1. 18.04.2010, 16:48 Mesaj #6796
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Semih Yüksel, post: 1091237 Nickli Üyeden Alıntı

Sende Arda'ya saygı duymak zorundasın.

Ben saygı çerçeveleri içinde eleştirmekte özgürüm. Arda'yla bir tutulmak rahmetli Metin Oktay'a hakarettir. Adam eşini boşamış Galatasaray için Arda 3 günlük sevgilisi için tribünlere savaş açtı haksızsam, haksızsın deyin. Zannımca insan ekmek yediği, adam olduğu kapıya bunu yapmamalı!
  2. 18.04.2010, 16:49 Mesaj #6797

Mehmet Vural, post: 1091251 Nickli Üyeden Alıntı

Ben saygı çerçeveleri içinde eleştirmekte özgürüm. Arda'yla bir tutulmak rahmetli Metin Oktay'a hakarettir. Adam eşini boşamış Galatasaray için Arda 3 günlük sevgilisi için tribünlere savaş açtı haksızsam haksızsın deyin.

Arda'nın tepkisini bende onaylamıyorum ama burda suçlu Arda değil. Suçlu olan kendine taraftarım diyen 10-15 kişilik insan topluluğudur. Adlarıda ultraaslan dı galiba.
  3. 18.04.2010, 16:50 Mesaj #6798

Ben saygı çerçeveleri içinde eleştirmekte özgürüm. Arda'yla bir tutulmak rahmetli Metin Oktay'a hakarettir. Adam eşini boşamış Galatasaray için Arda 3 günlük sevgilisi için tribünlere savaş açtı haksızsam haksızsın deyin.

Tribünler istiyor diye sevgilisinden mi ayrılsın?
  4. 18.04.2010, 16:52 Mesaj #6799

Ben saygı çerçeveleri içinde eleştirmekte özgürüm. Arda'yla bir tutulmak rahmetli Metin Oktay'a hakarettir. Adam eşini boşamış Galatasaray için Arda 3 günlük sevgilisi için tribünlere savaş açtı haksızsam, haksızsın deyin. Zannımca insan ekmek yediği, adam olduğu kapıya bunu yapmamalı!

5. 18.04.2010, 16:53 Mesaj #6800

Adem ANDİÇ, post: 1091258 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrılacak tabi.

Gökmen Özdenak Galatasaray için kendi kendini hadım ettirdi.
  6. 18.04.2010, 16:55 Mesaj #6801

Can Kaya, post: 1091268 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrılacak tabi.

Hatta evleneceği kişiyide siz bulun görücü usulü evlendirelim.
  7. 18.04.2010, 16:57 Mesaj #6802

Ne kadar saçma düşünüyorsunuz.Neymiş efendim sevgilisinden ayrılsınmış.Afedersiniz ama sizin klavye başında yazı yazmaktan başka Galatasaray'a ne yararınız var?
  8. 18.04.2010, 17:00 Mesaj #6803

Ayrılacak tabi.

Çok sığ bir düşünce... O zaman Galatasaray için ailesini de silsin kafasından, hatta hayatında değer verdiği ne varsa silsin. Sizin gibi düşünenler bunu da düşünür.

Biraz empati yapın, kendinizi Arda'nın yerine koyun. Belli ki sevmiş kızı, tribünler istemiyor diye adam kızı mı bıraksın? Bakın Arda hatasız demiyorum, hatalı tabi ki de ama hatası tam profesyonel olamamak. Duygularını işine karıştırmak. Tribünler sevgilisini bıraksın diyeceğine, işine aşkını karıştırmasın desin.
  9. 18.04.2010, 17:04 Mesaj #6804

Adem ANDİÇ, post: 1091258 Nickli Üyeden Alıntı

Tribinlere savaş açmasın en azından, gol atınca maçı izleyen tek o varmış gibi davranmasın paşam futbolun tek başına oynanmayan birşey olduğunu anlasın. Bu taraftar desteklerken iyi, yererken kötüyse o halde destekte vermesin taraftar bence.
  10. 18.04.2010, 17:05 Mesaj #6805

Ayrılacak tabi.

Gerçek olamaz bu Hadım olmak ne demek biliyor musun?
  11. 18.04.2010, 17:09 Mesaj #6806

Mehmet Vural, post: 1091311 Nickli Üyeden Alıntı

"Ayrılacak tabi" yazısını görünce beynimde ki bütün sinirler boşaldı. Alttaki yazdığını göremedim. Bir daha okuyunca krize girdim resmen. İroni yaptı sanırım sana karşı...
  12. 18.04.2010, 17:10 Mesaj #6807

Mehmet Vural, post: 1091311 Nickli Üyeden Alıntı

belki cidden ettirdi
  13. 18.04.2010, 17:11 Mesaj #6808

Adem ANDİÇ, post: 1091319 Nickli Üyeden Alıntı

"Ayrılacak tabi" yazısını görünce beynimde ki bütün sinirler boşaldı. Alttaki yazdığını göremedim. Bir daha okuyunca krize girdim resmen. İroni yaptı sanırım sana karşı...

İyi de ben "ayrılacak tabi" yazmadım ki!
  14. 18.04.2010, 17:11 Mesaj #6809

Semih Ağlar, post: 1091281 Nickli Üyeden Alıntı

Ne kadar saçma düşünüyorsunuz.Neymiş efendim sevgilisinden ayrılsınmış.Afedersiniz ama sizin klavye başında yazı yazmaktan başka Galatasaray'a ne yararınız var?

Ah arkadaş, yar arkadaş ......

Biz Galatasaray'a çok şey veriyoruz belki sen bilmiyorsun. Sana söylemek zorunda değil ayrıcada kimse takımı adına yaptıklarını.

Eğer ki özel hayatı oynadığı futbolu etkiliyorsa, belkide cebindeki son parayı vererek tribüne gelen insanların sonuna kadar eleştirmeye hakkı vardır. Unutmasın ki kazandığı paraları o protesto yapan insanlar sayesinde kazanıyor. Ayrıca, en başta eleştirilmesi gerekenlerden de biride Arda. Sen eğer bu takımın kaptanıysan, sahadayken takımı motive etmelisin, eğer takım ruhsuz oynuyorsa ilk eleştirilmesi gerekenlerden biri de o takımın kaptanıdır...

2 günde büyük kaptan ilan edilmişdir Arda. Hakanlar, Metinler, Bülentler yıllarca terlettiler formayı, bu kadar kaymak yemediler, yiyemediler. Arda bunun kıymetini bilmeli, artistlik yapmasın millete.

Lafım, Galatasray taraftarınadır ki; Onlar yine büyüklüğünü göstermiştir en demokratik biçimde protestosunu yaparak, eleştirisini yaparak.

tesislere gidip adam dövenlerin, kaptanlarını tekmeleyenlerin geçmişlerini unutup buralarda havlaması normaldir. Fazla kale almamak lazım o yavrucakları da!

Not: iyi futbolcumudur evet iyi futbolcudur, baştacımıdır evet hala baştacıdır, kendine çeki düzen vermelimidir evet vermelidir. ligin bitmesine haftalar kala ayakta dimdik durmalımıdır evet durmalıdır, taraftara kendini affettirmelimidir evet affettirmelidir, affettirebilir mi evet affettirebilir.
  15. 18.04.2010, 17:13 Mesaj #6810

Mehmet Vural, post: 1091326 Nickli Üyeden Alıntı

İyi de ben "ayrılacak tabi" yazmadım ki!

Sen değil, Can Kaya yazdı. Bende başta cidden ayrılsın dedi diye karşı bir cevap verdim. Yazdığını bir kez daha okuyunca ironi yapıyor galiba dedim.

Senden alıntı yapmamın sebebi de ironiyi sana karşı yaptığını belirtmek içindi.

Yukarı Git