1. 20.04.2010, 15:33 Mesaj #6871
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

S. Serhat Türkel, post: 1097151 Nickli Üyeden Alıntı

Bazı futbolcular hala kompleksli. Arda'nın kaptanlığını kıskanıyorlar. Bir adamın liderliğini kabul etmek bu kadar zor olmamalı.

O kiside liderlik yapmayi ögrensin herkesin saygisini sevgisini kazansin.

Arda kaptan olali bana bitane olumlu hareketini göster?
  2. 20.04.2010, 15:39 Mesaj #6872

Sanki takımda Metinler, Bülentler, Hakanlar, Tugaylar var da Arda'yı kaptan yapıyorlar. Yok işte hem yaşı büyük sayılabilecek, hem lider vasıflı hem abilik yapabilecek hem de direk oynayan bir adam yok. Servet'i yapsalardı kaptan. Kim takar Servet'i. 1 maç oynayıp 5 maç oynamayan Ayhan'ı mı yapacaklardı. En çok Emre Aşık hak eder bu görevi ama onu da kadroda düşünen yok malesef. Yabancılardan da bir tek Kewell bu görev için ideal ama yabancı futbolcuya kaptanlık vermek de çok mantıklı gelmiyor bana. Sabri'nin 2. kaptan olduğu bir takımda Arda rahat rahat 1. kaptan olur..
  3. 20.04.2010, 15:53 Mesaj #6873
    Cevap: Kaptan Arda Turan'a destek| Konu medya kuruluşlarına gönderilecektir !

Arda Turan, ona destek olmamamız için elinden geleni yapıyor!!!!
  4. 20.04.2010, 15:59 Mesaj #6874

bir adamın üzerine bu kadar gidlmez ki demiştim, demiştik... daha 23 yaşında bir genç üzerinde oluşturulan baskıya bak, medya zaten en başından beri ardayı yeme derdinde, rakiple aç kurtlar gibi nasıl yapsak da saldırsak diye bekliyor hepsinden ağırı kendi taraftarı da bu oyuna alet oldu... yazık bir an evvel kaç git aslan kurtar kendini bu aptal yerden ne futbol oynanır ne de yaşanır
  5. 20.04.2010, 16:06 Mesaj #6875

Buda hakan, hasan vd.. gibi liselilerin kontrolünde mi ? GS' yi geri götürme çabaları içinde Arda da varsa ki gidiş hat bunu gösteriyor (böyle olmadığını umuyoruz hatta istiyoruz) yazık vallaha.
  6. 20.04.2010, 16:13 Mesaj #6876

Seneye kaptanligi Neile vermeliyiz, su eski sevda miymis, yabanciymis neyse filan önemli degil.

Neil bu göreve en iyisi, ve okadar da Arda rahatlar, yükün altindan zor kalkiyor
  7. 20.04.2010, 16:37 Mesaj #6877

Arda fanatiği bir taraftar olarak söylüyorum kaptanlıktan sezon sonunda alınmalıdır
  8. 20.04.2010, 17:15 Mesaj #6878

bence gelecek sezonda bizde kalacak ardanin gordugum eksikleri su kondisyon sorunu cozmesi lazim 90 dk kosmasi lazim bide sutlarini gelistirmesi lazim daha sert ve isabetli sut atmasi lazim benim gordugum eksikler bunlar eger bunlarida cozerse ardayi turkcell super ligde hic bir defans oyuncusu tutmaz oyun zekasi teknigi paslari sogukkanligi takim oyunu on sezgileri muthis bir oyuncu
  9. 20.04.2010, 17:27 Mesaj #6879
  10. 20.04.2010, 17:31 Mesaj #6880

metin oktay olabilir dedik yanlis anlamis oldu dedik sanmis
  11. 20.04.2010, 18:57 Mesaj #6881

Kendisini destekliyorum. Mustafa Sarp ve Servet'i de dovsun belki kusup giderler.
  12. 20.04.2010, 19:00 Mesaj #6882

Caner'in ağzını kanlar içinde görünce içim sızladı,yaptıklarından utan Arda.
  13. 20.04.2010, 19:36 Mesaj #6883

Adam ayda bir birni dovuyor farkindamisiniz

siz korumaya devam edin o da hatalarin hata eklesin

ortada birsey yokken baroniyle takis sinirlerini boz

tunelde gorevliyi dov

sampiyonluk haftalarinda ben gitmek istiyorum de acik acik

boyle bir mac oncesi arkadasinin agzini burnunu patlat

hepsinden daha onemlisi maclarda iki adim atamayacak kadar gucsuz ol

bizim guzel taraftarimiz da hala korusun cezasiz kalsin yaptiklari evet tabi ogrenir dogru yolu haklisiniz
  14. 20.04.2010, 20:04 Mesaj #6884

Serdar_Burak, post: 1097931 Nickli Üyeden Alıntı

Adam ayda bir birni dovuyor farkindamisiniz

yuh yok artik liste mi yaptin say yaz bakalim
  15. 20.04.2010, 20:10 Mesaj #6885

göstere göstere Arda ile Galatasaray taraftarının arası açılmaya başladı.

buna kader mi denir komplo mu denir ben bilemiyorum. ama ortada tek bir suçlu yok kesinlikle.

1. Medya resmen ağzına sakız yaptı, arabasını, ceketini saatini vs. tamamen lüzumsuz işler

2. Bunağın tekti çıktı dedi "Arda= Messi + 40 milyon euro". şimdi bu görüntüde destekleyici bir yorum ama dolaylı olarak kötü. bir yandan beklentileri yükseltiyorsun, öbür taraftan Messi çıkıp üstüste hat-trickler yapıyor. Bu lafa dayanarak insanlar Arda yı kötülemeye başlıyor ondan sonra. Messi tavan yaptıkça, Arda kimmiş ki olayına dönüyor mevzu.

3. Arda, takımın kaptanı çıkıp Liverpool a gitmek isterim diyor. Ne gerek var buna Arda kardeşim şimdi? başın göğe mi erdi bunu söyleyince? yeri ve zamanı mı bunun? zamanı gelince gidersin, biz taraftar da gururlanırız.

4. Bir grup terbiyesizin çıkıp bel altı vurması. "Kimisi sinema peşinde.." Ayıptır be vicdansızlar, protestonun da bir adabı olur.

5. Arda nın bir üstteki maddeyi bütün taraftara mal ederek, daha çok antipati toplaması. 3-5 çapulcunun olayını bütün Galatasaray taraftarına mal etmesi, trip atması.

6. Caner olayı ile tüy dikmesi. Bu konuda Arda %100 haklı olsa bile, iş artık adın çıkmış 9'a olur. inmez işte sekize. daha çok insan soğumaya başlar senden, haklı bile olsan.

yazık

Yukarı Git