1. 17.05.2010, 18:25 Mesaj #7201
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sevinicek tabi skora fanatik Galatasaray'lı hatta Emre'yi arayıp JB bile geçmiştir
  2. 17.05.2010, 22:43 Mesaj #7202
  3. 18.05.2010, 13:04 Mesaj #7203

ülkemizde işini gayet iyi yapan adamlardan biridir..ama kendisinin o kadar çok üzerine gidilmektedir ki o psikolojideki bir insan nasılsa arda şu an öyle..gülemiyor bir şey söyleyemiyor çünkü ne dese bir yerden kızıyorlar ona sen nasıl böyle yaparsın diye..ülkemizde hangi 23 yaşındaki futbolcu sezonda 48 maça çıkmış..işte arda bu sezon 48 maç oynadı geçen sezon ise bu sayı 46..geçen sezon sonunda tatil de yapamadan maçlara başladı yani çok kısa bir arayla toplam 90 üzeri maça çıktı ve geçen sezon 12 gol 14 asist bu sezon 11 gol 28! asist yapmış..böyle performansı alkışlayacağımıza yok sevglisi var yok sinema kapattı yok arabaya biniyor yok şöyle yok böyle..adam bir iş karşılığında bu parayı alıyor ve işini de gayet iyi yapıyorsa * aldığı parayı hak etmiştir ve nasıl harcadığı bizi ilgilendirmez..ülkemizde baba parasıyla yaşayan asalakların yediği b.klar konuşulmaz ama sahaya varını yoğunu koyan arda küstürülür..hatırlayan var mı bilmiyorum bu sezon ortaya çıkan fenerbahçelilerin sex skandalını üstü ne çabuk kapatıldı değil mi ama söz konusu arda turan olunca kendisi bu ilişkisini çok seviyeli götürse bile laf atılıcak duruma geliyor..ben artık istemiyorum arda'nın galatasaray'da kalmasını mümkünse kimsenin hayatına karışmadığı bir yere gitsin o zaman görelim yıldız nasıl oluyormuş..

bu bir sözlükte arda ile ilgili yazdıklarım eleştirirken bunları da göz önünde bulunuduralım..
  4. 18.05.2010, 13:17 Mesaj #7204

Öner Yıldız, post: 1149911 Nickli Üyeden Alıntı

hayri cund nedir bu bulent hakan hasan dusmanligi bunlar uefayi alirken hic sevinmedin mi hani o kolu kirik oynayan bulent degil miydi ? hani o 2006daki sampiyonlukda kimse para alamiyor ama hakan hasan kendi ceblerinde para veriyorlar o sampiyonlukta hic sevinmedin mi ? bunlarin hakkini inkar ediyosun ve bunlara diyosunki hepsi cete bu kadar nankorluk olur mu ?

aynen katılıyorum :animation::animation:
  5. 18.05.2010, 13:20 Mesaj #7205

Aman kacirmayin ha katilmayan kalmasin, ondan sonra da gozunuzu acip ve olanlari gorun bir zahmet.
  6. 18.05.2010, 13:35 Mesaj #7206

Dün Sergen falan 90+ programında Arda'yı altın 11 de sola yazacaktım ama Ozan İpek'in istatistikleri daha iyi dedi.

Delirtti beni.

11 gol 27 asist yapmış adam daha ne yapsın.

Ozan ipek kim ki ?

Ne yapmış.

Kaç tane maç kazandırmış takımına.

Daha kaç kere milli olmuş.

Arda'dan daha iyi dedi Sergen.

Aslında herkes Fenerbahçe değil Galatasaray düşmanı ama haberimiz yok.

Ayrıca Tv 8 de Aziz Başkan'a yükleniliyor ama Galatasaray nerde ?

Hani Şampiyonluk yarışında yok Adnan Polat'a daha çok yüklenilmeli dedi.

İşte bizim medya.

Bi de herkes Fenerbahçe'ye karşıymış.

İşte Jo'yu örnek veriyorlar.

Arda sinema kapattı istatistikleri kötü diyorlar.

Yedirtmeyelim Galatasaray'ı.
  7. 18.05.2010, 15:16 Mesaj #7207

Alper Önal, post: 1155815 Nickli Üyeden Alıntı

Dün Sergen falan 90+ programında Arda'yı altın 11 de sola yazacaktım ama Ozan İpek'in istatistikleri daha iyi dedi.

Delirtti beni.

11 gol 27 asist yapmış adam daha ne yapsın.

Ozan ipek kim ki ?

Ne yapmış.

Kaç tane maç kazandırmış takımına.

Daha kaç kere milli olmuş.

Arda'dan daha iyi dedi Sergen.

Aslında herkes Fenerbahçe değil Galatasaray düşmanı ama haberimiz yok.

Ayrıca Tv 8 de Aziz Başkan'a yükleniliyor ama Galatasaray nerde ?

Hani Şampiyonluk yarışında yok Adnan Polat'a daha çok yüklenilmeli dedi.

İşte bizim medya.

Bi de herkes Fenerbahçe'ye karşıymış.

İşte Jo'yu örnek veriyorlar.

Arda sinema kapattı istatistikleri kötü diyorlar.

Yedirtmeyelim Galatasaray'ı.

dün mustafa doğan ın altın onbirinde 1 tane bile galatasaray lı futbolcu yokdu şimdi keitadan daha mı iyi volkan şen arda dan daha mı iyi ozan ipek :S
  8. 18.05.2010, 15:31 Mesaj #7208

Arda gitmesin hiç bir yere... taraftar arkanda Arda... Seni Seviyoruz...
  9. 18.05.2010, 15:35 Mesaj #7209

Arkadaslar dolmusa gelmeyelim, yedirmeyelim Arda`yi. Mutlaka o da hatalar yapacak daha genc, ama hepimiz kadar iyi Galatasarayli.
  10. 18.05.2010, 16:32 Mesaj #7210

'' Eğer kötü oynarsan o seni alkışlayan ellerin bir anda sana sıkılan yumruklara dönüştüğünü görürsün.Kesinlikle kızmayacaksın,gücenmeyeceksin ve asla yıkılmayacaksın.

Yapacağın tek şey var aha çok çalışacaksın ve o yumrukların yeniden alkışa dönüşmesini sağlayacaksın.Futbolun değişmez yasası budur. ''

Ferenc PUSKAS
  11. 18.05.2010, 17:34 Mesaj #7211

En verimli yılı olacağını düşündüğüm 2010/2011 sezonunda avrupa'nın büyük takımların birinde forma giymesini can-ı gönülden istiyorum, ne kadar iyi bir galatasaraylı olduğu tartışılmaz, galatasaray'a ne verdiği vereceğide su götürmez

ama bence(bana göre) çok yıprandı arda bu sene bu yüzden seneyede arda'nın iki yakasını bir araya getirmeyecek bazıları o yüzden diliyorum ki kulüp iyi bir paraya ardayı iyi bir kulübe gönderir böylelikle yurtdışında bizim göğsümüzü kabartmamıza vesile olur.
  12. 18.05.2010, 22:27 Mesaj #7212

Spikerin deyimiyle (2:13);

Arda Turan, who else?

13. 18.05.2010, 22:29 Mesaj #7213
  14. 18.05.2010, 22:59 Mesaj #7214

Ahmet Özgün Güven, post: 1158187 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan, who else?

Şu video da bile, A milli takımımız da ne kadar çok sayıda mal oyuncu bulunduğu çok rahat olarak gözler önüne seriliyor. Bi Arda'ya bak, bide diğerlerine bak. Her topu ezmişler bitirmişler.

Arda en güzel yerlerde olmayı hakediyor. Ama bir Galatasaray'lı için en güzel yer Galatasaray'dır ! Hiç bir yere gidemezsin kaptan

Kupalar kaldıracaksın daha!
  15. 18.05.2010, 23:17 Mesaj #7215

Ahmet Özgün Güven, post: 1158187 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Turan, who else?

su arda solda degilde ortada dusunun solda oynayinca ancak orta yapiyo ama ortada ara pasi bu macta sut rakibi delirtiyor ortada oynamasi lazim diyoruz ya bundan iste

Yukarı Git