1. 25.04.2010, 21:34 Mesaj #6946
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Efehan Yıldız, post: 1114172 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın konusmalarına bakarsak gidicek galiba.

kendini Hakan Şükür Metin Oktay Bülent Korkmaz gibi yıllarını vermiş insanlarla kıyaslıyor

Büyük ihtimalle gider Arda.

ya "kaptan" böyle açıklama vermemeli... giderim gitmem belli olmaz diye konuşuyor.. tamam yetenekli vs.. tamam tribünden tepki aldı.. ama kaptan toplayıcı olacak.

kaptan çıkcak ben burdayım geminin başında. bu sene kötü ama seneye şov yapcaz. ben bunu bekliyorum. yanılıyor muyum?
  2. 25.04.2010, 21:36 Mesaj #6947
  3. 25.04.2010, 21:36 Mesaj #6948

Bursa korner kullanacaktı. Baktım Ömer Erdoğan'ın yanında Arda. Takip ediyor. Şaşırdım Rijkaard Arda'yı mı vermiş Ömer'e diye. Arada baya bir far var. Korner kullanıldı Arda karşıladı topu.

Bursa sağ taraftan bir serbest vuruş kullanıyor ikinci yarı. Arka tarafa baktım bomboş. Kesin yeriz dedim. Arda gördü, oraya gitti. Topu da o karşıladı. Zeki adam.

Yine zırlamalar başlar şimdi dayanamayacağım için gidiyorum. Sen dayandın ama ben bu foruma bile dayanamıyorum Arda...
  4. 25.04.2010, 21:40 Mesaj #6949

Bugün fena değildi. Daha istekliydi geçen haftaya nazaran.
  5. 25.04.2010, 22:25 Mesaj #6950

Islıklayan taraftarın yaptığı unutulmaz

Arda'nın maç sonu açıklamalarını iyi dinleyin
  6. 25.04.2010, 22:31 Mesaj #6951

Çok duygusalmış cidden.Ben daha rasyonelci biri olarak tanıyordum Arda yı.Zekasına yeteneğine GALATASARAY aşkına kimsenin şüphesi yok.

Ama bu olayı uzatması hem kendisine hem takıma hem taraftara çok zarar verir.
  7. 25.04.2010, 22:32 Mesaj #6952

Suç hep taraftarda.. Ama her fırsatta Liverpool'a gitmek isteyen Arda'da hiç suç yok..
  8. 25.04.2010, 22:34 Mesaj #6953

Ahmet Özgün Güven, post: 1114280 Nickli Üyeden Alıntı

Bursa korner kullanacaktı. Baktım Ömer Erdoğan'ın yanında Arda. Takip ediyor. Şaşırdım Rijkaard Arda'yı mı vermiş Ömer'e diye. Arada baya bir far var. Korner kullanıldı Arda karşıladı topu.

Bursa sağ taraftan bir serbest vuruş kullanıyor ikinci yarı. Arka tarafa baktım bomboş. Kesin yeriz dedim. Arda gördü, oraya gitti. Topu da o karşıladı. Zeki adam.

Yine zırlamalar başlar şimdi dayanamayacağım için gidiyorum. Sen dayandın ama ben bu foruma bile dayanamıyorum Arda...

Senin düşüncen doğru ama çok formsuz arda Ahmet.
  9. 25.04.2010, 22:34 Mesaj #6954

Semih Yüksel, post: 1114696 Nickli Üyeden Alıntı

İnkar ediyorrr
  10. 25.04.2010, 22:37 Mesaj #6955

Çok formsuz adam nasıl 12 asist yapıp 7 gol atıyor?

Kaldıki bugünde çoğu adamdan iyiydi.
  11. 25.04.2010, 22:37 Mesaj #6956

Tuğçe Demirel, post: 1114689 Nickli Üyeden Alıntı

Suç hep taraftarda.. Ama her fırsatta Liverpool'a gitmek isteyen Arda'da hiç suç yok..

Potansiyeli yüksek olan her oyuncu büyük takımları ister Chamackh aklım Arsenal´de dedi mesela Ama sahada görevini yapıyor ,şuan oynadığı takım için çaba gösteriyor Arda´da bunu yapmaya çalıştı ama formsuz bir dönem geçirdi sadece Messi ,Ronaldo gibi oyuncular bile rezil oynuyor bazen Tabi bu formsuz dönem uzun sürdü biraz maalesef
  12. 25.04.2010, 23:17 Mesaj #6957

Formsuz haliyle bile sahadaki en etkin isimlerden birisi. Bu maç daha diriydi. Ben de eleştiririm ama böyle bir bombardıman arasında gerek yok.
  13. 26.04.2010, 09:18 Mesaj #6958
  14. 26.04.2010, 09:23 Mesaj #6959

çenesi iyice düştü bunun.önce 10 dakika basın toplantısında konuştu yetmemiş olacakki bide stad dışında 20 dakika daha konuştu.perte çıkmadan elden çıkarmak lazım bunu.g.saray dan gittikten sonra yönetime sallamaya başlar abileri gibi.fener dahi istiyorsa yollasınlar bu adamı.
  15. 26.04.2010, 10:21 Mesaj #6960

Arda'ya gelene kadar sahda performansından dolayı eleştirilecek, ıslıklanacak çok oyuncu var; burda haklı Arda. Sakat olduğu için oynayamamadığı Trabzon, Fenerbahçe, Sivas maçlarının günah keçisi ilan edildi. Diyarbakırspor maçında eminim böyle bir tepki beklemiyordu, ki ben de beklemiyordum. Ama Arda'nın eleştrildiği nokta sahadaki performansından çok saha dışındaki davranışları, konuşmaları. Demeçlerinden ben açık bir şekilde anlıyorum ki Arda için Galatasaray kafasında uzun zamandır bitmiş. Formsuz olduğu bir gerçek ama Arda öyle düşünmüyor olsa gerek ki sürekli "Vicdanım rahat." "Performansım ortada." gibi açıklamalar yapıyor. Galatasaray'dan ayrılmayı kafasına koymuş, ben inanmıyorum ki Arda'nın eski performansına ulaşmak için çabaladığını. Üzücü olan taraf da bu zaten. En son "Şampiyonluğun kaçmasındaki temel neden neydi?" sorusuna verdiği "Benim. En azından taraftar öyle düşünüyor." cevabı iplerin artık kopma noktasına geldiğini gösteriyor. Bir kaptan taraftarına böyle laf sokmaz, yakışmadı. Nasıl bu hale geldik bilmiyorum ama Arda takımdan kopma noktasına geldi ve bu gisişle kopacak da. Medya mı amacına ulaştı diyelim ne diyelim bilmiyorum ama birçok şey için artık çok geç gibi geliyor bana. Suç hem medyanın gazına gelen biz taraftarda, hem de yanlış yönlendirilmesine izin veren Arda da.

Yukarı Git