara saygı duymak zorunda.

  Arda kolay yetişmiyorsa bırakacak bu işleri kendine bakacak futbolunu oynayacak. Kimse yemiyor Arda'yı, Arda kendi kendini bitiriyor.
 15. 18.04.2010, 16:44 Mesaj #6795
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Mehmet Vural, post: 1091228 Nickli Üyeden Alıntı

  Yazmayayım diyorum bu kiçim elvermiyor! Kötü oynarsa eleştirilecek tabi ki! Kızlarla dolaşıp formdan düşsün, dağıtsın diye 3 milyon euro koymuyor cebine yönetim. Kız arkadaşı ve kendisinden ibaret olduğunu zannetmesin evrenin. O gelecek paşa paşa taraftardan özür dileyecek Metin Oktay'ı dilinden düşürmez ama Metin Oktay'a haksızlık, hakaret Arda'yla bir tutulması. Metin Oktay İzmir'e transfer olmamış eşini, kayınpederini ve çuvalla parayı reddetmiş, eşini boşamış Galatasaray'ı boşamamış. Arda dün ki çocuk yanına bir kız buldu Galatasaray'ı da, taraftarıda boş verdi. Taraftara saygı duymak zorunda ultraslan maslan bilmem normal tribüne gelen insanlara saygı duymak zorunda.

  Arda kolay yetişmiyorsa bırakacak bu işleri kendine bakacak futbolunu oynayacak. Kimse yemiyor Arda'yı, Arda kendi kendini bitiriyor.  Sende Arda'ya saygı duymak zorundasın.

Yukarı Git