1. 16.05.2010, 13:07 Mesaj #7156
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1145345 Nickli Üyeden Alıntı

Üşenmiyorum yazıyorum. Bana 1:18, 2:10 ve 2:27 deki hareketlerin bütününü yapabilecek bir adam söyleyin Türkiye sınırları içinde.(Keita diya atlayacaklara tavsiyem, dediğim pozisyonları izlemeleridir.) 3:18 deki gibi bir top kontrolü de dünya da sayılıdır.

2:27'de ki hareket süper. Bursa maçına ait ve 2 kişiyi geçip Sabri'nin önüne çok güzel indirmişti. Türkiye sınırları içinde bu hareketi kimse yapamaz bence. Bi tek Keita yapabilir o da belki.
  2. 16.05.2010, 13:23 Mesaj #7157

Ahmet Kaydan, post: 1146102 Nickli Üyeden Alıntı

2:27'de ki hareket süper. Bursa maçına ait ve 2 kişiyi geçip Sabri'nin önüne çok güzel indirmişti. Türkiye sınırları içinde bu hareketi kimse yapamaz bence. Bi tek Keita yapabilir o da belki.

Keita o hareketi yapabilir, ama sonrasındaki pası atamaz. O yüzden bütünü diye yazdım. Diğer pozisyonlarda da topu çalışı, kontrolü hemen adamı geçişi ve isabetli oynayışı. Bunların hepsini yapabilecek bir adam yok. Alex öyle paslar atablir, ama o topu kesinlikle çalamaz. Keita adamları maymun eder geçer ama son pası o kadar efektif kullanamaz.

Hayri CUND, post: 1145443 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam da kime ne kanitlamak istiyorsun anlamadim, Arda'nin iyi bir futbolcu ve Turkiye'deki belki en yetenekli topcu oldugunu herkes soyler.

Neden videoyu koyduğumu soranlara; bu sezon yaptı bunları, o yüzden koydum. Kilo almış, mücadele etmiyor denilen adam bu işte. Hem de forvette oynarken yapıyor bu işleri. Keita'yı forvete koyduğumuz zaman silinip gidiyordu, Arda yine elinden geleni yaptı ama yaranamadı, formsuz oldu. Arda'nın problemi kafada. Onun sebebini de biliyoruz.
  3. 16.05.2010, 13:43 Mesaj #7158

Arkadaşlar biriniz şuraya bir ümit karan videosu koyabilirmi lütfen?Bakalım hangisi daha iyi futbolcuymuş videolara göre...
  4. 16.05.2010, 13:45 Mesaj #7159

M.Akın.GÜNEY, post: 1146171 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar biriniz şuraya bir ümit karan videosu koyabilirmi lütfen?Bakalım hangisi daha iyi futbolcuymuş videolara göre...

Vidyoların da adı kirlendi. Olumlu şeyleri gösteren vidyolar bile gösterilemiyor!
  5. 16.05.2010, 13:50 Mesaj #7160

Onun adı "videolar kirlendi olmaz" da anca olsa olsa anlık parlamaların pek bir önemi yok olur...
  6. 16.05.2010, 13:59 Mesaj #7161

Ben buraya 80 tane Arda videosu koyarım. Altındaki liverpoolluların yorumları yeter sana. Benim amacım birşeyi anlatmak. O hareketleri yapabilecek bir adam varsa söyle. Söylediğim şeyi örnekle gösterdim. Çok yönlü bir oyuncu olduğunu. "Aman bir video koyayım" diye değil yani. Senin aklındaki gibi değil. Yetenekli, bunu, şunu yapar demedim. Ayrıca Ümit Karan'ın da gol videolarından başka birşey yok istersen koy Ki Ümit Karan benim gördüğüm en iyi forvetlerdendir. Küçümseme ünlemi olarak kullanılmaya başlanmış, enteresan...
  7. 16.05.2010, 14:09 Mesaj #7162

M.Akın.GÜNEY, post: 1146171 Nickli Üyeden Alıntı

Bu nedir ya ? Arda'nın yaptığı hareketler videoya aktarılıyor, o video bile bu tür nedenlerden dolayı kaale alınmıyor. O videoda ki hareketleri anlık yapmıyor ki Arda, hep görüyoruz zaten. O video da onun yaptığı hareketler, pek tabii ki onun özelliklerini yansıtıyor.

Bırakın artık bu tür lafları.
  8. 16.05.2010, 14:12 Mesaj #7163

Liverpool taraftarımıdır referans? Bu hareketlerin çok daha iyisini yapan insanlar var halısahalarda(Ardayı halısahada oynayan adamlarla kıyaslamıyorum) bu yüzden o hareketlerin çok bir önemi yok...Ve ayrıca Ümit karan 23 yaşında(Hakan şükür'ün olmadığı bir milli takım ve GALATASARAY) arda kadar çok turnuva oynayıp kendini tanıtsaydı ardaya yazdıklarından çok daha iyi şeyler yazarlardı.Ümit karan'ı kimsenin küçmsediği yok ama avrupa kariyeri yok bu yüzden örnekverdim...Neyse az kaldı...Hep beraber göreceğiz gerçekleri...Umarım beni yanıltır arda.Oraya gidip başarısız olması çok kötü olur GALATASARAY için...
  9. 16.05.2010, 14:12 Mesaj #7164

Yönetime istekte bulundum; "Arda Turan'a nefret kusma topiği" açın diye. Kabul etmediler. O açılmayınca boş boş konuşup konuyu kirletiyorlar. Birşey söyledikleri yok. O bölüm açılsa rahat ederdik.
  10. 16.05.2010, 14:16 Mesaj #7165

Cem KILIÇ, post: 1146220 Nickli Üyeden Alıntı

Bu nedir ya ? Arda'nın yaptığı hareketler videoya aktarılıyor, o video bile bu tür nedenlerden dolayı kaale alınmıyor. O videoda ki hareketleri anlık yapmıyor ki Arda, hep görüyoruz zaten. O video da onun yaptığı hareketler, pek tabii ki onun özelliklerini yansıtıyor.

Bırakın artık bu tür lafları.

Tamam bende Ümit karan tarafından yapılmış hareketlerin aktarıldığı bir video istedim...
  11. 16.05.2010, 14:17 Mesaj #7166

M.Akın.GÜNEY, post: 1146227 Nickli Üyeden Alıntı

Liverpool taraftarımıdır referans? Bu hareketlerin çok daha iyisini yapan insanlar var halısahalarda(Ardayı halısahada oynayan adamlarla kıyaslamıyorum) bu yüzden o hareketlerin çok bir önemi yok...Ve ayrıca Ümit karan 23 yaşında(Hakan şükür'ün olmadığı bir milli takım ve GALATASARAY) arda kadar çok turnuva oynayıp kendini tanıtsaydı ardaya yazdıklarından çok daha iyi şeyler yazarlardı.Ümit karan'ı kimsenin küçmsediği yok ama avrupa kariyeri yok bu yüzden örnekverdim...Neyse az kaldı...Hep beraber göreceğiz gerçekleri...Umarım beni yanıltır arda.Oraya gidip başarısız olması çok kötü olur GALATASARAY için...

Yok artık ya bunları ciddi ciddi yazdığına inanamıyorum ?
  12. 16.05.2010, 14:18 Mesaj #7167
  13. 16.05.2010, 14:19 Mesaj #7168

Adamın istastiklerini koyarız 'Alexte yapıyor' olur.Oyun içindeki hareketleriini koyarsın ' halı sahada yapılıyor' olur.Gerçekten ne istiyosunuz tam olarak anlamak mümkün değil.Ronaldonun hareketlerinide bizim mahaleldeki çocuklar yapıyor ne olacak şimdi Reale gitse ronaldoyu kesecek mi?
  14. 16.05.2010, 14:23 Mesaj #7169

Konuyu berbat etme girişimlerine inat bir daha koyuyorum

Üşenmiyorum yazıyorum. Bana 1:18, 2:10 ve 2:27 deki hareketlerin bütününü yapabilecek bir adam söyleyin Türkiye sınırları içinde.(Keita diya atlayacaklara tavsiyem, dediğim pozisyonları izlemeleridir.) 3:18 deki gibi bir top kontrolü de dünya da sayılıdır.

Ahmet Kaydan, post: 1146102 Nickli Üyeden Alıntı

Keita o hareketi yapabilir, ama sonrasındaki pası atamaz. O yüzden bütünü diye yazdım. Diğer pozisyonlarda da topu çalışı, kontrolü hemen adamı geçişi ve isabetli oynayışı. Bunların hepsini yapabilecek bir adam yok. Alex öyle paslar atablir, ama o topu kesinlikle çalamaz. Keita adamları maymun eder geçer ama son pası o kadar efektif kullanamaz.

Hayri CUND, post: 1145443 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam da kime ne kanitlamak istiyorsun anlamadim, Arda'nin iyi bir futbolcu ve Turkiye'deki belki en yetenekli topcu oldugunu herkes soyler.

Neden videoyu koyduğumu soranlara; bu sezon yaptı bunları, o yüzden koydum. Kilo almış, mücadele etmiyor denilen adam bu işte. Hem de forvette oynarken yapıyor bu işleri. Keita'yı forvete koyduğumuz zaman silinip gidiyordu, Arda yine elinden geleni yaptı ama yaranamadı, formsuz oldu. Arda'nın problemi kafada. Onun sebebini de biliyoruz.
  15. 16.05.2010, 14:25 Mesaj #7170

Yukarı Git