1. 21.04.2010, 18:19 Mesaj #6901
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Mete Alparslan, post: 1099164 Nickli Üyeden Alıntı

Sen hic futbol oynadin mi?

Sen hiç wow oynadın mı?
  2. 21.04.2010, 19:13 Mesaj #6902

Ya arkadaslar belki simdi zamani deil ama Ardanin eski videolarina bakiyodumda,nekadar hizlimis ya belki cok fizik yokmus ama simdi noldu fizik var ama hiz yok sizce neden boyle oldu bu cocuk?
  3. 21.04.2010, 19:21 Mesaj #6903

nuray fahri, post: 1100963 Nickli Üyeden Alıntı

Ya arkadaslar belki simdi zamani deil ama Ardanin eski videolarina bakiyodumda,nekadar hizlimis ya belki cok fizik yokmus ama simdi noldu fizik var ama hiz yok sizce neden boyle oldu bu cocuk?

F=m x a
  4. 21.04.2010, 19:22 Mesaj #6904
  5. 21.04.2010, 20:26 Mesaj #6905

Hayri Cund, post: 1099111 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nin perspektifinden bakacak olursak ironik bir durum degil mi? Kendisi aynisini yapmisti gecen sene.

Çok doğru. "Lincoln'ün taktığı kaptanlık pazubandını takmam" vs. abuk subuk konuşmaları vardı geçen sene.
  6. 21.04.2010, 21:16 Mesaj #6906

Ahmet Özgün Güven, post: 1100698 Nickli Üyeden Alıntı

Sen hiç wow oynadın mı?

7. 22.04.2010, 00:23 Mesaj #6907

Fatih Kurt, post: 1099103 Nickli Üyeden Alıntı

Kavganın tam olarak sebebini bilen yok bu yüzden kimse oturduğu yerden sallamasın abi yok reis bilmem ne yok bıdıbıdıbıdı vs. diye.

Bunlar profesyonel futbolcu hala bi ağbiye ihtiyacımız olduğun bahsediyorsak kusura bakmayın ama büyük takım değiliz demektir bu.

Kabul edersiniz ki Milan Maldini'yi sırf futbolu için 41 yaşına kadar oynatmadı değil mi? Bu durumda Milan küçük takım mı?
  8. 22.04.2010, 01:12 Mesaj #6908

Gelecek sezonda daha iyi bir Arda bekliyorum transfer haberleriyle özel hayat haberleriyle çok yıprattılar Kaptan'ı,bize düşen taraftar olarak arkasında olmak
  9. 22.04.2010, 11:23 Mesaj #6909

Mustafa Hasdeniz, post: 1099669 Nickli Üyeden Alıntı

Bir kaptan takım arkadaşına yumruk atarmı arkadaş aklım almıyor ya çok oldu Arda.Seviyoruz tamam ama bu kadarda olmaz ya!!.

Taraftar takımını ıslıklar, kaptanının kız arkadaşını 30.000 kişiye malzeme yaparsa, futbolcu da takım arkadaşına yumruk atar.

23 yaşında bir insanın psikolojisi bu kadar yıpratılırsa olacağı budur.
  10. 22.04.2010, 12:21 Mesaj #6910

Arda benim icin bitmistir artik hemen satilsin zaten form dusuklugu yasiyor manisaya verdigimiz ardadan bile kotu oynuyor suan,takim kaptanligi desen sifir nerde gorulmus takimi kaptaninin kendi oyuncusuna yumruk attigi yonetim yonetim olsa kaptanligi alir, ver kaptanligi hakan balta gibi saygili birine olsun bitsin, yoksa ben ardanin sonunu hasan sas gibi goruyorum
  11. 22.04.2010, 12:22 Mesaj #6911

Behcet Sonmez, post: 1102569 Nickli Üyeden Alıntı

Arda benim icin bitmistir artik hemen satilsin zaten form dusuklugu yasiyor manisaya verdigimiz ardadan bile kotu oynuyor suan,takim kaptanligi desen sifir nerde gorulmus takimi kaptaninin kendi oyuncusuna yumruk attigi yonetim yonetim olsa kaptanligi alir, ver kaptanligi hakan balta gibi saygili birine olsun bitsin, yoksa ben ardanin sonunu hasan sas gibi goruyorum

korkum arda da ilerde hasan şaş hakan ünsal gibi yedikleri tekneye etmesi.
  12. 22.04.2010, 12:23 Mesaj #6912

Behcet Sonmez, post: 1102569 Nickli Üyeden Alıntı

Arda senin için bitmiş olabilir ama takım adına konuşma. Şu anda hala en iyi oyuncumuz. İyi oynayamadığı maçta bile asist yapacak kadar zeka dolu bir adam.
  13. 22.04.2010, 14:16 Mesaj #6913

Seneye Avrupa 'ya gitsin kendini de bizi de kurtarsın artık.Gelecek sezon burada olmaması hepimiz için daha hayırlı olacak.Dönüşte ister Fener 'e ister Beşiktaş 'a gitsin umrumda bile değil.Arda Turan benim için bitmiştir.Hiçbir oyuncu teknik adam klup başkanı Galatasaray 'dan daha değerli değildir.NOKTA.
  14. 22.04.2010, 15:13 Mesaj #6914

Benim anlamadığım birşey var. Deniyor ki "Kendisini 'Arda Turan' yapan taraftara şimdi tavır koymaya hakkı yok". Bunu açmak lazım. Benim aklımda bir iki sahne var Arda'nın ilk dönemlerine dair;

1- 2005/2006 sezonu Galatasaray-Manisa maçı. Arda Turan takımı adına güzel bir asist yapmış manisa formasıyla. Bütün tribün Arda'ya küfrediyor. Biliyorum çünkü bizzat eski açıktayım. Oysa Arda hiç sevinmemiş, başını öne eğmiş. O başı önde kimbilir kafasında nelerle orta sahaya doğru ilerliyor.

2- 2005/2006 sezonu Manisaspor-Fenerbahçe maçı. Şampiyonluğumuzun ilk müjdesi. Arda Turan diye bir çocuk var. Tüm maç boyunca Fener defansını ağlatıyor. İki tane de asist yapıyor. Zafer Şakar'ı da unutmuyoruz. 30 metreden attığı füzeyi holosko tamamlıyor. Manisanın bu galibiyetinin önemi inanılmaz derecede fazla.

3- 2006/2007 sezonu şampiyonlar ligi ön elemesi ilk maçı Galatasaray-Mlada Boleslav. Galatasaray takımıyla ilk kez ilk on birde maça çıkıyor 66 numara. Ve şöyle bağırıyor "Ben bu takımın en iyi futbolcusuyum!". 2 gol 1 asist. Penaltı pozisyonundan önceki müthiş pas da ona ait. Galatasaray şampiyonlar liginde. Şampiyonlar liginde oynadığı ilk maç. Uefa tarafından maçın adamı. Liverpool taraftarlarının arkasından "Unf.cking Real!" dedikleri hareketler geliyor Anfield Road da. Psv maçlarında da oynadığı dakikalarda takımın ya en iyisi ya da en iyilerinden birisi. Teknik direktörü de her yere koyuyor. 10 kişi kalıyoruz Arda sağ bek. Maçlarda sağ kanat-sol kanat ve forvet arkası. Hatta Psv maçının ikinci yarısında belli bir süre sol bek oynuyor!

İşte Arda'nın çıkışı böyle. Sahneler böyle. Galatasaray taraftarı Arda'ya ne yapmış ne katmış birisi söylesin. Galatasaray taraftarının desteğiyle büyümedi Arda. Büyüdüğü için taraftarın desteğini aldı. Kendi bilek gücüyle, yeteneğiyle. O yüzden kimse pay çıkarmaya çalışmasın.
  15. 22.04.2010, 15:34 Mesaj #6915

S. Serhat Türkel, post: 1102575 Nickli Üyeden Alıntı

Arda senin için bitmiş olabilir ama takım adına konuşma. Şu anda hala en iyi oyuncumuz. İyi oynayamadığı maçta bile asist yapacak kadar zeka dolu bir adam.

Sakın kızma.Şimdi Türkiye'de işler böyledir.

Oyuncu 4 sene mükemmel oynasın ve takımı taşısın taraftarın sevgilisi olur. Sonra yarım sezon sakatlıklar nedeniyle yeri olmayan bir mevkide oynasın, kötü değil ama alışıldık performansını gösteremesin. Sonra sakatlansın. Sakatlığına rağmen kariyerini düşünmeyip oynamaması gereken bir maçta oynamaya çalışsın. Ondan sonra çıktığı ilk maçta tüm taraftar takımın kötü gidişini ona bağlar, ıslıklar, kız arkadaşını konu eder. Böyle ahlaklı, sadakat duygusu, bağlılığı kuvvetli insanlarız biz işte.

Biri çıkar Arda benim için bitmiştir der. Sen kimdin kardeş?

Yukarı Git