1. 09.05.2010, 01:31 Mesaj #7051
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Emre Gürkan Turan, post: 1124997 Nickli Üyeden Alıntı

Jardel'den beri bizim takıma kim gelse basın onu bitirmek için üzerine oynuyor. Taraftar da "fenerli medya" diye salladıklarının peşinden gidiyor inatla.

Hatası var yanlışı var kabul. Söylemek uyarmak yeri geldiğinde insan gibi tepkiyi koymak lazım eyvallah. Ama koca sezonu Arda'nın sırtına yüklemek de ayıp. Bosna maçından sonra düşüş yokmu? Var. Ama ondan önce de takımı taşıyan Arda.

Adama "sana paris hilton yakışır" de ondan sonra sevgilisiyle gezince de salla küfür et. Sanırsın Jo gibi eve her gün farklı kız atıyor. Gezdiği yer belli kimle gezdiği belli ilişkisinin gittiği yer belli. Her fener maçından önce "arda feneri bilmemneresinden bilmemneyap" diye gazla. Her kavgaya karıştığında sırtını sıvazla helal koçuma de. Ondan sonra sakat sakat oynayınca da bütün maçı üstüne yık ondan sonra da polat alemdar diye laf sokmaya çalış. İkiyüzlülük yapmayın.

Sorun Arda nın hatalı olduğunu yalnış yaptığını herkesin bilip Arda nın bilmemesidir.Sorun tribünlere gitmeyip tepki vermek değil verdiğin tepki karşısında yine birşey verememendir.Sanki takımda zorla duruyor,surat o biçim asık ki bu daha ilk yarıdaki maçlarda bile böyleydi.Sorun gol attığında takım arkaşlarınla paylaşmayıp tribüne sevgiline gitmendir.

Ben 6 aydır eleştiriyorum gsbasket.org den bunun için ceza aldım.ama haklı çıktım.Eğer böyle devam ederse 2 sene sonra futbol hayatı biter.
  2. 09.05.2010, 01:32 Mesaj #7052

hani küçükken böle şeyini karıştırıp gezen amannn ne takıcam gibi kafasına bişi takmayan mücadele etmeyen tembel çocuklar vardır ya ama sevimlidirler; bugun arda da öyleydi ama sevimli bi yanı yoktu.
  3. 09.05.2010, 01:36 Mesaj #7053

Benim butun hayatım ailem ve Galatasaray.Galatasaray yenildiği zaman hiçbirşeyden zevk almıyorum.Para kazanmaktan bile,evden dışarı cıkmıyorum,eşimle fazla konuşamıyorum,uyurken sürekli düşünüyorum,bu hafta nasıl geçecek diyorum.Hiçbirşey beni mutlu etmiyor.Arda ne hissediyor acaba?
  4. 09.05.2010, 01:41 Mesaj #7054

Harun Taşkapılı, post: 1125026 Nickli Üyeden Alıntı

Sorun Arda nın hatalı olduğunu yalnış yaptığını herkesin bilip Arda nın bilmemesidir.Sorun tribünlere gitmeyip tepki vermek değil verdiğin tepki karşısında yine birşey verememendir.Sanki takımda zorla duruyor,surat o biçim asık ki bu daha ilk yarıdaki maçlarda bile böyleydi.Sorun gol attığında takım arkaşlarınla paylaşmayıp tribüne sevgiline gitmendir.

Ben 6 aydır eleştiriyorum gsbasket.org den bunun için ceza aldım.ama haklı çıktım.Eğer böyle devam ederse 2 sene sonra futbol hayatı biter.

Arda'daki hata şu: kafasının dikine gidiyor ve olayı düzeltmek için birşey yapmıyor. Şu anda sene sonuna kadar idareten gidiyor bu çok belli. Kalması kesinleşirse hareketleri de değişir.

Ama gerçek olan birşey var. Arda tribünün içinden geldi o yüzden neyin nasıl olduğunu biliyor. Bundan sonra her tökezlediğinde yine eleştirilip yuhalanacağının farkında. Siz olsanız, iyi oynarken "aslanım koçum" deneceğini ama her düştüğünüzde bir tekmenin de muhakkak atılacağını bilseniz ne yaparsınız nasıl davranırsınız?
  5. 09.05.2010, 01:43 Mesaj #7055

harun taşkapılı, post: 1125056 Nickli Üyeden Alıntı

benim butun hayatım ailem ve galatasaray.galatasaray yenildiği zaman hiçbirşeyden zevk almıyorum.para kazanmaktan bile,evden dışarı cıkmıyorum,eşimle fazla konuşamıyorum,uyurken sürekli düşünüyorum,bu hafta nasıl geçecek diyorum.hiçbirşey beni mutlu etmiyor.arda ne hissediyor acaba?

6. 09.05.2010, 01:43 Mesaj #7056

oynadığını çıktığında öğrendim. Bide emre çolak. Meğer oda oynuyomuş
  7. 09.05.2010, 01:46 Mesaj #7057

Cok üstüne gidiliyor cocugun, tamam cok formsuz ama tek Ardami sonucta ? Niye hep bu cocuk en büyük elestirileri aliyor ? yazik lan
  8. 09.05.2010, 02:48 Mesaj #7058

Sen arkasına topal -Barış ı koyup önünede vurdumduymaz Joe yu koyarsan hiçbir şey yapamaması normaldir.

Ne yapıcak on kişiyi çalımlayıp gol mü atıcak.
  9. 09.05.2010, 04:26 Mesaj #7059

Kim ne derse desin umrumda değil Avrupa'lı insanların belli bir standardı var ve bunu orada yaşamış biri olarak söylüyorum. Ama bizdeki hemen her meslek taşradan gelmiş işlerini bildiği gibi yürüten cahil insanlar tarafından yürütülüyor. Futbolcular da iki topa vurdukları için kendini işadamı veya kral sanıyor. Futbolcular kendi çaplarında önemli olabilir ama bizim Dünyanın nimetlerinden nasibini almamış cahil oyuncularımız ceplerinde biraz para görünce ne yapacaklarınu şaşırıyorlar asıl görevlerini unutuyorlar. Kimse yok medya yok taraftar baskısı demesin sen 2.5 milyon euro kadar bir para alıyorsan bunu bir meslek bir iş olarak görüp saygı duyacaksın göt göbek bırakma hakkın yok milyonlarca insan ömürleri boyunca bu kadar parayı kazanamıyorlar. Kültürsüzlük ve eğitimsizlik özellikle Türk futbolunda oyuncuları tembelliğe itiyor ve ben ne oldum budalası yapıyor. Ben burada üniversite okuyup kendimi geliştirip 3-5 kuruş para kazanmaya çalışırken bu cahil insanların kendilerini herkesin üstünde görmelerine dayanamıyorum ve tembelliklerini hiç bir şekilde açıklanabilir bulmuyorum şahsen.
  10. 09.05.2010, 04:35 Mesaj #7060
  11. 09.05.2010, 04:43 Mesaj #7061
  12. 09.05.2010, 09:50 Mesaj #7062

Arda sanki maçda değil aklı ya taraftarıyla arasının bozuk olmasıyla yada avrupada ...
  13. 09.05.2010, 09:55 Mesaj #7063

Fatih Kurt, post: 1125222 Nickli Üyeden Alıntı

Sen arkasına topal -Barış ı koyup önünede vurdumduymaz Joe yu koyarsan hiçbir şey yapamaması normaldir.

Ne yapıcak on kişiyi çalımlayıp gol mü atıcak.

Ya bi gidin Allah aşkınıza ya Sabah sabah güldürüyonuz adamı.Ne alakası var.Geçen sene iyi oynarken arkasında İniestamı vardı.Elano oynamaz,yanındaki adamlar kazma olur.Arda oynamaz,arkasındaki adamlar kazma olur.

Kendinizi kandırmayın.
  14. 09.05.2010, 10:49 Mesaj #7064

Tunç Çavaş, post: 1125310 Nickli Üyeden Alıntı

Kim ne derse desin umrumda değil Avrupa'lı insanların belli bir standardı var ve bunu orada yaşamış biri olarak söylüyorum. Ama bizdeki hemen her meslek taşradan gelmiş işlerini bildiği gibi yürüten cahil insanlar tarafından yürütülüyor. Futbolcular da iki topa vurdukları için kendini işadamı veya kral sanıyor. Futbolcular kendi çaplarında önemli olabilir ama bizim Dünyanın nimetlerinden nasibini almamış cahil oyuncularımız ceplerinde biraz para görünce ne yapacaklarınu şaşırıyorlar asıl görevlerini unutuyorlar. Kimse yok medya yok taraftar baskısı demesin sen 2.5 milyon euro kadar bir para alıyorsan bunu bir meslek bir iş olarak görüp saygı duyacaksın göt göbek bırakma hakkın yok milyonlarca insan ömürleri boyunca bu kadar parayı kazanamıyorlar. Kültürsüzlük ve eğitimsizlik özellikle Türk futbolunda oyuncuları tembelliğe itiyor ve ben ne oldum budalası yapıyor. Ben burada üniversite okuyup kendimi geliştirip 3-5 kuruş para kazanmaya çalışırken bu cahil insanların kendilerini herkesin üstünde görmelerine dayanamıyorum ve tembelliklerini hiç bir şekilde açıklanabilir bulmuyorum şahsen.

Aynen öyle:animation:
  15. 09.05.2010, 11:09 Mesaj #7065

Cafer Oruc, post: 1125094 Nickli Üyeden Alıntı

Cok üstüne gidiliyor cocugun, tamam cok formsuz ama tek Ardami sonucta ? Niye hep bu cocuk en büyük elestirileri aliyor ? yazik lan

Acaba niye ? Adam kaptan yahu,takımın lideri.Gerrard'ın bu yılki berbat oyunundan kimse söz etmiyor mu zannediyorsunuz ?

Yukarı Git