1. 19.05.2010, 13:19 Mesaj #7231
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Öner Yıldız, post: 1159657 Nickli Üyeden Alıntı

bu resmi ne zaman cektirmis acaba ?

Geçen sene. Ama Arda'yı görürsem mayolu fotoğrafını isteyeceğim
  2. 19.05.2010, 13:25 Mesaj #7232

Ne bu ya?...Arda şişko, Emre Çolak sıska...Yahu ne istiyorsunuz bu bizim çocuklardan. Siz sahada uyuyan Elano'ya bir bakın.
  3. 19.05.2010, 13:28 Mesaj #7233

Fatih Tüfekci, post: 1159646 Nickli Üyeden Alıntı

haftada 3-4 kere fitness yapiyorum. benim vücudum arda'dan 3 kat daha kuvvetli. bu nasil bir futbolcu fizigidir böyle?? Arda hayatinda fitness salonuna ayak basmamis. bu apacik belli.

Vücut geliştirme yarışmasına katılmayacak sonuçta. 1-2 ay çalışsa eksiklerini giderebilir. Ama bu seneki yorgunluğu sadece fiziksel değil. Kaptan çok yıpratıldı.
  4. 19.05.2010, 13:35 Mesaj #7234

Arda bizim altyapımızdan yetişmiş, gerçek bir Galatasaraylı'dır. Alt yapıdan yetişen böyle bir örnek kaç tane verilebilir. Alt yapıdaki bütün futbolcular için bir semboldür kendisi. Kendi değerlerimize sahip çıkalım artık. Tavsiyelerimiz olacaksa da yapıcı yönde olmalıdır.

Gencecik yetenekli birinden bahsediyoruz sonuçta. Hatalarını olgunlukla karşılamalı ve her ne olursa olsun yanında olduğumuzu hissettirmeliyiz.
  5. 19.05.2010, 13:54 Mesaj #7235

Tanju Aksan, post: 1159713 Nickli Üyeden Alıntı

Vücut geliştirme yarışmasına katılmayacak sonuçta. 1-2 ay çalışsa eksiklerini giderebilir. Ama bu seneki yorgunluğu sadece fiziksel değil. Kaptan çok yıpratıldı.

Arda'nın sorunu fgiziksel değil psikolojik gerçekten. Tribünde ne idüğü belirsiz bazı taraftar bozmaları futbolcunun sülalesine küfrederse o futbolcu hiç bir zaman kendini oyuna veremez. Ortada doğru dürüst bir takım da yoktu. Rijkaard her maça farklı kadro ile çıkıyordu. Yanında Sarp, Topal, Elano gibi tekniği zayıf mücadelesi az durağan futbolcular varken. Tek başına ne yapabilirsin?
  6. 19.05.2010, 13:59 Mesaj #7236

Yunus Emre Namlı, post: 1159582 Nickli Üyeden Alıntı

abicim basenleri bi futbolcuya göre normal mi sence??

Ardanın beli kalın ama bunun kiloyla ilgisi yok fiziki yapısı öyle ilk çıktığı zamanlardan beri biliniyor bu. Hem erkekte Basen mi olur yahu.
  7. 19.05.2010, 14:02 Mesaj #7237

Fatih Tüfekci, post: 1159646 Nickli Üyeden Alıntı

haftada 3-4 kere fitness yapiyorum. benim vücudum arda'dan 3 kat daha kuvvetli. bu nasil bir futbolcu fizigidir böyle?? Arda hayatinda fitness salonuna ayak basmamis. bu apacik belli.

İlla hayvan gibi kas yapmaya fitneesa gitmeye gerek yok.Messi'dede kas yok ama görüyoruz olanları.

Üstelik kas olması futbolcunun çevikliğini düşüren bir özellik.Çokta iyi bişey değil ofansif oynayan bir oyuncu için.
  8. 19.05.2010, 15:04 Mesaj #7238

Emre Okan, post: 1159844 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın sorunu fgiziksel değil psikolojik gerçekten. Tribünde ne idüğü belirsiz bazı taraftar bozmaları futbolcunun sülalesine küfrederse o futbolcu hiç bir zaman kendini oyuna veremez. Ortada doğru dürüst bir takım da yoktu. Rijkaard her maça farklı kadro ile çıkıyordu. Yanında Sarp, Topal, Elano gibi tekniği zayıf mücadelesi az durağan futbolcular varken. Tek başına ne yapabilirsin?

Şaka mısın sen arkadaşım kinder yumurtadan felan mı çıktın ?
  9. 19.05.2010, 15:15 Mesaj #7239

Emre Okan, post: 1159844 Nickli Üyeden Alıntı

1. Tribun nezaman Arda'ya kufur etmistir?

2 Elano , teknigi zayif ???

3 Rijkaard son maçlarimizda hep ayni kadroyla çikti.

4 Zamaninda numarali Sabri'ye ana avrat duz gitmisti. Ama Sabriyin tribune yaptigi tek bir negatif hareketini gormedim. Ama Arda'yin massallah'i var hareket konusunda
  10. 19.05.2010, 15:26 Mesaj #7240

Arda'nın basenleri genişse, Alex bangbros filmlerinde oynar o zaman.
  11. 19.05.2010, 19:14 Mesaj #7241

Onur ALBAKAR, post: 1159891 Nickli Üyeden Alıntı

İlla hayvan gibi kas yapmaya fitneesa gitmeye gerek yok.Messi'dede kas yok ama görüyoruz olanları.

Üstelik kas olması futbolcunun çevikliğini düşüren bir özellik.Çokta iyi bişey değil ofansif oynayan bir oyuncu için.

messinin ayaklarındaki kuvvet,çeviklik,hız hiç bi futbolcu yok
  12. 19.05.2010, 19:14 Mesaj #7242

Onur ALBAKAR, post: 1159878 Nickli Üyeden Alıntı

Ardanın beli kalın ama bunun kiloyla ilgisi yok fiziki yapısı öyle ilk çıktığı zamanlardan beri biliniyor bu. Hem erkekte Basen mi olur yahu.

olur bal gibi olur
  13. 19.05.2010, 21:18 Mesaj #7243
  14. 19.05.2010, 21:20 Mesaj #7244

Arda'yı Liverpool'a bekliyorum.
  15. 19.05.2010, 21:53 Mesaj #7245

Bu arada ntvspordaki not defterine bağlandı bi kaç saat önce kenan imirzalıoğlu felan var.Yeğen diye seslendi ona tam kafa adam yahu Arda gibi bi kankam olsun isterdim

Yurt dışına transferini sordular felan henüz bişey yok dedi kem küm felan.Gerçekten Arda kararsız gözüküyordu son olan olaylar kafasını karıştırmış belli ne tam gitmeyi düşünüyor nede tam kalmayı.Kenan Arda gibi oyuncular için psikolojik olrak türkiyede olmak çok zor felan dedi.Arda benim için psikolojik durum önemli değil ama daha 1-2 ay önce Gs dergisine röpörtaj vermiştim Sadece Gs taraftarından tepki görmek beni yıkar diye felan.

Demmekki gerçekten bu taraftar olayı fena bozmuş moralini.

Yukarı Git