1. 08.05.2010, 23:53 Mesaj #7021
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ardanın yapacağı kaptanlık budur, frikik olduğunda bu benim kankam topa bu vursun, Penaltı olduğunda Nonda atsın . İyi çalım atmakla, altyapıdan çıkmakla kaptan olunmayacağını yönetim anlamıştır.
  2. 08.05.2010, 23:54 Mesaj #7022

Yunus Emre Çayırlı, post: 1124372 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı kaptan yapmak pahalıya patladı. Keşke 66 numaralı kanat oyuncusu Arda Turan olarak kalsaydı. 10 numaralı kaptan Arda'nın hali ortada ;

Göbek var, önündeki topa koşamıyor, takıma liderlik yapamıyor, bir o kadar da laubali...

Neymiş tribündeki taraftardan daha çok üzülüyormuş Galatasaray kaybedince... Hadi canım sende. Adama "sahada yürümeyi biliyordun ama" derler.

süper yorum...:animation:

Hakan Şükür sene başı " Galatasaray kaptanlığını çoluk çocuk işine çevirdiler" dediğinde çok kişi düşman olmuştu Hakan'a ama varmış bir bildiği...

kımıldayacak hali yok ardanın, avrupada top oyanayacakmış mauhauhauhauhauhuhaua...

keşke iyi bir teklif gelsede gitse...

antalyanın sol beki adını bilmiyorum 2 pozisyonda da geçemedi arkasından faul yaptı, 2 birbirinin aynı pozisyonu...

valla diyecek bişey yok, bu kadar kiloya normal böylesi performans...

bu durumda olmamızın tek sorumlusu Arda mı? tabii ki de değil... haksızlıkda etmemek lazım...
  3. 08.05.2010, 23:54 Mesaj #7023
  4. 08.05.2010, 23:54 Mesaj #7024

Öner Yıldız, post: 1124474 Nickli Üyeden Alıntı

Sen sakamisin ? Baris ozbek frikik kazansa o mu atmali

eger gaza gelmis ben atmak istiyorum diyecek kadar dusmuzse

olay buyutulmeden al at denmeli

sonra mac sonrasinda kulagi cekilmeli

ama iste bu yoneticilk mantigi olmadigi icn basimiz bunlar geliyor

coluk cocuktan neden kaptan olmayacaginin en buyuk kaniti
  5. 08.05.2010, 23:55 Mesaj #7025

Arda ne olmuş sana?Artık çalım bile atamıyorsun,eski mücadelen o kazanma hırsın yok neden böyle oldu?Ben eski Ardayı özledim abi.
  6. 08.05.2010, 23:56 Mesaj #7026

Onur ALBAKAR, post: 1124495 Nickli Üyeden Alıntı

Mahalle maçlarında öyleydi kazanan kullanıyordu, Arkadaş hala çıkamamış sokak futbolunun etkisinden.:Z3:

arabesk laflara devam kac kisi yonetiyorsun altinda soylesene bi

tartisalim boyle durumlarda iyi bir yoneticinin ne yapacagini?

coluk cocuktan kaptan olursa olaylari boyle degerlendirir iste
  7. 08.05.2010, 23:56 Mesaj #7027

barışı o takımda barındırana sormak lazım
  8. 08.05.2010, 23:57 Mesaj #7028

taraftarin kadar oluyor kaptaninda demekki yazik

benim soyledigimi boyle anlayan adamlar kalkip[ alinti yapiyor

kardesim anlamiyorsan alinti yapma yazdigimdan
  9. 08.05.2010, 23:59 Mesaj #7029

Arda bu sene bende cok büyük hayalkirikligi yaratti. Artik Arda´ya hicbirsey demiyorum. Bazi seyler hosuna gitmeyebilir, özel hayatinda isler yolunda olmayabilir ama sen Galatasaray kaptanisin. Formsuz bile olsan en azindan kos, savas mücadele et. Sen bu oyununla kaptanligi haketmiyorsun. Sert sert etrafa bakinmakla büyük adam olunmaz Arda. Bu tavirlarinla Galatasaray efsanesi olamazsin. Ne kadar cabuk parladiysan o kadar da cabuk silinir gidersin. Bu ülke ne yildizlar gördü, ne genc yetenekler gördü ama hatirlanmiyorlar bile. Aklini basina al, kendine gel. Galatasaray´a laik ol. Gitmek istiyorsan da git. Tavir yapma. Galatasaray sayesinde elin para gördü ailene bakiyorsun. Sen Galatasaray degilsin, olamazsin. Sadece bir parcasi olabilirsin. Ama bunu bile haketmedin bu sezon. Sana kaptanlik büyük geldi
  10. 09.05.2010, 00:05 Mesaj #7030

Ufuk Sirin, post: 1124496 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın yapacağı kaptanlık budur, frikik olduğunda bu benim kankam topa bu vursun, Penaltı olduğunda Nonda atsın . İyi çalım atmakla, altyapıdan çıkmakla kaptan olunmayacağını yönetim anlamıştır.

Aynen oyle.

Takimi Bingo'nun ciftligi gibi goruyor. Frikigi kaardisim Emre atsin, kankam Serdar Ozkan gelsin, Lincoln'un kaptan olmasini istemiyorum, yerli hocalari tercih ederim, Liverpool'a gitmek isterim, beni Galatasaray'dan sogutmasinlar, vs. Oldu pasam, baska istegin var mi?

Yurusun gitsin nereye gitmek istiyorsa, o gobekle kim alacaksa artik.
  11. 09.05.2010, 00:06 Mesaj #7031
  12. 09.05.2010, 00:09 Mesaj #7032
  13. 09.05.2010, 00:11 Mesaj #7033

Daha önce de söyledim. 66 numaralı Ardayı her zaman Kaptan Ardaya tercih ederim. Artık gitmesi lazım. Premier lig trenini kaçırmasın gitsin. Seneler geçtikçe hem fiziksel hem mental olarak daha da düşer benden söylemesi. Duygusal değil profesyonel düşünsün. Dünya'nın en kaliteli liginde oynama şansını kaçırmasın. Kendisinden daha az yetenekteki adamlar bile 10-20 milyon Eurolara transfer olurken. Onun hala Türkiye'de kalması kendi aleyhine.
  14. 09.05.2010, 00:14 Mesaj #7034

Arkadaşlar Kaptanlık gerçekten doğal bir karizmatiklik özelliği gerektiriyor . Duruşuyla , tavırlarıyla , yönlendirmeleriyle tüm takıma örnek olmak zorunda . Bence Arda'daki en büyük eksiklik bu . Her şeyi yapmacık , her hareketi abartılı . Manisa deplasmanında seyircimiz dünyanın parasını verip kendisine ayrılan yeri tıklım tıklım doldurmuş , yılda bir kez görebildiği , ama doyamadığı takımının kaptanını tribünlere çağırıyor , Arda eliyle geçin bunları der gibi hareket yapıyor . Hareketine çok içerledim , kendisinden iyice soğudum . Arda malesef ne oldum delisi olmuş çıkmış.
  15. 09.05.2010, 00:21 Mesaj #7035

Ferdi Hoşer, post: 1124623 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar Kaptanlık gerçekten doğal bir karizmatiklik özelliği gerektiriyor . Duruşuyla , tavırlarıyla , yönlendirmeleriyle tüm takıma örnek olmak zorunda . Bence Arda'daki en büyük eksiklik bu . Her şeyi yapmacık , her hareketi abartılı . Manisa deplasmanında seyircimiz dünyanın parasını verip kendisine ayrılan yeri tıklım tıklım doldurmuş , yılda bir kez görebildiği , ama doyamadığı takımının kaptanını tribünlere çağırıyor , Arda eliyle geçin bunları der gibi hareket yapıyor . Hareketine çok içerledim , kendisinden iyice soğudum . Arda malesef ne oldum delisi olmuş çıkmış.

katılıyorum

Yukarı Git