1. 18.04.2010, 17:16 Mesaj #6811
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Adem ANDİÇ, post: 1091332 Nickli Üyeden Alıntı

Sen değil, Can Kaya yazdı. Bende başta cidden ayrılsın dedi diye karşı bir cevap verdim. Yazdığını bir kez daha okuyunca ironi yapıyor galiba dedim.

Senden alıntı yapmamın sebebi de ironiyi sana karşı yaptığını belirtmek içindi.

Bana karşı ironi yapması yersiz ve saçma olduğu için anlamadım. Millet silindir gbi üstümüzden geçti Arda paşanın gönül salıncağını konuşuyorsak hala bu büyük bir problemdir.
  2. 18.04.2010, 17:16 Mesaj #6812

bu arada sampdoria-milan maçını izleyin oynanıyor şu anda çok zevkli geçiyor
  3. 18.04.2010, 17:19 Mesaj #6813
  4. 18.04.2010, 17:23 Mesaj #6814

Onur İnce, post: 1091353 Nickli Üyeden Alıntı

Baya saçmalanmış yine bravo

Hocam şu sampdoria da oynayan andrea poli yi biliyor musun,1.sınıf bi orta saha buldum forum ahalisi 21 yaşında henüz
  5. 18.04.2010, 17:25 Mesaj #6815

Yunus Can, post: 1091369 Nickli Üyeden Alıntı

Hocam şu sampdoria da oynayan andrea poli yi biliyor musun,1.sınıf bi orta saha buldum forum ahalisi 21 yaşında henüz

Geleceğin pirlosu demişler
  6. 18.04.2010, 17:26 Mesaj #6816

Onur İnce, post: 1091379 Nickli Üyeden Alıntı

Geleceğin pirlosu demişler

çok iyi gerçekten fevkalade bi orta saha
  7. 18.04.2010, 17:28 Mesaj #6817

Yunus Can, post: 1091381 Nickli Üyeden Alıntı

çok iyi gerçekten fevkalade bi orta saha

https://www.gscimbom.com/forum/gsc-s...ileri-212.html

Buraya yaz tartışsınlar
  8. 18.04.2010, 17:39 Mesaj #6818

Adnan Polat,Ardan Turan,Bülent Korkmaz,Hakan Şükür ve daha niceleri beni Galatasarayı deliler gibi seven bir taraftar olarak hayal kırıklılığına uğratmıştır.Bu kanıya varmamdaki en büyük etken empati kurmaktır.Medyada neden en çok biz haksızlığa uğruyoruz,medyada neden bu takımın hakları diğer iki klübe mensup insanların savunduğu kadar sert savunulamıyor...İşte bu takıma bağlılık derecesiyle doğru orantılıdır.Hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında sadece Galatasarayı tutuyorum demekle olmuyor işte...

Aziz yıldırımı günahım kadar sevmem,ama Aziz yıldırımın Fenere bakışı ile Adnan Polatın Galatasaraya bakışı arasında fark görüyorum.Aynı şekilde Metin Oktayı hiç görmedim ama takip ettiğim kadar düşündüğüm gibiyse Metin Oktayın Galatasaraya bakışı ile yukarıda saydığım başarılarıyla efsane olmuş isimlerin Galatasaraya bakışı arasında fark görüyorum..

Mesela Ultraslanı son yapılan protestolar konusunda hep haklı bulmaya çalışıyorum,fakat yapamıyorum..Çünkü oyuncular ruhsuz değil çoğu yetersiz..

Takımda gerekli olan hırstan yoksun olduklarını düşünmüyorum.yani Neilin yapısı odur ama Hakan Baltanın onun gibi olmasını bekleyemezsin,Yani bu durumda yapısı itibariyle Hakan Balta Neilden daha az istiyor maçı diyemezsin.Belki Hakan Baltanın içinde fırtınalar kopuyor...

Mesela o beste benim önüme gelse yırtar atardım.Bireysel tepki yok deniliyor ama Leo ve Jo maç boyu ıslıklanıp yuhalanıyor...Leonun hatasıyla Emre Güngörün hatası arasında ne fark var veya Emre Çolağın top kaptırıp golü yememiz..Aradaki fark Fener maçı mı..

Sivas maçında resmen dayak yiyen oyuncularını maç sonu açıklamalarında hiç savunmayan hala Barışa yüklenen veya çoğu maçta takımı kendi sahasında kümelendiren bazılarının deyimiyle ruhsuz!! hale sokan rikartın hiçmi suçu yokki sadece onu alkışlıyoruz..

Arda Turanın çok hatası vardır.Takımdaşlık konusunda,takımı sahiplenme konusunda ciddi hataları vardır.Ama taraftar olarak bunlara yapılacak tepkinin,protestonunda Galatasaraylılık anlayışı ile mantıklı bir şekilde yapılması gerekirdi.Ardanın o besteden çok etkilendiğini düşünüyorum.Bende olsam etkilenirdim diyeceğim ama ben olsam kaptan bu durumlara gelmezdi derdim

Yani Genel kurul üyelerinden futbolcusuna,taraftarından medyadaki Galatasarayı temsil eden isimlerine kadar herkes suçludur.

Bu durumda Galatasaraya bakış açısı çok önemlidir....
  9. 18.04.2010, 18:11 Mesaj #6819

Mehmet Vural, post: 1091251 Nickli Üyeden Alıntı

Ben saygı çerçeveleri içinde eleştirmekte özgürüm. Arda'yla bir tutulmak rahmetli Metin Oktay'a hakarettir. Adam eşini boşamış Galatasaray için Arda 3 günlük sevgilisi için tribünlere savaş açtı haksızsam, haksızsın deyin. Zannımca insan ekmek yediği, adam olduğu kapıya bunu yapmamalı!

Arda mı kıyasladı kendini Metin Oktay'la,siz değil misiniz onu sürekli birileriyle kıyaslayıp duran.Arda ben Metin Oktay gibiyim dedi mi?Hakaretmiş.Hala devam ettiriyorsun Metin Oktay karısından ayrıldı,Arda oydu da buydu da diye.Biz ligde iyi durumdayken gezmek,sinemaya gitmek Arda'nın en doğal hakkı,tabi gezecek diyen taraftar;işler tam tersine dönünce Arda'nın sakatken oynamadığı maçlardaki puan kaybından dolayı şampiyonluktan kop,en az suçu olan Arda'yı baş hedef haline getir.Sonra da Arda'dan hiçbişey olmamış gibi davranmasını bekle.Tribüne savaş açan Arda değil,Diyarbakır maçındaki taraftardır.Evet,haksızsın.Arda'yı ruhsuzlukla suçlamak,Galatasaray'ı umursamadığını düşünmek ona en büyük hakarettir,savaştır.İğneyle oynadığı,sakat sakat oynadığı maçları unutup böyle ağır biçimde sallamak nedir peki,haklılık mıdır?
  10. 18.04.2010, 18:14 Mesaj #6820

Mehmet Vural, post: 1091303 Nickli Üyeden Alıntı

Tribinlere savaş açmasın en azından, gol atınca maçı izleyen tek o varmış gibi davranmasın paşam futbolun tek başına oynanmayan birşey olduğunu anlasın. Bu taraftar desteklerken iyi, yererken kötüyse o halde destekte vermesin taraftar bence.

Paşanız harika oynarken kaptan Arda,bizden hiç gitme Arda diye konuşanlar,Arda form düşüklüğü yaşayınca gitsin,ne hali varsa görsün diyen taraftar kendinide ne gibi eksiklikler bulmalı peki.Yoksa herşeyi en iyi taraftar bilir,taratftar olmazsa Arda hiç birşey demeye devam mı etmeli.Kendini merkezde mi görmeli taraftar.
  11. 18.04.2010, 18:17 Mesaj #6821

Bu gün Arda hakkında konuşanlar,sallayanlar önce kendilerine bakıp ne yaptıklarına baksınlar.Arda kadar değer katabildinmi takımına acaba,yada senin sayende bir yerlerde daha isim duyurabildimi renklerinin.Kendi küçük dünyanda dahi birilerinin sırtından puan kapmaya çalışma...Kaldi ki seni burda bile takan çok az insan varken. İsimleri x,y,z..olan arkadaşlara.
  12. 18.04.2010, 18:23 Mesaj #6822

ardaya haksızlık yapıyoruz boyle surekli onu bunu eleştir bitir bir yere varamayız galatasaraya gönülden bağlı biri ve kaptanı.
  13. 18.04.2010, 18:23 Mesaj #6823

Doğukan Karadan, post: 1091330 Nickli Üyeden Alıntı

Ah arkadaş, yar arkadaş ......

Sen eğer bu takımın kaptanıysan, sahadayken takımı motive etmelisin, eğer takım ruhsuz oynuyorsa ilk eleştirilmesi gerekenlerden biri de o takımın kaptanıdır...

2 günde büyük kaptan ilan edilmişdir Arda. Hakanlar, Metinler, Bülentler yıllarca terlettiler formayı, bu kadar kaymak yemediler, yiyemediler. Arda bunun kıymetini bilmeli, artistlik yapmasın millete.

Lafım, Galatasray taraftarınadır ki; Onlar yine büyüklüğünü göstermiştir en demokratik biçimde protestosunu yaparak, eleştirisini yaparak.

tesislere gidip adam dövenlerin, kaptanlarını tekmeleyenlerin geçmişlerini unutup buralarda havlaması normaldir. Fazla kale almamak lazım o yavrucakları da!

Not: iyi futbolcumudur evet iyi futbolcudur, baştacımıdır evet hala baştacıdır, kendine çeki düzen vermelimidir evet vermelidir. ligin bitmesine haftalar kala ayakta dimdik durmalımıdır evet durmalıdır, taraftara kendini affettirmelimidir evet affettirmelidir, affettirebilir mi evet affettirebilir.

O taraftar maçta protestonun ölçüsünü kaçırmıştır.85 dakika ne demek yahu.Yap ilk yarı ona da razıyım.Tüm maç boyunca yapmak kantarın topuzunu kaçırmaktır.Ruhsuzluğun ilk sebebi Arda'yı eleştirmek de anlamsız.O takımın 2. kaptanı,kaptanları var.Ayhan,Emre var.Onların Arda'ya yardımcı olmaları gerekmez mi.Kaptanlık öyle sizin,bizim uzaktan baktığımız kadar kolay birşey değil.Sen kaptansın,her şey senden sorulur gibi bi durum olmaz,olamaz.Geçen sene bu yine aynı taraftarın Hasan Şaş'a neler yaptığını da gördü bu gözler.O gün karar vermişti Hasan bizi bırakmaya.O hakanları da görüyoruz,ne kadar Galatasaray sevgisi taşıdıklarını,her fırsatta bizi yerden yere vurmalarından belli.Hiç Hakanlar demeyin,hele HÜ hiç.
  14. 18.04.2010, 18:26 Mesaj #6824

Ultraslan denen ezikler kimsiniz ki 10 yıldır paftan itibaren bu camiaya hizmet etmiş bir

Kazandığı paranın 5 katını teklif eden ezeli rakibimizin teklifi elinin tersiyle ittirmiş bir oyuncuya,

Sakatlanana kadar asist ve golleriyle bu takımı taşımış bir oyuncudan milli takımın en önemli kozundan bahsediyoruz.

Türk futbolunun en büyük yıldızı olarak gösterilen GS futbol takımının kaptanı bir oyuncu.

3,5 çabulcu, beleş bilet ve rant için reislerini yalayan insanlar tarafından küfürlü tezahurata,edepsiz marşlara,ıslıklara mazur kalmıştır.

Arda bundan sonra FENERBAHÇE ye bile gitse hakkıdır.Bu adam 2,3 trip yaptı diye hala tepki alıyor.

Yazıklar olsun sizin gibi taraftar müsvettelerine.
  15. 18.04.2010, 20:24 Mesaj #6825

bu cocuk ne zaman fatih terim ve emre b.´yi kendine örnek aldi avrupa sampiyonasindan sonra bende sevgisi o zaman bitti.

ardaya gercekten gicigim. polat alemdarlik hareketleri, olmayan karizmasini yaratmak isterken yaptigi antipatik hareketler falan...

bu son manisaspor macindan sonra oyundan cikarken bende tamamen bitti.

insallah gider. gittigi yerde umarim messi veya ronaldodan iyi olur ama ben bu cocugu galatasarayda görmek istemiyorum artik.

büyük ihtimal kaptan yapilmasi hataydi ve f.terim emre b. ye yakinligi da son noktayi koydu.

isterse abisi gibi avrupadan sonra febeye gitsin umrumda degil.

galatasaray kimsenin babasinin mali degil.

ardanin pesinde pervane olacak degil bu tarafter.

Yukarı Git