1. 17.01.2009, 22:18 Mesaj #691
    Cevap: # 66 Arda Turan

Ertuğrul Yılmaz, post: 71620 Nickli Üyeden Alıntı

bugün ilk yarıda Arda bir depar attı, şaşırdım içine motor mu kaçtı diye

Arda sanıldığı kadar ağır değil özellikle dar alanda hızlı bir oyuncu çünkü bacakları kısa ve çabuk hızlanıyor..Ama fazla koşmaya çalışan bir oyuncu değil..Özellikle böyle maçlarda koşmak istemiyor..Çalışma oranıyla ilgili yani..
  2. 17.01.2009, 22:25 Mesaj #692

Onur Albakar, post: 71680 Nickli Üyeden Alıntı

Arda sanıldığı kadar ağır değil özellikle dar alanda hızlı bir oyuncu çünkü bacakları kısa ve çabuk hızlanıyor..Ama fazla koşmaya çalışan bir oyuncu değil..Özellikle böyle maçlarda koşmak istemiyor..Çalışma oranıyla ilgili yani..

dar alanda ne kadar hızlı olduğunu, neler yapabildiğini biliyorum tabi ki. benim bahsettiğim olay geniş alanda ve epey arkadan gelerek olmuştu. ona şaşırdım
  3. 17.01.2009, 22:25 Mesaj #693

Böyle maçlarda depar atmasınada gerek yok zaten.Ayrıca evet sanıldığı kadar yavaş bir oyuncu da değil.
  4. 17.01.2009, 22:25 Mesaj #694
  5. 17.01.2009, 22:26 Mesaj #695

Ertuğrul Yılmaz, post: 71692 Nickli Üyeden Alıntı

dar alanda ne kadar hızlı olduğunu, neler yapabildiğini biliyorum tabi ki. benim bahsettiğim olay geniş alanda ve epey arkadan gelerek olmuştu. ona şaşırdım

Evet katılıyorum arda kendini zorlasa sanıldığı kadar ağır bir oyuncu değil..Ama fazla zorlamıyor koşarken kendini..Depar atma isteği pek yok yani.(büyük maçlar hariç)Sonra millet başlıyo burda ağır koşamıyo diye..Aynı şey nonda için de geçerli nonda sanıldığı kadar ağır bir adam değil..
  6. 17.01.2009, 22:33 Mesaj #696

Evet Arda o kadar yavaş değil ama hızıyla çalımını birleştirebilse çok daha durdurulamaz olur.Mesela ben Arda'nın hızlı koşarken çok fazla çalım atıp ipe dizdiğini göremedim.Ama adam oyunu okuyor buna aslında gerekte kalmıyor.Hareketli koşan bi futbolcu her zaman daha korkutucudur karşı takım için.Tabii ki çok büyük bir yetenek ona kimse laf edemez ama kendini geliştirmez bu seviye de kalırsa Sergen den farklı olmaz durumu.
  7. 17.01.2009, 22:35 Mesaj #697

Ardalar kolay yetişmiyor sahada oyunun sıkıştığı her yerdeydi gerçekten maestro gibi yönetiyor takımı Lincoln ile uyumu çok güzel izlemek büyük keyif!
  8. 17.01.2009, 22:37 Mesaj #698

Sinan Arslan, post: 71732 Nickli Üyeden Alıntı

Ardalar kolay yetişmiyor sahada oyunun sıkıştığı her yerdeydi gerçekten maestro gibi yönetiyor takımı Lincoln ile uyumu çok güzel izlemek büyük keyif!

Lincoln,Arda,Baros,Kewell mahşerin 4 atlısı gününde olsun 5'lemiyeceğimiz takım yok.
  9. 17.01.2009, 22:42 Mesaj #699

Doruk Özyer, post: 71741 Nickli Üyeden Alıntı

Lincoln,Arda,Baros,Kewell mahşerin 4 atlısı gününde olsun 5'lemiyeceğimiz takım yok.

Aydın biraz daha geliştirsin Kewell'a gerek bile kalmaz
  10. 17.01.2009, 22:47 Mesaj #700

Sinan Arslan, post: 71753 Nickli Üyeden Alıntı

Aydın biraz daha geliştirsin Kewell'a gerek bile kalmaz

Aydından ümitli değilim ben en fala galatasarayda yedek olur veya kontraatak oyuncusu..Tabi beni yanıltmasını isterim..Ama gidişiat hiç öyle durmuyor..Hala bekliyoruz 3 senedir özelliklerini geliştirmesini..
  11. 17.01.2009, 22:49 Mesaj #701

Onur Albakar, post: 71769 Nickli Üyeden Alıntı

Aydından ümitli değilim ben en fala galatasarayda yedek olur veya kontraatak oyuncusu..Tabi beni yanıltmasını isterim..Ama gidişiat hiç öyle durmuyor..Hala bekliyoruz 3 senedir özelliklerini geliştirmesini..

Olur olur bal gibi olur ortaları bir kanat oyuncusu için çok iyi,teknik desen allah vergisi,hız desen en iyi özelliği bir tek bu işi pratikleştirme ve profesyonalleşme'ye kalıyor bunuda Skibbe başarır!
  12. 17.01.2009, 22:50 Mesaj #702

Sinan Arslan, post: 71774 Nickli Üyeden Alıntı

Olur olur bal gibi olur ortaları bir kanat oyuncusu için çok iyi,teknik desen allah vergisi,hız desen en iyi özelliği bir tek bu işi pratikleştirme ve profesyonalleşme'ye kalıyor bunuda Skibbe başarır!

Zaten başarırsa Skibbe başarır anca.
  13. 17.01.2009, 22:53 Mesaj #703

Doruk Özyer, post: 71777 Nickli Üyeden Alıntı

Zaten başarırsa Skibbe başarır anca.

O kadar genç jenerasyonla çalışmış bir hoca ve Aydın tam aradığı tarz oyuncu eminim burdaki genç yetenekler almanyada yok daha düz futbolcu yetişiyor onun için Ballack'ı göklere çıkartıyorlar,yeter ki Skibbe üzerine titresin şans versin ben bir Galatasaray taraftarı olarak ona sabredebildiğim kadar sabrederim eleştrilerimiz hep ölçülü olur!
  14. 17.01.2009, 22:57 Mesaj #704

Sinan Arslan, post: 71784 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar genç jenerasyonla çalışmış bir hoca ve Aydın tam aradığı tarz oyuncu eminim burdaki genç yetenekler almanyada yok daha düz futbolcu yetişiyor onun için Ballack'ı göklere çıkartıyorlar,yeter ki Skibbe üzerine titresin şans versin ben bir Galatasaray taraftarı olarak ona sabredebildiğim kadar sabrederim eleştrilerimiz hep ölçülü olur!

Olabildiğince sabredeceğiz tabiki ama fazla zamanı kalmadı.
  15. 18.01.2009, 00:30 Mesaj #705

Yağız Fındık, post: 71726 Nickli Üyeden Alıntı

Evet Arda o kadar yavaş değil ama hızıyla çalımını birleştirebilse çok daha durdurulamaz olur.Mesela ben Arda'nın hızlı koşarken çok fazla çalım atıp ipe dizdiğini göremedim.Ama adam oyunu okuyor buna aslında gerekte kalmıyor.Hareketli koşan bi futbolcu her zaman daha korkutucudur karşı takım için.Tabii ki çok büyük bir yetenek ona kimse laf edemez ama kendini geliştirmez bu seviye de kalırsa Sergen den farklı olmaz durumu.

İsviçre ye attığı gol.Hızlanıp çalım atamıyomuşşArda gayet koşan bir futbolcudur Bjk maçında yüz metrelik kanadı tek başına ninem kullanmadı...

Yukarı Git